• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi - Ithalat/Ihracat

 1. SARL ALUMINES DURMAX

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALUMINES DURMAX parçalar endüstriyel olduğu kadar artizanal alandaki bazı uygulamalara yönelik olarak üretilmektedir. Alüminyum oksitleri ve hidroksitleri, kalsine alümina veya hidrate alümina, metallografik alümina, yangın söndürücü malzeme, yangın söndürme tüpleri dolum malzemesi ve sentetik reçineler için özel dolum malzemeleri üretmekteyiz. Özel seramikler için Korendonlar ve alüminalar. Yüksek safiyette kalsiyum flüorür ve bor nitrür de üretmekteyiz. Yaklaşık 200 alümina içeren bileşik çeşidiyle şirketimiz tüm dünyadaki müşterileri için gereksinimlerine uygun madde ve malzeme üretmektedir. Bazı alümina türlerimiz, metallografik ve mineralojik uygulamalarda polisaj malzemesi diğerleri her tür ve tipten malzemeye uygun yüksek hassasiyette polisaj elemanı olarak üretilmektedir. Diğer tür alüminalar (hidrate veya kalsine) sentetik reçinelerin üretiminde, kauçuk endüstrisinde, vb... karakteristik özelliklerini daha da iyileştirmek amacıyla (ateşe ve aşınmaya dayanıklılık, daha iyi görünüm, daha viskoz veya daha hafif) kullanılmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi"

 2. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 4. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

  Tüm ürünler arasında "çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi"

 5. MUYO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MUYO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SAARLÄNDISCHE FEUERUNGS- UND SCHORNSTEINBAUGESELLSCHAFT ECKARDT & HOTOP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAARLÄNDISCHE FEUERUNGS- UND SCHORNSTEINBAUGESELLSCHAFT ECKARDT & HOTOP GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Völklingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MSK-ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MSK-ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. METALLBEARBEITUNG DUL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLBEARBEITUNG DUL GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. P + F OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  P + F OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRINZING BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRINZING BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gingen An Der Fils, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SWT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SWT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kalkar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AALBERTS SURFACE TREATMENT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AALBERTS SURFACE TREATMENT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TEP NORD GMBH STRAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEP NORD GMBH STRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Friesoythe/ Ot Markhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUHMICHEL ABRASIV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUHMICHEL ABRASIV GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LEVEN NUTZFAHRZEUGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEVEN NUTZFAHRZEUGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RBI SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RBI SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kulmbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GERD PFEIFFER STRAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERD PFEIFFER STRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TROCKENEISZEIT.COM

  Almanya

  Verified by europages badge

  TROCKENEISZEIT.COM, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bramsche, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. STKOENIG - SANDSTRAHLEN UND TECHNIK KÖNIG INH. KEVIN KÖNIG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STKOENIG - SANDSTRAHLEN UND TECHNIK KÖNIG INH. KEVIN KÖNIG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Streitberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SHS- STRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SHS- STRAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vreden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KLAR LASER & OBERFLÄCHENTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLAR LASER & OBERFLÄCHENTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FROHNERT PULVERBESCHICHTUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FROHNERT PULVERBESCHICHTUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BALLESTRACCI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  BALLESTRACCI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, metal kumlama, madenlerin işlenmesi, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, metal polisajı, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, boya, madenlerin yüzeysel işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biassono, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MOSCA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOSCA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WAHL TANKANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAHL TANKANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Welver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHUBERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUBERT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sinsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. A3-INNOTEG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A3-INNOTEG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanroth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CNC STAHL- UND METALLBEARBEITUNG GEBRÜDER WIESENT GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC STAHL- UND METALLBEARBEITUNG GEBRÜDER WIESENT GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gundelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PRO.METAL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRO.METAL S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, metal kumlama, metal çapağının alınması, Çelik ve metallerin parlatılması, çok hassas polisaj işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caravate, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

584 Şirketler