• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler

Sonuçlar

Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler - Ithalat/Ihracat

 1. URBSCHAT-TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  URBSCHAT-TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deliciler, Deliciler, freze uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PYM OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  PYM, 2008 yılında turboşarj (turbocharger) revizyonu ile başlattığı çalışmalarını TÜBİTAK destekli Ar&Ge çalışmalarıyla geliştirilip üretilen, TC VFB, Turbocharger Actuator Calibration Machine(Turboşarj Aktüatör Kalibrasyon Makinesi), DPF-R Diesel Particulate Filter Regenerator Machine (Dizel Partikül Filtresi Temizleme Makinesi) ve 2021 yılında müşterilerine sunduğu, TC BM Turbocharger Balancing Machine (Turboşarj Balans Makinesi) üretimi ile devam ettirdi tüm Avrupa’da talep yarattı. PYM, Revizyon Atölyesi konseptiyle tek çatı altında turboşarj (turbocharger) revizyonu, sıcak hava uygulanarak yapılan DPF (Diesel Particulate Filter) temizliği ve mekanik bakım hizmeti vererek sektöre inovasyonda liderlik etmektedir. PYM’nin profesyonel çalışanları, en iyi ürün/hizmet anlayışı ile daha iyisine kendilerini adayarak çalışmalarına devam etmektedir.

 3. INOVATOOLS ECKERLE & ERTEL GMBH

  Almanya

  20 yıldan uzun süredir InovaTools (Eckerle & Ertel GmbH) Bavyera'nın merkezinde bulunuyor ve hem kalite hem de servis konusunda sağladığı yüksek performans ile tanınıyor. INOVAtools'u dünyanın her yerindeki ve her branştan müşterilerimiz için geliştiriyor ve üretiyoruz. Standart ve özel aletler, bireysel aletler ve küçük seriler, hassas parçalar ve makineler. Örneğin makine üretiminde, havacılık mühendisliğinde veya otomotiv endüstrisinde ekonomik, nitelikli, yüksek kaliteli ve ekonomik üretim yapmanızı sağlıyor. Ürünlerimiz: Bunları ana sayfamızda bulabilirsiniz: Otomotiv endüstrisi için frezeler, havacılık mühendisliği için hassas aletler, dişli freze üretimi, freze aletleri, komple karbür özel delme aletleri, talaşlı imalat aletleri vb.

 4. BASERMUHENDISLIK

  Türkiye

  Başer Mühendislik, 03.08.2006 tarihinde kurulmuştur. Kuruluş amacı her türlü mühendislik hizmetlerinde kaliteli ve standartlara uygun hizmet üretip insanlığa sunmaktır. Bu anlayış içinde başta inşaat sektörü olmak üzere elektrik tesisatı, otomasyon, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, izolasyon çalışmaları hizmet alanlarımız içerisindedir.

 5. FIAM UTENSILI PNEUMATICI S.P.A.

  İtalya

  FIAM UTENSILI PNEUMATICI S.P.A., yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik vida sıkma makinaları, pnömatik motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HOFFMANN FRANCE

  Fransa

  HOFFMANN FRANCE, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drusenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INFINITY CNC LTD

  Birleşik Krallık

  INFINITY CNC LTD, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. NC-WERKZEUGE

  Almanya

  NC-WERKZEUGE, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Freze aletleri, Torna aletleri, iç yüzey frezeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FOLEY PATTERNS LTD

  Birleşik Krallık

  FOLEY PATTERNS LTD, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Kalite Kontrol - İnşaat ve bayındırlık işleri, endüstriyel model ve prototipler, endüstri mühendisliği, Çeşitli mühendislik el aletleri, Kalite Kontrol - İnşaat ve bayındırlık işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stourbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GERBO FRANCE

  Fransa

  GERBO FRANCE, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, endüstriyel rektifiye işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarreguemines-Remelfing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JDK-TECH S.R.O.

  Slovakya

  JDK-TECH S.R.O., yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rajec, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. ETABLISSEMENTS MAGNAN (SOCIETE NOUVELLE)

  Fransa

  ETABLISSEMENTS MAGNAN (SOCIETE NOUVELLE), yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, endüstriyel gereçler, hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nice Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ALMALUX S.A.

  Belçika

  ALMALUX S.A., yılında kurulan ve Perakende satış yerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, garaj ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaumont-Gistoux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ACK ELEKTRIKPANO

  Türkiye

  ACK ELEKTRIKPANO, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik yalıtkanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GAGLIARDI LUIGI & C SNC

  İtalya

  GAGLIARDI LUIGI & C SNC, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tel haddesi için tel çekme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LÖSOMAT - SCHRAUBTECHNIK NEEF GMBH

  Almanya

  LÖSOMAT - SCHRAUBTECHNIK NEEF GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dinamometrik tornavidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen/enz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. H&T INDUSTRIAL

  Birleşik Krallık

  H&T INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi ütüleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blackburn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FLEX

  Fransa

  FLEX, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt tamiri - taşınabilir elektrikli aletler, Elektrik Mühendisliği - taşınabilir elektrikli aletler, Taşıt tamiri - taşınabilir elektrikli aletler, Elektrik Mühendisliği - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Romain-La-Motte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CONSTRUCTORG EPITOGEP KFT

  Macaristan

  CONSTRUCTORG EPITOGEP KFT, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Yol döşeme makine ekipmanları, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. BALSAN ELEKTRIK

  Türkiye

  BALSAN ELEKTRIK, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. INTO KFT

  Macaristan

  INTO KFT, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiskunhalas, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. SCHNURR HELMUT GMBH

  Almanya

  SCHNURR HELMUT GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bischofswiesen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FERRUCCIO ALLASIA E C. S.R.L.

  İtalya

  FERRUCCIO ALLASIA E C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ADP PRECISION ENGINEERING LIMITED

  Birleşik Krallık

  ADP PRECISION ENGINEERING LIMITED, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newcastle Upon Tyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. XYZ MACHINE TOOLS LTD

  Birleşik Krallık

  XYZ MACHINE TOOLS LTD, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tiverton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. F.LLI CARIOLI UTENSILERIA S.N.C.

  İtalya

  F.LLI CARIOLI UTENSILERIA S.N.C., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TESI S.R.L.

  İtalya

  TESI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TICCHIONE FORNITURE S.R.L.

  İtalya

  TICCHIONE FORNITURE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellalto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. W G JONES LTD

  Birleşik Krallık

  W G JONES LTD, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verwood, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. GAIT S.R.L.

  İtalya

  GAIT S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz