• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çökelek

Sonuçlar

Çökelek - Ithalat/Ihracat

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya ve AB'nin muhtelif yerlerinde iştirakleri bulunan ve yönetim merkezi Uelzen kentinde olan Uelzena şirketler grubu gıda ve süt işleme alanındaki önde gelen tedarikçi ve yenilikçi problem çözücülerden biridir. Şirketin ana faaliyet alanı püskürtme yoluyla kurutulmuş katkılar ve ön ürünlerin yanı sıra gıda sanayi için her türlü süt yağı preparatlarıdır. "Sağlık ve Katkılar", "Anında hazırlanan içecekler" ve "süt yağı ve daha fazlası" iş alanlarında geniş bir ürün yelpazesi üretilmekte ve özel veya şirketin kendi markası altında dağıtım ve satışı yapılmaktadır: Fırınlar, fırıncılık sanayi, gıda toptan ve perakendecileri için tereyağı; Marka sahipleri, işleticiler toptancılar ve hazır yemek servisleri için anında hazırlanan içecekler ve içecek otomatlarına doldurulacak ürünler; Gıda sanayi, marka sahipleri, toptancı ve perakendeciler için de katkılar, gıda takviyeleri, diyet ve sporcu yiyecekleri.

 2. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  İtalya

  Salerno bölgesi Perito kenti Isca dell'Abate yöresinde uluslararası üne sahip bir İtalyan peynirhanesi olan Fattoria dell'Alento yer almaktadır. Ürün kataloğumuzda tamamen yerel ürünlerden yapılmış çok çeşitli peynirler bulunmaktadır. Manda sütünden üretilmiş bocconcini (lokmalık), ciliegine (çerri), yine aynı şekilde manda sütünden mozzarella, mozzarella örgülü peynirleri ve caciocavallo, manda sütünden ricotta, scamorza ve füme caciocavallo gibi peynirleri pazarlamaktayız.

 3. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  İtalya

  Her gün, 629 numara şile markalanmış 16 kalıp Parmiggiano Reggiano (bir yılda altı bin yapar) üretilmektedir. Herhangi bir aracı kullanmadan Parmiggiano Reggiano satıyoruz (veya ihraç ediyoruz). Sektörün diğer realitelerine aykırı olarak Latteria Sociale Nuova süthanesi hiçbir zaman bir başka kuruluşun bünyesine katılmayı düşünmemiş sadece Bibbiano bölgesinin en iyi peynirinin üretimini desteklemesi amacıyla yeni çözüm ortaklarıyla iş birliği yoluna gitmiştir.

 4. JLC SA

  Moldavya

  JLC SA, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Çökelek, dondurmalar, küçük peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 5. GESUND ABNEHMEN

  Almanya

  GESUND ABNEHMEN, yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fast-food ekipmanları, hızlı restorancılık, Sağlığı Geliştirici Gıda ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reckendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. APIS AGRO J.D.O.O

  Hırvatistan

  APIS AGRO J.D.O.O, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çökelek, propoli, Çökelek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Virovitica, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  İtalya

  BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tereyağı, endüstri için konsantre yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santeramo In Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA CONCORDE

  Belçika

  LA CONCORDE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Çökelek, taze krema sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merchtem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bebekler için ana sütü benzerleri, Süt ürünleri, Peynir, Bebekler için ana sütü benzerleri, Süt ürünleri, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H.

  Avusturya

  KASTNER ABHOLMARKT UND GASTRODIENST GES.M.B.H., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çökelek, Süt ürünleri, Balık, Çökelek, Süt ürünleri, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eisenstadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. COOPERATIVA CASEARIA SANTA MARIA

  İtalya

  COOPERATIVA CASEARIA SANTA MARIA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polinago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CASEIFICIO SOCIALE CASTELLAZZO

  İtalya

  CASEIFICIO SOCIALE CASTELLAZZO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campagnola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. METERAH S.N.C. DI MAGGIORE IVAN E C. S.N.C.

  İtalya

  METERAH S.N.C. DI MAGGIORE IVAN E C. S.N.C., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGRARIA SAN VITO

  İtalya

  AGRARIA SAN VITO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cellole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COOPERATIVA CASEARIA S.R.L.

  İtalya

  COOPERATIVA CASEARIA S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palagano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LATTERIA VESUVIANA S.R.L.

  İtalya

  LATTERIA VESUVIANA S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'anastasia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SIMO S.R.L.

  İtalya

  SIMO S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CASEIFICIO VAL D'APSA

  İtalya

  CASEIFICIO VAL D'APSA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urbino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SAN SILVESTRO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  İtalya

  SAN SILVESTRO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelvetro Di Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CASEIFICIO

  İtalya

  CASEIFICIO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LAVIALATTEA S.R.L.

  İtalya

  LAVIALATTEA S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignano Gera D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CASEIFICIO BALZI MARCO S.R.L.

  İtalya

  CASEIFICIO BALZI MARCO S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cocconato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BIRAGHI S.P.A.

  İtalya

  BIRAGHI S.P.A., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavallermaggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CASEIFICIO BARONE S.R.L.

  İtalya

  CASEIFICIO BARONE S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallipoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO

  İtalya

  CONSORZIO PER LA TUTELA DEL FORMAGGIO MONTASIO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codroipo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR.

  İtalya

  CASEIF.SOC.LA CAPPELLETTA DI SAN POSSIDONIO SOC.COOP.VA AGR., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Possidonio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CASEIFICIO DEL SOLE S.N.C.

  İtalya

  CASEIFICIO DEL SOLE S.N.C., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrignano De' Greci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. REGINELLA D'ABRUZZO S.R.L.

  İtalya

  REGINELLA D'ABRUZZO S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulmona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CASEIFICIO MAGGIORE DI MAGGIORE ALFONSO & C. S.N.C.

  İtalya

  CASEIFICIO MAGGIORE DI MAGGIORE ALFONSO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CASEIFICIO PUGLIESE S.R.L.

  İtalya

  CASEIFICIO PUGLIESE S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz