• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çeki halkalı furgon ve araç kiralanması

Sonuçlar

Çeki halkalı furgon ve araç kiralanması - Ithalat/Ihracat

 1. BEL-AIR

  Belçika

  BEL-AIR, yılında kurulan ve Taşıt kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sürücülü araç kiralama, çeki halkalı furgon ve araç kiralanması, Sürücülü araç kiralama, sürücülü ve klima araçların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zemst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. TOTAL RENT ITALIA

  İtalya

  TOTAL RENT ITALIA, yılında kurulan ve Taşıt kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. orta ve uzun süreliğine araç kiralanması, çeki halkalı furgon ve araç kiralanması, motosiklet kiralama, kamyon kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TAPWAGENVERHUUR AERTS

  Belçika

  TAPWAGENVERHUUR AERTS, yılında kurulan ve Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çeki halkalı furgon ve araç kiralanması, soğutucu yük arabaları, içecek çekme sistemleri, soğutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Lenaarts, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ICTS

  Belçika

  ICTS, yılında kurulan ve Ağır vasıtalar için tamir ve römork sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt nakil araçları, çeki halkalı furgon ve araç kiralanması, Taşıt nakil araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.