• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çekme cıvata ve somun

Sonuçlar

Çekme cıvata ve somun - Ithalat/Ihracat

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI, Türkiye, Ankara merkezli lider bir çelik bağlantı elemanı üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler sunuyor ve bağlantı elemanlarının tercih edilen küresel tedarikçisi haline geliyoruz. Ankara/Saray'da 10.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 üretim tesisiyle zengin mirasımızı müşteri odaklı bir yaklaşımla harmanlıyoruz. KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI'nda müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sıcak dövme ve soğuk şekillendirme yöntemlerini kullanarak cıvata, saplama cıvatası, ankraj cıvatası ve somun üretiminde uzmanlaşmış durumdayız. Uzmanlığımız, elektro galvanizli ve sıcak daldırma galvanizli kaplamalar sunan çeşitli çelik bağlantı elemanlarına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, sıcak dövme yoluyla büyük ölçekli cıvatalara ve özel bağlantı elemanlarına odaklanarak geometri ve Zn-Nikel kaplama uygulamalarında da uzmanız. Enerji, inşaat, endüstriyel parçalar, çelik konstrüksiyon, havaalanı inşaatı, rafineriler ve makine endüstrisi gibi çeşitli sektörlere hitap ediyoruz. Gelişmiş makine ve ekipmanlarımız, üstün kaliteli sipariş parçaları verimli bir şekilde üretmemizi sağlıyor. Yeteneklerimiz otomatik kesme, sıcak dövme, soğuk şekillendirme, işleme, haddeleme, ısıl işlem, kaplama ve kalite kontrolü kapsamaktadır. KLR markası altında, M 12 ila M 80 çapında cıvata ve vidalar, M 8 ila M 220 mm arasında dişli çubuklar ve saplamalar ve M 20 ila M 80 uzunluğunda somunlar sağlıyoruz. Ayrıca ankraj cıvataları, U-Cıvatalar ve J-Cıvatalar da sunuyor ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşan kapsamlı bir stok tutuyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 2. ARTAFAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sertifikalı şirket. 1980'den beri, Artfast de Sovico (MB), 3 m'den 12 m'ye kadar paslanmaz çelik ve sertleştirilmiş çelik kafes somunlarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket ayrıca kütle sürekliliği için kare kafes somunları, kanatlı kafes somunları ve kanatlı kafes vidaları üretmektedir.

 3. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  SFSB : acil / kısa teslimat süresiyle EN 10204 3.1 sertifikalı hammaddelerden çizime/şartnameye göre her tür malzemeden üretilmiş bağlantı elemanlarının (cıvatalar, saplamalar, somunlar) tedariki için ana iş ortağınız (20 yıllık deneyimle). Offshore, enerji, petrokimya ve ağır sanayi; acil ihtiyaçları karşılama. Özel parçalar: saat/gün düzeyinde teslimat: tüm Avrupa'ya tedarik imkanları. Herhangi bir üreticiye bağlı değildir. ASTM Pim cıvatalar, Türbin cıvataları, yüksek sıcaklık cıvataları, tüm tipleriyle DIN 2510. Her şekil çap, uzunluk ve malzeme tipi.

 4. NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  NINGBO FRIMA INDUSTRY CO. LTD., yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, CNC çevrilmiş parçalar, motor parçaları, parçaların hassas işlenmesi, alüminyum parçaların işlenmesi, pirinç parçaların işlenmesi, paslanmaz çelikten parçaların işlenmesi, cnc tezgahlarda parçaların işlenmesi, cnc tezgahlarda parçaların frezelenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Vidalar, Çekme cıvata ve somun, Vida dişi açılmış çubuklar, Vidalar, Çekme cıvata ve somun, somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, CNC çevrilmiş parçalar, Çoklu mil dönmeli parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SONDERSCHRAUBEN GÜLDNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 3. DALGIC GLOBAL IC VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak Dalgıç Raptiye markamızla 15 yıldır üretmekte olduğumuz bant raptiyesi, coco civata, menteşeli raptiye ve sac kayış raptiyesi gibi ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Her geçen gün gelişen ve çeşitlenen ürün yelpazemiz ile başta maden ocakları olmak üzere, kum ocağı, çakıl ocağı ve sac kayış kullanılan tüm tesislere parça tedariği sağlamaktayız. Bağlantı elemanları konusunda üretici ve profesyonel oluşumuz yılların tecrübesi kaynaklıdır. Bant raptiyesi (Belt fastener) üretiminde Türkiye'de sektöre yön veren firmalardan biriyiz. Dalgıç Şirketler Grubu (Dalgıç Kalıp, DLG Plast, DLG Mold, Dalgıç Makine, Dalgıç Global) bünyesinde bulunmaktayız. Güçlü ve dayanıklı olarak ürettiğimiz bağlantı ekipmanlarımıza dünyanın herhangi bir noktasında rastlayabilirsiniz. Şayet bulunduğunuz alanda Dalgıç Raptiye markamızla karşılaşmadıysanız sizinle beraber o bölgede de yer almak istediğimizi büyük bir istekle ifade edebiliriz. U-Bolt, J-Bolt, Koko Civata, Oval Jakson Cıvata, Çelik Koko, Bant Raptiyesi, Somun, Menteşeli Raptiye vb. 93 farklı ürün grubumuzla hizmetinizdeyiz.

