• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin dövülmesi öğütülmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin dövülmesi öğütülmesi - Ithalat/Ihracat

 1. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution, çok dar toleranslara ve karmaşık şekle sahip parçaların işlenmesi için prototip, küçük ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız CNC frezeleme ve torna işlemedir: Havacılık ve Uzay, Petrol ve Gaz, İlaç, Formula 1 gibi endüstrilerde 3 eksen, 4 eksen, 5 eksenli işleme. İşlenmiş parça türleri: Hava araçları bileşenleri, Aerodinamik bileşenler, Valfler ve bileşenler, Denizaltı konektörleri, Hidrolik bileşenler. Malzemeler: Alüminyum alaşımlar, Çelik, Paslanmaz Çelik, Inconel, Titanyum. Özel işlemler: eloksal, sert eloksal, kimyasal parlatma, ısıl işlem, esmerleştirme işlemi. Üretim tipi: küçük seriler (10-100 adet), orta seriler (100-5000 adet), toptan (5000-30000 adet). Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. MOH D.O.O

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MOH DOO, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesinde uzmanlaşmış bir Avrupa CNC mühendislik atölyesidir. Ayrıca havacılık ve savunma, otomotiv aydınlatma ve motor sporları endüstrisi için özel parçalar üretiyoruz. MOH DOO olarak en modern, yüksek hassasiyetli 5 eksenli ve 3 eksenli CNC işleme merkezlerinde CNC freze hizmetleri sunuyoruz. 3 eksenli - 800 x 2200 mm'ye kadar, 5 eksenli - 920 mm'ye kadar. Çok çeşitli malzeme ve yüzey kaplamaları sunabiliriz. Masif çelik, alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. Y ekseni ve elektrikli aletlerle fi 350 ve fi 82'ye kadar modern iki milli konilerde CNC tornalama gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimizle müşterilerimize hizmet sağlamada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Her projenin ve üretilen parçanın arkasındayız. Uzman bilgi birikimimizle standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Aeschlimann şirketi, 1937 yılından bu yana İsviçre'nin Solothurn kantonundaki Lüsslingen kentinde hassas tornalanmış parçalar üretmektedir. İşlerine %100 bağlılıkla çalışan, 160'tan fazla kalifiye çalışanımız, taleplerinizi yerine getirmek için hazırdır. Temel yetkinliklerimizin arasında, küçük, orta ve özellikle büyük hacimli seriler için geleneksel veya CNC kontrollü tornalama bulunmaktadır. Nihaî işleme olarak tüm yaygın hassas işleme yöntemlerini kullanmaktayız. Yüzey ve ısıl işlem süreçleri için seçilmiş tedarikçilerin desteği ile montaja hazır hassas tornalanmış parçalar da sunmaktayız. Tornalanacak parçanız için en iyi tornalama yöntemini buluruz!

 5. ROHRE-KETTERER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1975 yılında gerçekleşen kuruluşumuzdan bu yana yalnızca boru ticaretine ve boru işlemeye odaklanıyoruz. Kalın duvar boruları ve ince borulara odaklanarak günlük olarak müşterinin yararına kullandığımız ve geliştirdiğimiz eşsiz bir teknik bilgi ortaya çıkmıştır. Son 40 yılda biriktirdiğimiz üretim deneyimimiz ile dünya çağındaki öncü pazarlarla kurduğumuz iletişimden siz de yararlanın. Kapasitemize ve ürün çeşitliliğimize güvenin. Çalışanlarımızın bilgisini daima güncel tutmak ve daha da geliştirmek için yoğun eğitim önlemlerine, bilgilendirmelere, dahili ve harici denetimlere başvuruyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EDIS ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulmuş olan EDIS Anlagenbau GmbH şirketi, prototip veya küçük seri olarak tesis, makine ve sistem üretiminde büyük deneyime sahiptir. Temel yetkinlik, güneş teknolojisi, vakum teknolojisi veya kaplama teknolojisi gibi çeşitli yüksek teknoloji sanayileri için komple yapı grupları üretiminde yatmaktadır. Motivasyonu yüksek 100'ün üzerinde çalışan, 10, 000 m2'den büyük bir üretim alanında müşteriye özel makine, tesis ve yapı gruplarını en kaliteli şekilde imal ederler. Projelerinizde, geliştirme, prototip üretme ve seri üretim yapılacak olgunluğa getirmeden yapı grubu üretimi ve montaja kadar size eşlik ederiz. Burada hedefimiz kalite, güvenilirlik ve verimliliktir. Dış kaynak kullanımı, uluslararası makine yapım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için önemli bir rekabet faktörüdür. Üretim görevlerinin bir kısmını sürekli olarak transfer ederler ya da kapasite dar boğazlarını aşmak için geçici olarak hizmetlerimizden yararlanırlar.

