• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çeşitli yaylar

Sonuçlar

Çeşitli yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kasabasından orta ölçekli bir teknik yay üreticisiyiz ve bugün kendimizi yaklaşık olarak sunuyoruz. Bünyemizde istihdam edilen 50 çalışan, özel problem çözümlerinden büyük ölçekli üretime kadar çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı metallerden yapılmış teknik yayların ve bükülmüş parçaların geleneksel ve yetkin üreticileridir. Yenilik, Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG'de bilgi birikimiyle sağlanır. Bilgi birikimi, deneyime geri dönmek ve en son gelişmeleri tahmin etmek anlamına gelir. Yenilikçi çözümler için ikisi de gereklidir. Tecrübemize, bilgimize, kalitemize ve teslimat güvenliğimize başvurmaktan çekinmeyin.

 2. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Tel yaylar, resime göre yapılan yaylar, torsiyon yayları, Çeşitli yaylar, paslanmaz çelik yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, hassas yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selvazzano Dentro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

  Tüm ürünler arasında "çeşitli yaylar"
 5. MDP SAS

  Fransa

  40 yılı aşkın süredir, MDP şirketi (Alttan Kesme ve Çevirme İşlemi Evi) metal tel, zincir ve sıkıştırma, çekme, bükme yayı, şekilli ve bıçaklı tel ürünleri fason üretiminde bir Fransız liderdir. MDP birim ve küçük, orta ve büyük seri parçalar üretmektedir. Telin çapı : Küçük, orta ve büyük seri için 0, 10 ila 15 mm arası, 0, 10 ila 8 mm arası, küçük seri için 8 mm ila 15 mm arası. MDP prototipten büyük seri gerçekleştirmeye tüm aşamalarda size eşlik eder. MDP tarafından işlenen malzemeler : Piyano teli, paslanmaz tel, galvanize/açık tel, bronz, pirinç, çelik, paslanmaz, demirli olmayan teller. MDP, MDP’nin rekabetçi fiyatlar vermesini sağlayan dijital kumandalı ve çoklu sürgülü makineler gibi yeni ve performanslı bir makine parkına sahiptir. MDP ISO 9001: 2000 sertifikasına sahiptir. MDP, demiryolu, havacılık, elektronik ev eşyaları, üretim malları gibi sektörler için faaliyet gösterir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YAYTEK YAY

  Türkiye

  Yaytek, 1978 yılında Konya'da başlamış olduğu yay imalatına 2010 senesinde yepyeni bir yüz ve anlayışla devam etmektedir. Sektöründeki teknolojik gelişmelerin izinde, kaliteyi ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir. 36 yılı aşan deneyimi ile Yaytek, üretmiş olduğu her bir yayda uzmanlığını, kalitesini artırmış ve hedefini büyütmüştür. Yaytek 1000 m² kapalı alanda, egitimli teknik kadrosu ve dünyada kalitesi ispatlanmış makine parkıyla metali sanata dönüştürmekte, her bir müşterinin talebine terzi işi, özel çözümler sunmaktad

 2. MECASPRING

  Belçika

  MECASPRING grubu, her tip yay tasarlar, üretir ve satar. MECASPRING uluslararası ünü : Tel veya yaprak hassas yaylar (sıkıştırma yayları, çekme yayları, germe yayları, şekilli veya müşteri talebi üzerine yaylar), hassas mekanik kaynak (takım ve alt takımlar), havacılık, hava-uzay, otomobil ve silah sektörlerinde müşteri ile birlikte sipariş üzerine uygulamalar

 3. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Türkiye

 4. HAKAN YAY

  Türkiye

  Müşteri memnuniyeti en yüksek noktada tutmaya çalıştığımız kaliteyi ilk hedef olarak benimseyen bir firmayız.Kaliteli malzemeyi kaliteli işçilik ile işliyoruz.Hedefimiz her zaman daha iyisini yapmaktır.Yay konusundaki tecrübemizi yaptığımız her işe yansıtmak için çaba sarfediyoruz.Yaptığımız her yay bizim için önemli.

 5. MUELLES MELERO SL

  İspanya

  Baskı yayları, çekme yayları, burulma yayları ve özel şekilli yay imalatı.

 1. TELSAMA METAL LTD. STI.

  Türkiye

  Yay, sac parça, klips, insert vb üretimi. Springs, strips parts, clips, inserts production.

 2. ZEHR SA

  Fransa

  ZEHR SA, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Çeşitli yaylar, Hassas tornacılık, Çeşitli yaylar, Plastik enjeksiyon, Soğuk şişirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KLEIDIS SPRINGS

  Yunanistan

  KLEIDIS SPRINGS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, endüstriyel amaçlı yaylar, Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Yatak odaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L.

  İtalya

  MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L., yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. supap yayları, helezon kompresyon yayları, torsiyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Licata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BERNARD RESSORTS

  Fransa

  BERNARD RESSORTS, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri, düz yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers-Cotterêts, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RESSORTS LACROIX

  Fransa

  RESSORTS LACROIX, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. torsiyon yayları, baskı yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MEUNG SUR LOIRE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RESSORT MAROC

  Fas

  RESSORT MAROC, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Temara, Fas 'de bulunmaktadır.

 6. VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vibrasyon kontrolleri ve önlemleri konusunda danışmanlık, Titreşimli besleyici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ITALMOLLE

  İtalya

  ITALMOLLE, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaylar, profil yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giugliano In Campania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM)

  İspanya

  MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM), yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Cugat del Vallès, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD

  Çin

  HENG TE METAL PRODUCTS DONGGUAN CO., LTD, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. I.M.M.E.A. (S.A.S.)

  İtalya

  I.M.M.E.A. (S.A.S.), yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Çeşitli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sirone (Lc), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN

  Almanya

  REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Çeşitli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD

  Birleşik Krallık

  G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Çeşitli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH

  Almanya

  WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Çeşitli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WAGNER VERWALTUNGS GMBH

  Almanya

 7. FEDER-7 RUGOGYARTO KFT

  Macaristan

 8. NEUNKIRCHNER PRÄZISIONSFEDER- WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Almanya

 9. RESORTMATIC SL

  İspanya

 10. N.M.C. NUOVO MOLLIFICIO CAMPANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nuovo Mollificio Campano srl işletmesi endüstrinin tüm sektörlerine yaylar ve çelik sactan ve özel alaşımlı malzemelerden kesilmiş sac parçalar tasarlıyor ve üretiyor. Özellikle elektromekanik, otomotiv, havacılık ve denizcilik sektörlerine yönelik üretim yapılıyor. Ekibimiz çeşitli tiplerde yaylar üretmemizi sağlayan ileri teknolojili bir makine parkından yararlanıyor

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz