• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin bükülmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin bükülmesi - Ithalat/Ihracat

 1. ATOM KARINCA LASER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin İstanbul şehrinde 1996 yılında kurulan Atom Karınca, mühendislik ve Lazer Kesim sektörlerinde fason üretim hizmeti veren öncü bir şirkettir. Mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımız, siz değerli müşterilerimiz için kusursuz üretim sağlamak üzere 3000 M2 fabrika alanımızı, modern makine parkurumuzu ve 24 saat vardiyalı çalışılabilen konusunda uzman 60 çalışandan oluşan ekibimizi içeren son teknoloji işletme yapımızla dışarı yansımaktadır. 1996 yılında kurulduğu günden itibaren gelişimine devam eden şirketimiz, stratejik bir hamleyle 2005 yılında Lazer Kesim sektörüne girmiştir. Devam eden yatırımlarımız ve sürekli kendimizi geliştirme girişimlerimiz ilerlemeye olan tutkumuzu açığa çıkarmaktadır. Kapsamlı Hizmetlerimiz şunları içerir: •Lazer Kesim •Sac Büküm •Silindir Büküm •Kaynaklı Parça İmalatı •Elektrostatik Toz Boyama •Montaj Hizmetleri •Sac Satış Hizmeti Makine Parkuru: LAZER KESİM MAKİNE PARKURUMUZ 6 KW Kesme Gücü | 4000x2000mm Sac İşleme Alanı 6 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 4 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 2, 5 KW Kesme Gücü | 2500x1250mm Sac İşleme Alanı SAC BÜKÜM MAKİNE PARKURUMUZ 7 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 5 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 4 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi Atom Karınca olarak, dünya genelinde müşterilerimize hizmet vermek için coğrafi sınırları aşıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve uzman ekibimiz ile işletmenize özel gereksinimleri anlamayı ve buna uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sizin başarınız bizim taahhüdümüzdür.

 2. TABELARAIZ

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Şubat 2011'de kurulan Tableraíz, yapısal hazırlık, tedarik ve montaj dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunan metal konstrüksiyon alanında önde gelen bir oyuncudur. Uzmanlığımız metalik kaplamaların uygulanmasına, ruhsatlandırma süreçlerinin yürütülmesine, mimari ve inşaat mühendisliği projelerinin gerçekleştirilmesine ve titiz inşaat denetimi sağlanmasına kadar uzanmaktadır. Fotovoltaik pazarına odaklanarak, fotovoltaik yapılar açısından rekabetçi çözümler sunabiliyoruz. Tableraíz, fotovoltaik aksamları için mühendislik çözümleri tasarlar ve fotovoltaik kurulumlar için güvenilir bir yapı imalatçısıdır. Vizyonumuz, hem inşaat ürünlerinde hem de metal işleme hizmetlerinde mükemmellik ölçütünü belirleyerek pazarda önemli bir rakip olarak ortaya çıkmaktır. Etik, sorumluluk, bağlılık, ekip ruhu ve saygı gibi bir dizi temel değerin rehberliğinde, kalıcı bir etki yaratmaya kararlıyız. Yıllar boyunca edindiğimiz zengin deneyim ve rafine bilgi birikimiyle Planlama, İnşaat ve Mühendislik alanlarında farklı çözümler sunma kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimiz her projede profesyonelliğimize, teknik rehberliğimize ve kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımıza güvenebilirler. Uzmanlığımız birçok yönü kapsamaktadır: Planlama, Tedarik, Refakat, Lisanslama, Kaplamalar, Montajlar ve İnşaat. Taahhüdümüz kaliteyi sunmaktır.

 3. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI, Türkiye, Ankara merkezli lider bir çelik bağlantı elemanı üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler sunuyor ve bağlantı elemanlarının tercih edilen küresel tedarikçisi haline geliyoruz. Ankara/Saray'da 10.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 üretim tesisiyle zengin mirasımızı müşteri odaklı bir yaklaşımla harmanlıyoruz. KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI'nda müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sıcak dövme ve soğuk şekillendirme yöntemlerini kullanarak cıvata, saplama cıvatası, ankraj cıvatası ve somun üretiminde uzmanlaşmış durumdayız. Uzmanlığımız, elektro galvanizli ve sıcak daldırma galvanizli kaplamalar sunan çeşitli çelik bağlantı elemanlarına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, sıcak dövme yoluyla büyük ölçekli cıvatalara ve özel bağlantı elemanlarına odaklanarak geometri ve Zn-Nikel kaplama uygulamalarında da uzmanız. Enerji, inşaat, endüstriyel parçalar, çelik konstrüksiyon, havaalanı inşaatı, rafineriler ve makine endüstrisi gibi çeşitli sektörlere hitap ediyoruz. Gelişmiş makine ve ekipmanlarımız, üstün kaliteli sipariş parçaları verimli bir şekilde üretmemizi sağlıyor. Yeteneklerimiz otomatik kesme, sıcak dövme, soğuk şekillendirme, işleme, haddeleme, ısıl işlem, kaplama ve kalite kontrolü kapsamaktadır. KLR markası altında, M 12 ila M 80 çapında cıvata ve vidalar, M 8 ila M 220 mm arasında dişli çubuklar ve saplamalar ve M 20 ila M 80 uzunluğunda somunlar sağlıyoruz. Ayrıca ankraj cıvataları, U-Cıvatalar ve J-Cıvatalar da sunuyor ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşan kapsamlı bir stok tutuyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 4. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm, siz değerli müşterilerine benzersiz hizmet sunmayı hedeflemiştir. Teknik uzmanlık ve güven odaklı işbirliklerine dayanarak, yenilikçi çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzun yıllara dayanan zengin deneyimimiz sayesinde, Lazer Kesim, Giyotin Kesim, Abkant Büküm, Kaynak, Montaj ve Boyalı İmalat dahil farklı üretim süreçlerinde performansımızı en üst düzeye taşıdık. Temel ilkelerimiz, zamanında çözümler sunmak ve yüksek kalitede ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktır. Teknik Çizgi Kesim Büküm olarak güvenilir ve müşteri odaklı bir kültür geliştirmekten ve müşterilerimize mükemmel hizmetin somut örneğini sunmaktan gurur duyuyoruz. ISO 9001-2015, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarımız, kaliteye olan bağlılığımızı vurgulamaktadır. Son teknoloji ile donatılan kalite laboratuvarımızda, kesme, oyma, parlatma ve daha birçok işlem için son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır! Kalite kontrol standartları üretim süreçlerimiz boyunca titizlikle uygulanmaktadır. Teknik Çizgi Kesim Büküm bünyesinde, sertifikalarımız ve ileri laboratuvar olanaklarımız, en yüksek endüstri standartlarını sürekli olarak aşan ürün ve hizmetler sunma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızı yansıtmaktadır. Her yönüyle mükemmellik için bugün bize ulaşın!

 5. COPIER MACHINERY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1997 yılında kurulan Copier Machinery, Hollanda'nın Giessen kentinde kurulduğu ilk günden bu güne uzun bir yol kat etmiştir. Dünya çapında hızlı servis ve desteğin yanı sıra metal boru imalatı için makineler ve eksiksiz çözümler sağlamaya kendimizi adadık. Yeniliğe, istikrarlılığa, güvenilirliğe ve yüksek kaliteye odaklanarak kesme, pah açma, uç işleme, kaynak ve yiv açma amaçlı geniş bir boru hazırlama makinesi portföyüne sahibiz. Uzmanlığımız, endüstriyel boru hazırlama makinelerinde yatmaktadır. Döner Torna Tezgahları (RTL) konusunda uzmanız. Müşterilerimizin sorunlarını belirleme ve buna göre bir çözüm sunma tutkusu, başarımızın ana anahtarıdır. Bunu çerçevede, standart makinelerimiz müşterilerimizin karmaşık boru hazırlama gereksinimlerine göre uyarlanabilmektedir. Pazar bilgimiz, tecrübemiz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaynaklarımız sayesinde, 400'den fazla boru hazırlama makinesini tasarladık, ürettik ve 40'tan fazla ülkeye başarıyla teslim ettik.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SAS T2I

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS T2i, tel ve metal boru bükme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Jean Charles Colas tarafından 2014 yılında kurulan şirket, otomotiv pazarında önemli bir oyuncu haline gelmeden önce endüstri için metal parçaların tedarikine odaklanmıştır. T2i'nin Ardennes'de bulunan üretim tesisi, Avrupa'nın büyük bir kısmına tel ve boru bükme veya bombeleme yoluyla üretilen metal parçalar tedarik etmek için stratejik bir konuma sahiptir. Şirketin makineleri, tüm miktarlara, geometrilere ve malzeme kalitelerine uyum sağlamasına olanak tanır. Ekipleri tüm talepleri incelemeye hazırdır. SAS T2i, ofis mobilyaları, tıbbi mobilyalar, şömineler ve sobalar, ev aletleri ve havacılık üreticileri için, çoğunlukla orta ve büyük üretim çalışmalarında tel bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca, büyük elektrik kablo sistemleri tedarikçilerine monte edilmiş tel aksesuarları tedarik etmektedir. Şirket ayrıca spor ve eğlence ürünlerinin toplu dağıtımında da faaliyet göstermektedir. T2i, 2D veya 3D çizimlere dayalı tüm parçalar için alt yüklenici olarak hizmet sunmaktadır.

 2. LENZ, KÄMPER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LENZKÄMPER, Almanya piyasasında bükülmüş tel parçaları alanında önde gelen tedarikçilerinden biridir. LENZKÄMPER, 90 yılı aşkın süredir teknik olarak karmaşık bükülmüş tel parçalarının ve yüksek güvenlik gereksinimlerine sahip bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Tek tek bükülmüş tel parçaların yanı sıra zamanda tel, sac metal ve plastikten yapılmış karmaşık kaynaklı bileşenler ve hibrit bileşenler de üretiyoruz. Esnek makine tesisimiz sayesinde küçük ve büyük serileri sizin için ekonomik olarak üretebiliriz. Dahili takım üretimi sayesinde, prototipler de kısa sürede uygulanabilir. Müşteriye mükemmel faydayı sunmak için müşteri odaklı tavsiyeye büyük önem veriyoruz. Teknik çözümleri müşterilerle birlikte geliştiriyor ve uyguluyoruz. Teknik danışmanlık, prototip ve seri üretim arasında sorunsuz bir geçişin sözünü veriyoruz.

 3. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olan Wilh. Kämper tel şekillendirme teknolojisinde uzman bir işletme olarak 1888 yılından bu yana Almanya'nın Lüdenscheid kentinde üretim yapmaktadır. Wilh. Kämper teknik problem çözücü iş ortağınızdır. Geliştirme ve prototip üretiminden küçük seri ve seri üretime kadar tel sektöründeki teknik sorunlarınızı çözmekteyiz. Teknoloji faaliyetlerimiz: - 3 yüzeyde bükme - Kabartma - Pah kırma - Tırtıl açma - Haddeden geçirerek diş açma - Küçültme - Torna ve frezeyle diş açma - Kaynak - Kesme - Delme - Yüzey işleme - Ezerek genişletme İşlediğimiz malzemeler: Çapı 1, 5 mm ile 10 mm aralığındaki (çelik tel, yay telleri, paslanmaz çelik teller, demir dışı metal teller dahil olmak üzere) tüm şekillendirilebilir malzemeleri işlemekte ve istek üzerine tüm yüzeyleri işleyebilmekteyiz

 4. ALMETEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almetec 1993 yılından bu yana yüksek kaliteli alüminyum ürünleri temsil etmektedir. Amacımız en yüksek kaliteyi sunarken aynı zamanda doğal kaynakları korumaktır - ve bunu çok çeşitli sektörler için yapıyoruz: - Tıbbi teknoloji - bilgisayar endüstrisi - çatı ve cephe inşaatı - otomotiv endüstrisi - mobilya endüstrisi - makine mühendisliği - rüzgar ve güneş - enerji teknolojisi - gıda endüstrisi - fuar inşaatı ve teşhir pazarı. Güçlü yönlerimiz komple montajların geliştirilmesi, tasarımı, üretimi ve montajında yatmaktadır. Kural olarak, bunlar tüm müşteri gereksinimlerini karşılamak için geliştirilen özel olarak koordine edilmiş alüminyum profil sistemlerinden oluşur. Her yıl 2.500 tondan fazla alüminyum ve paslanmaz çeliği işleyerek kaliteli çözümlere dönüştürüyoruz. Üretimimiz numune üretiminden ve küçük partilerden bireysel müşteriler için yıllık gereksinimlerin tamamına kadar uzanmaktadır. İstek üzerine karton ambalajlı, ücretsiz teslimat.

 5. BASAK LAZER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Başak Lazer, 1983'teki kuruluşundan bu yana, hassas sac işleme ve uygulamalarında uzmanlaşmış önde gelen bir üretici olarak sürekli olarak endüstri standardını belirlemiştir. Geniş Hizmet Yelpazemiz şunları içerir: •Fiber Lazer •Büküm •Silindir Bükme •Makas Kesim •Argon Kaynağı •Alüminyum Kaynağı •Kaynaklı İmalat •Ferforje Lazer Kesim •Modüler Ferforje dahil olmak üzere daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Başak Lazer, iştirakimiz Başak Makine aracılığıyla otomotiv, denizcilik ve asansör / yürüyen merdiven endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek mükemmelliğini makine imalatı ve yedek parça üretimine genişletmektedir. Vizyonumuz, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, kalite ve verimliliğe olan kararlı bağlılığıyla tanınan üst düzey bir şirket olarak konumumuzu yükseltmektir. Teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer alma ve bir inovasyon kültürünü teşvik etme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, ikincil markamız Başak Camping altında kamp ekipmanları üretmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizle olan işbirlikçi yaklaşımımız, sürekli olarak olağanüstü proje sonuçları sunmanın temel taşı olmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızla ilgili verimli bir diyaloğa girmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 1. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 1. ARTIL S.N.C. DI NANNINI GIORGIO & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Artil, 1972 yılından bu yana üçüncü şahıslar için sac işleme, cad-cam istasyonu, 3D ve 2D lazer kesim merkezi, bükme, kalenderleme, kenar düzeltme, metal kesme, maks. 2000 mm çaplı CNC hidrolik plaka tornaları ile akış şekillendirme, tüm metallerin Tig-Mig kaynağı ve paslanmaz çelik, demir ve alüminyumdan hafif marangozluk montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 2. NURER MAKINA LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NURER MAKINA LTD STI, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin bükülmesi, otomatik paketleme, CNC frezeleme, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, kalıplar için özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, SMALL METAL PARTS, hassas tornalama işlemleri, CNC freze, hassas frezeleme, CNC'de işlenmiş prototipler, cnc kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontinha-Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. BOHEMIA METAL PARTS

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  BOHEMIA METAL PARTS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, frezeleme, oditoryum, metal işleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Janske Lazne, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. FRANCKE-ART

  Polanya

  Verified by europages badge

  FRANCKE-ART, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, imitasyon altın varak, hafif metal doğrama işleri, çelik kaynak işlemleri, odunsu malzeme ufalama makinaları, Çelik ürün üretimi ve boyaması, Çelik konstrüksiyon ve mobilya parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrow Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. VOSSE SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  VOSSE SP. Z O.O., yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, paslanmaz çelik doğrama işleri, binalar için elemanlar ve metal malzemeler, Elektro-medikal cihazlar, hafif metal doğrama ürünleri, çelikten küçük parçalar, Çelik inşaatı, Çelik Kontrüksiyon montajı, Lazer kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miechucino, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. NOVELTY STEEL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NOVELTY STEEL, yılında kurulan ve İnşaat çelikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallere kaynak yapılması, kazan, alüminyum kaynağı, çelik tanklar, Konveyör kayışları, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Kırıcılar, Titreşimli ekranlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. RT-LASERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RT-LASERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rheda-Wiedenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EGLI FEDERNFABRIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  EGLI FEDERNFABRIK AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Volketswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. JÖRG HOFMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  JÖRG HOFMANN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldenbuch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. KÖLLE STANZBIEGETEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KÖLLE STANZBIEGETEILE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauterstein-Weißenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ABC TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABC TECHNISCHE FEDERN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HAPO BAU- U. MÖBELBESCHLAG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAPO BAU- U. MÖBELBESCHLAG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STAHLRUNDBAU HANKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAHLRUNDBAU HANKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Flöha, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SMO CNC-ROHRBIEGETECHNIK METALLBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMO CNC-ROHRBIEGETECHNIK METALLBAU, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce boruların bükülmesi, CNC bükme parçaları, bölüm bükme makineleri, Paslanmaz çelik boru dirsekleri, inoks tırabzan, boru büzme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin bükülmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

35.315 Şirketler