• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin biçilmesi kesilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin biçilmesi kesilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ips - werkzeugtechnik Gmbh sürekli olarak müşterinin çıkarını gözeten bir şirkettir. Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru delme çözümlerini sunmaktadır. Geliştirme aşamasından başlayarak üretim, servis ve satışa kadar her türlü talebi karşılıyoruz. Müşterilerimizle olan sıkı bir işbirliği sayesinde her uygulama için kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz: Hidrolik presleme, hidro-pnömatik presleme, delme makineleri, presleme için delme üniteleri (delme kolu), kıvırma aletleri, mekanik presleme, borular için lazer kesme sistemleri, delme tertibatları, boru delmek için makineler ve sistemler, profil delmek için makineler ve sistemler

 2. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 3. MECANIC SYSTEMS SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  1978 yılında kurulmuş olan Mecanic System'in temel amacı ve felsefesi müşterilerinin hizmetine edinmiş olduğu tüm sac kesim ve işleme deneyimi kullanarak onların taleplerini karşılamak ve kalitesiyle eşsiz ürün ve hizmet kalitesi sumaktır. Mecanic Systems kısa sürede edindiği benzersiz başarıyı aşağıdakilere borçludur: Bir ürünün oluşturulmasının her aşamasında son derece titiz ve özenli çalışma ve çok katı kontroller uygulama. Günümüzün en yüksek performanslı makine ve aletlerinden oluşan makine parkıyla alanında Belçika’nın lider kuruluşlarından biridir ve her tip düz malzeme için küçük veya büyük ölçekte kesim hizmetleri sunmaktadır. Sunduğu malzemeleri (çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, pleksiglas, pvc vb.) sürekli olarak stokta bulundurmak. Böylece tüm Avrupa'daki müşterilerimizi sürekli olarak memnun edebiliyor ve her ay çeşitli malzemelerden üretim yapabiliyoruz! En modern üretim aletlerine ve son teknoloji ürünü donanıma sahip değilseniz bizimkileri kullanabilirsiniz.

 4. ITALSTAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Italstampi işletmesi 1981 yılından beri kalıp tasarımı ve imalatı, plastik malzeme şekillendirmesi ve küçük metal parça dövme işleri konularında faaliyet göstermektedir. İşletmenin tesisleri 5000 m² kapalı alan olmak üzere 9000 m² üzerinde kuruludur. Derin bilgi düzeyi, profesyonellik, otomatikleştirilmiş üretim sistemleri, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasındaki çabukluk işletmenin zaman içerisinde sürekli büyümesini sağlayan başarının bileşenleridir.

 5. HAASTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAASTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kappelrodeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INDO AUTOTECH LIMITED

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDO AUTOTECH LIMITED, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Renchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUSS MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUSS MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sehmatal-Neudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MON LOG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MON LOG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vilshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LST-LASERSCHNEIDTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LST-LASERSCHNEIDTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUGUST MANSER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  AUGUST MANSER AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altstätten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. HARALD PIHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARALD PIHL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SMIT-SYSTEMHALLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMIT-SYSTEMHALLEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vreden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FEINWERKTECHNIK GÖRING GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEINWERKTECHNIK GÖRING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leimbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HYSS METALLBEARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HYSS METALLBEARBEITUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAPE ERODIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAPE ERODIERTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ostbevern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZENTNER ELEKTRIK-MECHANIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZENTNER ELEKTRIK-MECHANIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiburg Im Breisgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GIDEMA SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GIDEMA SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Dürkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MASCHINENBAU KÖTZ & KÖTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENBAU KÖTZ & KÖTZ GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mockrehna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WESTERCELLER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTERCELLER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WARNING METALLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  WARNING METALLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Versmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WITTENBECHER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WITTENBECHER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. 14.05.2018 BAUM ZERSPANUNGSTECHNIK E.KFR.

  Almanya

  Verified by europages badge

  14.05.2018 BAUM ZERSPANUNGSTECHNIK E.KFR., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SURFACED GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SURFACED GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oranienburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAISER METALL & IDEE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAISER METALL & IDEE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROTHAUGE SCHNEIDTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROTHAUGE SCHNEIDTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hockenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CB-ELMEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CB-ELMEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Radeberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KNEBEL METALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNEBEL METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FREYLER INDUSTRIEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FREYLER INDUSTRIEBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kenzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. M. LETICA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  M. LETICA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KINKELE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KINKELE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ochsenfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz