• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik geçiçi setler

Sonuçlar

Çelik geçiçi setler - Ithalat/Ihracat

 1. RS STEPANEK KG UMWELTSCHUTZ- UND SICHERHEITSSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  RS STEPANEK KG UMWELTSCHUTZ- UND SICHERHEITSSYSTEME, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Limburg An Der Lahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRITZ TÜR+TOR GMBH & CO.KG STAHL-TORBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRITZ TÜR+TOR GMBH & CO.KG STAHL-TORBAU, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BLOBEL UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLOBEL UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gersthofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANNES SILBERBAUER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HANNES SILBERBAUER GMBH, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Leonding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FLUT-SCHUTZ.DE GMBH

  Almanya

  FLUT-SCHUTZ.DE GMBH, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönebeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ME- HOCHWASSERSCHUTZ HANDELSGES. M.B.H.

  Avusturya

  ME- HOCHWASSERSCHUTZ HANDELSGES. M.B.H., yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, St. Andrä-Wördern, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. WILD REGEL+KLÄRTECHNIK AG

  İsviçre

  WILD REGEL+KLÄRTECHNIK AG, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jona, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ANHAMM GMBH

  Almanya

  ANHAMM GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Çelik geçiçi setler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AQUAFENCE

  Almanya

  AQUAFENCE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, İç kısım sürmeli/sürme ve katlanır kapıları, Çelik geçiçi setler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, İç kısım sürmeli/sürme ve katlanır kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELB PROTECT HOCHWASSERSCHUTZSYSTEME DRESDEN

  Almanya

  ELB PROTECT HOCHWASSERSCHUTZSYSTEME DRESDEN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, İç kısım sürmeli/sürme ve katlanır kapıları, Çelik geçiçi setler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, İç kısım sürmeli/sürme ve katlanır kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GOH GESELLSCHAFT FÜR OPERATIVEN HOCHWASSERSCHUTZ MBH

  Almanya

  GOH GESELLSCHAFT FÜR OPERATIVEN HOCHWASSERSCHUTZ MBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Mimarlar - danışmanlar, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Çelik geçiçi setler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Mimarlar - danışmanlar, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BSP GMBH ESD HOCHWASSERSCHUTZ

  Almanya

  BSP GMBH ESD HOCHWASSERSCHUTZ, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, İç kısım sürmeli/sürme ve katlanır kapıları, Mimarlar - danışmanlar, Çelik geçiçi setler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, İç kısım sürmeli/sürme ve katlanır kapıları, Mimarlar - danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wahlheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GHS GROSS HOCHWASSERSCHUTZ

  Almanya

  GHS GROSS HOCHWASSERSCHUTZ, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, Çelik geçiçi setler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMET SRL

  İtalya

  COMET SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik geçiçi setler, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solaro (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FIMAR S.R.L.

  İtalya

  FIMAR S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik geçiçi setler, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusano Milanino (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HSP HOESCH SPUNDWAND UND PROFIL GMBH

  Almanya

  HSP HOESCH SPUNDWAND UND PROFIL GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ECP GESELLSCHAFT FÜR GFK- SYSTEMLÖSUNGEN MBH

  Almanya

  ECP GESELLSCHAFT FÜR GFK- SYSTEMLÖSUNGEN MBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gadebusch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LA TREVI MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  LA TREVI MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik geçiçi setler, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiarano (Tv), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE WITKOWSKI

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE WITKOWSKI, yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Giriş kapıları, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piastow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. BOWATECH OERTEL E.K.

  Almanya

  BOWATECH OERTEL E.K., yılında kurulan ve Çelik geçiçi setler sektöründe faaliyet gösteren bir. beton yer döşemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Admannshagen Bargeshagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SELIT DÄMMTECHNIK G.M.B.H.

  Almanya

  SELIT DÄMMTECHNIK G.M.B.H., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik geçiçi setler, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erbes-Büdesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BVT PARTNERI SIA

  Latviya

  BVT PARTNERI SIA, yılında kurulan ve Sanayi kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Çelik geçiçi setler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Çelik geçiçi setler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. SOMIN SRL

  İtalya

 4. MATERBUD PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO PRODUKCYJNE MIECZYSLAW PIETRZYK

  Polanya

 5. BALDIN ENGINEERING S.R.L.

  İtalya

 6. CASTAGNA

  İtalya

 7. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Patelec Group, 50 yılı aşkın bir süredir pazarda faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız bakır üretimi ve işlemesi olmakla beraber ürünlerimiz elektrikli el aletleri, dalgıç pompalar, tıbbi aletler ve daha birçok ürünü tasarlayan tesislere gönderilmektedir. Ürettiğimiz tüm elektrik kablolarının, çıplak tellerin ve şeritlerin mukavemet ve yaşlandırma testlerine tabi tutulduğunu ve bakır çubuk işleme hizmetinin EN 13602 ve EN 60228 standartlarına göre gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Üretim sürecinin tamamını sıkı kontrol altında tutarak şunları da üretiyoruz: – elektrik fişleri; – düz kablolar ve ayrık düz kablolar; – PVC kablolar; – yuvarlak kablolar ve spiral kablolar; – elektrik kabloları; – tel çubuklar. Ürün yelpazemizdeki ana ürünler, 300/500 V – 450/750 V için PVC veya kauçuk izolasyonlu alçak gerilim kablolarıdır. SPT, SV, VCTF ve SJ gibi standartları karşılayan kablolar da tedarik ediyoruz. Ayrıca ıslak ortamda veya tamamen suya batırılmış ve su yüzeyinde çalışan makinelerin beslemesine uygun kablo demetleri de üretiyoruz. Kurum içi mühendislik çözümlerimiz arasında yangın durumunda düşük duman emisyonu ve toksisite gerektiren alanlarda çalışmak üzere üretilen Ghelios ürünleri ve tehlikeli (ATEX) bölgelerde kullanılan Thorex ürünleri bulunmaktadır. Ek olarak, yüksek yük aktarma uygulamalarına yönelik su ve yağ direnci özellikleri içeren patentli bir Hercules tasarımı öneriyoruz.

 8. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OM Global Trade Co. Ltd., karbon çeliği endüstrisindeki yerel üreticilerle uluslararası pazar taleplerini karşılamakta ve uluslararası şirketler için sorunsuz ithalat operasyonları sağlamaktadır. Büyüyen bir işletme olarak, uluslararası şirketlerin doğru ürüne yüksek kalitede ve iyi bir fiyata ulaşmasını sağlamak için çabalıyoruz. Birçok tedarikçimiz arasında öncelikli tedarikçimiz, sektörde onlarca yıllık deneyime sahip tel ve çelik ürünleri üreticisi Erkare Metal Ürünler A.Ş.'dir. Çok çeşitli tedarikçilerle, çelik konstrüksiyon veya tel örgü projeleriniz için size özel çelik ürünler ve anahtar teslim çözümler konusundaki uzmanlığımızı sunuyoruz. İhtiyaçlarınız için güçlü tedarikçilerimiz ve çeşitli seçeneklerimiz var: •Çelik Yapı Projeleri •Tel Çit Projeleri •Geçici Çitler •BTO ve CBT türleri Jiletli Tel •Dikenli Tel •Tel Örgü •3D ve 2D Örme Paneller •Metal Araç ve Yaya Kapıları •Güneş Paneli Montaj Parçaları •Rüzgar Enerji Türbini için Çelik Aksesuar ve İmalatlar • Kalabalık Kontrolü ve Güvenliği için Mobil Çözümler •Ağır Hizmet Tipi Depo Raf Sistemleri •Karayolları veya Özel Projeler için Korkuluklar. Ağımız ve tedarikçilerle yürüttüğümü entegrasyonumuz, tedarikçi seçiminde esneklik sağlamakta ve müşterilerimize düzenli ve basit ithalat işlemleri sunmaktadır. Kararlı, istikrarlı ve duyarlı yaklaşımımızla rastgele tedarikçilerden ithalat yapma riskinizi azaltır, OM Global Trade ile iş yapmanın kolaylığını yaşarsınız.

 9. CHAROT SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  1932 yılından bu yana Fransa'da ve uluslararası boyutlarda CHAROT tasarlama, üretim ve ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Kaplanmış çelik veya paslanmaz çelik sıcak su üretim tankları ve depoları, yenilenebilir enerjiler ve her türden sıvının depolanacağı tanklar alanında lider konumuna yükselmiş bir Fransız şirketidir. Katalogumuzda yer alan ve toplu kullanım alanlarına, üçüncül grup endüstrileriler ve konutlarda kullanım amaçlı ürünlerden bazıları: rezistans ısıtmalı su tankları, gaz ısıtmalı tanklar, güneş enerjili paneller, termodinamik su ısıtıcıları, elektriksel çevrimli su ısıtıcıları, ECS tipi pastörizasyon üniteleri, plakalı eşanjörler, dekuplajlı eşanjörler, güneş enerjili eşanjörler, elektrikli kazanlar, odun ısıtmalı kazanlar, elektrik ve gaz ısıtmalı hidrolik tankları, ECS tipi pastörizasyon üniteleri, yarı zamanlı hazırlayıcılar, manyetik filtreler, basınç destek grupları, pack kontrol 3 tipi üniversel tip regülatörler, elektrikli kumanda ve güç kontrol panoları, karışım tankları, tampon amaçlı tanklar, hidrokarbon kökenli sıvı ve gaz tankları, yangın önleme amaçlı su depoları, sıvı gübre tankları...