• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin kesilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin kesilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. CHMIELINSKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Walbrzych, Aşağı Silezya'da bulunan CHMIELINSKI bir aile şirketidir. 2010 yılından bu yana çelik, demir dışı metaller, kauçuk, plastik, cam ve taş dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler için su jetiyle kesim hizmetlerinde uzmanlaştık. Gelişmiş ekipmanlarımız, hassas 2D ve 3D kesim için Dinamik Su Jeti kafası da dahil olmak üzere en son teknolojiyle donatılmış ünlü FLOW şirketinin üç su jetli kesim makinesine sahiptir. Ayrıca mermer, taş ve cam gibi kompozit ve kırılgan malzemelerle çalışmamızı sağlayan Ultra Pierce delme sistemini kullanıyoruz. Olanaklarımız maksimum 2000 x 4000 mm boyutunda ve 200 mm kalınlığa kadar olan malzemeleri kapsamaktadır. 6500bar'a kadar ulaşan yüksek basınçlı pompalarla üretim maliyetlerini optimize edebiliyoruz. Bizi farklı kılan, yenilikçi teknoloji, kısa teslim süreleri ve kapsamlı müşteri hizmetleriyle desteklenen kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımızdır. Ücretsiz hizmet teklifleri vermekten memnuniyet duyuyoruz ve DXF/DWG dosya formatlı talepleri işleyebiliyoruz. Ayrıca, ister teknik şartnamelerden ister elle çizilmiş eskizlerden olsun, tasarım hizmetleri sunuyoruz. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

 2. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd şirketi her tür sanayiye yönelik Metal CNC işleme, tornalama, damgalama ürünleri konusunda uzmandır. Malzemeler paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum, pirinç, karbon çeliği vb. Tüm endüstri gereksinimlerini karşılayabiliriz : Elektrikli cihaz, elektronik, otomobil parçaları, LED aydınlatma, mobilya, makine ve ekipmanları, temizlik veya tıbbi ekipmanları, plastik ve kalıp hatları ve benzeri. Promostar, ABD, Avrupa, Güney Asya ülkelerine ihracat konusunda tam deneyime sahiptir. +/-0.002mm seviyesinde toleransa ulaşabiliyoruz. ROHS, REACH standart sertifikaları temin edilebilmektedir. Materyaller ASTM, UNI niteliği taşıyabilmektedir. ISO 9001: 2008 ve ISO TS16949. Özelliğimiz: İyi yönetim fabrikası ile orta büyüklüğe sahip olmamız. Makinelere ve işçi teknolojilerine çok yatırım yapıyoruz ve güçlü bir insan kaynakları departmanına sahibiz. Tüm ekibimizin 8 yıldan fazla bir ilişkisi var. Ekip olarak çalışıyoruz. PromoStar dünya çapında iyi bir krediye sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 3. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA şirketi bir metal işleme şirketidir. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA şirketi 1997 yılında Águeda ilçesinde kurulmuştur. Metalik yapılar, metalik konstrüksiyonlar, trabzanlar, korkuluklar ve kapılar üretiyoruz. Endüstriyel kulübeler yapıyoruz. Ayrıca küçük ve büyük kapılar, korkuluklar ve küçük çatılar gibi projeleri de gerçekleştirme kabiliyetimiz var. Şirket, uzun yıllardır iç ve dış pazarlarda deneyime sahiptir: örneğin İspanya, Fransa, Angola, Mozambik. Her türlü demir, kaynaklı alüminyum veya paslanmaz çelik işleri yapıyoruz. Birkaç tasarımcı ve mühendisten oluşan bir teknik departmanımız var ve 3D modelleme yapıyoruz. En iyi malzemeleri, ekipmanı, yöntemleri ve süreçleri kullanarak mükemmelliğe oynuyoruz ve projelerinizi yürütmek için yetkin ve motive bir ekibe sahibiz. Lazer kesim, büküm, kesme ve delme, kaynak makinemiz bulunmaktadır. EN1090 ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz.

 4. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution, çok dar toleranslara ve karmaşık şekle sahip parçaların işlenmesi için prototip, küçük ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız CNC frezeleme ve torna işlemedir: Havacılık ve Uzay, Petrol ve Gaz, İlaç, Formula 1 gibi endüstrilerde 3 eksen, 4 eksen, 5 eksenli işleme. İşlenmiş parça türleri: Hava araçları bileşenleri, Aerodinamik bileşenler, Valfler ve bileşenler, Denizaltı konektörleri, Hidrolik bileşenler. Malzemeler: Alüminyum alaşımlar, Çelik, Paslanmaz Çelik, Inconel, Titanyum. Özel işlemler: eloksal, sert eloksal, kimyasal parlatma, ısıl işlem, esmerleştirme işlemi. Üretim tipi: küçük seriler (10-100 adet), orta seriler (100-5000 adet), toptan (5000-30000 adet). Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1864 yılında F. Ossenberg & Co. KG unvanı ile bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, şu anda ailenin 5. nesli tarafından yönetilmektedir. Julius Grefe KG şirketinin 1997 yılında devralınmasından bu yana firma "Ossenberg & Grefe" unvanı altında faaliyet göstermektedir. Doğaldır ki, DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahibiz! Her iki şirketin de başlangıçtaki üretim yelpazesi, tekstil ve deri işleme için kullanılan toka, halka ve kancalardan oluşuyordu. Zaman içinde başka uygulama alanları için de ürünler bunlara katıldı. Bugün üretimin odak noktasında, çok çeşitli sektörlerden 1000'den fazla müşteri için teknik tel bükme, damgalama ve montaj malzemelerinden oluşan klasik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunun için 60 çalışanımız, 5.000 m²'den daha büyük olan işletme sahasında günde yakl. 500.000'den fazla parça üretmektedir. Farklı işleme seçeneklerimiz, kendi takım üretimimiz ve kendi galvanizleme atölyemiz sayesinde en karmaşık işleri bile hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çözebilecek durumdayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLÜGEL CSS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Flügel CSS dünya çapında önde gelen bileme çeliği üreticilerinden biridir. Müşterilerimiz arasında, en iyi çatal bıçak takımı ve ev eşyaları üreticilerinin yanı sıra profesyonel kullanım araçlarının uzman üretici ve toptancıları bulunmaktadır. Evde ve profesyonel alanda kullanım için çok çeşitli bileme çelikleri ve bıçak bileme makineleri sunmaktayız. Ürün yelpazemiz, geleneksel bileme çelikleri, bıçak bileyicileri, elmas / seramik kaplı bileme çelikleri ve dış mekan ve boş zamanlar için özel ürünleri kapsamaktadır. Ürün portföyümüz ayrıca zımbalanmış , ham bıçak ve makasların yanı sıra tarım, kâğıt sanayii vs. gibi profesyonel kullanım için özel bıçak ve benzeri ürünleri de içermektedir. Modern otomatik damgalama presleri ve serbest kesim presleri yüksek esneklik ve üretkenlik sunmaktadır. Koruyucu gaz bantlı fırın sertleştirme atölyesi, çatal bıçak takımlarının bireysel ısıl işlemlerinde uzmanlaşmıştır ve makine mühendisliği, tıbbi teknoloji vs. gibi diğer birçok endüstriyel alan için fason hizmet sağlamaktadır.

 2. VIRMER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  İşiniz malzemeleri kesmek, gravür yapmak veya işaretlemekse CNC makinenizi satın almanın veya değiştirmenin zamanı geldi. Yeni bir makine satın almadan önce kendinize birçok soru soruyorsunuz: İyi çalışır mı? Ömrü ne olur? Bir yıl mı? Bir ay mı? Bir hafta mı? Virmer, bir CNC makinesi satıcısından daha fazlasıdır, işletmeniz için gerçek bir ortağız. CNC makinelerimizi etkin bir şekilde çalıştırarak mümkün olan en iyi son ürünleri nasıl yapacağınız konusunda teknik uzmanlığımızı size sunuyoruz.

 3. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 4. STEEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  STEEC, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin kesilmesi, metal delme, metal frezeleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, SMALL METAL PARTS, hassas tornalama işlemleri, CNC freze, hassas frezeleme, CNC'de işlenmiş prototipler, cnc kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontinha-Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. FUSED MACHINERY

  Belçika

  Verified by europages badge

  FUSED MACHINERY, yılında kurulan ve Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, sanayi için ürünler, Çelik ve metallerin kesilmesi, budama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ADMET SP. Z O. O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  ADMET SP. Z O. O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, alüminyum sac kubbeleme, metal lehimi, bakır sac kubbeleme, galvanize sac kubbeleme, demir sac kubbeleme, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, hava taksisi, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kobyłka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ESTIMET SP Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  ESTIMET SP Z O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, metal boruların senterlenmesi, metallerin işlenmesi, cam kesme işçiliği, mekanik iskelet, tig kaynağı, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koczała, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Kalıp ve modeller, Çelik ve metallerin kesilmesi, sac kesme ve işleme, levha işleme kalıpları, Çelik ve metallere şekil verilmesi, kesme kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GÜNDÜZ METALLBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÜNDÜZ METALLBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INOXEA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  INOXEA SRL, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin kesilmesi, paslanmaz çelik doğrama işleri, paslanmaz çelik kaynağı, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, paslanmaz çelik işleme, Çelik ve metallere kaynak yapılması, paslanmaz çelik borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LASER MECCANICA S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  LASER MECCANICA S.R.L, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin kesilmesi, metal kesme işleri, sac kesme ve işleme, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin kesilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albano Laziale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLIDOR HEUER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOLIDOR HEUER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heilbad Heiligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PROMEX BG

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PROMEX BG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Eğme makine aletleri, Sac ve borular, Dövme saclar, Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNOGROUP

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  TECHNOGROUP, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Çelik ve metallerin katlanması, Metal işleme, Özel üretimler, Çelik ve metallerin kesilmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Çelik ve metallerin katlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petrich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. HEUER METALLWAREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEUER METALLWAREN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alet yapımı, topografik haritalar, Kesilmiş parçalar, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großröhrsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHOCK GROUP

  Almanya

  SCHOCK GROUP, merkezi Stuttgart yakınlarındaki Urbach'ta bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren bir grup şirketidir. Avrupa'nın çeşitli yerlerinde yüksek kaliteli bilyalı kılavuzlar, teleskopik raylar, özel profiller, plastik ürünler ve montajlar geliştiriyor ve üretiyoruz. Bunlar otomotiv endüstrisinde, büyük ev aletlerinde, ev ve mutfak mobilyalarında ve dünya çapında çok sayıda endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır. SCHOCK'un temel yetkinlikleri arasında çok çeşitli entegre süreçlere sahip rollforming teknolojisi yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz için yüksek kaliteli, düzgün çalışan teleskopik rayların yanı sıra son derece dar toleranslara ve yüksek malzeme kullanımına sahip yüksek hassasiyetli profiller üretebiliyoruz. Yüksek dikey üretim yelpazemizle, karmaşık montajlarınızın üretimi için metal işleme alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. SCHOCK toz kaplaması ile, uzun süreli korozyon koruması ve bireysel renk tasarımı ile yüksek performanslı ve görsel olarak çekici ürün yüzeyleri gerçekleştiriyoruz. SCHOCK, modern makinelerle sofistike 1 ve 2 bileşenli plastik parçalar üretmektedir. Yetkinliklerimiz arasında ilgili kalıp ve alet yapımı da yer almaktadır. Almanya'daki lojistik merkezimizde, tüm Avrupa'da sanayi ve ticaret için 200'den fazla ürün kategorisinde 150.000'den fazla üründen oluşan ve sürekli büyüyen bir ürün yelpazesi stokluyoruz.

 3. MANEX METAL SAN. TIC. LTD.

  Türkiye

 4. ROHRE-KETTERER GMBH

  Almanya

  1975 yılında gerçekleşen kuruluşumuzdan bu yana yalnızca boru ticaretine ve boru işlemeye odaklanıyoruz. Kalın duvar boruları ve ince borulara odaklanarak günlük olarak müşterinin yararına kullandığımız ve geliştirdiğimiz eşsiz bir teknik bilgi ortaya çıkmıştır. Son 40 yılda biriktirdiğimiz üretim deneyimimiz ile dünya çağındaki öncü pazarlarla kurduğumuz iletişimden siz de yararlanın. Kapasitemize ve ürün çeşitliliğimize güvenin. Çalışanlarımızın bilgisini daima güncel tutmak ve daha da geliştirmek için yoğun eğitim önlemlerine, bilgilendirmelere, dahili ve harici denetimlere başvuruyoruz.

 5. UNITED PROARC CORPORATION

  Tayvan R.O.C.

  1966'da kurulan United ProArc Corporation, CNC profesyonel sistemlerinin lider imalatçısıdır. CNC kesim, CNC delme ve çok çeşitli otomatik kaynak sistemleri sektörlerinde uzmanız. ProArc, CNC sanayisi içinde metalin dönüştürülmesinde en son teknolojik gelişmeleri ve ekipman üretimini birleştirmiştir. Bunlar arasında plazma ve fiber bazlı elektrikli lazer güç kaynağı da bulunmaktadır, ancak bunlarla sınırlı değildir. Güçlü deneyimimizi ve benzersiz müşteri hizmetimizi birleştiren ProArc, dünyanın dört bir yanından çok sayıda müşterimize, çok çeşitli metal dönüştürme sektörlerinde katma değer olarak kaliteli hizmetler sunmaktadır: çelik dönüştürme, gemi inşaatı, köprü ve otomobil mühendisliği vb. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü engeli aşarak sürekli yenilik peşindeyiz! Kesme ve kaynak endüstrisindeki 50 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimize tutku ve profesyonellik ile hizmet verirken daima memnun olmalarını sağladık.

 6. GRENTE LEMAITRE MACHINES METAUX

  Fransa

  GRENTE LEMAITRE ikinci el metal makineleri ihracatında uzmanlaşmıştır. Size geniş bir ikinci el işleme makinesi seçeneği sunuyoruz. Sürekli olarak yenilenen 400 makineye sahibiz. İkinci el işleme makineleri. Metal makineleri. İkinci iş sac yapım makinesi. Tüm markalardan istisnai makineler. Çelik ve metal delme. Çelik ve metal presleme. Frezeleme. Çelik ve metal presi. İkinci el gıda makinesi. Tüm markalardan istisnai işleme makineleri. İkinci el makineler ve aletler. İkinci el istisnai makine. İkinci el ahşap makinesi alımları. İkinci el ahşap makinesi satışı. ikinci el işleme makinesi alım ve satımı. Fransa'da, Avrupa'da ve dünyanın her yerinde komple konteyner toptan veya parça halinde satış.

 7. ILA-LANGNER GMBH & CO.KG

  Almanya

  Hizmetlerimizi kendiniz görün; size özel sorunlara ideal çözümü birlikte bulalım ve oluşturalım. "Güçlü bir ekip" ile tonlarca çelikten mükemmel çözümler yaratalım! Şirket 1991 yılında kuruldu. Almanya'nın kalbindeki Eibelshausen'deki merkezimizde müşteri isteklerine uygun, kişiselleştirilmiş çözümler imal edilir. Şirketimiz esneklik ve yüksek bir kalite bilinciyle öne çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz tarafından daha geliştirme aşamasında yetkin bir iş ortağı olarak sürece dahil ediliyoruz. Modern, yenilikçi teknik ve yüksek teknik BİLGİ BİRİKİMİ ile ve yakl. 140 çalışandan oluşan ekibimizle tonlarca çelikten mükemmel çözümler yaratıyoruz. Hassas ve yüksek kaliteli çözümlerimiz tüm Avrupa'da lider şirket toplulukları ve orta ölçekli şirketlere zamanında ve kendi taşıma araçlarımızla teslim ediliyor.

 8. PROTOS CONSEILS

  Fransa

  Kesim, büküm, eğim, katlama, presle soğuk şekillendirme gibi mekanik işlemleri uygulayarak hassas teknik parçaların metalik prototiplerinin ve maketlerinin etüt edilmesi ve kısa sürede üretimi alanında uzmanlaşmış bir kuruluş olan PROTOS CONSEILS Mikroteknik endüstrisinin ve Franche-Comté bölgesinin başkenti olan Besançon'un Doubs kesiminde konumlanmış bir kuruluştur. PROTOS CONSEILS metalik teknik parçaların hassas bir şekilde gerçekleştirilmesi konularında tüm endüstriyel sektörlere yönelik olarak hizmet vermektedir, bu sektörler: elektronik, elektrik tesisat ve bağlantı ekipmanları.

 9. LOGOPRESS

  Fransa

  25 yıldır pres parçalarının 3D tasarımında ve karmaşık şekillerin yassıltılmasında uzman olan Logopress kesim-damgalama ve çok çeşitli alanlar (sac, bakır, köpük, yapıştırıcı...) için yassıltmanın belirlenmesine olanak veren uygulamalar sanayiine yönelik CA uyguları geliştirmektedir. Tüm 3D « Logopress3™ for SolidWorks™ » ürün serimiz SolidWorks™ Gold sertifikası almıştır. Dünyada gittikçe daha çok alet tasarımcısı artık SolidWorks™ ile entegre şekilde Logopress3™ kullanmaktadır. Alet dünyasının dışında, çok şekitli yassıltma gereksinimleri ve şekillenebilirlik analizine yönelik olarak Logopress3 aynı zamanda çok cazip bir fiyata uygulamaya konulacak basit ve hızlı bir çözümdür. Görevleri parça ya da alet fiyatlandırmaları üretmek olan çok sayıda teknisyen aynı zamanda Logopress3™ ya da bunun paketlerinden birinin kurulumunu yapmaktadırlar.

 10. ATLI TEKNIK HIRDAVAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin kesilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.564 Şirketler