• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin bilenmesi keskinleştirilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin bilenmesi keskinleştirilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bileme – yeni gibi: Müşterilerimizin bize sürekli yüksek kaliteli oyma iğnesi sipariş vermelerinin nedeni metal kesme aletlerimizin dayanıklılık sürelerinin uzun olmasıdır. Ancak birinci sınıf sertleştirilmiş, kusursuz yapıya sahip en iyi metalden üretilmiş aletler dahi aşınmaya maruz kalır. Yeni iğnelerin üretiminde gösterilen özenin aynısını uygulandığı bileme servisimiz sayesinde yeniden hassas ve yüksek kaliteli oyma aletinize kavuşacaksınız. Fason oyma - sizin ikinci üretim yeriniz: Çalışanlarımız siparişinizi kendi işimizmiş gibi uygulamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sabitleyici yapımı – zaten yapıyoruz: Teslimat tarihi – genellikle problem teşkil etmez. Bir tek şapkadan tavşan çıkarmadığımız kaldı. İnanılmaz hızımıza ve esnekliğimize şahit olduğunuzda onu da yapabileceğimize inanmaya başlayacaksınız.

 2. SOCIETE LOIRAFFUT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOCIETE LOIRAFFUT, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Campbon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RENZELMANN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RENZELMANN WERKZEUGTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MANFRED LÖFFLER WERKZEUG- HANDELS- UND SCHLEIFDIENST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MANFRED LÖFFLER WERKZEUG- HANDELS- UND SCHLEIFDIENST GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TIEMANN SCHLEIF & WERKZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TIEMANN SCHLEIF & WERKZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEM MÜLLERLEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEM MÜLLERLEILE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DETLEF BUSSE VOLLHARTMETALL-WERKZEUGE

  Almanya

  Verified by europages badge

  DETLEF BUSSE VOLLHARTMETALL-WERKZEUGE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FREMONT AFFUTAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FREMONT AFFUTAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tabak kapatma makineleri için bıçak imalatçısı, tarımsal gıda sektörü için testere imalatçısı, falçata bıçakları bileme işçiliği, tarımsal gıda sektörü için pürüzsüz yüzeyli diskler, tarımsal gıda sektörü için mikro dişli diskler, tarımsal gıda sektörü için dalga formlu diskler, tarımsal gıda sektörü için kanallı diskler, tarımsal gıda sektörü için yarma bıçakları bileme işçiliği, öğütme makinesi bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sable-Sur-Sarthe, Pays De La Loire, France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PIEPER GMBH SCHLEIFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIEPER GMBH SCHLEIFTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KAISER PRÄZISION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAISER PRÄZISION GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TORNINFER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TORNINFER SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, hassas tornalama işlemleri, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GEBHARD PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBHARD PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OTTO DÖRFEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTTO DÖRFEL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MANFRED HORRER

  Almanya

  Verified by europages badge

  MANFRED HORRER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Flein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MATEC GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  MATEC GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ruppichteroth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAW-SERVICE - INH. SANDRA REISNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAW-SERVICE - INH. SANDRA REISNER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grünhain-Beierfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SMOT 47

  Fransa

  SMOT 47, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, endüstriyel enstrüman parçalarının bileylenmesi, kesici cihazların bileylenmesi, tarımsal gıda sektörü için kesici aletler bileme işçiliği, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miramont De Guyenne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ORTNER-DIEBL GMBH

  Almanya

  ORTNER-DIEBL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfratshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. IBS GMBH

  Almanya

  IBS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NIPPER GMBH

  Almanya

  NIPPER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lastrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAESTRELLI SRL

  İtalya

  MAESTRELLI SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dış rektifikasyon, düz yüzey rektifikasyonu, Paslanmaz çelik taşlama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torbole Casaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VMA AFFUTAGE

  Belçika

  VMA AFFUTAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şeker nakliyatı, Düz ve silindir taşlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ATM GMBH

  Almanya

  ATM GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schotten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METALUTION GMBH

  Almanya

  METALUTION GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuhaus-Schierschnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ANTONIO TOZZI E.K.

  Almanya

  ANTONIO TOZZI E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LEEDER GMBH

  Almanya

  LEEDER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Volkach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SÄGEN-MEHRING GMBH

  Almanya

  SÄGEN-MEHRING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hockenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AFFÛTEUR RÉMOULEUR

  Fransa

  AFFÛTEUR RÉMOULEUR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Agde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SOETHOUDT

  Belçika

  SOETHOUDT, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, cnc taşlama aletleri, ahşap çalışmaları için malzeme, kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oud-Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. VRL PRAHA, A.S.

  Çek Cum.

  VRL PRAHA, A.S., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 10, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz