• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi - Ithalat/Ihracat

 1. SARL ALUMINES DURMAX

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALUMINES DURMAX parçalar endüstriyel olduğu kadar artizanal alandaki bazı uygulamalara yönelik olarak üretilmektedir. Alüminyum oksitleri ve hidroksitleri, kalsine alümina veya hidrate alümina, metallografik alümina, yangın söndürücü malzeme, yangın söndürme tüpleri dolum malzemesi ve sentetik reçineler için özel dolum malzemeleri üretmekteyiz. Özel seramikler için Korendonlar ve alüminalar. Yüksek safiyette kalsiyum flüorür ve bor nitrür de üretmekteyiz. Yaklaşık 200 alümina içeren bileşik çeşidiyle şirketimiz tüm dünyadaki müşterileri için gereksinimlerine uygun madde ve malzeme üretmektedir. Bazı alümina türlerimiz, metallografik ve mineralojik uygulamalarda polisaj malzemesi diğerleri her tür ve tipten malzemeye uygun yüksek hassasiyette polisaj elemanı olarak üretilmektedir. Diğer tür alüminalar (hidrate veya kalsine) sentetik reçinelerin üretiminde, kauçuk endüstrisinde, vb... karakteristik özelliklerini daha da iyileştirmek amacıyla (ateşe ve aşınmaya dayanıklılık, daha iyi görünüm, daha viskoz veya daha hafif) kullanılmaktadır.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 3. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 4. MUYO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MUYO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LEVEN NUTZFAHRZEUGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEVEN NUTZFAHRZEUGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PRINZING BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRINZING BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gingen An Der Fils, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TEP NORD GMBH STRAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEP NORD GMBH STRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Friesoythe/ Ot Markhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RBI SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RBI SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. P + F OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  P + F OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KUHMICHEL ABRASIV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUHMICHEL ABRASIV GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AALBERTS SURFACE TREATMENT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AALBERTS SURFACE TREATMENT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SWT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SWT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kalkar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BOT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kulmbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GERD PFEIFFER STRAHLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERD PFEIFFER STRAHLTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STKOENIG - SANDSTRAHLEN UND TECHNIK KÖNIG INH. KEVIN KÖNIG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STKOENIG - SANDSTRAHLEN UND TECHNIK KÖNIG INH. KEVIN KÖNIG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Streitberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KLAR LASER & OBERFLÄCHENTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLAR LASER & OBERFLÄCHENTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SC PROFINOX SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin parlatılması, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Alüminyum konstrüksiyonlar, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, paslanmaz çelik sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluj-Napoca, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. FROHNERT PULVERBESCHICHTUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FROHNERT PULVERBESCHICHTUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MOSCA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOSCA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WAHL TANKANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAHL TANKANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Welver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. A3-INNOTEG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A3-INNOTEG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanroth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHUBERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUBERT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sinsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRO.METAL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRO.METAL S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, metal kumlama, metal çapağının alınması, Çelik ve metallerin parlatılması, çok hassas polisaj işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caravate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CNC STAHL- UND METALLBEARBEITUNG GEBRÜDER WIESENT GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC STAHL- UND METALLBEARBEITUNG GEBRÜDER WIESENT GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gundelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TECHNOCLEAN21 INH. ROLF SPOHR

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNOCLEAN21 INH. ROLF SPOHR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GOOD LACK FLORIAN LAUSSERMAYER

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GOOD LACK FLORIAN LAUSSERMAYER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuzeug, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. FRANZ GÖDL - POLYESTERBESCHICHTUNGEN

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FRANZ GÖDL - POLYESTERBESCHICHTUNGEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wundschuh, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. CETINGIL TURK BLAST MAKINE SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  1995 yılında iş hayatına katılan firmamız, bugüne kadar pek çok projede, uzman teknik kadrosu, imalat ve montajı ile beraber en uygun çözümü ve hizmeti vermektedir. Firmamız, üstlendiği projeleri, ihaleleri kendine büyük bir görev bilinci ile sahiplenmektedir. İmalatlarımızı Ankara Kazan'da bulunan sanayi bölgesinde fason kumlama işlemlerini ise İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Üretimlerini uluslararası normlara uygun şekilde, teknolojik yöntemler kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu amaçla üretimin her aşamasında etkin bir denetim sistemi oluşturmak amacı ile kendi özgün kalite yönetim sistemini kurmuş ve bu sistemini ISO9001-2000, CE, YERLİ MALI ve Kpasite Raporu belgeleri ile desteklemiştir. Ayrıca kalite ve verimliliğin artırılmasına yönelik çalışmalar sistemli ve planlı bir ekip çalışmasıyla devam etmektedir. Firmamız, tüm projelerinde, insan güvenliğini ve işin gerekli teknik şartlarını eksiksiz yerine getirerek projelerini zamanında tamamlamayı öncelikli amaç olarak ilke edinmiştir. Firmamız, İhracat yaptığı ülke sayısına her geçen gün yenisini ekleyerek 22 ülkeye ulaşmış, sanayimize katkısını yurtdışı satışları ile desteklemeye devam etmektedir. 2010 yılından itibaren yaptığı yatırımlarla yeni bir kalite anlayışı ve sorumluluğuyla kaliteyi ucuza mal ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Teknik servis konusunda tüm rakiplerinden daha hızlı hareket ederek müşterilerinin her daim beğenisini kazanmıştır.

 9. SAYLAN TEKNIK MAKINE VE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  A manufacturer with expertise in surface treatment! Our company is a renowned manufacturer of surface treatment machines and equipment (wet sandblasting machines, Vapor Blasting Cabinets, wet blasting, dry sandblasting machines) With our standard and customized machine models, we are devoted to addressing the unique requirements of each client. We are able to develop, manufacture, and install customized surface treatment systems for a wide range of applications thanks to our team of skilled engineers and technicians. From initial consultation and design to installation, training, and ongoing support, we are committed to providing our customers with the greatest level of service. Our team is ready at all times to answer queries and offer technical support. We are proud of our dedication to innovation, quality, and client happiness at our organization. To supply our customers with the most modern and efficient surface treatment solutions available on the market, we are continually pushing the limits of technology. If you are seeking a dependable and knowledgeable partner for your surface treatment needs, please contact us immediately to learn more about our products and services and to explore how we can assist you in achieving your objectives. Sulu kumlama makinesi, sulu kumlama makinası, özel üretim makineler, kuru kumlama makinası, implant kumlama, namlu kumlama, alüminyum ekstrüzyon kalıp kumlama, jant kumlama, tam otomatik kumlama makinası

 10. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Türkiye

  Our company is working on the sale of the following products to companies engaged in industrial work. Our company products; 80 and 120 mesh waterjet & waterjet cut garnet sand, 20/40, 30/60, 60, 80, 100, 140 mesh garnet sandblasting sand, High carbon steel shot (granule) for sandblasting, High carbon steel grit for sandblasting, Metal industry Polishes for the jewelery industry (for water fittings, built-in appliances, stainless steel cookware, ... etc sectors), Polishes for the jewelry industry (silver, gold, steel .... etc. metals), Refractory Andaluzite, Fluorite / Fluorspar, Boron carbide tetrabor blasting nozzles, blasting guns, sizes 0.6 - 1mm and 0.6 - 2mm, PS - Ball blasting abrasives, 20/40 mesh, 20/60 mesh, 30/60 mesh, 50/80 mesh blasting sand for abrasive blasting, Automatic and manual paint spray guns, model paint spray guns, (For automotive, furniture, cookware, metal, leather, machinery, plastic, etc. sectors), Glass beads used in road marking paints, For more detailed information about our company's products Contact us via our company's contact information.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz