• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çöp işleme - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Çöp işleme - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. INCIPROM LLC

  Rusya

  İnciprom LLC şirketi, atık ve çöplerin yakılması için yakma fırınları, tesisatları tasarlamakta ve üretmektedir. Şirket biyolojik, tıbbi, endüstriyel ve katı belediye atığının bertarafı için endüstriyel gaz üfleyicili aşağıdaki ekipmanları üretmektedir: •INSI B serisi yakma fırınları, hayvansal, tıbbi ve biyolojik olarak tehlikeli atıkların vb. bertarafı için kullanılmaktadır. Yakma kapasitesi 50 ila 350 kg/saat. •INSI C serisi, kontamine biyomateryal dahil her türlü atığı yakmak için maksimum verimlilikte yakma fırınlarıdır. Yakma kapasitesi 500 ila 1000 kg/saat. •Atık yükleme, yakma fırınlarının taşınması, enerji temini ve yakma veriminin artırılması için yardımcı ekipman ve aksesuarlar. Insiprom'un ürün yelpazesi, 150 kilogramdan 8 tona kadar atıkları işleyebilen toplam 12 model yakma fırını içermektedir. Şirket sadece standart atık bertaraf tesisleri üretmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel ekipman da üretebiliyor. Insiprom 2013'ten beri yakma fırınları ve atık yakma ekipmanları üretmektedir. Üretici, ekipmanı mümkün olan en iyi fiyatlarla satmaktadırve yakma fırınları üretiminde önemli deneyime sahiptir; profesyonel tasarım ve üretim ekipleri çalıştırmaktadır ve yüksek kaliteli bakım hizmetleri vermektedir. Insiprom'un üretimi ISO 9001: 2015 sertifikalıdır, üretilen ürünler TR CU 010/2011, GOST R standartları vb. gereksinimleri karşılamaktadır.

 2. KAPELLA CHUTES

  Türkiye

  Kapella Chutes , tüm dünyaya çöp şutu , çamaşır şutu , baca sistemleri konusunda hizmet vermektedir. 6.000 m2 imalat alanı ve 50 kişilik çalışan sayısıyla dünyanın önde gelen firmalarındandır. Binalar için merkezi çöp oluğu , merkezi çamaşır oluğu , bunların yanında otomasyon sistemleri , yerinde atık ayırma sistemleri üretimi yapmaktadır. İnşaat projelerine özel tasarım ve üretim hizmeti sunmaktadır.

 3. LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS

  Fransa

  LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS, yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rouffignac Saint-Cernin De Reilhac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belçika

  GALLOO KONSTRUKTIE, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MENART

  Belçika

  MENART, yılında kurulan ve Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, atık geri dönüşümü için endüstriyel sıkma makineleri , Sıkıştırıcılar ve eziciler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dour, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIMBURG.NET

  Belçika

  LIMBURG.NET, yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp bidonları, atıkların toplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HYGEA

  Belçika

  HYGEA, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, atık geri dönüşüm danışmanlığı, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Havré, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. EXPRUM D.O.O.

  Slovenya

  EXPRUM D.O.O., yılında kurulan ve Çöp/artık toplama kamyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Atık madde taşımacılığı, Konteynerler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Atık madde taşımacılığı, Konteynerler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. PANNÓNIA-Z KFT

  Macaristan

  PANNÓNIA-Z KFT, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Sanayi atıkları - boşaltma/atım hizmetleri, Dahili atıklar - boşaltma/atım, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Sanayi atıkları - boşaltma/atım hizmetleri, Dahili atıklar - boşaltma/atım, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. OKTAGON ENGINEERING GMBH

  Almanya

  OKTAGON ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Graben-Neudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LANGIPEX IRODA KFT

  Macaristan

  LANGIPEX IRODA KFT, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. BIOMETSA S.L.

  İspanya

  BIOMETSA S.L., yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. biyogaz torçları, çöp kompaktörleri, öğütücüler, hastane ve bozulmuş atıkları yakma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Masnou ( Barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. RE ENTSORGUNG GMBH

  Almanya

  RE ENTSORGUNG GMBH, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIRME SA

  İspanya

  TIRME SA, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU

  Polanya

  KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU, yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum ve çakıl, Kum ve çakıl sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kotlarnia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TWENCE B.V.

  Hollanda

  TWENCE B.V., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengelo Ov, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. SPAARNELANDEN N.V.

  Hollanda

  SPAARNELANDEN N.V., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haarlem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. VADS SPOL. S.R.O.

  Çek Cum.

  VADS SPOL. S.R.O., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bohumin, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. GRESSANI SRL

  İtalya

  GRESSANI SRL, yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Susegana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS

  Fransa

  COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LUTTJEBOER B.V.

  Hollanda

  LUTTJEBOER B.V., yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SIBYLLE STELLRECHT GMBH

  Almanya

  SIBYLLE STELLRECHT GMBH, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. H.E.W. A/S

  Danimarka

  H.E.W. A/S, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soendersoe, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. DANISH COMPUTER RECYCLING A/S

  Danimarka

  DANISH COMPUTER RECYCLING A/S, yılında kurulan ve Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roskilde, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT

  Fransa

  STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DYANAMIC FLOOR S.L.

  İspanya

  DYANAMIC FLOOR S.L., yılında kurulan ve Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. URBANTECHNOLOGY

  İspanya

  URBANTECHNOLOGY, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Çöp işleme - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. MERCITAS MATERIAL HANDLING

  İrlanda

 9. SAREN

  Fransa

 10. ØVERLAND RENOVASJON AS

  Norveç

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çöp işleme - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.110 Şirketler