• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallere diş açma

Sonuçlar

Çelik ve metallere diş açma - Ithalat/Ihracat

 1. ZINSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZINSER GmbH: Kesme ve kaynak teknolojisinde ortağınız ZINSER GmbH, 120 yılı aşkın süredir “Made in Germany” olarak üstün kalite ve inovasyonu temsil etmektedir. Şirketimiz, oksi-yakıt kesme ve kaynak ekipmanları, plazma kesme sistemleri ve yüksek hassasiyetli CNC kesme makineleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Boru kesme cihazları ve manuel alevli kesme makineleri gibi mobil cihazlarımız maksimum esneklik ve hassasiyet sunmaktadır. Temel yetkinlikler Otojen kesim teknolojisi: Güvenilir ve dayanıklı cihazlar. Plazma kesim sistemleri: Çeşitli metaller için verimli çözümler. CNC kesim makineleri: Son teknoloji kontrol teknolojisi. Mobil cihazlar: Her yerde esneklik ve hassasiyet. İnovasyon ve çevre teknolojisi ZINSER MCC 20 gibi özel yazılım çözümlerimiz kesim sürecini optimize eder. Çevre teknolojisi çözümleri, güvenli bir çalışma ortamı için etkili hava temizleme ve toz emme sunar. Almanya'da üretilmiştir: Albershausen'de azami özen ve kalite ile üretim yapıyoruz. ZINSER GmbH dünyasını ve yüksek kaliteli kesme ve kaynak çözümlerimizi keşfedin. Daha fazla bilgi ve size özel tavsiye için ZINSER GmbH'yi ziyaret edin. ZINSER'e güvenin, gelişmiş kesme ve kaynak teknolojisi için ortağınızız.

 2. ALPM

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALPM, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. lazerle paslanmaz çelik kesimi, Lav taşı işleri, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, metal kıvırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hadersfeld / Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GILGEN GLEITSCHLEIFEN

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GILGEN GLEITSCHLEIFEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Thörishaus, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FARGO METAL

  Türkiye

  Her türlü makine yedek parça üretimi ve talaşlı imalat alanında faaliyet göstermekte olan firma; vizyonunu ve aynı zamanda gelecek ve günümüz iktisadi hayata bakış açısını özetleyen sloganında da belirtildiği gibi; “We need creative technology - Yaratıcı teknolojiye ihtiyacımız var “ diyerek, yola çıktığı ilk günden itibaren teknolojiyi ve kaliteyi, çalışma prensiplerinin merkezine koymuş, kısa sürede imalat kapasitesi ve personel sayısını artırmıştır. “Önce kalite ve daima kalite” düsturu ile faaliyetine ilk günkü heyecanı ile devam etmekte olan firmamız, kuruluşundan iki yıl sonra yeni yerine taşınarak makine parkını ve üretim kapasitesini 4 kat artırmıştır. Bölgesinde değerli ve sektöründe öncü firmalara hizmet etmekte olan Fargo Metal ve Makine, tamamı 2020 ve 2021 model 4 eksen cnc işleme merkezi ve cnc torna makinelerinden oluşan , aynı zamanda hem seri hem çok hassas işlemlere uygun olan makine parkı, alanında deneyimli ve çözüm üretebilen, yaratıcı ve aynı zamanda tecrübeli ekibi ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olma hedefini hızla gerçekleştirmektedir. Yeni yerindeki faaliyetinin birinci yılının sonunda firma, hizmet verdiği kapalı alanını iki katına personel sayısını üç katına çıkararak , artan talebi karşılamak adına büyümeye emin adımlarla devam etmektedir. çelik ve mataller makinede işleme çelik ve metal işleme çelik ve metallerde diş açma çelik ve metallerin dönüştürülmesi otomotiv yedek parça

 2. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Fransa

  FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) şirketi, 2001 yılında kurulduğu günden bu yana Polonya'da dökümhane ortakları ağı geliştirmiştir. Yılların deneyimine sahip olan FGD, müşterilerine çok çeşitli döküm ve füzyon sahalarına erişim imkanı sunmaktadır. FGD'nin müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi, "Dökme Demir Parçaların Tasarımı, Alımı ve Satışı" konusunda 2013 yılında ISO 9001: 2008 sertifikası alarak ödüllendirilmiştir. Şirket çeşitli hizmetler sunmaktadır: - Nüans çeşitliliği için çeşitli füzyon tesisleri. - Şekil çeşitliliği için çeşitli kalıplama tesisleri. - Dökümden nihai montaja kadar parçaların manipülasyon sayısını sınırlamak için entegre işleme atölyeleri. - Parçaları korozyondan korumak ve estetiğini mükemmelleştirmek için boyama atölyeleri. - Yeni parçalar ve konseptler geliştirmek için tasarım ofisi. - Büyük bir reaktivite ve stoklarınızın optimize edilmiş yönetimi için uyarlanmış lojistik araçlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ESMAK DISLI YEDEK PARCA VE SOGUTMA SAN. VE TIC. LTD.STII

  Türkiye

  Esmak Dişli 25 yıllık sektörel bilgi ve birikimin ardından 2008 yılında İzmir'de kurulmuştur. Metal sanayi için demirin kanaviçe gibi işlendiği; dişli, özel sipariş, orijinal ürün ve makinelerin üretildiği bir üretim merkezidir. Esmak Dişli üretim sistemi olarak; toplam kalite yönetimini benimseyerek, üretimin başlangıcından sonuna kadar olan süreçte, kalite kontrol tetkiklerini kullanarak; kaliteli, sağlam ve maksimum fonksiyonel ürünler üretmektedir. İşletmelerin var oluş amaçlarından ilki olarak gösterilen; kâr elde etmek, Esmak dişli için bir amaç değil, varlığını devam ettirmek noktasında sadece bir araçtır. Çalışanlarının sosyo-ekonomik mutluluğu, ürettikleri ürüne ve yeteneklerine verilen maksimum değer işletme öncelikleri arasında yer almaktadır. ESMAK DİŞLİ üretim sektöründe yer almış olsa da müşteri ilişkilerinde Hizmet Sektörünü aratmayacak ölçüde müşteri arzu ve isteklerini şevkle dinleyerek; Akılcı , teknolojik yaklaşımlar geliştirir, Müşterilerine Satış Sonrası Memnuniyet Garantisi verir. Teknoloji ve Kalite Yönetimi konusunda Know-How sunabilecek konumda olup, iş ortaklığı noktasında Rakiplerince tavsiye edilen özgün bir niteliğe sahiptir.

 4. TEK METAL

  Türkiye

  Our company produces and sells the first and only Diamond dental burs and Tungsten Carbide burs in Turkey. In addition, it produces all kinds of punches and pins for the shoe and leather industry, and imports and sells cutting steels and wedges. Şirketimiz, Türkiye'de ilk ve tek olan Elmas kaplı dental frez ve Tungsten Karbid frez üretimlerini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca, ayakkabı ve deri sektörüne yönelik her türlü delik delen zımba ve pim üretimi ve kesim çelikleri ve takozları ithalatı ve satışını gerçekleştirmektedir.

 5. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Almanya

  Orta ölçekli endüstriyel şirketimiz müşterilerinin bireysel taleplerine göre büyük miller, seri miller, döner parçalar, freze parçaları; trapez dişli miller ve somunlar üretmektedir. Üretici, Almanya ve Avrupa'nın ünlü makine imalatı, tahrik tekniği ve armatür üretimi alanındaki ünlü şirketlerinin iş ortağıdır. İmalat teknikleri: - DİŞ AÇMA haddeleme, döndürme, tornalama, kesme; yivleme; - TORNA: çok akslı CNC tezgahlarında ve konvansiyonel; - FREZELEME: dört akslı CNC merkezlerinde ve konvansiyonel; - ÇOK EKSENLİ İŞLEME: Altılı millerde ve otomatlarda; - YÜZEY İŞLEME: polisaj, taşlama, finiş işlemleri. İşleme aralığı: - Büyük miller azami 130 mm çapa ve 6.000 mm uzunluğa kadar - standart miller azami 36 mm çapa ve 3.300 mm uzunluğa kadar, döndürmeli - karmaşık freze parçaları çubuktan itibaren azami 65 mm - Bağlama mandreni işleme 400 mm'ye kadar - Taşlama, polisaj, finiş, kromlama vb. yöntemlerle yüzey işleme. "Kalite - Made in Germany" - 1952'den beri.

 1. MYBOLT BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

 2. MW-DREHTEILE

  Almanya

  MW-DREHTEILE, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geisingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COMAT SRL

  Almanya

  COMAT SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westerheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOBOTEC MANUEL GÖTZ

  Almanya

  MOBOTEC MANUEL GÖTZ, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mühlhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FLURY DÉCOLLETAGE AG

  İsviçre

  FLURY DÉCOLLETAGE AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luterbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. ELLEMS AG

  İsviçre

  ELLEMS AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hünenberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. F&O MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  F&O MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dernbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TEKNOMASYON

  Türkiye

  TEKNOMASYON, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal işleme makinaları için makina ve aletler, hidrolik ve pnömatik elemanlar, diş açma kılavuzları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. HANS BAYER

  Almanya

  HANS BAYER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere diş açma, Çelik ve metallere diş açma, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pottenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MORTELETTE F

  Fransa

  MORTELETTE F, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallere diş açma, Çelik ve metaller - Makinede işleme, zımbalama, alüminyum aksesuarlar, Çelik ve metallere diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagrave, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterdießen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INTER MECA

  Fransa

  INTER MECA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Çelik ve metallere diş açma, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Çelik ve metallere diş açma, Kıvrım ve kıvırma makineleri, metal şekillendirme işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hericourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MARECHAL & FILS

  Belçika

  MARECHAL & FILS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere diş açma, Çubuk tornalama, tüm metaller, Klima ve ısıtma, metal frezeleme, Çelik ve metallere diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Theux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LASER 49

  Fransa

  LASER 49, yılında kurulan ve Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallere diş açma, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallere diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ecouflant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MECAPLUS

  Fransa

  MECAPLUS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallere diş açma, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallere diş açma, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lachapelle-Sous-Rougemont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GSR GUSTAV STURSBERG GMBH

  Almanya

  GSR GUSTAV STURSBERG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere diş açma, Çelik ve metallere diş açma, haddecilik aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HARALD TENNIE OHG

  Almanya

  HARALD TENNIE OHG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PROHANDLING

  Almanya

  PROHANDLING, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. iş açma makinaları, hidrolik presler, metal delme makina ve tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CNC DREHEREI WALDSCHMIDT

  Almanya

  CNC DREHEREI WALDSCHMIDT, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bobingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. A + S ALBRECHT + SCHULTE

  Almanya

  A + S ALBRECHT + SCHULTE, yılında kurulan ve Çelik ve metallere diş açma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsuz el aletleri, Çeşitli mühendislik el aletleri, Taşınabilir aletler, Cıvata ve somun, Motorsuz el aletleri, Çeşitli mühendislik el aletleri, Taşınabilir aletler, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz