• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çay

Sonuçlar

Çay - Ithalat/Ihracat

 1. ALPI INVESTMENT OOD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Alpi Investment 2009 yılından bu yana, yüksek kaliteli doğal ürünlerin üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Doğal ürünler şirket felsefemizin temelidir. Sadece en iyi doğal malzemelerle çalışıyor ve kalitesi yıllar içinde kanıtlanmış hammadde üreticilerine güveniyoruz. Tarımın vazgeçilmez olduğu bölgelerin kalkınmasına katkıda bulunmayı, onları daha fazla ve daha iyi ürün üretmeye teşvik etmeyi umuyoruz. Kendi üretim tesislerimizi yönetiyoruz ve Alpi Nature ve Idda Herbal gibi birçok tescilli markaya sahibiz. Üretimimiz ve depolamamız EU organic (BG-BIO-22) sertifikalıdır. En yüksek kalite standartlarına uygun olarak, tüm üretim süreci sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, geniş ürün yelpazemizin seçimi, tedariki, kalite kontrolü, ambalajlanması, B2B ve B2C dağıtımı konusunda kapsamlı deneyime sahibiz. Tam özel etiketleme hizmeti sunmaktayız. Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polanya

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, temel ve ana faaliyeti markalı Hızlı Tüketim Mallarının (FMCG'ler) toptan satışı olan uluslararası bir şirkettir. Şirket 2008 yılında kurulduğundan beri, istikrarlı bir büyüme sağladık ve kapsamlı bir müşteri ve tedarikçi tabanı oluşturduk. Artık müşterilerimiz Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da lider toptan satış şirketleri ve perakende zincirleridir. Çok çeşitli hizmetler sunuyoruz: : Taşımacılık: Önde gelen nakliye şirketleriyle iyi ilişkiler geliştirdik, bu da bize makul fiyata operasyonel teslimat sunmamızı sağlıyor. Etiketleme çözümleri: Düşük bir ücret karşılığında kendi dilinizde metin içeren etiketler tasarlayabilir, üretebilir ve yapıştırabiliriz. Etiketler, ürüne ve gerekli metnin uzunluğuna bağlı olarak renk ve boyut olarak değişebilir. Depolama: Esnek saatlerde çalışan modern ve geniş depolarımız mevcuttur. Litvanya, Polonya, Letonya ve Hollanda'daki depo tesisleri ile Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, depolama hizmetlerinin optimum kalitesini garanti edebilmektedir. Gümrük hizmetleri: Çeşitli ülkelerde gümrük prosedürlerinin üstlenilmesinde, gümrük belgelerinin hazırlanmasında yardımcı olabiliriz. Paletlerin genişletilmesi: Müşterinin talebi üzerine paletlerin genişletilmesini de sağlıyoruz. Ticaretle ilgili diğer konularda yardımcı olmaya ve hizmetlerimizi müşterinin istediği kadar özelleştirmeye hazırız. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 3. CHAMPEMY

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransa'da bulunan CHAMPEMY, profesyonellere kaliteli ürünler sunan uluslararası bir gıda ve şarküteri satış şirketidir. 2000 m2 depolama kapasitesi ve 500 m2 soğuk odasıyla düzenli ihtiyaçlarınızı karşılar. Franche-Comté'de bir yabani mantar şirketi olan CHAMPEMY şirketi, RITZ, CARLTON, HILTON gibi ünlü otel ve restoranlara tedarik sağlamak üzere, ANDROS, ELLE & VIRE, PHILADELPHIA markalarının münhasır distribütörü olan ve büyük bir şef tarafından kurulan Türkiye merkezli EKOLFOOD şirketi ile güçlerini birleştirdi. Türkiye pazarında lider olarak şu mağazalara da distribütörlük yapmaktadır: MIGROS, METRO ve CARREFOUR. Sayın BİLEN'in sahibi olduğu 8 şirket arasında yer alan ve BRC sertifikalı bir şirket olan Anatolia, %100 yabani ve doğal olan taze, kuru veya toz mantarların yanı sıra 20 çeşit baharat, trüflü zeytinyağı, dondurulmuş, taze veya kurutulmuş meyveler, marmelatlar, dondurularak kurutulmuş meyveler, dondurulmuş saf meyve suları (portakal, vişne, limon, nar), 60 çeşit ve parfümlü infüzyon, kuru sarımsak, safran, Madagaskar vanilyası temin etmektedir. Ürünlerimizin kalitesi 3 ziraat mühendisi tarafından kontrol edilmektedir ve ISO 22000-FSSC 22000-BRC gıda sertifikaları ile izlenebilirliği kanıtlanmıştır, ayrıca firmamız ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Ürünlerimiz taze, kuru, dondurulmuş veya ambalajlı olup etiketlenebilir. Çeşitli ambalajlar sunulmaktadır.

 4. TANLA FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2020 yılında Türkiye'nin Mersin ilinde kurulan Tanla GIDA SAN. Ve TIC. LTD. STI, en çok aranan çaylardan biri olan ENERJİ çayı için küp çay üreticisidir ve kendimizi yeni nesil sağlıklı çay üreticisi olarak adlandırmayı seviyoruz. Çaylarımızı, günlerini dışarıda geçirenler için bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak ve genç neslimizin harika çaylarımıza lezzetli ve kolay ulaşmasını sağlamak için üretiyoruz. Küp bitki çaylarımız işyerleri, okullar, evler gibi çeşitli mekanlarda, sıcak su bulabileceğiniz her yerde tüketilebilir! Yapay tatlandırıcılar veya katkı maddeleri gibi yapay maddeler yoktur. Küp çaylarımız, doğadan özenle seçilmiş bitkilerden ve doğal şeker pancarından üretilmektedir. Plastik poşetlerin plastik içeceklerle birleştirilerek nanopartiküller oluşturduğu çay poşetlerinin beraberinde gelen zararlı partiküllerin bilincindeyiz. Bu zararlı parçacıklar vücutta depolanır ve vücudunuza zarar verir. Bu zararlı parçacıkları önlemek ve en sevdiğiniz çayı vücudunuza zarar vermeden tüketmenin daha iyi bir yolunu sunmak için küp çaylarımızı yarattık. Çok çeşitli çay seçeneklerimiz var: enerji çayı, kuşburnu çayı, nane ve limon çayı, melisa çayı, ıhlamur çayı ve daha fazlası! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. BUXTRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Buxtrade GmbH, 2014 yılının yazında mesleki yaşamlarının yanında ek bir iş kurmak isteyen 2 genç adam tarafından kuruldu.2017 ilk baharında 1.500 metrekare bir alana kurmuş olduğumuz yeni yerimize taşındık.Sporda performans artışı, genel durum ya da sağlık olsun Buxtrade GmbH geniş bir ürün portföyü ile oldukça kaliteli ürünlerin satışını yapar.Hamburg'un hemen güneyinde yer almamız nedeniyle Hamburg limanına oldukça yakınız.Tatlandırıcı | Superfoods | Gıda katkıları | Beslenme takviyeleri | Baharatlar | Aroma ve Kuru yemişler alanlarındaki geniş ürün yelpazemizde tüm ürünleri ihtiyaca göre gerek evde kullanım için gerekse 100 g başlayan ve paletli ürüne kadar varan perakendeye uygun miktarlar halinde sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

 2. H. SCHOPPE & SCHULTZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Avrupa'nın en büyük hazır içecek üreticilerinden biriyiz ve satış otomatları, HoReCa, perakende gıda ve sanayi alanlarındaki iş ortaklarımızı, marka portföylerini genişletme ve yeni pazarlar açmaları konusunda, uzmanlık alanımızdaki bilgilerimizle destekliyoruz. Her müşterimize bireysel olarak eşlik ediyor ve ön planlamadan müşteriye özel ürüne kadar istenen tedarik zinciri çözümünü sağlıyoruz. Temel yetkinliğimiz satış otomatlarında, kapsüllü makinelerde veya manuel olarak hazırlamada kullanılan kakao, sıcak çikolata, toping, kahve kreması ve her türlü içecek tozlarının geliştirilmesi ve üretimi alanındadır. Eylem odaklı, güvenilirliğe ve profesyonelliğe sahip, esnek, orta ölçekli bir şirket olarak çalışıyoruz. Tabii ki, ISO, IFS ve BRC gibi tüm önemli Avrupa standartlarını takip ediyor, zorlu talepleri bulunan müşteri denetimlerini de başarıyla geçiyor ve müşterilerimizin başarısı için organik, adil ticaret veya UTZ ürünleri de sunuyoruz.

 3. TWENTY FOUR TEASHOP KFT.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Tartary karabuğday çayı (soba cha) Doğu Asya'da, Rusya ve Ukrayna'da çok popüler bir içecektir. Henüz Avrupa'da o kadar yaygın değil, Amazon'da ve bazı Asya mağazalarında bulabilirsiniz, ancak uluslararası alanda yerleşik bir marka yok, bu nedenle Tartary Karabuğday çayının dünya çapında bilinen ilk markası olmayı hedefliyoruz. Tartary Karabuğday çayı, eşsiz kavrulmuş tadı ve aroması ile birlikte gelen birçok sağlık yararına sahiptir. Yüksek dağlardaki yabani karabuğday tanelerinden yapılır ve bize özel modern teknoloji kullanılarak kavrulmuş granüller şeklinde gelir. Vitaminler, magnezyum, çinko ve antioksidanlarla doludur. Kafein, gluten, şeker ve tatlandırıcı içermez. Detoks ve hafif iştah kesici etkisi vardır, metabolizmayı uyarır, uzun vadede hafızayı geliştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Macaristan'da 50'den fazla yerel perakendecimiz var, bunlardan en büyüğü Macaristan'ın en iyi çevrimiçi marketlerinden biri olan Kifli, ayrıca AB ve İngiltere'de birkaç uluslararası dağıtım ortağımız var, Amazon ve diğer bazı platformlarda da satış yapıyoruz! Ülkemizde en yüksek (IFS) sertifikalı paketleme tesisinde çay üretiyoruz. Şu anda 2 boyda 5 çeşidimiz bulunmaktadır: 100g ve XXL (0, 5 kg) paketler: Doğal, Hindistan Cevizli, Muzlu, Çilekli ve Zencefilli-Elmalı aromaların her biri oldukça popülerdir ve kendi hayran kitlesine sahiptir, Çilekli ve Doğal en çok satanlardır. Çayların çoğunun son kullanma tarihi 1, 5 - 2 yıldır.

 4. ALLERFEINSTES TEESORTIMENT - GRÄFENHOF TEE GMBH - GROSSHANDEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gräfenhof Tee olarak, diğer üreticilerden sıyrılan, genç, motive ve çok yenilikçi bir şirketiz. Şirketimiz, Elbe'nin güneyinde, doğrudan Hansestadt Buxtehude'da bulunmakta olup, Avrupa çapında yeni başlayanlar, çay dükkanları, şarküteri ve diğer satış noktaları için ödün vermeyen premium çaylar üretmekteyiz. Vizyonumuz, çaya doğal bir içecek imajını geri vermektir. Çaylarımız sadece doğal maddeler içermektedir. Çay fabrikamızda tüm karışımlar özenle elle işlenmekte ve teslimattan önce tekrar tadılmaktadır. Müşterilerimize en iyi çay kalitesini sunabilmemizin tek yolu budur. Sadece en iyi malzemeler tam çay keyfi garanti eder. Dikkatle işlenmiş ve şekerle tatlandırılmamış en iyi malzemelere güveniyoruz. Aynı şey aromalarımız için de geçerlidir.

 5. PASCAL HAMOUR

  Fransa

  Verified by europages badge

  Pascal HAMOUR, 1996'dan bu yana en güzel çay deneyimini sizlerle paylaşmak için dünyanın en iyi, en kaliteli organik çaylarını seçiyor. Ürünlerimiz yalnızca üst düzey otel ve catering profesyonellerine yöneliktir. Pascal HAMOUR uzun yıllardır organik çay ve demlemelerde referans olmuştur. Eksiksiz bir organik çay ve demleme yelpazesi sunuyoruz: - siyah çaylar, - yeşil çaylar, - özel çaylar, - demlemeler, - özel demlemeler, - çocuklara yönelik demlemeler, - Güney Afrika'dan rooibolar. Çaylarımızın ve demlemelerimizin içeriği ECOCERT sertifikalı organik tarımdan gelmektedir. Ürünlerimiz gerçek iksirler yaratmak için özenle seçilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi, Pascal HAMOUR'un hayal ettiği benzersiz tariflerle gösterilmektedir.

 1. HEALTHY BEVERAGE & FOODS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HEALTHY BEVERAGE & FOODS, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çay, Bitki çayları, İçecekler, İçecek ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Salçalar, soslar, Çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charbonnières-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FISCHER FERMENTGETRÄNKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fischer Fermentgetränke GmbH - "Fischer Fermentgetränke GmbH" 2013 yılında kurulmuştur. Ancak ailemizin bitki ve çay karışımlarını mayalama geleneği 1898 yılından beri devam etmektedir. Bu nedenle dünyanın en eski Kombucha üreticilerinden biri olarak kabul ediliyoruz. Bu da ürünlerimizi piyasada benzersiz kılmaktadır. Geleneğimiz, kontrollü organik yetiştiricilikten (Ecocert sertifikası DE-ÖKO-005) elde edilen en kaliteli malzemeleri kullanmaya çalıştığımız anlamına gelir. Onlarca yıllık deneyimimiz ve dört kuşak boyunca edindiğimiz bilgi birikimimizle düzenli olarak yeni ürünler geliştiriyoruz: kendimiz ve iş ortaklarımız için. Kombucha üretimimiz 1898'den beri değişmedi. Fischer ailesinin temel inancı, doğal bir üretim ve şişeleme sürecinde yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktır. Bitki ve çay tariflerimiz, geleneksel zanaatkar kombucha üretimimizde (imalathanemizde) kendi kültürlerimizle fermente edilmektedir. Bunun için gerekli olan şeker tamamen tüketilir (<0, 5 g/L). Ayrıca pastörizasyon, ısıl işlem ve filtrasyondan da bilinçli olarak kaçınıyoruz. Bu, şirket içi kültürlerimizin doldurma işleminden sonra bile aktif kaldığı ve şişedeki karbondioksiti doğal olarak geliştirdiği anlamına gelir.

 1. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland olarak, kuruyemiş, kuru meyve, baharat ve otlar konusunda uzmanlaştık ve 25 yılı aşkın süredir Polonya pazarında güvenilir bir işletme olarak kendimizi sağlam bir şekilde kanıtladık. Kapsamlı deneyimimiz sayesinde, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf kuruyemişler, kuru meyveler, baharatlar ve otlar tedarik etme konusunda uzmanız. Çeşitlerimiz arasında egzotik kuru meyveler, kuruyemişler ve susam, çuha çiçeği, chia ve kabak çekirdeği gibi yağ preslemeye uygun tohumlar bulunmaktadır. Kuruyemiş dünyasından: fındık, badem, antep fıstığı, kaju fıstığı, macadamias ve karışık çeşitler. Benzersiz seçimler için özel kaynağınızız: sultanas, mango, hurma, kuru erik, kayısı ve şekerli meyveler. Baharat Senfonisi: Mercanköşk, karabiber, yenibahar, muskat ve daha fazlası. Tej patta, Madagaskar aframonu, köri yaprağı ve zaatar gibi niş baharatları keşfedin. Çeşitli baharat karışımlarımızla mutfak deneyiminizi geliştirin. Çaylar ve Botanik Harikalar: Siyah, yeşil ve beyaz çaylar da dahil olmak üzere Hindistan'dan seçtiğimiz çaylar ve bitkiler. Kendinizi Brahmi, Amla, Ashwagandha ve daha fazlasının büyüleyici özüne bırakın. Anavatandan, Polonya'dan: tahıl taneleri, darı taneleri, çuha çiçeği tohumu, keten tohumu, kabak çekirdeği, İtalyan (Yunan) fıstığı ve kurutulmuş havuç, maydanoz, keten tohumu, yeşil fasulye ve taze fasulye. Sertifikalı mükemmellik ve kaliteye olan bağlılığımızla, isteklerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış olağanüstü organik ürünler sunuyoruz.

 2. HK TRADING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Avrupa ve Birleşik Krallık'ta büyük bir pazara kaliteli ürünler tedarik etme konusundaki on yılı aşkın deneyimimizle, başladığımız 2006 yılından ve markanın konsolide edildiği 2010 yılından bu yana aklımızda tek bir hedef vardı: Uluslararası standartları karşılayan sağlıklı kuruyemişler, içecekler, bakliyatlar, baharatlar ve çok daha fazlası için dünyanın en büyük tedarikçisi olmak. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlıklı ilişkiler kurmak ve sürdürmek varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya meyve taşımacılığının yapısını iyileştirmeye kararlıyız. Bunu gelişmiş pazarlama, tedarik ve risk yönetimi çözümleriyle yapıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz, ancak benzersiz, dinamik stratejiler uygulayarak herkesi memnun ediyoruz. Bütünsel pazarlama işlevimiz, meyve tedarik zincirindeki hizmet sağlayıcılarla sağlıklı bir ilişki sürdürürken nakliye, teslimat ve ödeme düzenlemelerini kapsar. Tayland'dan yağ, pirinç, fındık ve şeker ihracatı için karmaşık hizmetler ve ayrıca bir dizi lojistik hizmet sunuyoruz: - Tohum yağı, un, tahıl taşımacılığı için gemilerden gelen kargo; - Avrupa ve Asya'ya petrol, pirinç, fındık, şeker nakliyesi; - Yağ, pirinç, fındık, şeker konteyner taşımaları; - Flexi tanklar ile tohum yağlarının taşınması

 3. VERY THES, NATURELLEMENT VRAI

  Fransa

  Verified by europages badge

  VERY THES, NATURELLEMENT VRAI, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki çayları, biyolojik çay, bitki haşlama ve kaynatılmış bitki suları, biyolojik bitki çayı, Bitki çayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bohas-Meyriat-Rignat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VERT-TIGES

  Fransa

  Verified by europages badge

  VERT-TIGES, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki çayları, Bitki çayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Epreville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MYSTERYTEA®

  Fransa

  Verified by europages badge

  MYSTERYTEA®, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki çayları, yeşil çay, beyaz çay, Bitki çayları, bitki haşlama ve kaynatılmış bitki suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camphin En Carembault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FRESKOO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRESKOO GMBH, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Allstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HEALIX CBD OG (CBD NATURALS & CLONES)

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HEALIX CBD OG (CBD NATURALS & CLONES), yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Spittal An Der Drau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. ABTSWINDER NATURHEILMITTEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABTSWINDER NATURHEILMITTEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Abtswind, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. H. C. BUHLE WARENHANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. C. BUHLE WARENHANDELS GMBH, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Baharat özü ve baharat, aromalı çaylar, biyolojik çay, yeşil çay, teini alınmış çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRANSNATIONAL MEDICINE

