• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çökelek

Sonuçlar

Çökelek - Ithalat/Ihracat

 1. UELZENA INGREDIENTS BY UELZENA EG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya ve AB'nin muhtelif yerlerinde iştirakleri bulunan ve yönetim merkezi Uelzen kentinde olan Uelzena şirketler grubu gıda ve süt işleme alanındaki önde gelen tedarikçi ve yenilikçi problem çözücülerden biridir. Şirketin ana faaliyet alanı püskürtme yoluyla kurutulmuş katkılar ve ön ürünlerin yanı sıra gıda sanayi için her türlü süt yağı preparatlarıdır. "Sağlık ve Katkılar", "Anında hazırlanan içecekler" ve "süt yağı ve daha fazlası" iş alanlarında geniş bir ürün yelpazesi üretilmekte ve özel veya şirketin kendi markası altında dağıtım ve satışı yapılmaktadır: Fırınlar, fırıncılık sanayi, gıda toptan ve perakendecileri için tereyağı; Marka sahipleri, işleticiler toptancılar ve hazır yemek servisleri için anında hazırlanan içecekler ve içecek otomatlarına doldurulacak ürünler; Gıda sanayi, marka sahipleri, toptancı ve perakendeciler için de katkılar, gıda takviyeleri, diyet ve sporcu yiyecekleri.

 2. GUZEL YAYLA

  Hollanda

  2008 yılından bu yana peynir ve tereyağı üreten ve komşu ülkelere ihraç eden bir aile şirketiyiz. Güzel annem markası adı altında hizmet vermekteyiz. Ticari konumumuz Hollanda da Kuzey Brabant bölgesinde Cuijk şehrinde bulunmaktadır. Hâlihazırda 10 çeşit ürünümüz bulunmaktadır. • Çökelekli tel peyniri • Çökelek • Eski peynir • Dil peyniri • Örgü peyniri • Kaşar peyniri • Tel tel peynir • Kokteyl peyniri • Kuymaklık peynir • Tereyağı Neden Güzel annem ürünleri tercih sebebi? • Hijyenik koşullarda taze üretim • 100% doğal ürün • Tamamen vejetaryen ürün yelpazesi • Yöresel lezzet • Kapınıza teslimat

  Tüm ürünler arasında "çökelek"
 3. FATTORIA DELL'ALENTO SOC. AGRICOLA A RL

  İtalya

  Salerno bölgesi Perito kenti Isca dell'Abate yöresinde uluslararası üne sahip bir İtalyan peynirhanesi olan Fattoria dell'Alento yer almaktadır. Ürün kataloğumuzda tamamen yerel ürünlerden yapılmış çok çeşitli peynirler bulunmaktadır. Manda sütünden üretilmiş bocconcini (lokmalık), ciliegine (çerri), yine aynı şekilde manda sütünden mozzarella, mozzarella örgülü peynirleri ve caciocavallo, manda sütünden ricotta, scamorza ve füme caciocavallo gibi peynirleri pazarlamaktayız.

 4. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  İtalya

  Her gün, 629 numara şile markalanmış 16 kalıp Parmiggiano Reggiano (bir yılda altı bin yapar) üretilmektedir. Herhangi bir aracı kullanmadan Parmiggiano Reggiano satıyoruz (veya ihraç ediyoruz). Sektörün diğer realitelerine aykırı olarak Latteria Sociale Nuova süthanesi hiçbir zaman bir başka kuruluşun bünyesine katılmayı düşünmemiş sadece Bibbiano bölgesinin en iyi peynirinin üretimini desteklemesi amacıyla yeni çözüm ortaklarıyla iş birliği yoluna gitmiştir.

 5. JLC SA

  Moldavya

  JLC SA, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Çökelek, dondurmalar, küçük peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GESUND ABNEHMEN

  Almanya

  GESUND ABNEHMEN, yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fast-food ekipmanları, hızlı restorancılık, Sağlığı Geliştirici Gıda ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reckendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL

  İtalya

  BURRO E FORMAGGI GIOVE SRL, yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tereyağı, endüstri için konsantre yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santeramo In Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA CONCORDE

  Belçika

  LA CONCORDE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Çökelek, taze krema sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merchtem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. APIS AGRO J.D.O.O

  Hırvatistan

  APIS AGRO J.D.O.O, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çökelek, propoli, Çökelek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Virovitica, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 5. CASEIFICIO DEL CIGNO S.P.A.

  İtalya

  CASEIFICIO DEL CIGNO S.P.A., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agnadello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TERRA MIA S.R.L.

  İtalya

  TERRA MIA S.R.L., yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, Süt ürünleri, Peynir, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CASEIFICIO MAMBELLI

  İtalya

  CASEIFICIO MAMBELLI, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertinoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GIOVANNI UBERTI 1896 S.R.L.

  İtalya

  GIOVANNI UBERTI 1896 S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pandino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LATTERIA SOCIALE DEL FORNACIONE

  İtalya

  LATTERIA SOCIALE DEL FORNACIONE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnovo Ne' Monti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CASEIFICIO GERMANI S.R.L.

  İtalya

  CASEIFICIO GERMANI S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faloppio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CASEIFICIO LA MADONNINA S.N.C. DI IEMMI MARCO E C.

  İtalya

  CASEIFICIO LA MADONNINA S.N.C. DI IEMMI MARCO E C., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salsomaggiore Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CICCHINELLI DISTRIBUZIONE S.R.L.

  İtalya

  CICCHINELLI DISTRIBUZIONE S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frascati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CASEIFICIO LA CONTADINA S.R.L.

  İtalya

  CASEIFICIO LA CONTADINA S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Silentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ZARPELLON S.P.A.

  İtalya

  ZARPELLON S.P.A., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romano D'ezzelino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SCACCO TIZIANO

  İtalya

  SCACCO TIZIANO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto Al Reghena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GENNARO AURICCHIO S.P.A.

  İtalya

  GENNARO AURICCHIO S.P.A., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KRAATS KAAS VASTGOED HOOGEVEEN B.V.

  Hollanda

  KRAATS KAAS VASTGOED HOOGEVEEN B.V., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogeveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. LATTERIA SOCIALE SAN GIROLAMO SOC. COOP.VA AGRICOLA

  İtalya

  LATTERIA SOCIALE SAN GIROLAMO SOC. COOP.VA AGRICOLA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guastalla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGRARIA SAN VITO

  İtalya

  AGRARIA SAN VITO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cellole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHOU-EPA FREDERIKSHAVN AF 1990 A/S

  Danimarka

  SCHOU-EPA FREDERIKSHAVN AF 1990 A/S, yılında kurulan ve Süpermarketler sektöründe faaliyet gösteren bir. Süt ürünleri, Sütten yapılmış tatlılar, Çökelek, Konsantre süt; süt tozu, Süt ürünleri, Sütten yapılmış tatlılar, Çökelek, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frederikshavn, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. LAVIALATTEA S.R.L.

  İtalya

  LAVIALATTEA S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignano Gera D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CASEIFICIO FRATELLI STARACE S.R.L.

  İtalya

  CASEIFICIO FRATELLI STARACE S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SIMO S.R.L.

  İtalya

  SIMO S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LATTERIA SOCIALE DI CALVENZANO

  İtalya

  LATTERIA SOCIALE DI CALVENZANO, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. RIVABIANCA

  İtalya

  RIVABIANCA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çökelek, Peynir, Çökelek, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capaccio Paestum, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz