• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallere şekil verilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallere şekil verilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. KREMSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kağıt ve plastik endüstrisinde kabartma damgalama aletleri ortağınızız. Sizin için her tür yüzey işleme işlemi ve sıcak folyo damgalama aletleri üretmekteyiz. En modern CAD ve CNC teknolojisi ile bir araya gelen 35 yıllık deneyim, bizi yetkin ve güçlü bir iş ortağı haline getirmektedir. Uzun yıllardır şirketimizde çalışmakta olan, yüksek motivasyonlu personelimiz kalite ve optimum ürünlere erişiminizin garantisidir. Günümüzde şirketimiz, yazı gereçleri, kozmetik, otomotiv ve ambalajlama sanayilerinde tanınmış bir tedarikçidir.

 2. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1864 yılında F. Ossenberg & Co. KG unvanı ile bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, şu anda ailenin 5. nesli tarafından yönetilmektedir. Julius Grefe KG şirketinin 1997 yılında devralınmasından bu yana firma "Ossenberg & Grefe" unvanı altında faaliyet göstermektedir. Doğaldır ki, DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahibiz! Her iki şirketin de başlangıçtaki üretim yelpazesi, tekstil ve deri işleme için kullanılan toka, halka ve kancalardan oluşuyordu. Zaman içinde başka uygulama alanları için de ürünler bunlara katıldı. Bugün üretimin odak noktasında, çok çeşitli sektörlerden 1000'den fazla müşteri için teknik tel bükme, damgalama ve montaj malzemelerinden oluşan klasik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunun için 60 çalışanımız, 5.000 m²'den daha büyük olan işletme sahasında günde yakl. 500.000'den fazla parça üretmektedir. Farklı işleme seçeneklerimiz, kendi takım üretimimiz ve kendi galvanizleme atölyemiz sayesinde en karmaşık işleri bile hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çözebilecek durumdayız.

 3. LG TEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  LG Tec, 20 yılı aşkın süredir kaliteli kep bombesi konusunda Fransız uzman olmuştur. PRC, MRC, GRC, çift cidarlı, ters çevrilmiş, kubbe, koni, eliptik, düz, yarım küre ve çok daha fazlası gibi modeller dahil olmak üzere çok çeşitli standartlaştırılmış kep bombeleri sunuyoruz. LG Tec'de, kep bombelerimiz için ihtiyaçlarınıza uygun özel boyutları ve yüzeyleri seçebilirsiniz. Tüm standart referansları kapsayan geniş bir stoğa sahibiz ve çeşitli çelik, paslanmaz çelik, nikel ve alüminyum kaliteleri sunuyoruz. Ayrıca delme veya özel işlemler gibi özel gereksinimlerinizi de karşılayabiliriz. GRC, MRC veya PRC modelleri için 4 metre çapa kadar keplerden ve eliptik veya çift cidarlı modeller için 5 metre çapa kadar standart kep bombeleri sunuyoruz.

 4. MARKATOR MANFRED BORRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARKATOR, endüstriyel iş parçalarının sahteciliğe karşı korumalı, kalıcı ve ekonomik bir şekilde markalanmasına yönelik sistemler konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılından bu yana, iğneli veya çizik istampalama için yüksek kaliteli CNC markalama sistemleri ve müşteri gereksinimlerine göre münferit ve tam olarak gerçekleştirdiğimiz darbeli zımba aletleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Kalite standartlarımız en yüksek talepleri karşılamaktadır: Önceden yapılan kapsamlı danışmanlıktan geliştirme ve bitmiş markalama sistemine kadar, azami özen göstermeye büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizle ve onların uygulamalarıyla sürekli diyalog halinde olarak, ürün yelpazemizde ürün optimizasyonu ve inovasyon için belirleyici bilgi avantajını güvence altına alıyoruz. Hizmetlerimiz, yüksek eğitimli çalışanlarımızın sorumlu olduğu kararlı ve yetkin bir müşteri hizmeti ile tamamlanmaktadır. MARKATOR® Ağustos 2004'ten beri ISO sertifikasına sahiptir.

 5. VRI TECHNOLOGIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  VRI TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağlantı çubuğu montajı, takke, renkli zemin kaplamalar, Küp altlıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JUNGJOHANN CNC-GRAVIERTECHNIK SEIT 1929

  Almanya

  Verified by europages badge

  JUNGJOHANN CNC-GRAVIERTECHNIK SEIT 1929, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIC MARKING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIC MARKING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ENGELKE ÄTZ- U. STANZTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENGELKE ÄTZ- U. STANZTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delligsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. O.L.M.E.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Kalıp ve modeller, Çelik ve metallerin kesilmesi, sac kesme ve işleme, levha işleme kalıpları, Çelik ve metallere şekil verilmesi, kesme kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COMGRAV TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  COMGRAV TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stutensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STANTOOL

  Belçika

  Verified by europages badge

  STANTOOL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel prototipler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EGLOFF GRAVUREN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  EGLOFF GRAVUREN AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Würenlos, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. H.P. MENNEN GRAVIERANSTALT

  Almanya

  Verified by europages badge

  H.P. MENNEN GRAVIERANSTALT, yılında kurulan ve Çelik ve metallere şekil verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SGA MODEL KALIP VE MAKINA SAN.TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  SGA Makina, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesi konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir CNC atölyesidir. Ayrıca otomotiv endüstrisi için müşteriye özel parçalar üretiyoruz. SGA Makina olarak en modern, CNC FREZE Eksenli makineler: X: 1200 Y: 650 Z: 500 akslar ile: X: 800 Y: 500 Z: 450 akslar ile: X: 500 Y: 400 Z: 400 TORNA Ø300x800 Ø600x300 Ø800x150 Çok çeşitli malzeme ve yüzey işlemleri sunabiliriz. Alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. CNC torna işlerini gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimiz ile müşterilerimize hizmet sunmada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Üretilen her projenin ve üretilen her parçanın yanındayız. Uzman bilgi birikimimiz ile standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için her zaman hizmetinizdeyiz!

 3. ROZA MAKINA AŞ. ROZAMAC

  Türkiye

  Bizler flexo baskı makineleri üreticisiyiz! Firmamıza bazı yenilikler getiriyoruz! Flekso baskı makinaları, plastik, ambalaj, kağıt ve dokuma sektörlerinde kullanılan çeşitli makine ekipman ve üretim aksesuarları ile bu türde makinaların yedek parçalarını üretmektedir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen çalışma prensipleri, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı personeli ile hizmetinizdedir.. ​​ Fleksografi veya yaygın olarak kullanılan adı ile flexo (flekso), genellikle ambalaj sanayisinde kullanılan bir baskı türüdür. Genellikle ambalaj sanayisinde kullanılmakla birlikte, etiket sanayisinde de kullanılır. Ambalaj basımında en yaygın kullanılan baskıdır. Düzgün olmayan yüzeylere de uygulanan flekso baskı; karton, kraft, oluklu mukavva, bütün fleksibl (esnek) ambalajları oluşturan plastik filmler ve özel bir mürekkep kullanılarak alüminyum folyo, üzerinde uygulanır. Bu bölümde size kısaca bilgi vermek isiyoruz, en ufağından en küçüğüne hemen hemen her türlü Flekso Printing( baskı) Makinası üretmekteyiz. Sizin isteklerinize göre Makinalarımız şekillenmektedir. Maksimum verimliliği yakalayarak bütçenize en uygun makineyi kullanmanız bizim için en önemlisi.Makinelerimizde Dikkat Ettiğimiz Hususlar. Sağlamlık konusunu şöyle özetleyebiliriz ( hiç kimse dans eden ve titreyen heyecanlı bir makina istemez. Biz sizin heyecanınızı anlıyoruz ve bu sebepten Makinamızda kullandığımız iskeletisizin dikkatinizi çekecektir.

 4. OMSE

  Türkiye

  OMSE uzmanlık alanı olan Çelik Direk ve Yapılar konusunda kaliteli hizmet ve zamanında teslim anlayışı içinde müşterilerine mühendislik desteği yanında tedarik hizmeti de sunmaktadır. Çelik konusundaki deneyimi ve mühendislik hizmetlerindeki uzmanlığı sayesinde sektöründe kalite anlayışını en üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. OMSE imalatçılarını kalite yönetim sistemi süreçlerine uygun olarak, mevcut değerlendirme kriterlerini taşıyan firmalar arasından seçmekte ve satın alma ve kalite kontrol prosedürleri çerçevesinde rutin olarak sürekli denetlemektedir. Ayrıca sipariş aşamasından teslim sürecine kadar ürünlerin uygun kalitede üretildiğinden emin olmak adına; imalatçıların malzeme tedarik süreçlerinden başlamak üzere, CNC işleme, manuel işleme, kaynak, galvanizleme ve paketlemeyi içeren tüm süreçler OMSE tarafından takip edilmektedir. Son olarak rutin malzeme, galvanizleme ve paketleme test ve kontrolleri tarafımızca ve talep edilirse müşteri/son kullanıcı süpervizörlerinin katılımıyla yapılarak müşteri şartname ve taleplerine tam uyumluluk sağlanmaktadır.

 5. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Polimatek 2012 yılında kalıpçılık ve kuyumculuk sektörlerine kesici takım satışı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet konumuz, ELMAS, PCD, CBN , KARBAYT gibi ham maddelerden yapılmış Kesici takımların satışı konusudur. KARBAYT ham maddeden mikro freze, matkap, küre freze, zemin takımları PCD, ELMAS, CBN ve MCD ham maddelerden Posalux, CNC, punch, torna takımları Özel takım imalatı (Müşterinin üretmek istediği model doğrultusunda, takımın teknik resminin çizilerek istenilen takımın üretilmesi.) Kalıpçılık sektöründe; plastik enjeksiyon kalıp imalatından başlayarak, kuyumculuk sektöründe, alyans, bilezik, kolye ucu üretimi gibi üretim konularında 20 yıllık aktif bir iş deneyimimiz var. . Satışını yapmış olduğumuz kesici takımları “üretici kimliğimiz” ile müşterilerimize sunuyoruz. “Üretici kimliğimiz ve makine kullanım bilgimiz” ile satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunmamız, müşterilerimiz için çok önemli avantajlar oluşturuyor. Müşterimiz daha hızlı üretim yapıyor.Güçlü stoklara sahibiz.Müşterilerimiz kalitesi daha yüksek ürünler üretebiliyor.Daha az takım tüketimi ile daha cok iş üretebilme imkanı sağlıyoruz.Yenilikçiyiz, müşterilerimize daha önce kullanmadıkları kesici takımlar sunarak onlara yeni modeller üretebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz özel takım çözümleri sayesinde müşterilerimizin üretim prosesleri kısalıyor, maden fireler azalıyor.

 6. ORMAKSAN KALIP MAKINE

  Türkiye

 7. KEREMPE KALIP

  Türkiye

  As Kerempe Kalıp, we have been serving with more than 40 years of experience in the progressive mold, power press works and machine spare parts sector. We serve various sectors with our knowledge and experience in 301, 304, 416, 430 stainless quality, steel sheet(c45, c53, ck55, ck60) metal, profile progressive molding. Our company, which has increased its production capacity and expanded its customer portfolio by taking into account the demands from its customers, has continued its continuity without compromising on quality. As Kerempe Kalıp, our most basic principles are customer satisfaction, customer confidentiality and timely delivery.

