• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin gerilmesi haddeden geçirilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin gerilmesi haddeden geçirilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. PRESSTECK S.P.A.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Pressteck şu anda 100'ün üzerinde çalışanı bulunan ve kademeli transfer preslerinde hassas derin çekilmiş parçaların önde gelen üreticilerinden biridir. Müşteri spesifikasyonlarına bileşenler ve çizimler göre parçalar üretmekteyiz. Ürünlerinizin kullanım ömrü boyunca müşteri hizmetleri vermekteyiz. PressTeck'te tüm süreçler en iyi şekilde organize edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Malzeme tedarikinden üretime ve ihtiyaca dayalı teslimata kadar zamanında tedarik sağlamaktayız. Tek kullanımlık, yeniden kullanılabilir ve özel ambalajlar. Talep üzerine özel çözümler de mümkündür. PressTeck esas olarak paslanmaz çelik ve demir dışı metalleri işlemektedir. Üretilen ürünlerin dünyanın her yerine dış satımı yapılmaktadır. PressTeck, geri dönüşümü kolay metal ürünler kullanmaktadır. Süreçler, çevreyi ve doğayı korumak için en katı kurallara uygundur. Önde gelen üreticiler Pressteck'e güvenmektedir, ya siz?

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Hassas baskı parçaları, Kesilmiş parçalar, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olpe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weng Im Innkreis, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. METALLURGICA LOCATELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALLURGICA LOCATELLI SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hadde sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calolziocorte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG

  Almanya

  Modern imalathanelerde paslanmaz çelikten, çelikten ve demirsiz metallerden yüksek hassasiyete sahip derin çekme parçaları üretilir. Üretimimizin odak noktası, ince duvarlı ve çoğunlukla dönel simetrik, 0, 15 - 2, 3 mm kalınlığında oyuk gövdeler üretmektir. Burada sadece boyut, şekil ve pozisyona yönelik en küçük hata sınırlarına değil; yapı parçalarının dış yüzey kalitesine yönelik yüksek talepler de dikkate alınmaktadır. Ayrıca üretici yapı parçasının temizliği de burada her zaman önemli rol oynamaktadır. Gerekirse, yapı parçalarının dış yüzeyleri mekanik veya galvanik olarak işlenebilmektedir. Firmamızda yılda yaklaşık 1200 ton paslanmaz çelik, 1800 ton çelik ve 80 ton demirsiz metal işlenmektedir. Çalışanlarımızın bilgi birikimiyle en modern üretim tesisleri sayesinde, olağanüstü durumlarda 20'nin üzerinde şekil değiştirme adımı gerektiren, en karmaşık geometrilerde üretim sağlanmaktadır. Bu sırada talep edilen hassaslık ve kalite de göz önünde bulundurulmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH

  Almanya

  Her şeyi bir kaynaktan alabilmek için, temel yetkinlikleri zımbalama teknolojisi ve alet yapımı olan, uluslararası arenada faaliyet gösteren, modern bir şirket mi arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.. Kendi takım imalat tesisimizde, müşterilerimizin münferit ihtiyaçlarına göre muhtelif delikli büküm parçalarının imalatı için gereken aşamalı kompozit takımların yanı sıra çekme ve bükme araçlarını da üretmekteyiz. Tasarım, delikli büküm parçaları, parça temizliği ve takım imalatı - zamanında teslimat, tüm müşteriler ve endüstriler için hassas ve rekabetçi fiyatlar. İddiamız, beklentilerinizi yerine getirmek ve mümkünse beklentilerinizi aşmaktır. Hizmetlerimiz: Tasarım: Aşamalı kompozit takımların en modern yazılım ile 3D tasarımı, takım imalatı, delikli büküm parçaları, parça temizliği: En iyi temizlik sonuçları ve kalıntısız kurutma bileşen temizliğini en yüksek standartlara getirir.

 2. AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN

  Almanya

  Çekiyoruz, bastırıyoruz, zımbalıyoruz, presliyoruz! Çeliği, metalleri ve sacları işliyoruz. Ekonomik parti büyüklüklerinde derin çekme işlemi metal preslemeye göre ilginç bir alternatif oluşturabilir. Yüksek hassasiyetler, sabit malzeme kalınlıkları ve hızlı imalat süreleri temel özelliklerimizdir. Diğer ürünlerimiz arasında: Biçimlendirme tekniği, metal yarım küreler, metal huniler, metal pres parçaları, zımbalama parçaları, çekme parçaları, aparat ve hazne imalatı, sac işleme, metal biçimlendirme vb.

 3. ORESTE CASTELNUOVO

  İtalya

  ORESTE CASTELNUOVO, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cesana Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Almanya

  ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St. Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERL-PLAST GMBH

  Almanya

  ERL-PLAST GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Markt Erlbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METE STEEL

  Türkiye

  METE STEEL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. haddelenmiş çelik çubuklar, sıcak laminaj, soğuk çekme çelik, Yuvarlama için çelikten çubuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DEMAR CELIK (DEMAR STEEL)

  Türkiye

  DEMAR CELIK (DEMAR STEEL), yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğuk çekme metal teller, soğuk haddeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI

  İsviçre

  KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wängi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. TRAFILERIA CERUTI

  İtalya

  TRAFILERIA CERUTI, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik çekme tesisi, Ölü Deniz ürünleri, soğuk çekme çelik, hadde sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH

  Almanya

  WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEVA METAL

  Belçika

  BEVA METAL, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Retie, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. NOVOFIL WELDING WIRE

  İtalya

  NOVOFIL WELDING WIRE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Manocalzati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polanya

  BIZON INT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiviler ve küçük çiviler, sanayi agrafları, dikiş makinası, Çiviler ve küçük çiviler, pnömatik çivileyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baniocha K. Warszawy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA

  İtalya

  TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta perdeler, çevreleme için metal hasırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. METAL SOLUTION CONSULT LTD

  Yunanistan

  METAL SOLUTION CONSULT LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel çelik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Slovenya

  KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, tig kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Metlika, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  İtalya

  METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ledro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES

  Fransa

  RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel çelikler, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Özel çelikler, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ACIA SUD

  Tunus

  ACIA SUD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Hafif metal yapılar, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SFAX, Tunus 'de bulunmaktadır.

 6. MADENCAN STEEL PROFILES

  Türkiye

  MADENCAN STEEL PROFILES, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölü Deniz ürünleri, inoks profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SAEY

  Fransa

  SAEY, yılında kurulan ve Genel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BOOISCHOTSE METALEN

  Belçika

  BOOISCHOTSE METALEN, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Endüstriyel Hırdavat, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Booischot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK

  Almanya

  A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wutha-Farnroda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GEBAUER & GRILLER KABELWERKE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  GEBAUER & GRILLER KABELWERKE GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz