• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin dönüştürülmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin dönüştürülmesi - Ithalat/Ihracat

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 2. DAMEKS

  Polanya

  Verified by europages badge

  DAMEKS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, CNC freze, Dijital kumandalı torna, Metal işleri, plastik malzemelerin işlenmesi, Hassas kalıplar, enjeksiyon döküm, endüstriyel freze tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. 3METALL DOERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3METALL DOERING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stutensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TEPROSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEPROSA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Metal işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, alet yapımı, yumuşak marangozluk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thyrnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROFI METALL & TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROFI METALL & TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stadtlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RS METALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RS METALL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Görlitz Ot Hagenwerder, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Hassas baskı parçaları, Kesilmiş parçalar, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olpe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Allstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwäbisch Gmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MFO S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  MFO S.A., yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, inşaat malzemesi, metal profiller, kiralık koruyucu bariyer, atık geri dönüşüm presleri, sulama hortum makarası, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sochaczew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEINZ STEPHAN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ STEPHAN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STANTOOL

  Belçika

  Verified by europages badge

  STANTOOL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel prototipler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERTECHNIK WÜNSCH, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Bakır ve alaşımlar, CNC bükme parçaları, Uçak parçası, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STALMA S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  STALMA S.A., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dürbünlü nişan montaj parçaları, Çinko tabutlar, altıköşe kesitli hadde mamulleri, haddelenmiş çelik çubuklar, haddelenmiş tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lublin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. PMZ PLOTTERMESSER ZIESER

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PMZ PLOTTERMESSER ZIESER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meiningen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hüllhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FARGO METAL

  Türkiye

  Her türlü makine yedek parça üretimi ve talaşlı imalat alanında faaliyet göstermekte olan firma; vizyonunu ve aynı zamanda gelecek ve günümüz iktisadi hayata bakış açısını özetleyen sloganında da belirtildiği gibi; “We need creative technology - Yaratıcı teknolojiye ihtiyacımız var “ diyerek, yola çıktığı ilk günden itibaren teknolojiyi ve kaliteyi, çalışma prensiplerinin merkezine koymuş, kısa sürede imalat kapasitesi ve personel sayısını artırmıştır. “Önce kalite ve daima kalite” düsturu ile faaliyetine ilk günkü heyecanı ile devam etmekte olan firmamız, kuruluşundan iki yıl sonra yeni yerine taşınarak makine parkını ve üretim kapasitesini 4 kat artırmıştır. Bölgesinde değerli ve sektöründe öncü firmalara hizmet etmekte olan Fargo Metal ve Makine, tamamı 2020 ve 2021 model 4 eksen cnc işleme merkezi ve cnc torna makinelerinden oluşan , aynı zamanda hem seri hem çok hassas işlemlere uygun olan makine parkı, alanında deneyimli ve çözüm üretebilen, yaratıcı ve aynı zamanda tecrübeli ekibi ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olma hedefini hızla gerçekleştirmektedir. Yeni yerindeki faaliyetinin birinci yılının sonunda firma, hizmet verdiği kapalı alanını iki katına personel sayısını üç katına çıkararak , artan talebi karşılamak adına büyümeye emin adımlarla devam etmektedir. çelik ve mataller makinede işleme çelik ve metal işleme çelik ve metallerde diş açma çelik ve metallerin dönüştürülmesi otomotiv yedek parça

 7. ACENKO CO. LTD.

  Türkiye

  Our Company was established for manufacturing of assemblies and parts, machining of cast parts, steel construction, stainless steel construction, machining, molding and supplying of ferrous and non ferrous castings and fittings. We are working with the companies which are well-known in construction, dairy, railway, electric, machinery, defense, crushing, cement, mining, steel, construction, and spare part industries. We can meet your serial production inquiries in addition to partial shipments (small batches). Acenko is the right candidate to be your key solution partner in best quality product supply with competitive prices with our engineering, design and inspection expertise.

 8. BAUMANN GMBH

  Almanya

  Baumann GmbH orta ölçekli bir aile şirketidir. 1954 yılında kurulan şirket, 65 yılı aşkın bir süredir yenilikçi hassas ürünler imal etmektedir. Ürün yelpazemizin bir kısmı: Bir otomotiv sanayisi tedarikçisi olarak: Bükülmüş ve pres kesim parçaların üretimi ve dünya çapında satış ve dağıtımı. Prototip yapımı, alet yapımı (delme, aşamalı, bükme, çekme aleti), makine imalatı. Tüm yaygın metal malzemeleri işlenebilen, güçlü şekillendirme, lazer, ve CNC abkant teknolojisinin yanı sıra otomatik kaynak işlemleri. Örn. alt tedarikçiler tarafından veya kendi otomatik toz kaplama sistemimizde yüzey ıslahı ile parçaların ardıl işlenmesi. Yapı grupları veya kullanıma hazır bileşenler olacak şekilde montaj ve paketleme. Güneş modüllerini sabitlemek için şirket içinde geliştirilen Baumann montaj sisteminin satış ve dağıtımı. Müşteriler tarafından teknik bilgi birikimi, esnekliği ve güvenilirliği nedeniyle dolayı çok değer verilen, çok yönlü ve yetkin komple çözüm iş ortağı.

 1. GROUPE CARTEL

  Fransa

  GROUPE CARTEL, metal işlemede uzmanlaşmış bir KOBİ'dir. Son teknoloji ekipmanımızı kullanarak küçük ve büyük parçaları kesme, bükme, işleme ve kaynaklı montaj, yüzey hazırlığı ve boyama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hidrolik, pnömatik, mekanik veya robotik montajlardaki uzmanlığımız, projelerinizin taşeronluğu ve uygulanmasında bizi ideal ortağınız yapar. Lerin Cartel, Silofarmer veya Robot-System markalarımız size gıda takviyeleri ve sağım sınırlama ekipmanı için geniş bir tarım makineleri yelpazesi ile otomatik dağıtım ekipmanları sunmaktadır. Yük taşıma römorkları ve taşıma rafları gibi çeşitli taşıma ekipmanlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede çeşitli faaliyet sektörlerine hizmet ediyoruz: rüzgar enerjisi, otomotiv, elektrik, tarım-gıda, tarım, demiryolu ve havaalanları.

 2. IFPA FURNACE

  Türkiye

  Firmamız ısıl işlem fırınları konusunda hizmet vermektedir. Özellikle Gaz nitrasyon fırınlarında kompakt tasarım, düşük işletme maliyetleri ve çevreci çözümler sunmaktadır. IFPA Furnace, demir ve demir dışı metal endüstrisine, müşteri ihtiyaçlarına göre ısıl işlem fırınları ve proses kontrol sistemleri imalatı hizmeti vermektedir. Isıl işlem konusundaki 13 yıllık tecrübemiz, müşterilerimizle aynı dili konuşmamızı sağlamakta ve onların talepleri doğrultusunda günümüz şartlarında ekonomik, yenilikçi, teknolojik ve proses odaklı ısıl işlem fırınları üretimini gerçekleştirmemize olanak vermektedir.

 3. MOTOVELOZAVOD LLC

  Beyaz Rusya

  AIST, bugün herkesin ihtiyaç duyduğu bisikleti tam olarak bulabileceği geniş bir model yelpazesidir. AIST ve KRAKKEN markaları altında 120'den fazla farklı çocuk, hardtail, katlanır, şehir, yol bisikleti modeli üretiyoruz. Firmamız ayrıca motosiklet ve scooter üretimi yapmaktadır. Her zevke ve tasarıma uygun farklı motor boyutlarına sahip geniş bir motosiklet yelpazesi mevcuttur. Bugün, M/NSK model yelpazesi, çeşitli amaçlara yönelik 13 motosikletten oluşmaktadır: Klasik, Şehir, Enduro, Macera, Scooter.

 4. ZIRVE CRANKSHAFT

  Türkiye

  16 yıldır Türkiye pazarında ki müşterileri ile kaliteli ürünlerini buluşturan Zirve Krank, son birkaç yıl içerisinde yurt dışı pazarındaki payını da arttırarak, tüm dünyayı birinci sınıf kaliteli Krank Milleri ile buluşturmaktadır. Zirve Krank, döküm AD1 ve çelik olmak üzere her model Krank Mili’nin üretimini günümüz de başarıyla gerçekleştirmektedir. Otomobil, Jeneratörler, Marine Motorları ve Ağır İş Makineleri için 2 silindir den 20 silindire kadar her tür Krank Milini kalite ve güvenle müşterilerine sunan Zirve Krank Krank Milinin yanı sıra Piston, Gömlek, Hidrolik Pompa ve Sanayi Tipi Jeneratör tedarikçileri ile müşterilerini buluşturan, kalitesi ve termin süreleri ile göz dolduran, hem iç pazardaki firmalar ile hem de dış pazardaki müşterileri ile büyümeye, gelişime ve değişime açık bir firma haline gelmiştir.

 5. TURHANLAR CELIK KAPI

  Türkiye

  Firmamızın misyonu, teknolojik gelişmeleri takip ederek, sunduğu kapı çözümlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırarak, yenilikçi ve rekabetçi ürünler üretmek ve sizleri her zaman memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. Turhanlar çelik kapı, bu misyonu ve çalışma prensipleri doğrultusunda çok kısa zamanda kurumsal bir firma olmayı ve sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Bu her zaman müşterileri ve isteklerini düşünerek, onlara en kısa zamanda cevap vermeyi ilke edinmekle mümkün olmuştur. Sanal mağaza üzerinde de hizmet veren firmamız yetkilileri ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile destek hattını arayabilir, e-posta gönderebilirsiniz. Güvenilir ve tecrübeli ekibiyle her zaman karşılıklı saygı ve güvene dayalı kurumsal çözümler sunan firmamız, her zaman yüksek iş temposu ile sizi memnun etmenin garantisini veriyor. Bunu sektördeki deneyimimize, ekibimize ve siz müşterilerimize borçluyuz. Turhanlar çelik kapı tarafından üretilen kapı çözümleri ile sizin beğeninize ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilme garantisi sunuyoruz. Mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur.

 6. OZAY PRES KALIP MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  ÖZAY PRES KALIP MAKİNE . 300 M karelik alan üzerinde kurulu olan Kesme Kalıp, Sıvama Kalıp, Progresif Kalıp, Özel Müşteri Odaklı Makina Kalıp ve İmalatı Üretimi yapan Firmamız alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile profösyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Siz değerli müşterilerimize en Kaliteli ve üretimin en iyisini sunmaya devam etmektedir.

 7. REICH GMBH

  Almanya

  REICH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıkıştırılmış yapışık levha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mellrichstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VARIEL, A.S.

  Çek Cum.

  VARIEL, A.S., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Endüstriyel konteynırlar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Endüstriyel konteynırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zruc Nad Sázavou , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. WROCBUD

  Polanya

  WROCBUD, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wroclaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. FORJA NEPTUN SRL

  Romanya

  FORJA NEPTUN SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baicoi, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin dönüştürülmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

54.272 Şirketler