 4. AXXATRONIC GMBH

  Almanya

  AXXATRONIC GmbH önde gelen elektromekanik bileşen tedarikçilerinden biridir. Şirket, otuz yılı aşkın süredir, ileriye dönük bir ürün yelpazesi ile öne çıkmaktadır. Kapsamlı ürün portföyümüz kendi ürettiğimiz ara parçalar, elektronik cihaz gövdeleri, ABD'li tanınmış kablo bağı üreticisi PANDUIT'in kablo bağları ve aksesuarları ve konnektörlerden, emniyet şalterleri, son pozisyon şalterleri, sigortalar ve sigorta kutularına, etiketlere ve kenar koruma profillerine kadar uzanmaktadır. Ayrıca, İngiltere'nin gövde ve bileşen üreticisi CamdenBoss'un yakın iş ortağıyız. AXXATRONIC en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm projelerinizde doğru iş ortağınızdır: Standart portföyümüze ek olarak, çiziminize göre ara parçaları da üretmekteyiz. Elektronik cihaz gövdelerimiz için, spesifikasyonlarınıza göre müşteriye özel işleme ve / veya baskı veya tamamen uygulamaya özel cihaz gövdeleri de sunmaktayız.

 5. MASSARD SAS

  Fransa

  Massard & Cie : tornalama çözümü. Plana göre tornalanmış parça üreticisi ve çubukta Ø2 ila Ø60mm çaplı, demir parçasında Ø200mm çapa varan uzun parça uzmanı : Pimler, Gergiler, İnsertler, Bağlantılar, Tıkaçlar. Tüm döner parça türlerini işlemekteyiz. Faaliyetleri: Tornalama – dişli çubuklar, bağcıklar – Kalıp üstüne kalıplama insertleri ya da otomatik delme makinesi – Çok yüksek performanslı endüstriyel bağlantı elemanları(motor, vb.) – Özel çelik, paslanmaz çelik, titanyum, inconel, polimer bağlantı elemanları, bağlantı malzemeleri.

 1. VAHIT CIVATA

  Türkiye

  1980 yılında kurulan firmamızda her çeşit bağlantı elemanları toptan satışı imalatı ve ithalatı yapılmaktadır.

 2. I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE

  İtalya

  I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. SMALL METAL PARTS, SMALL METAL PARTS, özel cıvata ve saplamalar, Özel vida, standart vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Origgio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SMG INDUSTRIE

  Fransa

  SMG INDUSTRIE, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çekme cıvata ve somun, özel cıvata ve saplamalar, Özel vida, Çekme cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neyron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SFC (EUROPE) LTD

  Birleşik Krallık

  SFC (EUROPE) LTD, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. VEDIA GROUP

  Türkiye

  VEDIA GROUP, yılında kurulan ve Çantalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çekme cıvata ve somun, Metalik Kopilya, Çekme cıvata ve somun, valiz setleri, Metalik Kopilya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DELMON TRADING LIMITED

  Birleşik Krallık

  DELMON TRADING LIMITED, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze fıstık, antep fıstıklı pesto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MCS KELEPCE VE HAVLUPAN

  Türkiye

  MCS KELEPCE VE HAVLUPAN, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru sabitleme kelepçeleri, madeni klipsler, büyük cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ETS THEVENIN COMPAGNIE

  Fransa

  ETS THEVENIN COMPAGNIE, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun, bağlama elemanları, Civata fabrikası - makinalar, Titan cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BECK TECHNOLOGIES

  Fransa

  BECK TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çekme cıvata ve somun, tespitleme malzemeleri, sıkma mekanizmaları, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aillevillers-Et-Lyaumont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BOLT KING

  Birleşik Krallık

  BOLT KING, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, cıvatalar, Çekme cıvata ve somun, özel cıvata ve saplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Telford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ZOPPELLETTO S.P.A.

  İtalya

  ZOPPELLETTO S.P.A., yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. radyatör tapaları, burçlar, kablo başı uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torri Di Quartesolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BROOKS FORGINGS LTD

  Birleşik Krallık

  BROOKS FORGINGS LTD, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Metal ev eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cradley Heath, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  İtalya

  COMMERCIAL FASTENERS SRL, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun, cıvatalar, Eğik dönmeli parçalar, Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostra Vetere (fraz. Pongelli), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG

  Almanya

  WAGENER & SIMON WASI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun, Yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE

  Fransa

  BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, Perçinler, perçin çivileri, Çekme cıvata ve somun, Perçinler, perçin çivileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sablé-Sur-Sarthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ZOBEL

  Fransa

  ZOBEL, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel cıvata ve saplamalar, Petrokimyasal sınıf cıvatalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurbaix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. INFA S.R.L.

  İtalya

  INFA S.R.L., yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, SMALL METAL PARTS, Cıvata ve somun, SMALL METAL PARTS, Kapak üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BMZ SRL SPECIAL FASTENERS

  İtalya

  BMZ SRL SPECIAL FASTENERS, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel vida, paslanmaz çelik – nikel alaşımları – titanyum, metal torna aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GERIMEX

  Hollanda

  GERIMEX, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme cıvata ve somun, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Yüzey işleme - Çelik ve metaller, Çekme cıvata ve somun, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengelo Ov, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. SUREFAST INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  SUREFAST INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Çekme cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimyasal sınıf cıvatalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz