ÖZGÜRTAŞ NAKLIYAT

Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız gelişen yapısı ile, müşteri memnuniyeti prensibine dayanarak kurumsal bir imaj oluşturmayı hedeflemiştir. Bu sayede yıllardır verdiğimiz hizmetler ile başarılı bir sektör yapısı altında çalışmaktayız. Taşımacılık sektöründe en başta gelen unsur, müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak, dürüst ve güvenilir çalışma, pratiklik ve özverili çalışmayı gerektirir. Tüm bu maddeleri göz önüne alarak bir çalışma uyguladığımızı varsayarsak, güvenilir bir imaj oluşturmayı başarmışız demektir. Evden eve taşımacılık sektörü, gelişen teknoloji sayesinde adını kurumsal ve yenileyen bir hizmete dönüştürmüştür. Gerek çalışan ekibin aldığı eğitimler olsun gerekse son teknolojik malzeme ve ekipmanlar sayesinde çok daha hızlı ve sistematik bir şekilde ilerlemeyi başarmıştır. Yıllar öncesinde nakliyat sektörü oldukça karmaşık ve çok zahmet isteyen bir süreçten oluşmaktaydı. Yeterli kapasitede araç bulunamaması ve birkaç kez eşyaların tekrar taşımaya maruz bırakılması, insan gücü açısından oldukça zahmetli bir süreçti. En önemlisi eşyaların yetersiz düzeyde paketleme yapılması ve rastgele kolilere yerleştirilmesi ile eşyaların hasar ve risk durumlarını artırmaktaydı. Eşyalarınız taşınırken apartman içerisinde katlarca yukarı çıkarılması çok zahmetli ve zaman alan bir süreçten ibarettir. Tüm bunların önüne geçebilmek artık çok basit ve zahmetsiz bir sürece dönüşmüş bulunmaktadır.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler
 • asansörlü nakliyat
 • şehirler arası nakliyat
 • ankara evden eve nakliyat
 • evden eve nakliye şirketi

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 51 – 100
  Çalışan sayısına

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  Servis Sağlayıcı

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bölgesel
Ulusal
Avrupalı
Uluslararası

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Bu firma ithalat ve ihracat bölgelerini doldurmamış

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
ÖZGÜRTAŞ NAKLIYAT

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog ÖZGÜRTAŞ NAKLIYAT
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK