• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. NET D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  NET D.O.O., yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Metal mamuller, Hafif metal yapılar, Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin bükülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. MAAG FLOCKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  MAAG FLOCKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler, minder kabartma makinaları, dokuma kabartma makina ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler, tekstil ürünleri kadifeleştirme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kusterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. K. SCHUMACHER GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Almanya

  K. SCHUMACHER GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Bronzlaştırılmış çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleştirme, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çinko elektrokaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Metalleştirme, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çinko elektrokaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALPHA SHIPS INSULATIONS

  Yunanistan

  ALPHA SHIPS INSULATIONS, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüdtriyel yalıtımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piraeus, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. DIMONTONATE FLOCCATI S.P.A.

  İtalya

  DIMONTONATE FLOCCATI S.P.A., yılında kurulan ve Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mornago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MEATH METAL PRODUCTS LTD

  İrlanda

  MEATH METAL PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dunboyne, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. BRUSIEXPRESS OBDELAVA KOVINSKIH IZDELKOV D.O.O.

  Slovenya

  BRUSIEXPRESS OBDELAVA KOVINSKIH IZDELKOV D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Celje, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. AIGLE MACCHINE S.R.L.

  İtalya

  AIGLE MACCHINE S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgaro Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. M.T.C. POEDER COATING B.V.

  Hollanda

  M.T.C. POEDER COATING B.V., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiedam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. THERMIEK B.V.

  Hollanda

  THERMIEK B.V., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldermalsen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. VTA ENGINEERING UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Avusturya

  VTA ENGINEERING UND UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weibern, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. STAMPERIA LEVATI

  İtalya

  STAMPERIA LEVATI, yılında kurulan ve Baskı dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, tekstil endüstrisi ile ilgili servis ve aktiviteler, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MORIONIS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litvanya

  MORIONIS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLASBERG HARTCHROM GMBH & CO. KG

  Almanya

  BLASBERG HARTCHROM GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PIPELINE AND METAL COATINGS LIMITED

  Birleşik Krallık

  PIPELINE AND METAL COATINGS LIMITED, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. FLOCK-DESIGN

  İsviçre

  FLOCK-DESIGN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muri, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. PAMA S.R.L.

  İtalya

 6. ELLEPI S.R.L.

  İtalya

 7. FIRMI S.N.C. DI ZOSO DARIO & C.

  İtalya

 8. LA FLOCCATURA DI CESARE TOLOTTO

  İtalya

 1. N.S.T. S.R.L.

  İtalya