• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metaller - makinede işleme

Sonuçlar

Çelik ve metaller - makinede işleme - Ithalat/Ihracat

 1. BULUT CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BULUT CNC MAKİNA'nın Türkiye'de titizlikle üretilen talebe uygun CNC projeleriyle benzersiz hassasiyeti deneyimleyin. Mükemmelliğe adanmış olarak, bileşenleri özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlama konusunda uzmanız. Karmaşık makine parçalarından ısmarlama proje elemanlarına kadar, ekibimiz optimum çözümler için en son CNC frezeleme, tornalama ve işleme tekniklerini kullanır. Makine, havacılık, deniz hidrolik ve otomotiv dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek, hassas ve verimli proje tamamlama imkanı sunuyoruz. Türkiye'de gururla üretilen, beklentileri aşan birinci sınıf çözümler için BULUT CNC MAKİNA'ya güvenin. Ürünlerimiz: • Otomotiv endüstrisi için hassas makine parçaları • Havacılık endüstrisi için hassas makine parçaları • Denizcilik endüstrisi için hassas makine parçaları • Hidrolik endüstrisi için hassas makine parçaları Ürünlerimizin en yüksek mükemmellik kriterlerini karşılamasını sağlamak için uluslararası kalite standartlarına ve sertifikalarına bağlıyız. Özel ve proje bazlı çalışarak, özel ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve özveriyle karşılıyoruz. İster tek bir prototipe ister büyük ölçekli üretime ihtiyacınız olsun, uzmanlığımız ve kaynaklarımız beklentileri aşan sonuçları garanti eder. Kalite ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, projenizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. BULUT CNC MAKİNA ile hassasiyetin dönüştürücü gücünü deneyimleyin.

 2. ATOM KARINCA LASER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin İstanbul şehrinde 1996 yılında kurulan Atom Karınca, mühendislik ve Lazer Kesim sektörlerinde fason üretim hizmeti veren öncü bir şirkettir. Mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımız, siz değerli müşterilerimiz için kusursuz üretim sağlamak üzere 3000 M2 fabrika alanımızı, modern makine parkurumuzu ve 24 saat vardiyalı çalışılabilen konusunda uzman 60 çalışandan oluşan ekibimizi içeren son teknoloji işletme yapımızla dışarı yansımaktadır. 1996 yılında kurulduğu günden itibaren gelişimine devam eden şirketimiz, stratejik bir hamleyle 2005 yılında Lazer Kesim sektörüne girmiştir. Devam eden yatırımlarımız ve sürekli kendimizi geliştirme girişimlerimiz ilerlemeye olan tutkumuzu açığa çıkarmaktadır. Kapsamlı Hizmetlerimiz şunları içerir: •Lazer Kesim •Sac Büküm •Silindir Büküm •Kaynaklı Parça İmalatı •Elektrostatik Toz Boyama •Montaj Hizmetleri •Sac Satış Hizmeti Makine Parkuru: LAZER KESİM MAKİNE PARKURUMUZ 6 KW Kesme Gücü | 4000x2000mm Sac İşleme Alanı 6 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 4 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 2, 5 KW Kesme Gücü | 2500x1250mm Sac İşleme Alanı SAC BÜKÜM MAKİNE PARKURUMUZ 7 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 5 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 4 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi Atom Karınca olarak, dünya genelinde müşterilerimize hizmet vermek için coğrafi sınırları aşıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve uzman ekibimiz ile işletmenize özel gereksinimleri anlamayı ve buna uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sizin başarınız bizim taahhüdümüzdür.

 3. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI, Türkiye, Ankara merkezli lider bir çelik bağlantı elemanı üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler sunuyor ve bağlantı elemanlarının tercih edilen küresel tedarikçisi haline geliyoruz. Ankara/Saray'da 10.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 üretim tesisiyle zengin mirasımızı müşteri odaklı bir yaklaşımla harmanlıyoruz. KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI'nda müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sıcak dövme ve soğuk şekillendirme yöntemlerini kullanarak cıvata, saplama cıvatası, ankraj cıvatası ve somun üretiminde uzmanlaşmış durumdayız. Uzmanlığımız, elektro galvanizli ve sıcak daldırma galvanizli kaplamalar sunan çeşitli çelik bağlantı elemanlarına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, sıcak dövme yoluyla büyük ölçekli cıvatalara ve özel bağlantı elemanlarına odaklanarak geometri ve Zn-Nikel kaplama uygulamalarında da uzmanız. Enerji, inşaat, endüstriyel parçalar, çelik konstrüksiyon, havaalanı inşaatı, rafineriler ve makine endüstrisi gibi çeşitli sektörlere hitap ediyoruz. Gelişmiş makine ve ekipmanlarımız, üstün kaliteli sipariş parçaları verimli bir şekilde üretmemizi sağlıyor. Yeteneklerimiz otomatik kesme, sıcak dövme, soğuk şekillendirme, işleme, haddeleme, ısıl işlem, kaplama ve kalite kontrolü kapsamaktadır. KLR markası altında, M 12 ila M 80 çapında cıvata ve vidalar, M 8 ila M 220 mm arasında dişli çubuklar ve saplamalar ve M 20 ila M 80 uzunluğunda somunlar sağlıyoruz. Ayrıca ankraj cıvataları, U-Cıvatalar ve J-Cıvatalar da sunuyor ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşan kapsamlı bir stok tutuyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 4. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 5. MOH D.O.O

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MOH DOO, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesinde uzmanlaşmış bir Avrupa CNC mühendislik atölyesidir. Ayrıca havacılık ve savunma, otomotiv aydınlatma ve motor sporları endüstrisi için özel parçalar üretiyoruz. MOH DOO olarak en modern, yüksek hassasiyetli 5 eksenli ve 3 eksenli CNC işleme merkezlerinde CNC freze hizmetleri sunuyoruz. 3 eksenli - 800 x 2200 mm'ye kadar, 5 eksenli - 920 mm'ye kadar. Çok çeşitli malzeme ve yüzey kaplamaları sunabiliriz. Masif çelik, alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. Y ekseni ve elektrikli aletlerle fi 350 ve fi 82'ye kadar modern iki milli konilerde CNC tornalama gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimizle müşterilerimize hizmet sağlamada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Her projenin ve üretilen parçanın arkasındayız. Uzman bilgi birikimimizle standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 2. ZS INDUSTRIES CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  ZS Industries Co, Ltd (ZSI) bir Çinli ve Danimarka merkezli Fason Üretim & Mühendislik Offshoring Şirketi 2003 yılında kuruldu. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin çizimlerine ve spesifikasyonlarına göre büyük ve küçük karmaşık mühendislik mekanik parçaları ve bileşenleri üretiminde uzmanız. ZSI, Tarım makineleri, Gıda makineleri, İnşaat ekipmanları, Rüzgar endüstrisi, Genel makineler, Pompalar ve vanalar ve Hidrolik silindirler gibi çeşitli endüstriyel segmentlere rekabetçi fiyatlarla işlenmiş döküm, işlenmiş dövme, hassas işleme, kaynaklı yapılar veya modüller ve yüksek kaliteli özelleştirilmiş bileşenler tedarik etme konusunda 19 yıllık deneyime sahip TÜV ISO 9001 sertifikalıdır. ZSI, kültürler arası yapısı, rekabetçi tedarik tabanı, etkin tedarik zinciri yönetimi, sistematik kalite kontrol yaklaşımı, mühendislik bilgi birikimi ve yenilikçi lojistik hizmetleri ile müşterileri için değer yaratmaya kendini adamıştır. Genel hedefimiz, müşterilerimizin Toplam Sahip Olma Maliyetlerini azaltarak rekabet güçlerini ve karlılıklarını artırmalarına destek olmaktır. Hem müşterilerimizle hem de taşeronlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

 3. SUZHOU CSL PRECISION CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  2016 yılında kurulan Suzhou CSL Precision, sektördeki tanınmış hassas bileşen üreticilerinden biridir. CSL Precision, Suzhou'da toplam 4000 M2 alana ve 85 çalışana sahip iki büyük fabrikaya sahiptir, ürünlerimizin %80'i Kuzey Amerika, Avrupa &. Japonya'ya ihraç edilmektedir. Uzman ekibimiz, çeşitli sektörlerdeki ortaklarımıza pazarın sunduğu en iyi çözümleri sunmayı taahhüt eder. Havacılık ve Uzay, Telekom, Yarı İletken, Medikal ve Otomotiv sektörlerinde teknolojik çözümler ve üretim konusunda uzmanız. Odak noktamız bu sektörler olduğundan, CSL Precision'dan aldığınız çözümlerin yüksek kaliteli ve en iyi maliyetli olduğundan emin olabilirsiniz. CSL, müşterilerimizin maliyetlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için Sıcak Dövme, ekstrüzyon, Hassas Döküm, damgalama işlemi gibi inovasyon çözümleri sunar, müşterilerimizle böyle büyüyebiliyoruz. - 100 Görsel Denetim ile "0" Boyut Sapması. - Her parça no. için Yüzlerce ila Milyonlarca adet. - Her Parça No. için PPAP. - Hızlı Prototipleme & toplu üretim için kısa teslim süresi. - Konsinye Stok desteği. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten veya web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin!

 4. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution, çok dar toleranslara ve karmaşık şekle sahip parçaların işlenmesi için prototip, küçük ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız CNC frezeleme ve torna işlemedir: Havacılık ve Uzay, Petrol ve Gaz, İlaç, Formula 1 gibi endüstrilerde 3 eksen, 4 eksen, 5 eksenli işleme. İşlenmiş parça türleri: Hava araçları bileşenleri, Aerodinamik bileşenler, Valfler ve bileşenler, Denizaltı konektörleri, Hidrolik bileşenler. Malzemeler: Alüminyum alaşımlar, Çelik, Paslanmaz Çelik, Inconel, Titanyum. Özel işlemler: eloksal, sert eloksal, kimyasal parlatma, ısıl işlem, esmerleştirme işlemi. Üretim tipi: küçük seriler (10-100 adet), orta seriler (100-5000 adet), toptan (5000-30000 adet). Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 1. CAST-SOLUT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  2007 yılında kurulmuş olan CAST SOLUT GmbH şirketi dünya çapında etkin olarak satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Rapid Tooling & Prototyping alanında fikri geliştirmeden, ilk prototipin üretimine ve oradan da seri üretim yapılacak olgunluktaki parçaya kadar kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Hizmet yelpazemiz, SLA, SLS, metal baskı gibi ek üretim proseslerinden, vakumlu döküm, RIM, enjeksiyon döküm ve aletler, hassas döküm, CNC parçaları, basınçlı pres döküm gibi geleneksel imalat süreçlerinin yanı sıra yüzey işlemeye kadar uzanmaktadır. Technology Solution Service alanında üretim konseptlerinden, satış ve pazarlama danışmanlığına, ve eğitime kadar sizin için buradayız. Şirketimizin içinde bulunan ve yenilik, kalite ve hizmet anlayışıyla kendini küresel pazara kanıtlamış olan, KLM Maschinenbau bölümü ile, size geniş bir makine ve özel çözümler yelpazesi sunabilecek durumdayız. Ana faaliyet alanımız vakum odaları, enjeksiyon / dozaj teknolojisi ve kür sistemleridir. İş ortaklarımızın ek üretim proseslerini de müşterilerimize sunmaktayız.

 2. SCHWARZ SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schwarz Systems GmbH – Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH – AMP GmbH. Felsefesi bir olan üç şirket. “Schwarzarbeiter” grubu, 1921 yılında kurulmuş olan ve paslanmaz çelik ve özel malzemelerin işlenmesinde 30 yıllık uzmanlığa sahip, geleneksel orta ölçekli bir işletmedir. Bu süre zarfında Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH sadece konteyner, tesis ve aparat yapımında uluslararası tanınmış, uzman bir şirket olarak öne çıkmakla kalmamış, aynı zamanda silisyum üreticileri için tanınmış bir tesis üreticisi olarak da sivrilmiştir. Schwarz Systems GmbH, paslanmaz çelik yüzey işleme, seri konteyner üretimi, şekillendirme teknolojisi, robot kaynak teknolojisi ve büyük ölçekli parçaların işlenmesi konusunda uzman ve servis sağlayıcınızdır. Grubun en genç üyesi olan AMP GmbH, tahribatsız malzeme testi, lazer ölçümü ve servisi alanlarında hizmet sağlayıcısı ve servis şirketi olarak kendini göstermektedir..

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bugünkü orta ölçekli aile şirketinin temelleri şirket yöneticileri olan Manfred Eckardt & Thomas Eckardt tarafından atıldı. 2002 yılında güvenilirlik, iyi servis, süreklilik ve büyümeyi temsil eden şirketimiz 25. yaşını kutladı. 2001 yılında şirket yöneticisi Manfred Eckardt hayatını kaybetti. Bundan kısa süre sonra Mart 2002'de oğlu Thomas Eckardt da hayatını kaybetti. O tarihten sonra Bayan Beate Eckardt şirket yöneticisi oldu (Mart 2002'den Mayıs 2005'e kadar). 01.06.2005 tarihinden bu yana Axel Eckardt. Eckardt & Sohn GmbH şirketinin yöneticisidir ve şirketi alıştığınız kalitede üretim yapacak biçimde yönetmeye devam etmektedir. Eckardt & Sohn şirketi hem yerel hem de global düzeyde faaliyet göstermektedir. Son derece kapsamlı ürün yelpazemiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde firmamız müşteri isteklerini karşılamaktadır.

 2. RECORD METALL-FOLIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dar kalınlık toleranslarına sahip ince metal folyoların tedariki konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirketiz. 0, 005 mm ile 1, 00 mm kalınlık aralığında folyo sağlamaktayız. Ambalajları sayesinde atölyede ve montajlarda kullanım için en uygun olan çeşitli boyutları stoktan teslim sevk etmekteyiz. Geniş ölçülü plastik kutudan istenilen uzunlukta malzeme kolaylıkla çıkarılabilir ve gerekirse 0, 250 mm kalınlığa kadar kullanılan 150 mm malzeme genişliğine sahip kutular klipslerle birleştirilebilir. Gerekirse bunları ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bir başka ürün seçeneği de kendinden yapışkanlı METAL FOLYO'lardır. Malzeme, taşıyıcı olmayan bir yapışkan tabaka ile donatılmıştır. Yapıştırıcı kalınlığı 0, 04 mm'dir.

 3. EWG E. WAGENER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baden-Württemberg'in kalbinde, Heimsheim'daki EWG bir numaralı, ISO sertifikalı tedarikçi, satış sorumlusu ve ortaktır. Portfolyomuz şunları kapsamaktadır: Çubuklar, borular, teller, standart parçalar (örneğin. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar), çeşitli özel metallerden, ateşe dayanıklı metallerden ve nadir topraklardan plakalar, saclar ve folyolar. Standart parçalar da uzmanlık alanımıza aittir – örn. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar – molibden, tantal, tungsten, titanyum ve alaşımlarından (TZM, İnvar alaşımları, Kovar alaşımları, İnconel) paslanmaz çelik yarı mamuller ve çizim parçaları. Farklı malzemelerin, özelliklerine uygun çok çeşitli işleme seçenekleri mevcuttur. Bunlar: tavlama, soğuk haddeleme, tornalama, frezeleme, taşlama, aşındırma, kaynak, yapıştırma (sertleştirme), dekapaj, diş açma, delme, lazer işaretleme ve zımbalama.

 4. ENERGIETECHNIK ESSEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Energietechnik Essen GmbH – Georgsmarienhütte Şirketler Grubunun bir üyesi olarak imkanlarını ve kapasitelerini, kökleri 1811 yılına dayanan tecrübelerinin yanında devamlı araştırmaya ve geliştirmeye borçludur. Energietechnik Essen GmbH temel olarak enerji makineleri üreticileri için güvenlikle ilgili yüksek teknoloji ürünleri geliştirir, üretir ve tedarik eder. 20. yüzyılın başında ilk turbo jeneratör üreticileri arasında olan bu Essen işletmesi kapak halkaları üretmektedir. Kapak halkaları rotor uçlarına takılır, böylece bakır sarımlar yüksek rotasyon hızlarının neden olduğu santrifüj kuvvetlerine karşı sabitlenir. Mıknatıslanmayan kapak halkaları alanında firma arşivindeki en eski dokümanlar 1901 yılına aittir. Energietechnik Essen GmbH iki eritme tesisi, bir ESR prosesi eritme tesisi ve bir basınçlı ESR prosesi eritme tesisi ile kapak halkası malzemeleri üretmektedir.

 5. WERNER KEMMINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metal işleme sanayisinde bir şirket olarak, 1960'ların başlarından bu yana flanş / flanş halkası, germe halkası, lastik ve rondela üretimi konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Siparişinizi en hızlı bir şekilde sevk edebilmek amacıyla, sizin için, hem 1 mm hem de 2 - 3 mm borular için iki parçalı germe halkaları ve EN 12220 (yayım 06/98), DIN 24154 (yayım 07/66) dizi 2-5 standardının yanı sıra, DIN 24154 (yayım 07/90) kısım I+II standardına uygun galvanizli ve paslanmaz çelik (malzeme 1.4301, 1.4541, 1.4571) 100.000 adet flanş halkasını daima stokumuzda tutmaktayız. Üretim hatlarımızın yüksek esnekliği sayesinde, özel boyuttaki flanşları sipariş üzerine, en kısa sürede, hassas ve makul fiyatlarda üretebiliyoruz. Size bir teklif sunmaktan mutluluk duyacağız. Güvenilirlik, esneklik ve yüksek kalite. Bunlar, yurt içi ve dışındaki müşterilerimiz tarafından takdir edilen özelliklerimiz.

 6. ÄTZTECHNIK HERZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hem tezgahta numuneler hem de bantta büyük seriler üreten, Avrupa'nın yegane aşındırma teknolojisi uzmanları tutkuyla çalışmaktadır. Böylece, ilk örnek parçadan seri üretime kadar her şeyi tek bir kaynaktan – ve aynı çok modern üretim tesisinden - alırsınız. Seri üretime sorunsuz geçiş için, maliyet ve kapasite tasarrufu sağlar. En iyi ürün için tutku yeterli değildir: Sizin için en iyi işlem yöntemini de geliştiriyoruz. Örneğin bu, modern CAD sistemlerimizde sizin için hesaplanan yarar oluşturma olabilir. Telefon aracılığıyla verilen danışmanlıkla yada müşterilerimizin tesislerinde: 40 yılı aşkın bir süredir tutkuyla çalıştığımız aşındırma teknolojisindeki teknik deneyimimize güvenebilirsiniz. Ve aynı zamanda (prototipten seriye kadar) kusursuz, çok yönlü destek için. Bunun için belirleyici olan: Tüm sürecinizi ve ürününüzü anlamak için zaman ayırırız.

 7. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bad Salzungen'deki HFP şerit çeliği şirketimizde geriye dönüp artık soğuk haddelemede 100 yılı aşkın ve metal sektöründe neredeyse 150 yıllık tecrübemize bakıyoruz. 250'den fazla çalışanıyla aynı zamanda en büyük merkezimizdir. Soğuk hadde mamulü çelik şerit EN 10139/10140'a göre ticari mallar, kalınlığı 0, 20 - 2, 50 mm, genişliği 4 - 525 mm sertleştirilmiş, ısıl işlem görmüş ve yaylı çelik EN 10132 T1-4/10140'a göre soğuk haddelenmiş ticari mallar, sağlamlık durumu G vb. G + K, kalınlık 0, 20 - 1, 80 mm, genişlik 10 - 370 mm yüzey durumu: normal kalsine edilmiş, özel pürüzlendirilmiş veya pürüzsüzleştirilmiş, yırtığı ve gözeneği olmayan, sarılı bobinler, yağdan arındırılmış ve/veya plana göre uzatılmış.

 8. LILA GMBH - SPEZIALIST FÜR INDIVIDUELLE LÖSUNGEN IN DER LASERPRÄZISIONSBEARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAZER HASSAS İŞLEMEDE BİREYSEL ÇÖZÜMLER İÇİN UZMAN. LILA GmbH, 25 yılı aşkın süredir lazer hassas işleme konusunda uzmandır. Hassas kesme ve hassas delmeye ek olarak, hassas lazer kaynağı özel bir uzmanlık alanıdır. 25 katı hal ve fiber lazer sisteminde çok çeşitli metaller ve seramik malzemeler işlenir. LILA'da en üst düzeyde kalite güvencesi zorunludur, bu nedenle tüm süreçler DIN EN ISO 9001 ve tıbbi standart DIN EN ISO 13485'e göre sertifikalandırılmıştır. Tıbbi kanüller, ölçüm elektrotları, cerrahi aletler, hassas ölçüm cihazları için bileşenler veya hassas mühendislik şirketleri için karmaşık bileşenler, LILA'da üretilen tipik metal iş parçalarıdır. LILA, özellikle kalın seramik alanında liderdir ve 0, 1 mm – 27 mm arası malzeme kalınlıklarını işleyebilir. Uygulama yelpazesi, değiştirilebilir kesici uçlar, endüstriyel ince değirmenler için elekler, tıbbi makas ve bıçaklar için bıçaklar, Formula 1 araçları için yataklar, uydu teknolojisi ve kameralar ve ölçüm sistemleri için kapakları içerir. LILA, medikal teknoloji, sensör teknolojisi veya havacılık teknolojisi gibi kaliteye duyarlı sektörlerde faaliyet gösterdiğinden, her proje için mutlak boyutsal doğruluk ve güvenilirlik temel gereksinimlerdir. Her talebin aynı takdir ve özenle ele alınması LILA'da standarttır.

 1. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark soğuk işleme yöntemleriyle nerdeyse her tür çelik malzemeden çekme, taşlama, polisaj ile işlenmiş parlak çelikler, normlara uygun profiller, çizimlere uygun özel profiller üretmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ağırlıklı olarak tesis ve makine imalatında, otomotiv, enerji ve tıp sektörlerinde kullanılmaktadır. EZM Edelstahlzieherei Mark'ın Werdohl'deki tesislerinde Proll & Lohmann markalı tambur boyama makineleri ve yay imalat makineleri ve ayrıca BAK markalı ısıl ve kimyasal yüzey işleme tesisleri ile üretim yapılmaktadır. EZM Metallbearbeitung und Service GmbH şirketi örn. mil yatakları, yuvarlak ve profil malzemeler için düzleme makineleri ve müşteri isteklerine uygun diğer ürünleri üretir. Tavlama, jet, düzleme, frezeleme ve planya proseslerinin inovatif kombinasyonlarıyla Rohr/Thüringen'deki şirketimiz EZM Profil Bearbeitung geleneksel imalat teknolojileri için ekonomik ve rekabet gücü yüksek alternatifler sunar.

 2. STAHL-PROJEKTBAU WENTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  "Çok ağır şeyler söz konusu olduğunda" sanayi, inşaat ve araştırma alanlarında ideal iş ortağıyız. Çelik konstrüksiyon disiplinleri şirketimizde tek çatı altında toplanmıştır: İnşaattan planlamaya, statikten üretime ve montaja kadar projeniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri şirketimiz bünyemizde sunmaktayız. Tasarım ofisindeki mühendislerimiz, inşaat planlamacılarımız ve statik uzmanlarımız münferit çelik projenizi planlar ve üretim ve montaj teknisyenlerimiz de imalat ve sahadaki kurulumu gerçekleştirir. Çok sayıda farklı sektörler ve şirketlerle çalışmaktayız. Müşterilerimiz, konsantre çelik konstrüksiyon bilgisinin gerekli olduğu her yerde bize daima güvenebilirler. Müşterilerimiz arasında çeşitli sektörlerdeki ve büyüklüklerdeki sanayi kuruluşları ile üniversiteler ve diğer araştırma enstitüleri bulunmaktadır. Sahibi tarafından yönetilen ve kendi tasarım ofisi bulunan bir şirket olarak müşterilerimiz bize güvenebilir. Teknoloji konusunda istekli, kararlı ve esneğiz

 3. ELPOCHEM AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  1970 yılında kurulmuş bir aile şirketi olan ElpoChem, kimyasal ve elektro kimyasal yüzey işleme alanında faaliyet göstermektedir. Volketswil kentinde bulunan şirket, çapaklar, şeritler ve rahatsız edici kenar bölgelerinin, metal yüzeylerde mekanik veya termal aşındırma olmadan temassız olarak kaldırılması için, yüksek kaliteli elektrolitik prosesleri ve kimyasal solüsyonları geliştirir ve satar. Lider, yenilikçi işlem süreçleri ve yüzey işleme çözümleri Almanya içi ve dışında birçok alanda ve uygulamada kullanılmaktadır. ElpoChem tüm süreç mühendisliğini de üstlenmektedir. Müşterinin malzeme yüzeyi ihtiyaçlarına ve arzu edilen işleme şekline göre, çapaklar, şeritler ve rahatsız edici kenar bölgelerinin, metal yüzeylerde mekanik veya termal aşındırma olmadan temassız olarak kaldırılması için, ElpoChem gerekli işlem ve sistemlerin yanı sıra ihtiyaç duyulan elektrolitleri de geliştirir ve üretir. Bu amaçla, ElpoChem, müşterilerine teknik danışmanlık ve özel uzmanlık bilgileri de sağlar.

