• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin asitle temizlenmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi - Ithalat/Ihracat

 1. LWZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LWZ, lehimleme teknolojisi ve ısıl işlem alanında hizmet veren en modern şirketlerden biridir. Şirket, müşteri fikirlerinin gerçekleştirilmesinde 40 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Şirketin ana faaliyet konusu metallerin ısıl işleme tabi tutulması ve lehimleme teknolojisidir. Sert lehimleme, yumuşak lehimleme, inert gazla lehimleme, alüminyum lehimleme, Çelik veya paslanmaz çelik lehimleme. Isıtma ve sıhhi tesisat alanlarında indüksiyon lehimleme, alevli havyayla lehimleme için lehimleme pirinç, bakır veya alüminyum tertibatları. Bizim için iş ortaklığı ilk ürün fikrinden itibaren destek vermek demektir. Malzeme seçimi, lehim tespiti ve lehimlenebilir imalat konusundaki teknik bilgimize güvenebilirsiniz.

 2. EHSERCHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EHSERCHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEYSER LLC

  Rusya

  Geyser LLC, 2010 yılından bu yana metal ürünleri ve test tezgahları için basınçlı havalı yıkama makineleri üretmektedir. Parça yıkama makinelerimiz yağlı ürünler, toz, soğutma sıvısı-kesme sıvıları, kompozit malzemeler, kalıp şekillendirme sonrası yağ, koruyucu yağlar, parlatma bileşenleri, emülsiyonlar, ter ve gres birikmelerini etkin bir şekilde çıkarır. Geyser LLC tarafından üretilen otomatik yıkama makineleri yüzey ön işlem otomasyonunu kolaylaştırır ve hem büyük endüstriyel tesislerde ve küçük araç tamir atölyelerinde çelik ve diğer malzemelerdeki işlem ve oyulma problemlerini etkin bir şekilde çözer. Şirketimiz 40 g–20 t arasındaki parçaları temizlemek ve için özel otomatik yıkama makineleri ve ekipman kusurlarını belirlemek ve motorları test etmek için tezgahların seri ve özel üretimini yapar. Geyser LLC tarafından üretilen yedek parça yıkama makineleri ve test tezgahları güvenilir, servis yapılabilir ve bakımı kolaydır. Yıkama makinelerimiz hem bağımsız olarak hem de mevcut endüstriyel konveyörün bir parçası olarak kullanılabilir.

 4. TORYAP GRUP

  Türkiye

 5. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Almanya

  WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, tozlaştırıcılar, Fason kumlama, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Fransa

  DFD - DENSE FLUID DEGREASING, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, sterilizasyon ve dezenfektasyon tıbbi ekipmanları, geridönüşüm makineleri tasarımı, tekstil makinesi satıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clermont-Ferrand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ROGERS

  Belçika

  ROGERS, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Havalandırma filtreleri, pompa bakımı, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauwe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. G.V. SNC DI GIOACCHIN ALESSIO & C.

  İtalya

  G.V. SNC DI GIOACCHIN ALESSIO & C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. metallerin yağının arındırılması, matlaştırma, metal matlaştırma, madenlerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BRUNETTO S.R.L.

  İtalya

  BRUNETTO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. metal yıkama, kumlama, metal temizleme, çelik polisajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nichelino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BW INDUSTRIE

  Fransa

  BW INDUSTRIE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sarrebourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ARBUATTI S.R.L.

  İtalya

  ARBUATTI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRAMOS INTERNATIONAL

  Belçika

  TRAMOS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, biyolojik deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PUNTO SERVICE S.R.L.

  İtalya

  PUNTO SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal kumlama makinaları, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altivole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MEKEB

  İtalya

  MEKEB, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal temizleme, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chions, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PULITURA ZANANESE S.R.L.

  İtalya

  PULITURA ZANANESE S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal temizleme, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BALDIN MARIA GRAZIELLA

  İtalya

  BALDIN MARIA GRAZIELLA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal temizleme, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INOX MACEL S.R.L.

  İtalya

  INOX MACEL S.R.L., yılında kurulan ve Mağaza tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mesleki mobilyalar, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Mesleki mobilyalar, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ANTONIAZZI GIUSEPPE

  İtalya

  ANTONIAZZI GIUSEPPE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concordia Sagittaria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FERRUCCI S.N.C. DI SEVERICO DOMENICO & C.

  İtalya

  FERRUCCI S.N.C. DI SEVERICO DOMENICO & C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal çapağının alınması, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaglietto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COTUGNO LUCA P.L.

  İtalya

  COTUGNO LUCA P.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal temizleme, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CONERO LUCIDATURE

  İtalya

  CONERO LUCIDATURE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal kumlama, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfidardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SERVIZI ASSOCIATI S.R.L.

  İtalya

  SERVIZI ASSOCIATI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PULIFOR DI FORTIN MASSIMO - STEFANO E C. S.N.C.

  İtalya

  PULIFOR DI FORTIN MASSIMO - STEFANO E C. S.N.C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Briga Novarese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CLEANING CENTER S.R.L.

  İtalya

  CLEANING CENTER S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdobbiadene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PULIMETAL

  İtalya

  PULIMETAL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal çapağının alınması, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciserano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OMO A/S

  Danimarka

  OMO A/S, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodovre, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. LUCIANI EZIO

  İtalya

  LUCIANI EZIO, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ZANOLLO S.R.L.

  İtalya

  ZANOLLO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Metalleştirme, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Metalleştirme, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castello Cabiaglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MCM DI DONATI VIRGILIO E C. S.A.S.

  İtalya

  MCM DI DONATI VIRGILIO E C. S.A.S., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BORDOGNA & GUSMEROLI

  İtalya

  BORDOGNA & GUSMEROLI, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, metal matlaştırma, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiona Con Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz