• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin delinmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin delinmesi - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geseke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASCENTA INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASCENTA INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Emmerich Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin delinmesi, hassas mekanik işlemeler, Çelik ve metallerin delinmesi, şahsa özel mekanik işleme, metal tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Straubenhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schlieren, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SCARONI DOMENICO & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  SCARONI DOMENICO & C. SNC, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin delinmesi, hassas mekanik işlemeler, metal delme, Çelik ve metallerin delinmesi, metallerin yağının arındırılması, metal dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bräunlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Höhnhart, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. 1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leuzigen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. F. GÜNTER GES.MBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  F. GÜNTER GES.MBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Enzesfeld-Lindabrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Rodach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROUILLER + HIRT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ROUILLER + HIRT AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuenegg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MTP KERSCHBAUMER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MTP KERSCHBAUMER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Piberbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Urach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PERNDORFER MASCHINENBAU KG

  Avusturya

  Perndorfer Maschinenbau KG'ya hoş geldiniz. Firmamız 30 yılı aşkın süredir su jeti kesme makineleri ayrıca su arıtma tesisleri alanında üstün kaliteli endüstri tekniği sağlıyor. 2000 mm'den geniş alanları işlemek için portal yapılı ve konsol yapım şekline sahip su jeti kesme makinelerini sunuyoruz. Su jeti makinesinin amacı yüksek basınçlı su huzmeleri kullanarak iş parçalarını parçalamaktır. 3D su jeti ile kesimde 6000 bar yüksek basınçlı ve 1000 m/sn çıkış hızlı su huzmesi kullanılır. Özel su jeti ile kesme sistemlerimiz boru kesme makineleri olarak kullanılabilir. Su jeti ile kesme makinelerimiz sadece en iyi yüksek basınçlı pompalar ve bileşenlerle donatılmıştır. Tekliflerimiz: 2D / 3D su jeti ile kesme sistemlerinin taslağı, geliştirilmesi, imalatı, saf su jeti kesme sistemleri, özel makine imalatı. Mekanik fason üretim. Yapı gruplarının imalatı. Prototip.

 6. KEY IMALAT SANAYI IC VE DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  2017 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız Key İmalat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmuştur. İş makinaları ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız, daha sonraları havacılık, otomasyon ve endüstriyel sektörlerinde yüksek hassasiyetle makina yedek parçası, özel makineler, ölçüm aparatları ve fikstürler imal ederek bugünkü yerini almıştır. Makine parkurumuzu en son çıkan teknolojik imkanlardan yararlanarak yenilemeye ve genişletmeye devam ediyoruz. Tecrübe ve birikimimize dayanarak büyümek için, müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak benimsedik ve bugünkü geldiğimiz noktaya müşterilerimizle olan karşılıklı güven sayesinde ulaştığımızın farkındayız. MAKINA PARKURUMUZ; 1 ADET 5 EKSEN DMG MORI, 2 ADET 3 EKSEN TOPPER, 2 ADET TORNA TOPPER, SMM OLCUM CİHAZI, DALMA EREZYON MAKINASI OLARAK HER KESIME HITAP EDEBİLECEK SAGLAM Bİ RPARKURA SAHIBIZ.

 7. SAYKO METAL

  Türkiye

  Sayko Metal 2014 yılında Demir - Çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Sayko Metal, 2015 yılına gelindiğinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir. Artık en son teknolojiye sahip cihazlarla donanmış halde olan firmamız, günümüzde lazer kesim işleminde tüm rakipleri arasından sıyrılarak farklı bir konuma ulaşmış ve sektöründe öncü konuma gelmiştir. Sayko Metal, bünyesindeki kalifiye elemanları ve kısa sürede verdiği hizmetlerle "sınırsız müşteri memnuniyeti, sınırsız kalite" sloganıyla bugün tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

 8. DIZAYN PERFORE

  Türkiye

  Deliklisac/Perfore imalatında 25 yıllık tecrübe ile siz değerli tedarikcilerimize hizmet etmeye devam etmekteyiz 1mm ila 100 mm perfore çap 0, 50 ila 10 mm malzeme kalınlığı 2000x4000 ebat işleme kapasitesi

 1. EBY TEKNOLOJI MAKINE

  Türkiye

  Ankara'da faaliyet göstermekte olan şirketimiz 1000mm'lik 4 Eksen CNC Dik İşleme Merkezimiz ile siz değerli müşterilerimizin, talaşlı imalatlarına, hız ve hassasiyet odaklı şekilde hizmet vermektedir.

 2. PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH

  Almanya

  PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wittibreut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEGEDÜS E.K.

  Almanya

  HEGEDÜS E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ostfildern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TSCHUDIN + HEID AG

  İsviçre

  TSCHUDIN + HEID AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin delinmesi, Titanyumdan CNC torna parçaları, Pirinç dönmeli parçalar, Otomatik torna parçaları, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldenburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. NOVA STEEL

  Türkiye

  NOVA STEEL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik ve alüminyum gidonlar, HGV yedek parçaları, Hafif çelik konstrüksiyonlar, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osmaniye, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. IMTECH GMBH & CO. KG

  Almanya

  IMTECH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Dürrheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LASER XENIA

  Almanya

  LASER XENIA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KORMOS ÉS FIAI KFT

  Macaristan

  KORMOS ÉS FIAI KFT, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ordacsehi, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH

  Almanya

  K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN

  Almanya

  CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Genthin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin delinmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.690 Şirketler