• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin delinmesi zımbalanması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin delinmesi zımbalanması - Ithalat/Ihracat

 1. BOSPORAS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Metal işleme alanında lider bir üretici olan Bosporas Makine ile tanışın. 20 yılı aşkın rakipsiz uzmanlığımızla 2006 yılında Türkiye'de kuruldu. İnovasyon ve kaliteye olan bağlılığımız, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış mühendislik tasarım çözümleri sağlar. En yüksek makine performansı için tam teknik destek sunuyoruz. İster çelik bobini ister sac kullanın, size özel çözümler sunuyoruz. Kapsamlı ürün portföyümüz şunları içermektedir: •Boy Kesme Hatları •Kesme Hatları •Roll Form Hatları •Açıcı Makineleri •Sarıcı Makineleri •Düzleştirici Makineleri •Leveler Makineleri •Besleyici Makineleri •Servo Besleyici Düzleştiriciler •Kesme Makineleri •Pres Makineleri Makinelerimiz çelik, alüminyum ve pirinç işleyerek çeşitli endüstri ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. AB CE belgeleri ile sertifikalandırılmış olarak mükemmellik ve güvenlik sağlıyoruz. Kuzey Amerika'daki geçmişimizle küresel kalite ölçütlerinin ötesine geçiyoruz. Hassas mühendislikle hazırlayarak, verimlilik ve tutarlılığı garanti ediyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz!

 2. OBERMEYER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OBERMEYER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen A.t.w., Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KLAUS-DIETER NEUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLAUS-DIETER NEUS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHERPE MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHERPE MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RENERGIE SYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RENERGIE SYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Königshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STANTOOL

  Belçika

  Verified by europages badge

  STANTOOL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel prototipler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 3. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 4. IMS STEEL TURKEY

  Türkiye

  İMS çelik, 2007 yılında kuruldu. Bu tarihten itibaren türkiye içinde Belirli projelerde ana yüklenici olarak görev aldı. Türkiye nin en büyük projesi olan, Socar, Star Rafinerisinde Belirli Sahaların çelik konstruksiyon projelerini başarı ile tamamladı. Tamamladığımız bazı projeler, Atatürk olimpiyat Stadı, Beylikdüzü Balık Hali, Florya Otopark, Sur Yapı Axis İstanbul, Şişli Etfal Hastanesi, Rönesans Üst Geçidi, Z.Burnu Çırpıcı Sosyal Tesisi gibi projeleride başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda izmitte kendisine ait atölyede projeye göre imalat, yarı mamaül ve maül olarak üretim aşamalarını gerçekleştirmektedir.

 5. WSP PRÄZISION

  Almanya

  WSP PRÄZISION, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hohenwart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MÜLLER-SCHWEITZER GMBH & CO. KG

  Almanya

  MÜLLER-SCHWEITZER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOCHBERGER STAHL-SERVICE GMBH

  Almanya

  HOCHBERGER STAHL-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pleidelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SATTLER GROSSTEILBEARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  SATTLER GROSSTEILBEARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grünhain-Beierfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEUENHAUSER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  NEUENHAUSER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MEVACO GMBH

  Almanya

  MEVACO GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dövme saclar, Genişletilmiş metal saclar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dövme saclar, Genişletilmiş metal saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RMIG AS

  Norveç

  RMIG AS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stokke, Norveç 'de bulunmaktadır.

 5. SPANO GMBH SPANNSYSTEME UND NORMALIEN

  Almanya

  SPANO GMBH SPANNSYSTEME UND NORMALIEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oederan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EUROPERF

  Belçika

  EUROPERF, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Delikli metal levha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. HERMES ABRASIVE

  Türkiye

  HERMES ABRASIVE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, kumlama granülleri, alüminyum oksit, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. FOLSANA PRESSED SECTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  FOLSANA PRESSED SECTIONS LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bolton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL

  Romanya

  A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delikli metal levha, dekorasyon eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. MECHTOP AG

  İsviçre

  MECHTOP AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wangen B. Olten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MAINSITE GMBH & CO. KG

  Almanya

  MAINSITE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Test ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, plastik ve metal materyalerin işlenmesi, plastik malzemelerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obernburg Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GAUDENZI SRL

  İtalya

  GAUDENZI SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal kafesler, delikli saclar, haddelenmiş saclar, metal teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albignasego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GRABER-SCHLEIFTECHNIK

  İsviçre

  GRABER-SCHLEIFTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kirchberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. KGW SCHWERINER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KGW SCHWERINER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwerin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ERNST VORMWALD GMBH

  Almanya

  ERNST VORMWALD GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Freze ve trapan kirişleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HINCA SOLAR

  İspanya

  HINCA SOLAR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. foto kimyasal güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valverde Del Camino, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. METAALBEDRIJF VEMEWA

  Hollanda

  METAALBEDRIJF VEMEWA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rhenen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH

  Almanya

  HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Freze ve trapan kirişleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dauchingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin delinmesi zımbalanması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.052 Şirketler