• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin doğrultulması düzeltilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin doğrultulması düzeltilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. KLAUS GROSS KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLAUS GROSS KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ARKU MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARKU MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  EUROTEC SRL TEMPRA METALLI AD INDUZIONE, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, endüksiyonla temperlenmiş, metale su verme işlemleri, Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EMPO LTD.

  Türkiye

  We are the manufactuer of rebar & wire processing machineries in TURKEY . Performed by the design of wire and iron processing machinery sector, both domestically and in the world market showed that the quality of the name announced as soon as possible. In recent years, post-processing iron processing machinery and plants produced by advanced technology, but also a partner in the Albania through the first western European countries, including the sale of machines that perform all over the world and a company that has become known for.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KOHLER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  KOHLER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lahr/schwarzwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. THE INDEPENDENT ENGINEERING CO LTD

  Birleşik Krallık

  THE INDEPENDENT ENGINEERING CO LTD, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evesham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CELETTE GMBH

  Almanya

  CELETTE GMBH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. S.A.R.O.M. (S.R.L.)

  İtalya

 5. MOELLER OG BISGAARD APS

  Danimarka

 1. OMDAHL AS

  Norveç