• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin şekillendirilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin şekillendirilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. NEGELE HARTMETALL-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  En hassas ihtiyaçlar için NHT ürünleri. Negele Hartmetall-Technik GmbH (NHT), 1980'den beri toz metalurjisine dayalı hassas kalıplanmış parçalar sinterleyen ve üreten orta ölçekli bir şirkettir. Sert metal, tungsten-bakır, ağır metal, tungsten ve molibden gibi yüksek performanslı malzemeler, DIN ISO'ya göre yuvarlak çubuklar, kare çubuklar, burçlar, halkalar, plakalar ve kalıplanmış parçalar şeklinde sinterlenir. Ancak bu, kapsamlı hizmet yelpazesinin yalnızca bir yönüdür. Öte yandan, NHT, çekme parçalarının fason üretimini yapmaktadır ve bireysel üretimden büyük ölçekli serilere kadar herhangi bir hacimde hızlı, güvenilir ve en yüksek kalitede yarı mamul ürünler veya müşteri özelliklerine göre komple bileşenler üretmektedir.

 2. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  70 yılı aşkın bir süredir Gebr. W. + H. Zaugg AG şirketi benzersiz bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur. Günümüzün teknik açıdan zorlu pazarında yer edinebilecek, mükemmel ürünler imal etmenin tek yolu budur. Kalıp yapımı ve enjeksiyon dökümde yenilikçilik ve hassasiyet esastır. Müşterilerimiz için en iyisini üretmek için her gün buna göre hareket eder ve çalışırız. Gebr. W. + H. Zaugg AG, Bettina Ulrich-Zaugg ve Stephan Ulrich'e ait bir aile şirketidir. Kusursuz plastik parçalar, kalıp yapımı, tek parça üretim, 3D baskı ve servis söz konusu olduğunda ideal iş ortağınızız.

 3. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalıp ve döküm ürünleri için güçlü ayırıcı malzemeler, ayırıcı maddeler, lastik püskürtme çözeltileri, temizleyiciler ve ek ürünlerin imalatı konusunda 50 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. Uzmanlığımız; geliştirdiğimiz ve imal ettiğimiz ürün yelpazesi ile sınırlı değildir. Çeşitli sektörlerdeki ilgili üretim süreçlerini tanımaktayız ve müşterilerimize hem yüksek kaliteli ürünleri daha verimli üretme hem de işletme maliyetlerini düşürme konusunda yardımcı olmaktayız.

 4. ROHRBEARBEITUNG KETTERER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Boru İşleme Ketterer - Kesme Taşlama Test Merkezi / Takım ve Makine Mühendisliği Kesme taşlama - ıslak veya kuru kesim. ISO 9001'e göre sertifikalandırıldık. Otomotiv, AERO teknolojisi ve diğer alanlar için seri ve prototip işleme. İşlenmesi zor malzemelerin işlenmesinde uzmanız. Paslanmaz çelik, nikel, titanyum, molibden, tungsten, vanadyum, tantal, niyobyum, altın, karbür, aynı zamanda seramikler ve CFRP / GRP kompozitler vb. Duvar kalınlığı 0, 1 mm'den başlayan borular. OD 1, 0 mm'den OD 200 mm'nin üzerine kadar çap. Uzunlukları 3, 0 mm'den kesin. Kalibre etme, genişletme, çentik açma, delik delme. Seri İmalat: Boru bağlantı parçalarının 3D şekil verilmiş sıkıştırma fikstürleri üzerinde kırpılması. Boru kangallarından boru dirsekleri üretimi. Sert metalden yapılmış boşluklar. AD 40 mm'ye kadar. El aleti üretimi: Veri setlerinize göre 3D kalıp frezeleme ile hızlı değiştirilebilen fikstürler. Standart taban bloğu üzerinde pnömatik gergi ve soğutma suyu beslemesi. Makine Mühendisliği: Müşteri gereksinimlerine göre bireysel konstrüksiyonlar. El makinesi - manuel kesim pnömatik bağlama - hızlı değişim fikstürleri için. Makine yarı otomatik / manuel kesim / gerginlik ve besleme pnömatik / elektrikli. Büyük seriler için tam otomatik makineler (robot kullanımlı da).

 5. PLANSEE SE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Plansee yüksek performanslı malzemelerle molibden, tungsten, tantal, niyobyum ve krom ile bunların alaşımlarından yapılan bileşenlerde uzmandır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRONBACH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRONBACHWASSERBURG şirketi, 1964 yılından bu yana 290 çalışanıyla 20.000 m2'den büyük üretim alanı üzerinde bileşenler ve karmaşık yapı grupları geliştirmekte ve üretmektedir. Ayrıca GRONBACHWASSERBURG, paslanmaz çelik ve alüminyumun işlenmesi, yüzeylerin ıslahı ve plastik enjeksiyon kalıplama konularında da uzmanlaşmıştır. Ayrıca, şirket bünyesinde bir departman yeni bir yüzey teknolojileri, üretim ve montaj süreçlerinin geliştirilmesine ayrılmıştır. GRONBACHWASSERBURG tesisinin temel yetkinlikleri aşağıdaki alanlarda bulunmaktadır: Metal işleme (bükme, frezeleme, derin çekme, delme, vb.) Yüzey işleme (eloksal, toz boya, baskı, lazer gravür) Plastik teknolojisi (hibrit, ardıl enjeksiyonlu kalıplama) Hibrit cihaz teknolojisi Geliştirme hizmetleri

 2. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 3. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  RT Group; tekstil, demir-çelik, kağıt, mdf, medikal, plastik, havacılık, petrol/sondaj sektörlerine yönelik teknik malzemeler, silikon, kauçuk ve poliüretan parçalar ile farklı sektörlere yönelik makinelerin üreticisidir. 2021 yılı itibari ile Türkiye'de Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.400m² arsa üzerindeki (2.400m² kapalı alan) yeni yerinde, bünyesindeki CMM test cihazı ile hassas CNC işleme, metal şekillendirme, kauçuk kaplama, poliüretan kaplama ve taşlama alanlarında kullanılmak üzere kum karıştırma mikserleri imalatı yapmaktadır.

 4. TRP FORGE METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRP FORGE METAL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır dövme, otomobil sanayi, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, sıcak demir dövme, tarım makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TITIZ CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TITIZ CNC MACHINING, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel dizayn, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, metal teller için elektro erozyon makinaları, hassas tornalama işlemleri, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC frezeleme, CNC freze tezgahı, CNC çevrilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul / Beylikdüzü, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. M. FAUST KUNSTSTOFFWERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  M. FAUST KUNSTSTOFFWERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Glandorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZEIBINA KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZEIBINA KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Puschwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KAMPMEIER KUNSTSTOFF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMEIER KUNSTSTOFF GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUNSTSTOFFTECHNIK HANS RETHWISCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTSTOFFTECHNIK HANS RETHWISCH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHOPLAST PLASTIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHOPLAST PLASTIC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bischofswerda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEORG KAYSER INH. GÜNTHER KAYSER E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEORG KAYSER INH. GÜNTHER KAYSER E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Süssen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DBW ADVANCED FIBER TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DBW ADVANCED FIBER TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bovenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PAFFE DRAHTSCHNEIDETECHNIK GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAFFE DRAHTSCHNEIDETECHNIK GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hallenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BKT BAUER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BKT BAUER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulzbach-Laufen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HUBERT KRIEGESMANN GLASGROSSVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUBERT KRIEGESMANN GLASGROSSVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HADASCH MATERIALFLUSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HADASCH MATERIALFLUSS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILLERMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILLERMANN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Emsdetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme işleme, alet yapımı, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Günselsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. FUCHS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUCHS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marienheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CIRCLE GMBH ENGINEERING SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  CIRCLE GMBH ENGINEERING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weilmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRITZ WOLF GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRITZ WOLF GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kohlberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KNOP TECHNISCHE REALISATION

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNOP TECHNISCHE REALISATION, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wesseling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NORMALIEN-SHOP.DE

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORMALIEN-SHOP.DE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bad Waldsee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PNS GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PNS GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PRIME - TEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIME - TEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zella-Mehlis, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin şekillendirilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

32.255 Şirketler