 8. REHBER MAKINE

  Türkiye

  Rehber Makine 20 yıldır kimya sektörünün lider firmalarına teknik destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kimyasal malzemelerin karıştırılması için kullanılan mikser(karıştırıcı) makinelerine yaptığımız revizyon ve bakımlar ile müşterilerimize büyük avantajlar sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli ekibimiz ile çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve endüstriyel plastik malzemelerden flanş, mil ve dişli birçok imalatımız mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve imalatlarımız şu şekildedir; sigma(zet) mikser makineleri, yatay mikser makineleri, ısıtma cepli dişli pompa , alüminyum fren balata diski, yaprak helezon ve finişer ilave vb.

 1. SIR YAY SAN.

  Türkiye

  Sır Yay San. çeyrek asırlık tecrübesiyle yay sektöründe otomotiv yayları, kartela askısı, filtre mandalı ve makine yayları üretimi yapmaktadır. Baskı-kurma-çekme yayları, otomotiv yayları , filtre mandalları, tekstil makina yayları, kartela askıları ve isteğe göre her türlü tel şekillendirme ve özel yay imalatımız mevcuttur. Üretimimiz otomatik makinalarda yapılmakta olup, modern teknolojinin tüm imkanları kullanılarak maksimum ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini en uygun fiyatlarla sunmak firmamızın temel prensibidir. Saygılarımızla

 2. AB-KAR ÇELIK KONS.INŞ.YAP.ELM.PAZ.SAN VE TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Firma Profili Abkar ELITE Çelik Kapı Sistemleri, kurulduğu 1997 yılından itibaren rekabetin zor olduğu çelik kapı sektöründe, değişen ve gelişen tüketici beklentilerini, kalite ve teknolojik yenilikleri, yeni ürün oluşumlarını ve global rekabet şartlarını baz alarak müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı bir görev belirlemiştir. Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firmamız, ailenizin ve sizin güvenliğinizi sağlayacak, aynı zamanda farklı malzemelerden oluşan zengin kapı çeşitleri ile yapınızın dış görüntüsünü güzelleştirecek ürünler üreterek her geçen gün kendini geliştirmektedir. Kalite Politikamız Kalite politikamız gereği üretimde kullanılan malzemeleri büyük önem ve titizlikle seçerek müşterilerimize en iyiyi sunma gayreti içerisinde olan firmamız, en düşük maliyet ile en yüksek kalitede üretim yapmaktadır. İmalatımızın her aşamasında kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak ile marka güvenilirliğini korumayı hedeflemekteyiz.Gerekli teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ilkelerimizden asla taviz vermeden siz müşterilerimize daha iyiyi sunmak için var gücümüzle çalışıyoru

 3. BÖNI AG

  İsviçre

  Böni AG şirketi 3. nesil tarafından yönetilen bir aile işletmesidir. 1933 yılındaki kuruluşundan bu yana, metal işleme sanayisi için hassas aletler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Hassas aletler konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan şirket, kabartma takımları (CNC makineleri için işaretleme araçları) ve tırtıl çekme aletlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Kaliteye ve kullanım ömrüne yönelik olarak taleplerin artması, günümüzde makine ve takımlardan en yüksek beklentileri beraberinde getirmektedir. Standart takımlardan oluşan geniş ürün yelpazesi bu gereksinimleri karşılamakta ve böylece müşterilerimizin rekabette belirleyici bir avantaj elde etmesini sağlamaktadır. Dönen parçaların tırtıllanması veya etiketlenmesi için kullanılan araçlar uzun yıllara dayanan temel yetkinliklerimiz arasındadır. Kapsamlı ürün yelpazemiz, iş parçalarınızı verimli ve ekonomik bir şekilde işlemenizi olanaklı kılar.

 4. USTUNDAG METAL VE PLASTK

  Türkiye

  Otomotiv, Makina, Beyaz Eşya ve Savunma Sanayi sektörlerine yönelik sac parça üretimi, talaşlı imalat ve montaj proseslerini gerçekleştirmek üzere 2.000.000 € sermaye bedeli ile 2021 yılında kurulmuştur. 30 yıllık üretim tecrübemizi, mühendislik çalışmaları ile destekleyerek sektörlerin fason üretim ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra ürün geliştirme anlamında da tam destek verecek şekilde yatırımlarımız gerçekleştirilmektedir. Bu amaç doğrultusunda 2025 yılı sonuna kadar AR-GE merkezimizi faaliyete almak ve Mekanik Test Altyapımızı oluşturma hedefimiz bulunmaktadır. Talaşlı imalat bölümüzdeki aylık üretim kapasitemiz ise tek vardiya sisteminde 1500-2000 parça olacak şekilde ayarlanmıştır.

 5. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  BER OTOMOTIV LTD STI Firmamiz 2000 yilinda Otomotiv sektorunde sac sekillendirme ve kalip imalati alaninda faaliyetine baslamistir.Sac ve Metal ürünlerin şekillendirmesi ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Makine parkurunu ve kalite sistemini gelistirerek tecrubeli ekibimizle yilda 20.000 ton sac isleme kapasitesiyle degisen ve gelisen dunya teknolojilerini takip ederek sektöre hizmet etmektedir. Modern uretim teknikleri ve yenilikci projelerimiz ile hizmeti en ust seviyeye cikardik. Profesyonel ekimiz ve kaliteli urunlerimiz ile her zaman en iyisini yapma hedefi ile ilerlemekteyiz. BENZERSIZ KALITE Yillardir edindigimiz tecrube ile benzersiz kalitede hizmet veriyoruz. HIZLI TESLIMAT Gelismis ekipmanlarimiz ve tecrubeli ekimiz ile en hizli sekilde hizmet veriyoruz. . Progresiv Uretim Hatti Tandem Punta Kaynagi Kalip Bakim Kalip/Fikstur Imalati

 6. LOGOPRESS

  Fransa

  25 yıldır pres parçalarının 3D tasarımında ve karmaşık şekillerin yassıltılmasında uzman olan Logopress kesim-damgalama ve çok çeşitli alanlar (sac, bakır, köpük, yapıştırıcı...) için yassıltmanın belirlenmesine olanak veren uygulamalar sanayiine yönelik CA uyguları geliştirmektedir. Tüm 3D « Logopress3™ for SolidWorks™ » ürün serimiz SolidWorks™ Gold sertifikası almıştır. Dünyada gittikçe daha çok alet tasarımcısı artık SolidWorks™ ile entegre şekilde Logopress3™ kullanmaktadır. Alet dünyasının dışında, çok şekitli yassıltma gereksinimleri ve şekillenebilirlik analizine yönelik olarak Logopress3 aynı zamanda çok cazip bir fiyata uygulamaya konulacak basit ve hızlı bir çözümdür. Görevleri parça ya da alet fiyatlandırmaları üretmek olan çok sayıda teknisyen aynı zamanda Logopress3™ ya da bunun paketlerinden birinin kurulumunu yapmaktadırlar.

 7. EKMAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  1993 yılında Sakarya' da kurulan Ekmay Makina , halen 1.000 m2 kapalı sahası bulunan işyerinde; CNC tornalar, CNC işleme merkezleri ve 5 eksen simultane tezgahları ile çeşitli makina yedek parça imalatları , özel imalatlar ve isteğe yönelik makina imalatları ile sektöre hizmet etmektedir. Hava, Kara ve Denizde sivil ve savunma amaçlı kullanılan çeşitli araç ve ekipmanların mekanik parçaları, medical ekipmanların mekanik bazı parça ve aksamları, Çeşitli sanayi ve endüstriel makinalerin mekanik, hidrolik veya pnömatik sistemlerinin parça ihtiyaçları imal etmekteyiz. Proje veya prototip bazlı uygulamalar geniş makina parkımız ile hassas işleme teknikleri kullanılarak yurt içinde saygın müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imal edilmektedir. Tarım, matbaa, tekstil elektrik ve elektronik, otomotiv, hidrolik, oyuncak vb. gibi sektörlere numune prototip imalatı yapılmaktadır. Yedek Parça İmalatı Talepleriniz doğrultusunda, sizlerden gelen teknik resim veya numuneler ile her sektöre yönelik özel yedek parça imalatı ve CNC işleme hizmeti veriyoruz. Mevcut ve süregelen talepleri projelendirerek prototip bazlı uygulamaları hassasiyet ve özenle işleyerek yurt içinde bir çok saygın müşterilerimizin ihtiyaçlarına sunuyoruz. Kaynak & Montaj Atölyesi Uzman kadromuzun teknolojiyi takip ederek oluşturduğu makine parkurunda, Kaynak atölyesi imalat süreçlerini, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri taleplerine uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

 8. EMK PANO

  Türkiye

  Emk Pano olarak size en uygun fiyatlarla kalite odaklı ürünlerimizi sunuyoruz. Bünyemizde bulunan CNC Punch Press, Abkant Büküm ve Lazer Kesim makinelerimiz ile standart ve özel tasarım ürünleri imal etmekteyiz. 30 Yıllık sektör tecrübemizle size en iyi fiyat garantisi sağlıyoruz.Ürünlerimiz mümkün olan en kısa sürede kaliteden ödün vermeden siz müşterilerimize ulaştırıyoruz.Ürünlerimiz tecrübeli ustalarımız tarafından kaliteli bir işçilik ile üretilmektedir. electrical panel manufacturing custom design panel manufacturing

 9. TEKNOROLL MACHINE

  Türkiye

  Müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Teknoroll Roll Forming, dünya standartlarında makina servis hizmeti sunmaktadır. Nihai kullanıcılara istedikleri ebat ve kalitelere uygun ürünleri son teknolojiye uygun üretim hatlarında hazırlayan firmamız; teslimatlarını taahhüt ettiği süre içerisinde gerçekleştirmek konusunda oldukça titizdir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ” sürdürülebilir kılmak için üretimde ve uygulamada kalite ön koşulumuzdur. Kullandığımız tüm malzemelerimiz ve ekipmanımız ile gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini muhafaza etmek için, kaliteli üretim ve tecrübelerinin sürekli daha ileriye taşınmasını göz önünde bulundurmaktayız

 10. MUSTAFA YILDIRIM LAZER METAL VE MAKINE SAN VE TIC. LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Mustafa Yıldırım Lazer Metal ve Makine San. Tic. LTD. ŞTİ. 1978 yılında KONYA Karatay Sanayi Sitesi'nde kesim ve büküm makineleri ile metal işlemelerine başlamıştır. Bu bağlamda Konya Sanayisi’ nde kesim, büküm ve malzeme işleme konusunda 2. kurulan firmadır. 2004 yılında son kurumsal kimliğine bürünerek Büsan Özel Organize Sanayinde toplam 2500m² alan ile kapalı alanda 17 kişilik teknik ve idari personeli ile 300 ton aylık metal işleme kapasitesine çıkan işletmemiz, 0.5 mm' den 35 mm' ye kadar, 0-14 mt uzunlukta sac, paslanmaz çelik ve alüminyum kesim ve büküm işlerini yapabilecek kabiliyette makine parkı ile Konya'nin önde gelen sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir. 2012 yılında işletmemiz Konya da ilk defa olmak üzere fiber tekniğiyle çalışan lazer kesim tezgahı yatırımı yapmış, bu anlamda hizmet çeşitliliğini artırmıştır. 2013 yılında yatırımlarına devam ederek 4 kafa oksijen kesim ve Sujeti ( Waterjet ) bünyesine dahil etmiştir. Saç işleme ünitelerinde Konya'da ilk defa Cnc Punch Saç İşleme tezgahı ile tedarikçisi bulunduğumuz firmalara zaman ve iş gücü kaybını minimum seviyeye çekerek sadece montaj yapabilme noktasına getirmiştir. 2018 Yılı 8 metre 800 ton 20 mm bükme kapasiteli abkant pres tezgahımız da bünyemize katmak tan sevinç ve gurur duyuyoruz

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallere şekil verilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

227 Şirketler