• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma

Sonuçlar

Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma - Ithalat/Ihracat

 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 2. ITG INDUKTIONSANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  endüktif ısıtma sistemleri alanında lider üreticilerden biri olan ITG Induktionsanlagen GmbH, SYSTEC şirketler grubunun bir üyesidir. Endüksiyon teknolojisinin klasik ve yeni uygulama alanlarında müşteriye özel görevlerin hayata geçirilmesinin yanı sıra dünya çapındaki sistemlerimiz için de yetkin bir hizmet sunmaktayız. Kalifiye uzmanlarımız, şirketinize özel uygulamanız için size hizmet vermeye ve sizinle birlikte fikirlerinize uygun bir sistem konsepti geliştirmeye hazırdır. Tipik uygulama alanları sertleştirme, tavlama, ısıtma, eritme, su verme, dövme ve kaplamadır. Enerji tedarikini kendimiz geliştirmekte ve kendi enerjimizi kendimiz üretmekteyiz. Orta ve yüksek frekans bandındaki dönüştürücülerimizin güçleri 2 kW ile birkaç megawatt, frekansları ise 50 Hz ile 1, 000 kHz arasında değişmektedir. Enerji verimliliği, enerji tasarrufu ve “yeşil ekonomi” ile ilgili küresel gereksinimler, dönüştürücü teknolojinin de odak noktasındadır.

 3. LEIFERT INDUCTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Leifert Induction GmbH ısıl geçme bağlantılarını oluşturmak ve çözmek ve iş parçalarında ön ısıtma yapmak için kullanılan endüktif ısıtma yenilikçi sistemler geliştirir ve üretir.

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 5. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıla dayanan endüksiyon uzmanları karşınızda! Inductoheat Europe - endüktif ısıtma ve ısıl işlemle ilgili her sorununuzda doğru iş ortağı! Tüm dünyada faaliyet gösteren Inductotherm grubunun bir parçası olarak, endüktif ısıtma alanında Avrupa'nın teknoloji lideriyiz. Reichenbach'taki ana fabrikamızda en farklı endüstriyel uygulamalar için endüktif ısıtma tesislerini geliştiriyor, üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Hem standart hem de özel sertleştirme sistemlerinin yanı sıra büyük bir bant genişliğinde invertörler de sunuyoruz. Ayrıca Inductoheat Europe Reichenbach ve Darmstadt'taki iki fason üretim tesisinde müşterilerimiz için büyük ve küçük seri sertleştirme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Endüksiyon imalatımız ile uygulamaya özgü aşınan parçaları orijinal parça kalitesinde üretiyoruz - üstelik isterseniz "Ekspres hız" ile!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SURCOTEC SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SURCOTEC SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plan-Les-Ouates Ge, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. WILHELM ALTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM ALTE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECMA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECMA SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, metale su verme işlemleri, beynit tavlama, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Metal tavlama ve temperleme, metal karbonitrürasyonu, karbosementasyon, metal nitrürasyonu, yumuşak nitrürleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SIEGENER WERKZEUG- UND HÄRTETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIEGENER WERKZEUG- UND HÄRTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VACUHEAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VACUHEAT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Limbach-Oberfrohna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CEWOTEC GGMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CEWOTEC GGMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRUMPF HÜTTINGER GMBH + CO. KG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRUMPF HÜTTINGER GMBH + CO. KG., yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HÄRTETECHNIK FELLBACH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÄRTETECHNIK FELLBACH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PLASMANITRIERTECHNIK DR. BÖHM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLASMANITRIERTECHNIK DR. BÖHM GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GLÜHEREI GMBH MAGDEBURG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GLÜHEREI GMBH MAGDEBURG, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RUDOLF RIEKER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUDOLF RIEKER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leingarten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PLASMA-IONIC GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLASMA-IONIC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Besigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HELMUT ROHDE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELMUT ROHDE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Prutting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNO PERF - LAMIERE FORATE, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Endüstriyel metal levha işleri, metal kıvırma, zımbalama, Genişletilmiş metal saclar, maden ocağı ve taş ocakları için delikli saclar, Endüstriyel metal levha işleri, sac sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivalta Di Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AFD ENGINEERING ANLAGEN UND MASCHINEN FÜR LACKIER-, TROCKNUNGS-, UMWELTTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AFD ENGINEERING ANLAGEN UND MASCHINEN FÜR LACKIER-, TROCKNUNGS-, UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, endüksiyonla temperlenmiş, metale su verme işlemleri, Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. H+K HÄRTE- UND OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  H+K HÄRTE- UND OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aldingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEBR. LÖCHER GLÜHEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. LÖCHER GLÜHEREI GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hilchenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DURFERRIT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DURFERRIT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IVA SCHMETZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IVA SCHMETZ GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HÄRTEREI WEBER UND WALLNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÄRTEREI WEBER UND WALLNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Starnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SMIT INDUSTRIAL HEAT TREATMENT

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMIT INDUSTRIAL HEAT TREATMENT, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HTU HÄRTETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HTU HÄRTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Uhldingen-Mühlhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HQM HÄRTETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HQM HÄRTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FERROTHERM AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FERROTHERM AG, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Flurlingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.602 Şirketler