• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin şekillendirilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin şekillendirilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalıp ve döküm ürünleri için güçlü ayırıcı malzemeler, ayırıcı maddeler, lastik püskürtme çözeltileri, temizleyiciler ve ek ürünlerin imalatı konusunda 50 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. Uzmanlığımız; geliştirdiğimiz ve imal ettiğimiz ürün yelpazesi ile sınırlı değildir. Çeşitli sektörlerdeki ilgili üretim süreçlerini tanımaktayız ve müşterilerimize hem yüksek kaliteli ürünleri daha verimli üretme hem de işletme maliyetlerini düşürme konusunda yardımcı olmaktayız.

 2. GRONBACH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRONBACHWASSERBURG şirketi, 1964 yılından bu yana 290 çalışanıyla 20.000 m2'den büyük üretim alanı üzerinde bileşenler ve karmaşık yapı grupları geliştirmekte ve üretmektedir. Ayrıca GRONBACHWASSERBURG, paslanmaz çelik ve alüminyumun işlenmesi, yüzeylerin ıslahı ve plastik enjeksiyon kalıplama konularında da uzmanlaşmıştır. Ayrıca, şirket bünyesinde bir departman yeni bir yüzey teknolojileri, üretim ve montaj süreçlerinin geliştirilmesine ayrılmıştır. GRONBACHWASSERBURG tesisinin temel yetkinlikleri aşağıdaki alanlarda bulunmaktadır: Metal işleme (bükme, frezeleme, derin çekme, delme, vb.) Yüzey işleme (eloksal, toz boya, baskı, lazer gravür) Plastik teknolojisi (hibrit, ardıl enjeksiyonlu kalıplama) Hibrit cihaz teknolojisi Geliştirme hizmetleri

 3. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 4. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  70 yılı aşkın bir süredir Gebr. W. + H. Zaugg AG şirketi benzersiz bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur. Günümüzün teknik açıdan zorlu pazarında yer edinebilecek, mükemmel ürünler imal etmenin tek yolu budur. Kalıp yapımı ve enjeksiyon dökümde yenilikçilik ve hassasiyet esastır. Müşterilerimiz için en iyisini üretmek için her gün buna göre hareket eder ve çalışırız. Gebr. W. + H. Zaugg AG, Bettina Ulrich-Zaugg ve Stephan Ulrich'e ait bir aile şirketidir. Kusursuz plastik parçalar, kalıp yapımı, tek parça üretim, 3D baskı ve servis söz konusu olduğunda ideal iş ortağınızız.

 5. ROHRBEARBEITUNG KETTERER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Boru İşleme Ketterer - Kesme Taşlama Test Merkezi / Takım ve Makine Mühendisliği Kesme taşlama - ıslak veya kuru kesim. ISO 9001'e göre sertifikalandırıldık. Otomotiv, AERO teknolojisi ve diğer alanlar için seri ve prototip işleme. İşlenmesi zor malzemelerin işlenmesinde uzmanız. Paslanmaz çelik, nikel, titanyum, molibden, tungsten, vanadyum, tantal, niyobyum, altın, karbür, aynı zamanda seramikler ve CFRP / GRP kompozitler vb. Duvar kalınlığı 0, 1 mm'den başlayan borular. OD 1, 0 mm'den OD 200 mm'nin üzerine kadar çap. Uzunlukları 3, 0 mm'den kesin. Kalibre etme, genişletme, çentik açma, delik delme. Seri İmalat: Boru bağlantı parçalarının 3D şekil verilmiş sıkıştırma fikstürleri üzerinde kırpılması. Boru kangallarından boru dirsekleri üretimi. Sert metalden yapılmış boşluklar. AD 40 mm'ye kadar. El aleti üretimi: Veri setlerinize göre 3D kalıp frezeleme ile hızlı değiştirilebilen fikstürler. Standart taban bloğu üzerinde pnömatik gergi ve soğutma suyu beslemesi. Makine Mühendisliği: Müşteri gereksinimlerine göre bireysel konstrüksiyonlar. El makinesi - manuel kesim pnömatik bağlama - hızlı değişim fikstürleri için. Makine yarı otomatik / manuel kesim / gerginlik ve besleme pnömatik / elektrikli. Büyük seriler için tam otomatik makineler (robot kullanımlı da).

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulmuş olan ve merkezi Türkiye'de bulunan ORTAKLAR HİDROLİK, beton pompaları için hidrolik silindir ve ekipman üretiminde lider konumdadır. Teknoloji ve müşteri talepleri ile birlikte gelişen ürün portföyümüzde şu anda beton dağıtım silindirleri, hidrolik silindirler ve beton pompası ekipmanları yer almaktadır. 2000'li yılların başından bu yana hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında başarıyla büyümeye devam ettik ve ABD, Hindistan, Rusya ve Avustralya'daki pompa üreticilerinin tercih ettiği bir marka haline geldik. Farklı Faaliyet Alanlarımız sayesinde çeşitli sektörlerin gereksinimlerine yanıt verebilmekteyiz: •Mobil İnşaat Ekipmanları, •Beton Pompa Makine Parçaları, •Tarım Makineleri, •Otomotiv Endüstrisi, •Endüstriyel Araçlar, •Gemi Endüstrisi ve Gıda Endüstrisi. Üretim kapasitemiz, ⌀ 40 ile 400 mm arasında değişen iç çaplara ve 4000 mm'ye kadar stroklara sahip standart ve özel hidrolik silindirleri kapsamaktadır. CNC makineleri, derin delme, honlama, silindirik taşlama, sıyırarak işleme ve silindirik parlatma, otomatik kaynak makineleri ve kapsamlı krom kaplama sisteminin kullanıldığı esnek üretim yöntemleriyle desteklenmiş geniş bir parça ve uygulama yelpazesi sunmaktayız. KOCAELİ'de bulunan, modern makinelerle donatılmış ve uzman personellerimizin görev aldığı gelişmiş tesisimizde, verimlilik ve birinci sınıf kalite ön planda tutulmaktadır. Vizyonumuz, müşteri memnuniyeti, ürün mükemmelliği ve sosyal sorumluluk anlayışıyla Türkiye'de hidrolik silindir üretimine öncülük etmektir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. PLANSEE SE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Plansee yüksek performanslı malzemelerle molibden, tungsten, tantal, niyobyum ve krom ile bunların alaşımlarından yapılan bileşenlerde uzmandır.

 3. BOSPORAS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Metal işleme alanında lider bir üretici olan Bosporas Makine ile tanışın. 20 yılı aşkın rakipsiz uzmanlığımızla 2006 yılında Türkiye'de kuruldu. İnovasyon ve kaliteye olan bağlılığımız, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış mühendislik tasarım çözümleri sağlar. En yüksek makine performansı için tam teknik destek sunuyoruz. İster çelik bobini ister sac kullanın, size özel çözümler sunuyoruz. Kapsamlı ürün portföyümüz şunları içermektedir: •Boy Kesme Hatları •Kesme Hatları •Roll Form Hatları •Açıcı Makineleri •Sarıcı Makineleri •Düzleştirici Makineleri •Leveler Makineleri •Besleyici Makineleri •Servo Besleyici Düzleştiriciler •Kesme Makineleri •Pres Makineleri Makinelerimiz çelik, alüminyum ve pirinç işleyerek çeşitli endüstri ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. AB CE belgeleri ile sertifikalandırılmış olarak mükemmellik ve güvenlik sağlıyoruz. Kuzey Amerika'daki geçmişimizle küresel kalite ölçütlerinin ötesine geçiyoruz. Hassas mühendislikle hazırlayarak, verimlilik ve tutarlılığı garanti ediyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz!

 4. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  RT Group; tekstil, demir-çelik, kağıt, mdf, medikal, plastik, havacılık, petrol/sondaj sektörlerine yönelik teknik malzemeler, silikon, kauçuk ve poliüretan parçalar ile farklı sektörlere yönelik makinelerin üreticisidir. 2021 yılı itibari ile Türkiye'de Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.400m² arsa üzerindeki (2.400m² kapalı alan) yeni yerinde, bünyesindeki CMM test cihazı ile hassas CNC işleme, metal şekillendirme, kauçuk kaplama, poliüretan kaplama ve taşlama alanlarında kullanılmak üzere kum karıştırma mikserleri imalatı yapmaktadır.

 5. TRP FORGE METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRP FORGE METAL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır dövme, otomobil sanayi, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, sıcak demir dövme, tarım makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TITIZ CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TITIZ CNC MACHINING, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel dizayn, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, metal teller için elektro erozyon makinaları, hassas tornalama işlemleri, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC frezeleme, CNC freze tezgahı, CNC çevrilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul / Beylikdüzü, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PRIME - TEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIME - TEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zella-Mehlis, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme işleme, alet yapımı, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Günselsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. FUCHS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUCHS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marienheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CIRCLE GMBH ENGINEERING SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  CIRCLE GMBH ENGINEERING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weilmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GWK KUHLMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GWK KUHLMANN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzkotten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAUL REUTER GMBH & CO. KG INNOVATIVE KUNSTSTOFFPROFILE

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAUL REUTER GMBH & CO. KG INNOVATIVE KUNSTSTOFFPROFILE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Detmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KLÄGER SPRITZGUSS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÄGER SPRITZGUSS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dornstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MACK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MACK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TGM THÜRINGER GROSSMECHANIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TGM THÜRINGER GROSSMECHANIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwabhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALL-FORMING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALL-FORMING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kappel-Grafenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAFFE DRAHTSCHNEIDETECHNIK GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAFFE DRAHTSCHNEIDETECHNIK GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hallenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KNOP TECHNISCHE REALISATION

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNOP TECHNISCHE REALISATION, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wesseling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRIOMOLD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIOMOLD GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schömberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WOLFRUM FORMENBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLFRUM FORMENBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MASCHINEN & FORMENBAU LEINETAL MFL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINEN & FORMENBAU LEINETAL MFL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HUBERT KRIEGESMANN GLASGROSSVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUBERT KRIEGESMANN GLASGROSSVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. K+S GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  K+S GMBH MODELL- UND FORMENBAU, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waghäusel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. REICHENBÄCHER + HASEL SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REICHENBÄCHER + HASEL SCHLEIFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GREMINGER KUNSTSTOFFTECHNIK DIPL.-ING. KURT GREMINGER

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GREMINGER KUNSTSTOFFTECHNIK DIPL.-ING. KURT GREMINGER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kolsass, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin şekillendirilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

32.208 Şirketler