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRANSNATIONAL MEDICINE, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik yağlar, kenevir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AMTEC TRADING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AMTEC TRADING GMBH, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Mineraller, zerdeçal, Mineraller, Gıdasal sıvı yağ, Kolajen, ayurveda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfsberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. GALCA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GALCA, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kahve, kanatlı kablo kaplamaları, tane çiğ kahve, Tane kahve karışımı, kahve karışımları, restoranlar için kahve karışımları, barlar için kahve karışımları, restoranlar için kahve, Araçlar için doğru akım dönüştürücüler (DC/DC dönüştürücüler) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  2000 yılında toz karışımlar üreterek sektöre giriş yapan ve bugün bünyesinde toplamda 7100 m2 alana sahip üç adet üretim fabrikası bulunduran A.Turna Gıda; kahve grubu, toz ürün grubu, sıvı ürün grubu ve donuk ürün grubu üretimleriyle ve başta "Caffe Nonno" ile "Chef's Dream" olmak üzere oluşturduğu markalarla yerel sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. Alanında uzman gıda mühendisleri ve personellerimizle birlikte 550'den fazla ürün reçetesine sahip olup, ürün çeşitliliğimizi arttırma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak amacıyla yeşil enerji kaynaklarından ve teknolojinin avantajlarından yararlanarak kurduğumuz modern tesislerimizde, otomatik makinelerde, üretim izinleri alınmış, ISO 22000 standartlarına uygun, kendine özgü, kalitesi stabil üretimler gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak en büyük avantajımız; gıda mühendislerimiz ile birlikte AR-GE yapabilmemiz, ürün geliştirebilmemiz ve ürün çeşitliliğimizi arttırabilmemizdir. Bu sayede 'private label' olarak yaptığımız üretimlerde, müşterilerimizin beklentilerini iyi bir şekilde karşılayabiliyor ve güvenilir tedarikçileri oluyoruz.

 7. CIDS FRANCE

  Fransa

  CIDS FRANCE, en son piyasa trendlerini satışa sunma konusunda titiz profesyonel bir müşteri kitlesine (toptancı, satıcılar, ...) yönelik geniş bir kannabidiol (CBD) ürünleri yelpazesi sunmaktadır. Ürünlerimiz kannabinoidler açısından zengindir: Kannabidiol (CBD) Çiçekleri, Polen ve Kannabidiol (CBD) Reçineleri, Kannabidiol (CBD) Kenevir veya MCT Tam spektrumlu Yağlar, Tam spektrumlu Kannabidiol (CBD) E-sıvılar… Tüm ürünlerimiz için, bunların bitkisel fito kannabinoid içeriğinin son analizlerini sunuyoruz. Profesyoneller için geniş bir %100 doğal kannabidiol (CBD) ürün yelpazesine sahibiz. Fransa içinde ve aynı zamanda dünya çapında teslimat yapıyoruz. Kannabidiol (CBD) yağlarımız, size kannabidiol (CBD) etkilerine ek olarak vücut için faydalı elementler sağlamak için bitkisel yağdan, çoğunlukla zeytin veya kenevir yağından yapılır. Tüm kannabidiol (CBD) çiçeklerimizin sülfat, böcek ilacı ve mantar önleyici içermediği garanti edilmektedir. Doğal ve tamamen organiktirler. Sunduğumuz kannabidiol (CBD) yağları, tıpkı e-sıvılarımız ve kannabidiol (CBD) çiçeklerimiz gibi, THC içermediği garantilidir ve kenevir tohumlarından elde edilen yüksek kaliteli kannabidiolden oluşur. Size yüksek kalitede danışmanlık, profesyonel bir hizmet ve mükemmel bir cevap vermeyi garanti ediyoruz.

 8. BIO FOR HEALTH SWITZERLAND

  İsviçre

  Binlerce yıldır doğal olarak yetişen, besin ve tıbbi özellikleri bakımından zengin bitki ve otlar, eski kültürlerde çeşitli hastalıkları önlemek, tedavi etmek ve insanların sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için kullanılmıştır. Almanya merkezli Bio For Health, besin açısından zengin antik otları ve bitkileri modern çağa ulaştırmayı amaçlayan organik ürünler temin eden bir şirkettir. Hindistan ve Sri Lanka'da yerleşik çiftçilerle ve kendi üretimimizle işbirliği yaparak kalite standartlarımızı garanti edebiliyor ve tüm süreçlere şeffaflık ve yüksek derecede öngörülebilirlik getirmeyi hedefliyoruz. Bu, tüm ürünlerimizin bütünsel kalite güvencesi için kararlılığımızın, hesap verme sorumluluğumuzun ve yükümlülüğümüzün kanıtıdır. Hem müşterilerimize hem de tedarikçilerimiz olan organik çiftçilere destek olmaktan gurur duyuyoruz.

 9. KLOTH & KÖHNKEN TEEHANDEL GMBH

  Almanya

  Çay sevgisine ve uzun yıllara dayanan iş ortaklarıyla dostça ve adil bir işbirliğine dayanarak Mathias Kloth ve Axel Köhnken 1992 yılında bu şirketi kurmaya karar verdi. Şirket felsefesinde bu temel noktalar hala çalışmalarımızın temelini oluşturuyor ve muhtemelen firmanın bugüne kadarki başarısını açıklıyor. Mathias Kloth kariyerine 1969'da Hamburg'da başladı ve 1982'den Bremen'e geldi. Axel Köhnken ise 1981 yılında çay sektörüne girdi. Sunduğumuz ürün ve hizmetler: Büyük ticaret hacmimiz sayesinde rekabetçi fiyatlar, kendi pazarlarınız ve müşterileriniz için size özel çay çözümleri (ortodoks + aromalı), çay alanındaki kapsamlı ve uzun yıllara dayanan uzmanlığımız sayesinde ortaklık mantığında danışmanlık, tüm temel mallarda çok hızlı sevkiyat, Bremen'deki iyi sınıflandırılmış ve kapsamlı depomuz sayesinde farklı yapraklar ve kaliteler, tüm yıl teslimat sağlayacak sözleşme olanakları, "just in time" teslimat.

 10. LINKING WELLNESS

  Fransa

  Linking Wellness est un groupe d’experts et fournisseurs en Cosmétique, qui travaille depuis 20 ans sur la synergie entre beauté et santé. Bir dizi güzellik ürünleri, katı kozmetik ürünler, doğal ve organik çaylar ve infüzyonlarla, Fransız uzmanlığının meyvelerini sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz bitkiler, sebzeler, meyveler ve doğal yağlarla üretilmektedir. Suisse Normande'nin kalbinde bulunuyoruz ve ağırlıklı olarak Brittany ve Normandiya'dan uzmanlarla çalışıyoruz, depolama ve nakliye yöntemlerine özellikle dikkat etmek için kısa zincirler kullanıyoruz. Nos crèmes de soins, nos produits pour la douche, nos thés & infusions sont concoctés avec des ingrédients naturels & Bio, pour une nourriture saine de l’extérieur comme de l’intérieur. Fransız uzmanlığıyla geliştirilen Marilou, Centifolia, Earth Sense, Linking Wellness'tan güçlü marka seçimlerimiz sayesinde, size gerçek Sağlık ve Güzellik İksirlerini sunuyoruz. Etkinliği güçlendirilmiş doğal bakım kremlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Özel formülleri, dikenli armut, Aloe Vera jeli ve bitkisel yağlara dayanmaktadır. Çay, tüm dünyada törensel bir karaktere bürünmüştür. Bu nedenle çok çeşitli yeşil, siyah ve beyaz çaylar geliştirdik ve faydalarını, aromaları ve kokuları geliştirmek için karışımlar hazırladık. Günün her saatinde tatmak için e-mağazamızda çay çeşitlerimizi keşfedebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çay - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.900 Şirketler