• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik boru ve tüpler

Sonuçlar

Çelik boru ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. C+R HYDRAULICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1984 yılında Münih'te kurulmuş olan, C+R HYDRAULICS GmbH o günden bu yana hidrolik alanında modern, stok tutan uzman bir şirket olarak Alman ve Avrupa pazarlarında sağlam bir yer edinmiştir. Döküm, piston çubukları, piston boruları, silindir boruları ve HPZ boruları gibi çeşitli ürünlerin 900'den fazla boyutunu içeren geniş ürün yelpazemiz, hidrolik sektörünün ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Sipariş üzerine müşteriye özel olarak ürettiğimiz hidrolik bileşenler de ürün yelpazemizi mükemmel bir şekilde tamamlar. Kalifiye çalışanımızın birçok projeden edindiği teknik bilgi ve problem çözümleri, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından takdir edilmektedir. Kısa karar verme yolları bulunan, yenilikçi bir yönetime sahip, orta ölçekli bir şirketin cazibesi, iş ortaklarımızın, sanayi ve ticaret sektörlerinin taleplerine zamanında yanıt verebilmelerini sağlar. Deneyimlerimizden yararlanın, gereksinimlerinizin karşılanmasında büyük çaba göstereceğimize güvenin!

 2. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çelik borular hayatımızın her alanındadır: Tükenmez kalemlerden spor arabalara ve iskelelere kadar. Bu nedenlerden dolayı kurucularımız Matthias Schellen ve Ulrich Flack, kendilerini bugün lider bir konuma sahip oldukları sektöre erkenden adadılar. Burası oldukça açık bir şirket. Yeniye, yeniliğe ve çılgın fikirlere açığız. Çeliği ve çelikten üretilip hayatımızda yer alan her şeyi seviyoruz. Öncelikle, bizim için sınır diye bir şey yoktur. En azından biz her yolu deneyene kadar. Bu iddiayla uzun bir yol kat ettik ve bunun bir parçası olmanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz. Temel yetkinliğimiz: Boru işleme. Uzmanlık alanımız: Her türlü şekil ve malzemeden borular. İşleme şirketlerinden oluşan ağ sayesinde, çok çeşitli yüzey kaplamaları uyguluyor ve böylelikle ne kadar bireysel olursa olsun her müşteri gereksinimi için etkileyici sonuçlar sağlıyoruz.

 3. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Seeberger 1983 yılından beri nitelikli ve "Almanya üretimli" yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Orta ölçekli bir aile şirketi olarak müşterilerimizin daima bireysel ve yetkin iletişim ortağıyız. Güven ve güvenilirlik ortak çalışmanın temelini teşkil eder. İstikrarlı ve bağımsız bir şirket olarak gelecekte de performansımızı kalıcı olarak iyileştirecek ve ekonomik faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu, planlama güvenliği ve sürekliliği garanti eder. Ürünün anahtar kelimeleri: Ara manşon ara manşonlar ara boru ara borular aks kovanı aks kovanları aks borusu aks boruları emme borusu emme boruları kovan kovanlar kıvırma manşonu kıvırma manşonları ara manşon ara manşonlar ara boru ara borular manşon manşonlar sıkıştırma manşonu sıkıştırma manşonları basınç azaltıcı baş desteği borusu baş desteği boruları yatak kovanı vb.

 4. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 5. HASS PIPE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Hasspipe, Konya, Türkiye'de 2018 yılında faaliyete başlayan bir kuyu borusu üreticisidir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için eğrinin önünde kalmaya ve en son teknolojilerden yararlanmaya kararlıyız. İtibarımızı TS, EN ve ISO gibi uluslararası normlara uygun seri ve sipariş üzerine ürün üretme üzerine inşa ettik. Ayrıca, tüm faaliyetlerimizde tutarlı bir kalite sağlamak için ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemini uyguluyoruz. Hasspipe olarak PVC kuyu muhafazası, ekran boruları ve ek parçaları, metal kuyu muhafazası, spiral kaynaklı borular, kolon boruları ve ek parçaları üretiyoruz. Üretim faaliyetlerimiz endüstriyel, ticari ve konut sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Ürünlerimizi dünya çapında gururla teslim ediyor ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Hassas kesim, kalite kontrol ve güvenliğe güçlü bir şekilde odaklanarak, kaliteli boru çözümleri arayan şirketler için güvenilir ve güvenilir bir ortak olarak kendimizi hızla kanıtladık. İster standart ürünlere ister özel yapım çözümlere ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa, bilgiye ve deneyime sahibiz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JUMAMETAL, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  Juma Metal, S.L. helezon boru ve olukların yanı sıra asma kazıklarının üretiminde uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Ana motivasyonumuz müşteriye kişiselleştirilmiş hizmet sunmaktır. Bu hizmetin sağlanması, nihai ürünün kaliteli hammaddelerden üretilmesinden, sipariş edilen malların müşterinin tesislerine kendi araçlarımızla teslimine kadar gider.

 2. NPI ITALIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NPI Italia’nın hikayesi, uzun bir aile geleneğinin meyvesidir. Parigi ailesinin endüstriyel alandaki faaliyeti 1950 yılında Milano'da başladı. 60'ların sonunda, faaliyet Monza'ya taşındı ve 1975'te, Cesare Parigi su şebekesi ile her türlü musluk arasındaki bağlantı için paslanmaz çelik örgülü ilk kauçuk esnek boru olan Parinox'un patentine başvurdu. Bu ürün, işletmenin tüm dünya tarafından tanınmasını sağladı. NPI Italia 2014 yılından itibaren Neoperl Grubunun bir parçası oldu.

 3. LE ROI DU FER

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE ROI DU FER, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Périgny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COMMENTFER

  Fransa

  Verified by europages badge

  COMMENTFER, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çelik hortumlar, demir çubuklar, alüminyum levhalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poitiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GÜNTHER + SCHRAMM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÜNTHER + SCHRAMM GMBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberkochen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PETER DRÖSSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETER DRÖSSER GMBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Engelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolkersdorf Im Weinviertel, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altmünster, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GND MAKINA

  Türkiye

  GND Makina olarak 1991’den bu yana deneyimimiz, uzman ve geniş kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Üretimimizin bütün adımlarını kendi çatımız altında gerçekleştirmekteyiz, kendi bünyemizde bulunan yenilikçi gövde atölyemiz, otomasyon bölümümüz ve en güncel teknolojileri kullandığımız metal işleme bölümümüz, GND Makina olarak rekabet gücümüzün temel sebeplerindendir. Ürün gamımızı isteğe bağlı 3-5-6 eksenli CNC boru bükme makinaları ile NC ve Çift Kafa Boru Bükme Makinaları olarak tanımlayabiliriz. Kuruluşumuzdan bugüne gelişen ve hızla değişen sektörümüzde tercih edilen önder firmalardan birisi olmayı hayal ettik ve başardık. Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. Boru ve profil işleme makinası ihtiyacınız var ise işinize uygun en iyi çözümler için iletişime geçin.. 0552 673 78 86 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.. www.gndmakina.com

 5. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 6. NEK STEEL

  Türkiye

  "NEK STEEL" paslanmaz ve demir çeliksektöründeki 14 yıllık tecrübesiyle; savunma sanayi, otomotiv, mimarlıkve inşaat, beyaz eşya, otomotiv, konveyör, mutfak gereçleri, taşımacılık, gemi inşa, tarım makinaları vb.sektörlere hammadde sağlamaktadır. Paslanmaz Çelik Ürünler: Paslanmaz Çelik Rulo Sac Paslanmaz Çelik Plaka/Levha Paslanmaz Çelik Quarto Plaka/Tabaka Paslanmaz Çelik Tel Paslanmaz Çelik Yuvarlak Mil, Altı Köşe, Kare Çubuk, Lama, Köşebent Paslanmaz Çelik Boru, Kutu-Dikdörtgen Profil Profil Ürünleri: Siyah Kare Kutu Profil, Siyah Dikdörtgen Kutu Profiller Astar Boyalı Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Galvanizli Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Boru Ürünleri: Spiral Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (SAW) Boyuna Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (ERW) Dikişsiz Çelik Çekme Borular Hadde Ürünleri: NPI (IPN), NPU (UPN), IPE, HEA, HEB, HEM, T Profil Demirleri Eşkenar L Köşebent, Çeşitkenar L Köşebent Demirleri, Kare Dolu Demirler, Lama ve Silme Demirler, Yuvarlak (Mil) Dolu Demirler Yuvarlak Nervürlü-Nervürsüz İnşaat Demiri Kangal Filmaşin Yassı Çelik Ürünler: Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş Rulo/Sac/Plaka Siyah, HRP, DKP, Galvanizli, Boyalı Rulo/Sac/Plaka Silisli GO (Trafo sacı), Silisli NGO (Dinamo Sacı) Rulo/Sac/Plaka Baklavalı, Baskılı, Delikli, Gözyaşı Desenli Rulo/Sac/Plaka Aşınmaya Dayanıklı Docol Wear, Hardox, Weldox Rulo/Sac/Plaka

 7. GÜLER METAL ÜRÜNLERI SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  The Güler family started its activities in 1978 with the production of solid fuel stoves, heating devices and white goods in Eskişehir. In the following process, the company Güler Metal Ürünleri ve San. ve Tic. Inc. It has started to produce pipes and profiles in its current site with 30.000m2 open and 10.000m2 closed area in Muttalıp Industrial Zone under its name and has succeeded to be the leading company in its region. Thanks to the customer satisfaction and wide portfolio it has provided over time, it produced aluminum pipes for the heating-cooling, cooker and refrigerator production sector in 2004 and Güler Boru A.Ş. started to produce condenser pipe (Steel pipe) with. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. has always adhered to quality honest sales principles and the feeling of providing the best service to its customers. For this reason, it has adopted the company policy to be a company friendly to its employees, customers and the environment. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. With its increasing business volume and growing power since its establishment, it has become a respected position in the iron-steel and aluminum industry. The company has ISO 9001: 2008 Quality Management System, ISO 14001: 2004 Environmental Management System, ROHS and REACH certificates, and has achieved customer satisfaction in the sector to the highest level by producing in accordance with these standards.

 8. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 1. DEMIRSAN PROFIL METAL INS. TURIZ. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Our company Demirsan Metal was founded in 1972. Since 2001, with new addition to production lines and sectoral growth, we continued our operations as Demirsan Metal Group. We are continuously increasing our production capacity and moved to our factory which is located in Pancar Organized Industrial Zone in İzmir/Turkey with an area of 8000 m2. As DEMIRSAN METAL GROUP, we are focused on providing the best service to our customers with perfect quality products at fair prices. Our current production line has the best quality products as you may find below; - Metal pipes - Steel profiles - Drywall profiles - Reinforcement profiles

 2. TAVILLER HIDROLIK A.S.

  Türkiye

  Taviller Hidrolik Boru ve Mil İmalat Sanayi A.Ş. olarak 1977 yılından günümüze talaşlı imalat yapmakta olup Türkiye'nin önde gelen hidrolik boru ve sert krom kaplı mil üreticisiyiz. Türk sanayicisindeki araç ekipmanları ve iş makinaları imalatçılarının yanında endüstriyel tesisler ve makina imalatçılarının başlıca tedarikçi firması konumundayız. Aydın'da bulunan 24.000 m2 kapalı alanda üretim yapan fabrikamız 12-220 mm ölçü aralığında sert krom kaplı taşlanmış mil, 40-550 mm ölçü aralığında honlanmış hidrolik silindir boru, 6-230 mm ölçü aralığında soğuk çekme boru imalatı yapabilecek üretim kapasitesine sahiptir. Soğuk çekme makinalarımız, honlama ve madisyon makinalarımız, NBK fırınlarımız, talaşlı imalat kabuk soyma ve taşlama makinalarımız, hidrolik silindir üretim cnc makinalarımız ile Türk ve yabancı müşterilerimizin hizmetindeyiz. Müşteriye yakın olmayı kendine ilke edinmiş olan firmamızın; İstanbul İkitelli, İstanbul İmes, Ankara Ostim, Konya, Bursa ve İzmir'de şubeleri mevcuttur. Kalite konusunda asla taviz vermeden yerli üretici olarak ülkemizin ve müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda çeşitli ürünlerde üretimlerimizi ve ar-ge çalışmalarımızı geliştirerek üretim yapmakta ve istihdam sağlamaktayız.

 3. ALBITRA A.Ş.

  Türkiye

  Albitra, çelik ve çelik boru endüstrilerini iyi tanıyan, hem kaynak teli hem de akı uzmanlarından yararlanan, demir çelik ürünleri ve bu ürünler işleyen makineleri uluslararası mecrada pazarlamayı planlayan bir grup tarafından kurulmuştur. Spiral Çelik Boru Makinesi Spiral kaynaklı çelik boru üretim makineleri, sıcak haddelenmiş çelik ruloların belirli bir açıda sarılarak tozaltı kaynak yöntemi (SAW) ile birleştirilmesini sağlayan makinelerdir.Spiral kaynaklı çelik boru makinasında borular rulo halinde makineye yerleştirilen sacların kıvırma yöntemiyle spiral hale getirilmesi ve aynı anda toz altı kaynak yöntemiyle spiral çizgisinden kıvrılan sacın içten ve dıştan kaynatılarak elde edilmesiyle üretilmektedir. Su İletim Hattı Boruları İnsanoğlunun en temel yaşam ihtiyacı suyun musluklarımıza ulaşmasına kadar süren tüm yolculuğunda dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerin teminini sağlıyoruz. İçme suyu iletim hatlarında basınçlı boruların kullanılmasıyla, iletim hatlarının boyu kısalmış olmakla birlikte, su kayıpları azaldığından su tasarrufu da sağlanmaktadır. Tozaltı Kaynak Tozu Çeşitli seçeneklerde Tozaltı Kaynak Tozu. Temel Alüminat Aglomere Akı, Kalsiyum Silikat – Manganez Silikat Aglomera Akı, Florür Bazik Aglomere Akı.Karbon çelikleri ve düşük alaşımlı çelikler için tasarlanmış bazik toz. Kök pasosundan kep pasosuna dek kalın kaynak birleşim yerleri için gerekli darbe özelliklerini sağlayabilir.

 4. DPM BORU VE BORU PARÇALARI A.S.

  Türkiye

  Turkish steel coupling factory. Using Delcorte technology DPM is reaching high quality products. We believe that it can be a credible supplier for you in terms of price and reactivity. DPM Boru ve Boru Ekleme Parçaları A.Ş. olarak Fransız Delcorte markasının bir kuruluşuyuz. Türkiye’de manşon üretimi ve Fransa üretimi dövme çelik fittings satışını yapmaktayız. Manşon imalatımız 1/2 “ den 6” e kadar DIN, ASTM ve BS Standartlarına göre yapılmaktadır. Ayrıca Delcorte Fransa üretimi dövme çelik fittings malzemelerinin satışını da yapmaktayız. Katalog ve fiyat bilgisi için direkt temasa geçebilirsiniz.

 5. HANS KÖRBER GMBH

  Almanya

  Uygulamalara takıldığında, artık görünmeyen ürünler imal etmekteyiz. Bununla birlikte, işlevleri hemen fark edilebilir. Ürünlerimiz iş emniyetinin garantisidir. Enerji santrallerinde, tersanelerde ve tesis inşaatında. Ürünlerimiz dünya çapında, sıvı, gaz veya buharla çalışılan yerlerde kullanılmaktadır. En zorlu şartlarda emniyet gereksinimlerini karşılayan, boru dirsekleri, kazan zeminleri, bağlantı parçaları ve ısmarlama çelik malzemeleri tutkuyla üretmekteyiz. Bunu da 100 yılı aşkın bir süreden bu yan yapmakta olduğumuzdan, aile şirketimiz bu alanda en çok aranan uzmanlardan biri sayılmaktadır. Güvenilir, yetkin ve kişisel hizmet olanağı ile... Müşterilerimize bir iş ortağı olarak hizmet etmeyi ve bu sırada projelerini başarıya ulaştırmak için onlara destek olmayı misyonumuz olarak anlamaktayız. Ürünlerimizle müşterilerimizin her türlü güçlüğü aşmalarına ve doğru çözümlerle ilerlemelerine katkıda bulunmak hedefimizdir.

 6. DYLAN BELGIE

  Belçika

  380 milyon Euro'yu aşkın yıllık grup cirosuyla, her boyuttan ve kaliteden boru, bar, dövme iş, flanş, valf, boru dirseği ve bağlantı parçaları alanında Avrupa'daki en büyük stok sahiplerinden biriyiz. Elimizde karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks çelik, süper dubleks çelik, düşük alaşımlı çelik boru malzemeleri bulundurmaktayız. Profesyonel know-howımız ve esnekliğimizle ilişkili kurum içi makine fabrikamız, problem çözmedeki ve en kısa son teslim tarihlerine uymadaki başarımızı ve itibarımızı ispatlamaktadır. Boru malzemeleri, bağlantı parçaları, flanşlar ve valflerden oluşan stoğumuz, 90.000 tonun üzerinde olup petrokimya, elektrik üretimi, off-shore, EPC ve fabrikatörler gibi kişi ve kurumlara hizmet sunmak adına Avrupa genelinde yer almaktadır. Takip hizmetleri ve uzman bir ihracat departmanı tarafından desteklenen EN, ASME ve Uluslararası Standartlara vakıf eğitimli personelimiz, özel projelere değin her türlü şeyi koordine etmektedir.

 7. BIM CELIK & STEEL PIPE

  Türkiye

  Bim Çelik 1999 yılında İskenderun / HATAY bölgesinde öncelikle sınai gaz sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda Çelik Boru ve Ek Parçaları satış faaliyetlerine başlayarak çelik boru sektöründe yerini almıştır. Bim Çelik İskenderun Merkez olmak üzere Malatya/ Yeşilyurt şubesi ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kollarını genişletmektedir.. Bim Çelik, SSAW Spiral Kaynaklı Çelik Borular, ERW Düz Kaynaklı Çelik Borular, Çelik Çekme Borular, Dikişli ve Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular, Kalın Etli Cebri Borular ve bunların Ek Parçalarının imalatı ve tedariğini gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Firmamız ayrıca Çap aralıklarına göre değişmekle birlikte Çelik boru iç ve dış kaplama işlemlerini de profesyonelce yapabilmektedir. Özellikle içme suyu borularında çok küçük 2″(60, 3) borulara kadar iç kaplama TSE standartlarında yapabilmektedir. Lokasyonumuz Limana 5 km mesafededir. Bu sebeple, yurt dışı ihracaat ve projelerinizde sizleri diğer firmalara göre hem avantajlı hem de karlı görmek istiyoruz.

 8. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES E.K.

  Almanya

  Değerli Müşterilerimiz, ISP, merkezi Bremen'de bulunan çelik borular, diğer çelik ürünler ve metaller konusunda dünya çapında faaliyet gösteren bir ticaret şirketidir. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES e.K.: Çelik ve çelik boru ticareti segmentinde 20 yıllık profesyonel deneyime sahibiz. ISP, tedarikçiler, stokçular, nakliyeciler, müşteriler ve işleme şirketlerinden oluşan geniş bir ağa sahiptir. ISP, sanayi ve enerji alanındaki tüm çelik sektörlerine hizmet vermektedir. Şu alanlarda faaliyet gösteriyoruz: - Çelik konstrüksiyon içi boş profiller soğuk/sıcak/yuvarlak - Kaliteli çelikler sıcak haddelenmiş/dövülmüş/parlak - Paslanmaz çelik veya karbon çeliğinde siyah/galvanizli çubuk çelik - Kalın duvarlı borular dikişsiz/kaynaklı - Normal duvarlı borular dikişsiz/kaynaklı - Paslanmaz çelik veya karbon çeliğinde ASTM/EN boru aksesuarları - ASTM/EN'ye göre dikişsiz veya kaynaklı kazan boruları - Fosfatlanmış veya galvanizlenmiş dikişsiz hidrolik borular - Krom kaplamalı veya sadece taşlanmış piston çubukları - Karbon çeliği veya paslanmaz çelikten ince/kaba/yırtık saclar - Siyah/kumlanmış/astarlanmış IPE/HEA/HEB/HEM destekler. Aşağıdaki işlemleri sunabiliriz: - testere ile kesme - kumlama/astarlama - özel yüzey kaplamaları, örn. AGI Q151 veya PE kılıf - galvanizli.

 9. MULLER ACIERS LES FERS DE L'EST

  Fransa

  MULLER ACIERS - LES FERS DE L'EST şirketi 1954 yılından beri çelik ithalat ve ihracatında uzmanlaşmıştır ve kaliteli çelik aracılık hizmetleriyle tanınmaktadır. Avrupa'nın en iyi demir-çelik fabrikalarıyla yakın ve güvenilir ilişkiler içindeyiz. Temel çelik türlerine ilave olarak yüksek nitelikli çelik ürünlerinden oluşan geniş yelpazeden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Taleplerinizi karşılamak amacıyla her ebat ve kalınlıkta putreller, sac levhalar, plakalar, borular, hadde mamulleri ve benzeri haddeleme ürünlerini stoktan teslim ediyoruz.

 10. TUBEXACT

  Fransa

  TUBEXACT Paris'e 1 saat mesafede yerleşik bir şirkettir ve hassas ölçülü boru ve profillerin soğuk çekme yöntemiyle imalat ve ihracatında uzmanlaşmıştır. Ürün çeşidimiz hadde mamulü metal ve alaşımları kapsayan 10 ürün grubundan oluşmaktadır. Borularımız otomotiv, ayar sistemleri, bağlantı sistemleri, ölçüm veya analiz sistemleri...gibi faaliyet sektörlerinde kullanılmaktadır Tubexact tesisimizde, bize özgü yöntemlerimiz sizlere demir veya demir dışı metallerden mamul kangal veya uzunlamasına düz boruları, kesme, kıvırma işlemlerindeki uzmanlığımızı da katarak, istenen metal hangisi olursa olsun 6 metreye varan uzunluklarda sunmamıza olanak veriyor. Hassas boru haddeleme hatlarımız 0, 20 - 40 mm. çaplar ve 0, 05 - 3 mm. et kalınlıklarında, farklı metalürjik yapılarda (ezmeyle sertleştirilmiş, tavlanmış/hızlı su verilmiş) teslim olanağıyla özgün bir ürün çeşidi sunmaktalar. Tubexact ayrıca bakır, pirinç, alüminyum, vb. malzemelerden yarı mamul ürünlerin küçük veya orta seviye miktarlarda seri üretimini yapmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik boru ve tüpler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.366 Şirketler