• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik levha ve şeritler

Sonuçlar

Çelik levha ve şeritler - Ithalat/Ihracat

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 2. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bad Salzungen'deki HFP şerit çeliği şirketimizde geriye dönüp artık soğuk haddelemede 100 yılı aşkın ve metal sektöründe neredeyse 150 yıllık tecrübemize bakıyoruz. 250'den fazla çalışanıyla aynı zamanda en büyük merkezimizdir. Soğuk hadde mamulü çelik şerit EN 10139/10140'a göre ticari mallar, kalınlığı 0, 20 - 2, 50 mm, genişliği 4 - 525 mm sertleştirilmiş, ısıl işlem görmüş ve yaylı çelik EN 10132 T1-4/10140'a göre soğuk haddelenmiş ticari mallar, sağlamlık durumu G vb. G + K, kalınlık 0, 20 - 1, 80 mm, genişlik 10 - 370 mm yüzey durumu: normal kalsine edilmiş, özel pürüzlendirilmiş veya pürüzsüzleştirilmiş, yırtığı ve gözeneği olmayan, sarılı bobinler, yağdan arındırılmış ve/veya plana göre uzatılmış.

 3. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  15 yıl önce, 2002 yılında, Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH şirketini Düsseldorf'ta kurduk. Aradan geçen zaman içinde, uluslararası pazar hakkında kapsamlı bilgimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamamız ve sadece yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatlı malzemeler tedarik etmemizin yanı sıra özel istekler söz konusu olduğunda hızlı işlem yeteneğimiz sayesinde, son derece esnek olmamız nedeniyle hassasiyet ölçütü olarak iç ve dış piyasada beğeni toplamış bulunmaktayız. Ve bu arada ....... Problemlerin nasıl çözüldüğünü biliyor musunuz? Oldukça basit: Sorunları çözen birini bularak! Yani bizi bularak!

 4. ANTWERPSE STAAL SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  ANTWERPSE STAAL SERVICES, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Gemi yapımı için çelik, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, çelik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ARS METAL - STRIP AND WIRE SOLUTION

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARS METAL - STRIP AND WIRE SOLUTION, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt/main, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARCEGAGLIA BALTICS

  Latviya

  Verified by europages badge

  MARCEGAGLIA BALTICS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik levha ve şeritler, Çelik tedarikçisi, çelik işleme, muhafazasında çelik şeritler, Çok modlu ulaşım, Çelik levha ve şeritler, soğuk lamine çelik bantlar, sıcak lamine çelik bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. HESSE GMBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  HESSE GMBH & CO., yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REMAG METALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REMAG METALS GMBH, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SIGMA MAKINE SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

  Sigma Makine company is producing special sheet metal forming parts, structural steel parts desing and manufacturing. Main customers are Germany, Italy, England, Switzerland and Sweeden companies. company has capability for design, sheet metal forming, welding, assembly, coating, rolling, milling, Turning

 5. SCHOLZ EDELSTAHL GMBH

  Almanya

  Scholz AG'ye bağlı bir kuruluş olan Scholz Edelstahl GmbH, kurulduğu yıl olan 1991'den beri yüksek kaliteli çelik alanında bir sembol haline gelmiştir. Şirketimiz; dövme sanayine destek, makine yapımcılığı ve tedarikçilikte pazar öncüsü bir konuma sahiptir. Bu şekilde de Avrupa'nın dört bir yanından müşterilerimiz, kapsamlı hizmetlerimizden ve birinci sınıf ürünlerimize yönelik örnek alınması gereken servislerimizden yararlanır.

 1. MIPAR METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız çelik servis hizmeti vermektedir. Ürünlerimiz arasında; gavanizli sac (gzr); soğuk sac (cr); boyalı sac (ppg); HRP ve HR Sac bulunmaktadır. Makina Parkımız: Boy kesme Hattı 4 ad (0, 27-8mm) Dilme Hattı 2 ad (0, 27- 5mm) Profil Hattı (PVC) 2 adet Trapez Hattı 1 adet CNC Abkant 2 ad Makas Hattı 4 adet

 2. CQFT - COMPTOIR DE QUINCAILLERIE FERS ET TUBE

  Fransa

  CQFT - COMPTOIR DE QUINCAILLERIE FERS ET TUBE, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik, Çelik, dekape saclar, galvanize saclar, soğuk hadde sacları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goussainville Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. A J MARSHALL (SPECIAL STEELS) LTD

  Birleşik Krallık

  A J MARSHALL (SPECIAL STEELS) LTD, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Manganez çelik, korten çelik, su verilmiş çelik, çelik yassı şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. STAHL-SERVICE WESTHOFF GMBH

  Almanya

  STAHL-SERVICE WESTHOFF GMBH, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. METAFLEX KANTTECHNIK GMBH

  Avusturya

  METAFLEX KANTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St. Pölten-Unterradlberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Türkiye

 5. ATLANTIQUE PROFILAGE

  Fransa

  ATLANTIQUE PROFILAGE, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagetmau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CACO GROUP

  Türkiye

  CACO GROUP, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak lamine çelik bantlar, çelik yapılı borular, soğuk lamine metal bantlar, Çelik ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ACCIAI DI QUALITA' SPA

  İtalya

  ACCIAI DI QUALITA' SPA, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, sac, çelik merdaneler, Endüstriyel metal levha işleri, sac kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignole Borbera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. METALED STEEL MATERIALS SRL

  Romanya

  METALED STEEL MATERIALS SRL, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Profil ve çubuklar - Demirli metaller, İnşaat çelikleri, Çelik boru ve tüpler, Çelik levha ve şeritler, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, İnşaat çelikleri, Çelik boru ve tüpler, Çelik levha ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. SSAB SWEDISH STEEL

  Fransa

  SSAB SWEDISH STEEL, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, Çelik levha ve şeritler, Çelik, Çelik levha ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuilly Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. METAALWERK HANCKE

  Belçika

  METAALWERK HANCKE, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik levha ve şeritler, pvc, profiller, Çelik levha ve şeritler, ticari kalite çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LAMEX SRL

  İtalya

  LAMEX SRL, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. alüminyum saclar, baklavalı saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BOECKER STAHL - SERVICE GMBH

  Almanya

  BOECKER STAHL - SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir. bobin saclar, soğuk hadde sacları, sıcak saclar, hadde çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwerte-Westhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TAGAR SA

  Fransa

  TAGAR SA, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik levha ve şeritler, Çelik, Çelik levha ve şeritler, Çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KOEHLER STAHL

  Almanya

  KOEHLER STAHL, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik levhalar, ince manyetik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HEBOSS INTERNATIONAL

  Belçika

  HEBOSS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel çelikler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik levha ve şeritler, Özel çelikler, paslanmaz çelik, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik levha ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. IRESTAL INOX - LYON

  Fransa

  IRESTAL INOX - LYON, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik levha ve şeritler, Çelik levha ve şeritler, paslanmaz çelik bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meyzieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. IRESTAL INOX - STRASBOURG

  Fransa

  IRESTAL INOX - STRASBOURG, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Çelik levha ve şeritler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Çelik levha ve şeritler, paslanmaz çelik bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim-Gare, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. HSX STAHLHANDEL GMBH

  Almanya

  HSX STAHLHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Harsewinkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz