• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metaller

Sonuçlar

Çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

 1. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  15 yıl önce, 2002 yılında, Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH şirketini Düsseldorf'ta kurduk. Aradan geçen zaman içinde, uluslararası pazar hakkında kapsamlı bilgimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamamız ve sadece yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatlı malzemeler tedarik etmemizin yanı sıra özel istekler söz konusu olduğunda hızlı işlem yeteneğimiz sayesinde, son derece esnek olmamız nedeniyle hassasiyet ölçütü olarak iç ve dış piyasada beğeni toplamış bulunmaktayız. Ve bu arada ....... Problemlerin nasıl çözüldüğünü biliyor musunuz? Oldukça basit: Sorunları çözen birini bularak! Yani bizi bularak!

 2. IWD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  I W D şirketi, sertifikalı, güçlü ve modern bir CNC torna parçaları üreticisidir. Köpük ve plastik sanayisinin yanı sıra ortopedi alanı için de tedarikçi. Bireysel çözümler, planlama, geliştirme ve üretimin aynı kuruluş içinde yapılması müşterilere hızlı bir şekilde çözüm bulmada yardımcı olur. Onlarca yıllık deneyimi bulunan çalışanlar ve uzman bilgi birikimi her ürünü benzersiz hale getirmektedir. I W D ekibinin sürekli güncel teknik bilgisi ve müşterilerle yakın ilişkisi bizi sürekli yenilikçi değişikliklere götürür. Kalite, esneklik, zamanında teslimat ve yerinde danışmanlık bizim güçlü yönlerimizdir.

 3. GRIMM AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Alanında bireysel ve müşteriye özel çözümler: Şaft, Dişli parçaları, Tekerlek kombinasyonları, Montajlar. Talaşlı imalat endüstrisinde bir yüksek teknoloji şirketi olarak, orta düzey bir tedarikçinin rolünü çoktan geride bıraktık. Kendimizi giderek karmaşıklaşan, ağa bağlı üretim dünyasında işleyen bir dişli çark olarak görüyoruz. Grimm uzun süredir sadece kendi alanına odaklanmadı. Numune almadan müşterilerimize teslimata kadar tüm hizmetler doğru olmalı. İşte tam da bu tutarlı genel performansı, sizin için katma değeriyle birlikte üstlendiğimiz her projede açıkça hissedebileceksiniz. Temiz üretim. Dikkatlice bitirme. Ve en yüksek kaliteyi sunma. Her şeyden önce, Grimm'den daha yüksek değer, dikey entegrasyon anlamına da gelir. Çünkü biz tek bir kaynaktan komple işleme sunuyoruz, kendi bünyemizdeki tornalama teknolojisi, dişli teknolojisi ve taşlama teknolojisiyle.

 4. ILK IHRACAT AS.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İLK İHRACAT AŞ, Türk metal endüstrisinde ortak pazarlama faaliyetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Neredeyse her türlü metal malzemeyi, işleme hizmetlerini ve ürünlerini sunuyoruz. Lazer kesim, plazma kesim, su jeti kesim, dişli imalatı, CNC büküm, talaşlı imalat, mobilya tasarımı gibi metal işleme hizmetleri veriyoruz. Karbon çeliği, paslanmaz çelik veya alüminyum başta olmak üzere hemen hemen her tür metalle çalışıyoruz. Ayrıca metal parçalar, borular, profiller, mobilya bağlantı parçaları vb. gibi geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Misyonumuz, tüm dünyada metal ürünleri kullanan şirketler ile Türk üreticiler arasındaki boşluğu doldurmaktır. Uzun vadede kaliteli metal ürünler için güvenilir üreticiler arıyorsanız, İLK İHRACAT AŞ doğru seçimdir! Kaynak markamız Steeling.net, metal ürün ve hizmet üreticilerine ulaşmanın en kısa yoludur; tüm ürün ve hizmetlerinizi tek bir yerden satın almanızı sağlar. Eğer bir metal ürün henüz Steeling.net'te yoksa, en iyi üreticiyi arıyoruzdur ve yakında ekleyeceğiz! İLK İHRACAT AŞ tüm metal ihtiyaçlarınız için tek durak çözümdür! Doğru üreticiyi bulmanıza yardımcı oluyor ve memnuniyetinizi sağlıyoruz. Türk KOBİ'lerinin ihracatçı olmalarına yardımcı oluyoruz ve onları sizin adınıza ücretsiz olarak denetliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz! Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

 5. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belçika

  Verified by europages badge

  NLMK Europe - Plate, çok çeşitli ağır levhalar ve külçeler üretmektedir. Yıllık çelik üretim kapasitesi 1.75 milyon tona ulaşmaktadır ve çelikle ilgili ürün portföyünde, temperli ve temperli çelikler, alet çelikleri veya offshore kaliteleri gibi katma değeri yüksek ürünler bulunur. NLMK Plate özellikle LAMİNE VE DÖKÜM ÇELİK konusunda uzmandır: Yapı çelikleri, Gemi yapımı için çelikler, Offshore çelikleri, Rüzgar türbinleri için çelikler, Kazan ve basınçlı kap için çelikler, Tüp çelikleri, Offshore Çelikler, Rüzgar türbini çelikleri, Yüksek Karbonlu Çelikler, Yüksek karbon içerikli çelik, High Strength Steels QUARD® (yüksek mukavemetli çelik) QUEND® (Yüksek Elastikiyetli Çelik) Alet çelikleri, Külçeler ve dövme bloklar, Köşebentler, Dövme külçeler

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SHAKUNT ENTREPRISES PVT LTD

  Hindistan

  Verified by europages badge

  Shakunt Enterprises Özel. Ltd. Şti. SANWALKA markası altında Hindistan'ın en büyük MIG tel üreticisidir. Lloyd's Register London, CE Certification, ABS, IRS ve RDSO & BHEL gibi sertifikalara sahip, ISO-9001: 2015 sertifikalı bir şirketiz. Özel etiketler ve OEM markalarında esnek ambalaj çözümleri sunuyoruz. Standart Tel Çapı 0, 60mm, 0, 80mm, 1, 00mm, 1, 20mm, 1, 60mm, 2, 00mm ve 2, 40mm. Standart ambalajlama: 1kg, 5kg, 12, 5kg ve 15kg makaralarda ve 100kg ve 250kg maraton varillerde ambalajlama

 2. TECNOLUSITO - CABOS DE AÇO E ESPIRAIS

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TECNOLUSITO - CABOS DE AÇO E ESPIRAIS, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller, kablo, çelik halatlar, Uzatılabilir kablolar, Çelik ve metaller, İnşaat endüstrisi için parçalar, metal teller, kablolu ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borralha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. DH LUX RECYCLING

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  DH LUX RECYCLING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. demir hurdası alımı, Metaller, madenlerin işlenmesi, metal geri dönüşümü için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kopstal, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. GGT GLEIT-TECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GGT GLEIT-TECHNIK AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Küssnacht Am Rigi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KABELBAUMFERTIGUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KABELBAUMFERTIGUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berg Im Gau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METATEC-PENIG SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METATEC-PENIG SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Penig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BÜHLER METALLBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜHLER METALLBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seitingen-Oberflacht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIPL.-ING. BRECHT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIPL.-ING. BRECHT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wannweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERMANN KREBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMANN KREBS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niedereschach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HÄFNER GEWICHTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÄFNER GEWICHTE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberrot, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. P+V GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  P+V GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Künzelsau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MATTHIAS HAUSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MATTHIAS HAUSER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gosheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WILKENING GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILKENING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MILLTECH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MILLTECH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Marienkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. BIEGETECHNIK STEINRÜCKEN GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIEGETECHNIK STEINRÜCKEN GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Olsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. THIERBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THIERBACH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Niedernhall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRECHTKEN & SCHUMACHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRECHTKEN & SCHUMACHER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haslach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TROB TRÖSTLER & OBERBAUER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TROB TRÖSTLER & OBERBAUER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rohrbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEIN + GERNHARD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEIN + GERNHARD GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. A. MÜNCH PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH & CO KG ARMIN MÜNCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A. MÜNCH PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH & CO KG ARMIN MÜNCH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Deilingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHNEIDER DREHTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHNEIDER DREHTEILE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gutach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MASCHINENBAU RESSEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENBAU RESSEL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Endorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KALMBACH TECHNOLOGIE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  KALMBACH TECHNOLOGIE E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SEEBATECH GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEEBATECH GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rhönblick-Seeba, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

65.774 Şirketler