 4. ASG ALLWEIER SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Allweier ismi, 1970 yılından bu yana Konstanz Gölü civarındaki yüksek teknoloji bölgesinde yüksek kaliteli sistem bileşenleri, tornalanmış ve frezelenmiş parçalar ve dişli teknolojisi anlamına gelmektedir. 2002 yılından bu yana, Allweier Systeme GmbH (ASG) şirketi dişli yapımı ve tahrik teknolojisindeki temel yetkinlikleri bünyesinde bir araya getirmektedir. Şirket, yenilikçi ve birinci sınıf ürünlerin sağlayıcısı olarak kendine pazarda çok kısa zamanda iyi bir isim yapmıştır: ASG şirketinin göbekten tekerlek tahrikleri yüksek güç yoğunluğu, kuvvet, dayanıklılık ve %100 Made in Germany istendiği ve takdir edildiği yerlerde kullanılır. Bu güçlü şanzımanı temel alarak, güçlü iş ortaklarımızla birlikte eksiksiz, yüksek verimli aktarma organları geliştirdik. Sonuç, en yüksek kalite standartlarını karşılayan modüler, kompakt ve müşteriye özel tahriklerdir. Hareketliliği başarıyla sürdürüyoruz – Hareketliliği sürdürmek etmek için müşterilerimizin kendileri ve ürünlerimizle ilgili taleplerini karşılamayı amaçlıyoruz. Hareketliliği başarıyla sürdürelim.

 5. BASAK LAZER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Başak Lazer, 1983'teki kuruluşundan bu yana, hassas sac işleme ve uygulamalarında uzmanlaşmış önde gelen bir üretici olarak sürekli olarak endüstri standardını belirlemiştir. Geniş Hizmet Yelpazemiz şunları içerir: •Fiber Lazer •Büküm •Silindir Bükme •Makas Kesim •Argon Kaynağı •Alüminyum Kaynağı •Kaynaklı İmalat •Ferforje Lazer Kesim •Modüler Ferforje dahil olmak üzere daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Başak Lazer, iştirakimiz Başak Makine aracılığıyla otomotiv, denizcilik ve asansör / yürüyen merdiven endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek mükemmelliğini makine imalatı ve yedek parça üretimine genişletmektedir. Vizyonumuz, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, kalite ve verimliliğe olan kararlı bağlılığıyla tanınan üst düzey bir şirket olarak konumumuzu yükseltmektir. Teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer alma ve bir inovasyon kültürünü teşvik etme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, ikincil markamız Başak Camping altında kamp ekipmanları üretmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizle olan işbirlikçi yaklaşımımız, sürekli olarak olağanüstü proje sonuçları sunmanın temel taşı olmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızla ilgili verimli bir diyaloğa girmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 6. RPWORLD

  Çin

  Verified by europages badge

  RPWORLD, otomotiv parçaları, tıbbi cihazlar, bilimsel aletler ve daha birçok sektör açısından önde gelen bir mekanik parça imalatçısı ve tedarikçisidir. CNC İşleme, Enjeksiyon Kalıplama, Vakumlu Döküm, Sac Metal İmalatı ve diğer hizmetlerle düşük ve orta hacimli parçaları ve son kullanım parçalarını 3 gün gibi kısa bir sürede üretiyoruz. Talep üzerine imalat hizmetimiz, ürünlerin pazara sunulmasını hızlandırma, geliştirme ve üretim maliyetlerini azaltma ve ürünün kullanım döngüsü boyunca riski en aza indirme konularında yardımcıdır. Olağanüstü hızlı prototip üretimi ve talep üzerine imalat hizmetleri sağlıyoruz. Test ve doğrulama için hızlı prototip üretimi, NPI için düşük hacimli üretim veya ticarileşmeye yönelik hızlanma konularında ihtiyaçlarınız fark etmeksizin tek noktadan imalat çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Neden Bizimle Çalışmalısınız? - Kısa Teslimat Süresi: 7/24 çalışan yüksek ölçüde otomatik ve gelişmiş makineler sayesinde, 3 gün gibi kısa bir sürede teslimat sağlanır. - Sürekli Yüksek Kalite: Gelişmiş denetim ekipmanı ve kalite kontrol sistemleri, özel parçalarınızın 3D dosyalarınız ile tutarlı olmasını sağlar. - Yüksek Hassasiyet: Ekipmanlarımızın sağladığı DIN ISO 2768 M (F) dar tolerans, spesifikasyonlarınızı tam olarak karşılar. - Tek Noktadan Çözümler: Üretim kaynaklarınızı düzene sokmak ve üretim risklerini azaltmak için CNC işleme, enjeksiyon kalıplama ve daha fazlası. - Talep Üzerine İmalat: Esneklik sayesinde özel parçalar hızlı ve etkili bir şekilde üretilir, bu sayede gelişen pazar ihtiyaçları karşılanmış olur.

 7. ARINKO BAUTZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Raylı araç yapımının yanı sıra makine ve tesis mühendisliğinde yenilikçi çözümler için güvenilir ortağınız Arinko Bautzen'e hoş geldiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve yüksek nitelikli, disiplinler arası bir ekiple, müşterilerimizin bireysel gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Hizmet yelpazemiz, fonksiyonel ve özel montajların geliştirilmesi ve teslimatı, kaynak ve yapıştırma tavsiyesi, yüksek kaliteli GRP, ahşap bazlı malzeme ve sac metal konstrüksiyonların yanı sıra kapsamlı yangın koruma tavsiyesini içerir. Tasarım ofisimiz, karmaşık iç ve dış çözümlerin geliştirilmesi ve uygulanmasının yanı sıra yenilikçi WC ve duş sistemleri, araç içi bistrolar, tank ve su sistemleri de dahil olmak üzere raylı araç yapımında yapısal montajların FEM hesaplamasında uzmanlaşmıştır. Tasarım ekibimiz işlevsel, çekici ve üretim için optimize edilmiş çözümler yaratır. Ayrıca, projelerinizin hazırlanması sırasında size tavsiyelerde bulunmaktan, teknik gereksinimleri, arayüzleri, standart gereksinimleri ve uyulması gereken sınır koşullarını netleştirmekten ve verimli bir şekilde uygulanabilecek konseptler geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Özel makineler ve özel sistemler alanında, müşterilerimiz için özel gereksinimlerine tam olarak uyarlanmış özelleştirilmiş çözümler geliştiriyoruz. Orta ölçekli bir aile şirketi olan Arinko Bautzen'de kalite, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

 8. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 9. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery, 2016 yılından bu yana Almanya, Fransa, Kuzey Irak, Etiyopya ve Ege Bölgesi gibi küresel pazarlardaki müşterilerine Zeytaş kalitesini istikrarlı bir şekilde sunarak proje bazlı operasyonlarıyla öne çıkıyor. Aylık 12.000 m2 kapalı alan üretim kapasitesine sahip son teknoloji fabrikamızda nitelikli mühendislerden oluşan bir ekip ve yetkin üretim ve montaj ekipleri görev yapmaktadır. Temel uzmanlığımız çelik hangarlar, depolar, hangarlar, park alanları, depolama tesisleri ve benzeri yapıların üretimine dayanmaktadır. Hangar inşaatı alanındaki benzersiz gereksinimleri karşılamak için özel olarak tasarlanmış çeşitli proje tabanlı hizmetlerimizi keşfedin: •Çelik Konstrüksiyon •Çelik Konstrüksiyon Fabrikası •Çelik Konstrüksiyon Platformu •Çelik Konstrüksiyon Makine Platformu •Çelik Konstrüksiyon Üreticisi •Çelik Konstrüksiyon Yapılar••Çelik Konstrüksiyon Hangar ••Çelik Konstrüksiyon Vinç ••Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binası. Kablo üretimi, biyoenerji tesisleri, tersaneler, makineler ve tekstil alanındaki liderler de dahil olmak üzere geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren yaklaşımımız, hem yurt içinde hem de yurt dışında her projenin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir. En son teknoloji ve yüksek kalite standartlarına sarsılmaz bir bağlılıkla desteklenen Zeytaş Steel Machinery, sektörde aranan bir marka olarak durmakta ve proje bazında sürekli olarak olağanüstü değer sunmaktadır. Daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!

 10. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metaller - makinede işleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

35.035 Şirketler