• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallere kaynak yapılması

Sonuçlar

Çelik ve metallere kaynak yapılması - Ithalat/Ihracat

 1. ATOM KARINCA LASER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin İstanbul şehrinde 1996 yılında kurulan Atom Karınca, mühendislik ve Lazer Kesim sektörlerinde fason üretim hizmeti veren öncü bir şirkettir. Mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımız, siz değerli müşterilerimiz için kusursuz üretim sağlamak üzere 3000 M2 fabrika alanımızı, modern makine parkurumuzu ve 24 saat vardiyalı çalışılabilen konusunda uzman 60 çalışandan oluşan ekibimizi içeren son teknoloji işletme yapımızla dışarı yansımaktadır. 1996 yılında kurulduğu günden itibaren gelişimine devam eden şirketimiz, stratejik bir hamleyle 2005 yılında Lazer Kesim sektörüne girmiştir. Devam eden yatırımlarımız ve sürekli kendimizi geliştirme girişimlerimiz ilerlemeye olan tutkumuzu açığa çıkarmaktadır. Kapsamlı Hizmetlerimiz şunları içerir: •Lazer Kesim •Sac Büküm •Silindir Büküm •Kaynaklı Parça İmalatı •Elektrostatik Toz Boyama •Montaj Hizmetleri •Sac Satış Hizmeti Makine Parkuru: LAZER KESİM MAKİNE PARKURUMUZ 6 KW Kesme Gücü | 4000x2000mm Sac İşleme Alanı 6 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 4 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 2, 5 KW Kesme Gücü | 2500x1250mm Sac İşleme Alanı SAC BÜKÜM MAKİNE PARKURUMUZ 7 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 5 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 4 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi Atom Karınca olarak, dünya genelinde müşterilerimize hizmet vermek için coğrafi sınırları aşıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve uzman ekibimiz ile işletmenize özel gereksinimleri anlamayı ve buna uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sizin başarınız bizim taahhüdümüzdür.

 2. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. HEGGLI & GUBLER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve altyapımız bizi metal baskılar ve derin çektirme konusunda uzman bir iş ortağı yapmaktadır. Size profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz ve sizi henüz projelendirme aşamasında destekliyoruz. Yapım işlerini de memnuniyetle üstleniyoruz. Kendi alet üretimimiz ve büyük sac depomuz sayesinde çok kısa vadeli siparişlerinizi de tam memnuniyetle, zamanında ve kusursuz kalitede gerçekleştirebilecek durumdayız. Sorularınızdan memnuniyet duyacağız. Özellikle güçlü olduğumuz yerler: -Metal baskılarda 70 yıllık tecrübe- Üçüncü nesilde aile şirketi- 25 çalışanı olan esnek KMU- Prototipler, küçük seriler ve seri üretime kadar büyük makine parkı

 4. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1864 yılında F. Ossenberg & Co. KG unvanı ile bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, şu anda ailenin 5. nesli tarafından yönetilmektedir. Julius Grefe KG şirketinin 1997 yılında devralınmasından bu yana firma "Ossenberg & Grefe" unvanı altında faaliyet göstermektedir. Doğaldır ki, DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahibiz! Her iki şirketin de başlangıçtaki üretim yelpazesi, tekstil ve deri işleme için kullanılan toka, halka ve kancalardan oluşuyordu. Zaman içinde başka uygulama alanları için de ürünler bunlara katıldı. Bugün üretimin odak noktasında, çok çeşitli sektörlerden 1000'den fazla müşteri için teknik tel bükme, damgalama ve montaj malzemelerinden oluşan klasik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunun için 60 çalışanımız, 5.000 m²'den daha büyük olan işletme sahasında günde yakl. 500.000'den fazla parça üretmektedir. Farklı işleme seçeneklerimiz, kendi takım üretimimiz ve kendi galvanizleme atölyemiz sayesinde en karmaşık işleri bile hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çözebilecek durumdayız.

 5. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AS SCHWEISSTECHNIK GMBH ARNHOLD

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schüssler AS-Schweißtechnik GmbH 15 çalışanı bulunan bir aile şirketidir. 900 metrekarelik bir üretim alanında 1980 yılından beri saplama kaynak ekipmanları, aksesuarları, saplama kaynak otomasyonu ve kaynak saplamaları üretmekteyiz. 1980 Hans-Joachim Arnhold tarafından kuruluş 1980-1990 Yeni ekipman teknolojisinin geliştirilmesi ve iş alanlarının genişletilmesi 1990 Mevcut ana binanın yönetim, ekipman üretimi ve saplama deposu olarak inşa edilmesi 1998 Özel sistemler için bir depo ve üretim tesisi olarak yeni bir binayı içerecek şekilde tadilat 2000 Martin Arnhold ile şirkette ailenin 2. neslinin görev alması 2008 ISO 9001 kalite standardının başlatılması 2013 Aralık: Şirket kurucusu Hans-Joachim Arnhold'un, şirketi oğlu Martin'e devrederek, hak ettiği emekliliğe başlaması. Dünya çapında 50'den fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.

 2. ILKDEN METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2005 yılında kurulan İlkden Metal San ve Dış Ticaret Ltd. Şti. metal yedek parça üretimi ve satış sonrası ürün ve hizmetler sektöründe faaliyet göstermektedir. İşleme ve kaynaklı parçalar alanında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. İlkden Metal olarak CNC kontrollü tezgahlar üretiyoruz. İşleme sırasında kaynak bölümünde dairesel kaynak makineleri ve malzeme hazırlama bölümünde ise özel olarak geliştirilmiş yıkama makineleri kullanılmaktadır. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Metal işleme, •Hidrolik silindir bileşenleri, •Mühendislik hizmetleri, •Tarım makineleri için araç yedek parçaları ve çok daha fazlası web sitemizde keşfedilebilir! Makine Parkuru şunlardan oluşur: •CNC Tornalar •Kalıp frezeleme takımı •Silindirik taşlama tezgahı •Robotik kaynak makineleri •Dikey işleme merkezi •4 Eksenli işleme merkezi •Manuel Tornalar •Hidrolik basınç test ünitesi •Tam donanımlı kaynak atölyesi •Tam donanımlı boya atölyesi •Tam donanımlı montaj alanı •Kalite kontrol odası Vizyonumuz, en yeni teknolojileri takip ederek sektörün öncü mühendislik firmalarından biri olmaktır. İlkten Metal olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyor ve çalışmalarımız sırasında müşterilerimizle yakın ilişkiler kuruyoruz. En kaliteli ürünlerimizi dünya genelinde sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 4. MAURI ALDA E FIGLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  A. Mauri'nin ürün yelpazesi, çıplak sac şeridin soğuk profil işlemi ile yapılan özel profilleri, soğuk lamine şeritler, elektrolitik çinko ve Sendzimir işleme göre işlenmiş şeritler ve paslanmaz çelik şeritler ve pirinç ve alüminyum şeritler içerir. Ürünler, teknik ofisimiz ile birlikte geliştirilen müşterinin çizimlerine göre otomobil, inşaat, denizcilik, elektroteknik, termik ve mobilya sektörlerinin taleplerini karşılayacak şekilde yapılır. Üretim hatlarımız, 0.3 mm ila 4 mm arasında değişen bir kalınlık ve maksimum 12.500 mm uzunluğunda olan maksimum 800 mm genişliğe sahip levhaları destekler. Bu özellikler, müşterinin tüm özel ihtiyaçlarını karşılamayı sağlar. Profiller ticari çubuklar şeklinde üretilir veya siparişe göre kesilir.. Üretim yapısı da hassas kavisli profillerin üretimine izin verir. Son olarak, özel profilleme sistemlerinin tasarımı ve uygulanmasında önemli deneyime sahibiz.

 5. EWM AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tümü tek bir kaynaktan: EWM AG, en üst sınıf kaynak teknolojisi geliştirir ve elektrik arkı kaynak teknolojisi alanında en önemli teknoloji lideri ve tedarikçilerden biridir.

 1. ARTIL S.N.C. DI NANNINI GIORGIO & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Artil, 1972 yılından bu yana üçüncü şahıslar için sac işleme, cad-cam istasyonu, 3D ve 2D lazer kesim merkezi, bükme, kalenderleme, kenar düzeltme, metal kesme, maks. 2000 mm çaplı CNC hidrolik plaka tornaları ile akış şekillendirme, tüm metallerin Tig-Mig kaynağı ve paslanmaz çelik, demir ve alüminyumdan hafif marangozluk montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 1. SHAKUNT ENTREPRISES PVT LTD

  Hindistan

  Verified by europages badge

  Shakunt Enterprises Özel. Ltd. Şti. SANWALKA markası altında Hindistan'ın en büyük MIG tel üreticisidir. Lloyd's Register London, CE Certification, ABS, IRS ve RDSO & BHEL gibi sertifikalara sahip, ISO-9001: 2015 sertifikalı bir şirketiz. Özel etiketler ve OEM markalarında esnek ambalaj çözümleri sunuyoruz. Standart Tel Çapı 0, 60mm, 0, 80mm, 1, 00mm, 1, 20mm, 1, 60mm, 2, 00mm ve 2, 40mm. Standart ambalajlama: 1kg, 5kg, 12, 5kg ve 15kg makaralarda ve 100kg ve 250kg maraton varillerde ambalajlama

 2. ALSEN SERVICES LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge
 3. FRANCKE-ART

  Polanya

  Verified by europages badge

  FRANCKE-ART, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, imitasyon altın varak, hafif metal doğrama işleri, çelik kaynak işlemleri, odunsu malzeme ufalama makinaları, Çelik ürün üretimi ve boyaması, Çelik konstrüksiyon ve mobilya parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrow Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. MARXAM PROJECT

  Polanya

  Verified by europages badge

  MARXAM PROJECT, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, sürgülü vanalar, Metal kaynak , basit makarna şekilleri, metal laminasyonu, Çelik ve metallerin torna edilmesi, alüminyum kaynağı, metallerin işlenmesi, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cracow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. H. GEWING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. GEWING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ahaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NOVELTY STEEL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NOVELTY STEEL, yılında kurulan ve İnşaat çelikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik inşaatı, paslanmaz çelik silolar, Çelik ve metallere kaynak yapılması, alüminyum kaynağı, çelik tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. LASER RHONE ALPES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LASER RHONE ALPES, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, metalürji, çelik işleme, Endüstriyel işaretleme, lpg vanaları, endüstriyel ekipman, lazer kaynağı, sürgülü vanalar, Çelik ve metallere kaynak yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SOUDERWELD GMBH & CO.KG SCHWEISSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOUDERWELD GMBH & CO.KG SCHWEISSTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bitburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. RINCO ULTRASONICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  RINCO ULTRASONICS AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Romanshorn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. FRONIUS SCHWEIZ AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FRONIUS SCHWEIZ AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rümlang, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. BIEBER INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIEBER INDUSTRIE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, mekanik-kaynaklı imalat işleri, Tanklar, Lazer kesimi, Çelik ve metallere kaynak yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drulingen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ADMET SP. Z O. O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  ADMET SP. Z O. O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, alüminyum sac kubbeleme, metal lehimi, bakır sac kubbeleme, galvanize sac kubbeleme, demir sac kubbeleme, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, hava taksisi, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kobyłka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. ELMA-TECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELMA-TECH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Morsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PEROZENI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  PEROZENI SRL, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Çelik ve metallere kaynak yapılması, mekanik imalat, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, ağır metal doğrama ürünleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, orta ağır metal doğrama ürünleri, metal doğrama ürünleri, üçüncü taraf hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bosco Chiesanuova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. B.U.G. BOHR- UND GESTEINSWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  B.U.G. BOHR- UND GESTEINSWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. INOXEA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  INOXEA SRL, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin kesilmesi, paslanmaz çelik doğrama işleri, paslanmaz çelik kaynağı, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, paslanmaz çelik işleme, Çelik ve metallere kaynak yapılması, paslanmaz çelik borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GIACOLETTI SALDATURA

  İtalya

  Verified by europages badge

  GIACOLETTI SALDATURA, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gaz - Üretim ve Dağıtımı, tig kaynağı, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, gazaltı (tıg) kaynak elektrodu, gaz dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vercelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallere kaynak yapılması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.927 Şirketler