• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik dikişler ekler

Sonuçlar

Çelik dikişler ekler - Ithalat/Ihracat

 1. DEUTSCHES METALLFASERWERK DR. SCHWABBAUER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEUTSCHES METALLFASERWERK olarak 1951'den beri (şu an üçüncü kuşakta) başarıyla yönetilen bir aile şirketidir. STAX metal elyaflarının geliştirilmesi ve üretilmesi konusundaki deneyimimiz birçok farklı malzemenin yanı sıra kesiksiz elyaflar, kısa elyaflar ve dokunmamış malzemeleri kapsamaktadır. Alanın uzmanları olarak dünyada bu sektörün önde gelen şirketleri arasındayız. Almanya'nın Neidenstein ve Çek Cumhuriyeti'nin Dasnice beldelerinde alaşımsız çelikten STAX metal elyaflar, 1.4113 ve 1.4841 paslanmaz çeliklerini, Cu99 bakırını, MS67 pirincini ve AlMg5 alüminyumunu üretiyoruz. Bu listeye sizin uygulamanız için yeni bir malzeme eklenebilir.

 2. ELOONA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  eloona drahtgestrick GmbH, yenilikçi, dinamik ve çevre odaklı bir şirket olarak, tüm alanlarda çevre ve insan dostu çalışma ve çevreyi koruma hedefleriyle öne çıkmaktadır. En modern teknolojinin yanı sıra en iyi sipariş ve proje yönetimi felsefemizin ana unsurlarıdır. Araştırma ve geliştirmemizdeki süreklilik teknolojinin giderek artan taleplerini karşılayabilmemizi sağlamaktadır. Çevre ve proses teknolojisi alanlarında, demister ve komple ayırıcı kasetlerin yanı sıra örme teknik filtre üreticisi olarak, tüm ayırma teknolojileri ve filtrasyon konularında faaliyet göstermekteyiz. Ana uygulama alanları toz giderme, emme ve egzoz filtrelemesi, klima cihazları, baca gazı ayrıştırması, damla ayırıcıları, yağ ve emülsiyon sisi ayırıcılarından, endüstriyel mutfaklardaki bölme plakaları / alev koruma filtrelerine ve yağ tutma filtrelerine kadar uzanmaktadır.

 3. DHD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DHD TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spalt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OZMAKSAN MEGAFUZYON LTD.

  Türkiye

  Flange, steel pi̇pe, weldi̇ng machi̇ne, we made i̇t many thi̇ng for pi̇pe and pi̇pe fi̇tti̇ngs. Our fi̇rm i̇s creat all product by self. Alinkaynak maki̇neleri̇, flanşlar, boru ve ek parçalari, flanş, boru, sulama alt yapilari, yapi i̇nsaat malzemeleri̇, tüm bu ürünler kendi̇ üreti̇mi̇mi̇zdi̇r.Fi̇yat ve kali̇te opti̇mi̇zasyonu sağlar.Güveni̇li̇r ve satiş sonrasi hi̇zmetleri̇yle müşteri̇ odakli çalisan fi̇rmamiz tek seferli̇k deği̇l i̇şletmeni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ kavramis ve i̇çselleşti̇rmi̇ş bi̇r kurumdur. Merkezi̇mi̇z ankara ostim de bulunan fi̇rmamizda sulama alt yapi si̇stemi̇yle i̇lgi̇li̇ herşeyi̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.Pompa çeşi̇tleri̇, kaynak maki̇neleri̇, geçi̇ş malzemeleri̇ hi̇zmeti̇ sunulur. Kisaca fi̇rmamizi tanimlamak gereki̇rse; güven, kali̇te, uygunluk, i̇sti̇krar ve hizli i̇şlem si̇stemi̇ üzeri̇nde konumlanmiş di̇yebi̇li̇ri̇z.Prensi̇pleri̇mi̇z dogrultusunda sadece aliş-satiş deği̇l dostuk bağiyla i̇şlemleri̇ni̇ yürütür. Ürünler: flanşlar, çeli̇k di̇şli̇ler, boru ve ekparçalari, alin kaynak maki̇neleri̇, pompa, hi̇drafor çeşi̇tleri̇, vana ve hi̇drantlar.Hdpe boru çeşi̇tleri̇, sulama hortumlari, dogalgaz borulari

 5. GREEN STEEL SOLANA SRL

  İtalya

  Green Steel Solana srl bakır, pirinç, bronz, çinko, alüminyum, çelik ve paslanmaz çelikten yün ve elyaf üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz dünyadaki en büyük lastik üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Araştırma ve geliştirme faaliyetine girişmiş bulunmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GUVEN METAL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  GUVEN METAL SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. LLC TD BLESK

  Ukrayna

  LLC TD BLESK, yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kherson, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. EKKSOL V.O.F.

  Hollanda

  EKKSOL V.O.F., yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parazite karşı maddeler, cilalama, Parazite karşı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hardenberg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. STRAHL- UND FASERTECHNIK E. MIKSCH

  Almanya

  STRAHL- UND FASERTECHNIK E. MIKSCH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik dikişler/ekler, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik dikişler/ekler, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERNST HAISS EISEN- UND METALL BETRIEBS-GMBH

  Almanya

  ERNST HAISS EISEN- UND METALL BETRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haslach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OVERBECK & CO. GMBH

  Almanya

  OVERBECK & CO. GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Çelik dikişler/ekler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langwedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PIWEL

  Lüksemburg

  PIWEL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Çelik dikişler/ekler, Sünger zımpara sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertrange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. NSG NAKAGAWA + SAUER & CO. GMBH

  Almanya

  NSG NAKAGAWA + SAUER & CO. GMBH, yılında kurulan ve Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Dokunmamış kumaşlar, Çelik dikişler/ekler, Dokunmamış kumaşlar, Fiberglas iğne paspaslar, araçlar için ses kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waibstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GÉFI-RAAB KFT.

  Macaristan

  GÉFI-RAAB KFT., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik dikişler/ekler, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik dikişler/ekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gyor, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. KARL BAUMANN & SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  KARL BAUMANN & SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Çelik dikişler/ekler, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FABRICA DE PLASTICOS FAVIR, LDA

  Portekiz

  FABRICA DE PLASTICOS FAVIR, LDA, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Temizlik ve bakım - Ürünler, Çelik dikişler/ekler, Temizlik ve bakım - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vimieiro Scd, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. CHIRCU PROD-IMPEX COMPANY S.R.L.

  Romanya

  CHIRCU PROD-IMPEX COMPANY S.R.L., yılında kurulan ve Çelik dikişler/ekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme malzemeleri, Dövme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. ACEROS DEL TEA SA

  İspanya

  ACEROS DEL TEA SA, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Çelik dikişler/ekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponteareas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. INM PARTNER KFT.

  Macaristan

  INM PARTNER KFT., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik dikişler/ekler, Çelik dikişler/ekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Debrecen, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. LUNIK STAR S.R.L.

  İtalya

 1. STAX METAL FIBERS S.R.O.

  Çek Cum.

 2. BARLESA SL

  İspanya

 3. KILLEEN (STEEL WOOL) LTD

  İrlanda

 4. RUNO-COMMERCE LTD

  Bulgaristan

 5. ERNST HAISS, EISEN- UND METALL-BETRIEBS-GMBH

  Almanya

 6. OKUB LTD

  Birleşik Krallık

 7. ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Çelik, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oeynhausen, Avusturya 'de bulunmaktadır.