• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin dövülmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin dövülmesi - Ithalat/Ihracat

 1. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. OSK-KIEFER GMBH

  Almanya

  Merkezi Oberhausen şehrinde bulunan OSK-Kiefer GmbH şirketi fason parçacık püskürtme işleri (shot peening) için güvenilir partnerinizdir. Özel, sıra dışı, tek veya seri parçaların tümünü işlemekteyiz. Uzun vadeli ve kısa sürede belli bir zamanda teslim edilecek siparişleri kabul etmekteyiz. Teslimat programımız şu işlemleri kapsamaktadır: Parçacık püskürtme ile dövme, bilye püskürtme işlemi, cam bilye püskürtme. Bilye püskürtme işleminde hedef titreşim ve ürün ömrünün dayanıklılığının arttırılmasıdır. Standartların direktiflerine uygun kalite kontrolleri bizim için doğal bir süreçtir.

 3. SRI SARE MAKINA SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

 4. CHORRO NAVAL

  İspanya

  CHORRO NAVAL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vigo-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BASUYAU METAL SOLUTIONS

  Fransa

  BASUYAU METAL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, Plazmalı kesme, Çelik ve metallerin kesilmesi, mobil öğütücü, Çelik ve metallerin dövülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solesmes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MCI

  Fransa

  MCI, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Boya kurutucu fırınlar, Çelik ve metallerin dövülmesi, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, emici kasalar, Boya kurutucu fırınlar, Çelik ve metallerin dövülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dompierre Les Ormes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ENDUSTRI GM

  Türkiye

  ENDUSTRI GM, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel hava kurutucuları, tanklar için aşınmaya karşı koruma, kumlama, demir çelik endüstrisinde toz alma işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. WINOA / W ABRASIVES

  Fransa

  WINOA / W ABRASIVES, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, Doğal aşındırıcı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Cheylas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. UKRMINGLASS LLC

  Ukrayna

  UKRMINGLASS LLC, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal matlaştırma, elle kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brovary, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SAMEP SAS

  Fransa

  SAMEP SAS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, plastik malzemelerin metalle kaplanması, Çelik ve metallerin dövülmesi, boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Berthevin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SONOPOL

  Fransa

  SONOPOL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vendome Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BRETON INDUSTRIE

  Fransa

  BRETON INDUSTRIE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, çelik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laneuveville Devant Nancy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SARL HAMON CLAUDE

  Fransa

  SARL HAMON CLAUDE, yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin dövülmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, ahşap yüzeylerin işlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tinchebray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL

  Fransa

  GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, metal kumlama, Çelik ve metallerin dövülmesi, endüstriyel resimler, lakeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dannemarie-Sur-Crete, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MR ENTREPRISE

  Fransa

  MR ENTREPRISE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE

  Fransa

  PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, Metalleştirme, Çelik ve metallerin dövülmesi, taneciklerle yüzey temizleme, Metalleştirme, endüstri boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ecouflant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TURBOTECNICA S.R.L.

  İtalya

  TURBOTECNICA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum püskürterek temizleme ekipmanları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Kum püskürterek temizleme ekipmanları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, taneleme makinaları, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DAMA DECOLLETAGE

  Fransa

  DAMA DECOLLETAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin dövülmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Klima ve ısıtma, Çelik ve metallerin dövülmesi, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RÖCHLING RODING GMBH

  Almanya

  RÖCHLING RODING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG

  Almanya

  BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG, yılında kurulan ve Metalleştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, Dövme malzemeleri, Pas önleyici kimyasal ürünler, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi, Dövme malzemeleri, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kloster Lehnin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WOLFSWERKE SACHSEN GMBH

  Almanya

  WOLFSWERKE SACHSEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parça temizliği, Lazerle işaretleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lengenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MECAMOB

  Fransa

  MECAMOB, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısıl laklama, metal kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coarraze, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CORROSION PROTECTION

  Macaristan

  CORROSION PROTECTION, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hodmezovasarhely, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. E2TN

  Fransa

  E2TN, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, metallere korozyon önleyici kaplama, Çelik ve metallerin dövülmesi, Kriyojenik temizleme, endüstriyel reçine kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lapeyrouse-Mornay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JGP DIENSTLEISTUNGEN AG

  İsviçre

  JGP DIENSTLEISTUNGEN AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schmidigen-Mühleweg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. OSK-KIEFER GMBH

  Almanya

  OSK-KIEFER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, metal yüzey bitirme – makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oppurg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BV SRL SHOT BLASTING AND WASHING MACHINES

  İtalya

  BV SRL SHOT BLASTING AND WASHING MACHINES, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal ufalama makinaları, metal kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. KLEIN LUX

  Lüksemburg

  KLEIN LUX, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, Metalleştirme, Çelik ve metallerin dövülmesi, Metalleştirme, endüstri boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Differdange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. WOLFF STRAHLTECHNIK

  Almanya

  WOLFF STRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Çelik ve metallerin dövülmesi, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pliezhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GM FINISHING SRL

  İtalya

  GM FINISHING SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kumlama, metal vibrajı, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin dövülmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.482 Şirketler