 2. MASCHINENTECHNIK PRETZSCHENDORF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Mekanik bağlantı elemanları, makine parçaları ve CNC işlenmiş çizim parçaları üretiyoruz. Ürün yelpazemiz şunları içermektedir: - Müşteri çizimlerine göre CNC frezelenmiş parçalar - DIN 6885'e göre geçiş paralel pimler - DIN 6886'ya göre çatal pimler - DIN 271'e göre yan pimler - DIN 508'e göre T-kanallı somunlar ve eşkenar dörtgen yuva somunları - DIN 6887'ye göre tırnaklı pimler - ISO 8746'ya (DIN 878) göre çentikli çiviler 1476), ISO 8747 (DIN 1477) - İsteğe göre DIN 7339, DIN 7340'a göre boru şeklinde perçinler - DIN 6888'e göre disk yayları. Hemen hemen tüm DIN parçaları, çizime göre modifiye edilmiş olarak da üretilebilir. Aşağıdaki işleme yöntemleri mümkündür: kesme, frezeleme, delme, havşa açma, diş çekme (inç ve amerikan dişleri dahil), yüzey taşlama, yuvarlama. Parçalarımız çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır, ör. Makine mühendisliği, elektrik ve. elektronik endüstrisi, dişli yapımı, inşaat ve çok daha fazlası.

 3. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 4. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kriyojenik çapak alma için ekipman olup olmadığı ve Dekapaj, yüksek basınçlı yıkama, aşındırıcı kumlama veya çelik konstrüksiyon, kaynak teknolojisi, mekanik işleme, sac işleme ve 3D baskı - sahibi tarafından yönetilen aile şirketi Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. geliştirme ve üretimde birinci sınıf kalite anlamına gelir! 40 yılı aşkın deneyimimizle geniş bir bilgi birikiminden yararlanabiliyoruz: Elastomer çapak alma ve kriyojenik dekapaj, özel yıkama, aşındırıcı kumlama, çelik yapılar, ses geçirmez kabinler, kaplama ve Kapak, makine çerçeveleri, montajlar, kaynak işlemleri (MIG, MAG, TIG, direnç punta kaynağı, saplama kaynağı, E-kaynak, kaynak robot sistemleri), 7 m freze uzunluğuna kadar 3/4/5 eksenli CNC freze makineleri, 3 m'ye kadar CNC torna tezgahları, CNC alev kesme makineleri, plazma ve Otojen, CNC abkant presler, delik delme, yuvarlak haddeleme, yüzey bitirme (boyama, sıcak daldırma galvanizleme, kromlama, kum ve Cam boncuk kumlama, asitleme ve Perdahlama) ve çok daha fazlası. Dünya çapında teslimat yapıyoruz! !

 5. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 1. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  Döküm ve işleme alanında 30 yıllık deneyime sahip mühendisler, teknisyenler ve üst sınıf uzmanlardan oluşan bir ekibiz. Amacımız, karşılıklı saygıya dayanan uzun vadeli işbirliği ve ilişki kurmaktır. Bunun yanı sıra rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çabaladığımız 1. tercih edilen tedarikçi olmak istiyoruz. BAKIR DÖKÜM: KIGEMA, uluslararası ve yerel döküm standartlarına (DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400 gibi) ve özel alaşımlara uygun kapsamlı bir bakır alaşım yelpazesi kullanarak burç, halka ve manşon üretimi için santrifüj döküm konusunda uzmanlaşmıştır. Sunduğumuz malzemeler bronz, alüminyum bronzlar, kurşunlu bronzlar, özel bronzlar, pirinç ve özel alaşımları kapsamaktadır. CNC İŞLEME: Çelik, dökme demir, demir dışı metaller ve teknik plastiklerde komple işleme çözümleri. Çok çeşitli boyutlarda yüksek hassasiyetli, orta ve küçük seri siparişleri gerçekleştiriyoruz. ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 ve ISO 14001-2005 gibi kalite güvence sistemlerini sürdürüyoruz. IGEMA, ürünlerin sertlik, uzama, mikrometre gibi mekanik özelliklerinin test edilmesini sağlayan laboratuvara sahiptir. KIGEMA ayrıca penetrasyon ve ultrasonik testler gerçekleştirmekte ve EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B'ye uygunluk sertifikaları düzenlemektedir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ölçüm ekipmanlarıyla donatılmış klimalı bir ölçüm odasına sahiptir.

 2. REIMANN INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin kurulduğu 1966 yılından bu yana, müşterilerimizin gereksinimlerini sürdürülebilir bir şekilde karşılama hedefini takip ettik. Termal püskürtme ile bileşenlerin optimizasyonu ve yenilenmesi birçok açıdan çevre dostu olarak tanımlanabilir. Üretim zinciri önemli ölçüde kısalır ve iş parçalarının kullanım ömrü artar. Sonuç olarak, çevreye en zararlı olan hammadde süreci üretim sürecinden tamamen çıkarılmakta veya sadece azaltılmış bir rol oynamaktadır. Ayrıca, ürünlerin hammadde kaynaklarından işleme tesislerine kadar kat ettiği nakliye yolu, onsuz yapmaktan mutluluk duyduğumuz ağır bir yüktür. Bu sosyal bileşen ekonomik bileşenle iyi bir şekilde dengelenebilir, çünkü maliyet faktörü bizim için ve dolayısıyla müşterimiz için üretim sürecinin kısalmasından olumlu etkilenir. Onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde, az önce bahsettiğimiz değerleri yenilikçi yaklaşımlarla destekleyebiliyoruz. Boşuna söylenmemiş: Öğrenmeyi asla bırakmazsınız. Daha da esnek, hassas ve sürdürülebilir bir çalışma şekli hedefi, hem satış hem de üretimdeki çalışanlarımız tarafından gözden kaçırılmamaktadır. Çevre dostu olmanın yanı sıra, Almanya'nın Bavyera bölgesine olan yakın bağlarımızla tanımladığımız şirketimizin aile dostu olması da yüksek bir önceliğe sahiptir.

 1. RPWORLD

  Çin

  Verified by europages badge

  RPWORLD, otomotiv parçaları, tıbbi cihazlar, bilimsel aletler ve daha birçok sektör açısından önde gelen bir mekanik parça imalatçısı ve tedarikçisidir. CNC İşleme, Enjeksiyon Kalıplama, Vakumlu Döküm, Sac Metal İmalatı ve diğer hizmetlerle düşük ve orta hacimli parçaları ve son kullanım parçalarını 3 gün gibi kısa bir sürede üretiyoruz. Talep üzerine imalat hizmetimiz, ürünlerin pazara sunulmasını hızlandırma, geliştirme ve üretim maliyetlerini azaltma ve ürünün kullanım döngüsü boyunca riski en aza indirme konularında yardımcıdır. Olağanüstü hızlı prototip üretimi ve talep üzerine imalat hizmetleri sağlıyoruz. Test ve doğrulama için hızlı prototip üretimi, NPI için düşük hacimli üretim veya ticarileşmeye yönelik hızlanma konularında ihtiyaçlarınız fark etmeksizin tek noktadan imalat çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Neden Bizimle Çalışmalısınız? - Kısa Teslimat Süresi: 7/24 çalışan yüksek ölçüde otomatik ve gelişmiş makineler sayesinde, 3 gün gibi kısa bir sürede teslimat sağlanır. - Sürekli Yüksek Kalite: Gelişmiş denetim ekipmanı ve kalite kontrol sistemleri, özel parçalarınızın 3D dosyalarınız ile tutarlı olmasını sağlar. - Yüksek Hassasiyet: Ekipmanlarımızın sağladığı DIN ISO 2768 M (F) dar tolerans, spesifikasyonlarınızı tam olarak karşılar. - Tek Noktadan Çözümler: Üretim kaynaklarınızı düzene sokmak ve üretim risklerini azaltmak için CNC işleme, enjeksiyon kalıplama ve daha fazlası. - Talep Üzerine İmalat: Esneklik sayesinde özel parçalar hızlı ve etkili bir şekilde üretilir, bu sayede gelişen pazar ihtiyaçları karşılanmış olur.

 2. HSM SEUBERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz kimiz... Fason üretim alanında genç, dinamik bir ekibiz. 2001'de şahıs şirketi olarak kurulduktan sonra, ISO 9001: 2015 sertifikasına sahip güvenilir bir ortaklık hizmet sağlayıcısı haline geldik. 3 lokasyonumuzla, 2.000 m²'lik bir alanda fason üretim alanında size çeşitli işleme süreçleri sunuyoruz. Şu anda 100 tam ve yarı zamanlı personel istihdam ediyoruz ve bunların bir kısmı sizin için 3 vardiya halinde çalışıyor. Aşağıdaki alanlarda destek sunuyoruz: Eleme, ayırma, yeniden işleme, montaj, paketleme, ölçme, elle çapak alma, toplama. Aradığınız alan burada yok mu? Bize ulaşın ve gücümüzün sizin avantajınız olmasına izin verin. Hizmetinize sunduğumuz kendi araç filomuzla esnek bir yapıya sahibiz. Siz de çok yönlü kaygısız paketimizden yararlanabilirsiniz. Yakın gelecekte sizi de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız! HSM – Fason üretimin her alanında ortağınız!

 3. BULUT CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BULUT CNC MAKİNA'nın Türkiye'de titizlikle üretilen talebe uygun CNC projeleriyle benzersiz hassasiyeti deneyimleyin. Mükemmelliğe adanmış olarak, bileşenleri özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlama konusunda uzmanız. Karmaşık makine parçalarından ısmarlama proje elemanlarına kadar, ekibimiz optimum çözümler için en son CNC frezeleme, tornalama ve işleme tekniklerini kullanır. Makine, havacılık, deniz hidrolik ve otomotiv dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek, hassas ve verimli proje tamamlama imkanı sunuyoruz. Türkiye'de gururla üretilen, beklentileri aşan birinci sınıf çözümler için BULUT CNC MAKİNA'ya güvenin. Ürünlerimiz: • Otomotiv endüstrisi için hassas makine parçaları • Havacılık endüstrisi için hassas makine parçaları • Denizcilik endüstrisi için hassas makine parçaları • Hidrolik endüstrisi için hassas makine parçaları Ürünlerimizin en yüksek mükemmellik kriterlerini karşılamasını sağlamak için uluslararası kalite standartlarına ve sertifikalarına bağlıyız. Özel ve proje bazlı çalışarak, özel ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve özveriyle karşılıyoruz. İster tek bir prototipe ister büyük ölçekli üretime ihtiyacınız olsun, uzmanlığımız ve kaynaklarımız beklentileri aşan sonuçları garanti eder. Kalite ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, projenizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. BULUT CNC MAKİNA ile hassasiyetin dönüştürücü gücünü deneyimleyin.

 4. ASTICHER MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Asticher Srl, ISO 9001-2008 ve ISO/TS 16949 standartları belgelerine sahiptir, şirket bünyesinde yer alan kalifiye personelin yerine getirdiği son derece dikkatle gerçekleştirilmiş laboratuvar testleri sayesinde son derece yüksek kalite standartları garanti eder. Firma, 2. seviye nitelikli operatörlere sahiptir. Asticher Srl ayrıca son teknoloji ürünü cihazlara da sahiptir, örneğin: 3D ölçüm makinesi, 3d ölçümler için antropomorfik kol. Firmamız, kontrol edilecek parçanın hareket ettirilmesine gerek olmadan doğrudan bulunduğu yerde topometrik optik taramaları gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra şu sektörler için mekanik yapılar gerçekleştirebilir: enerji, yağ&gaz, özel araçlar, servis-modernize etme, siderürji, otomotiv, prototip, dış işlemeler, üçüncü şahıslar için test.

 5. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 6. KRATZER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kratzer adı tam toleranslar, yüksek üretim derinliği ve karmaşık yapı parçaları anlamına gelir. Böylelikle, müşterilerinizin ürünlerinizden bekledikleri yüksek kaliteyi bizden tam olarak alırsınız. Şirketimizdeki çalışanlar kendilerini aile fertleri olarak hissederler. Böylelikle, müşterilerimize sadece hatasız parçalar sağlamak için değil, her şeyden önce kişisel bir hizmet sunmak için hepimiz bir araya geliyoruz. Sadece bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve size gerçekçi bir zaman diliminde neler yapılabileceği konusunda ayrıntılı danışmanlık verelim. Çünkü sadece ne tutabileceğimiz sözleri veririz. Bu size somut planlama yapma fırsatı verir - bize güvenebilirsiniz! Nitelikli ve motive çalışanlarımıza ek olarak, sürekli olarak yatırım yaptığımız son teknoloji makine, teknoloji ve üretim yöntemlerine de güveniyoruz. Böylece en yüksek kaliteyi en uygun fiyat performans oranında elde edersiniz.

 7. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 8. VECA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Gerçekleştirdiği yüksek teknolojili hassas mekanik işleme sayesinde VECA GROUP, motorlu sporlar, su sporları, havacılık, helikopter, askerlik, gıda endüstrisi ve tıp ve sağlık araştırması sektörlerine yönelik çok yüksek hassasiyetli mekanik parçalar üretmektedir. Dünya mükemmel mekanik işleme pazarının en ileri düzeyli bilgi ve deneyim birikimi. VECA tesisinde her bir ürünü %100 kontrol eden robot sistemine sahip üç ayrı tam donanımlı metroloji bölümü bulunuyor.

 1. STEEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  STEEC, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin kesilmesi, metal delme, metal frezeleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, SMALL METAL PARTS, hassas tornalama işlemleri, CNC freze, hassas frezeleme, CNC'de işlenmiş prototipler, cnc kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontinha-Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. AXINAR SMPC

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  AXINAR SMPC, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Merkezi ısıtma - Sistemler, imalat borular, endüstriyel ekipman, hava taksisi, basit makarna şekilleri, Lazer kesimi, paslanmaz çelik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. TITIZ CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TITIZ CNC MACHINING, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel dizayn, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, metal teller için elektro erozyon makinaları, hassas tornalama işlemleri, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC frezeleme, CNC freze tezgahı, CNC çevrilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul / Beylikdüzü, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Metal tutturucular, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, küçük metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. LINDENBERG TECHNICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LINDENBERG TECHNICS AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. BW METALL HEILBRONN

  Almanya

  Verified by europages badge

  BW METALL HEILBRONN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, basınçlı cihazlar, vakumlu kaplar, reaktörler, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lieboch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. PROJEKTO AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PROJEKTO AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Au, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin dövülmesi öğütülmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.747 Şirketler