• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin oyuk açılması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin oyuk açılması - Ithalat/Ihracat

 1. EFFEPI BROCCIATURA S.R.L.

  İtalya

  EFFEPI BROCCIATURA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin oyuk açılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Açıcı makine aletleri, broş, Açıcı makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seregno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. F.V. DI FORESTI MAURIZIO & C. S.N.C.

  İtalya

  F.V. DI FORESTI MAURIZIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin oyuk açılması, Açıcı makine aletleri, Çelik ve metallerin oyuk açılması, Açıcı makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castenaso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VEBRO ( S.R.L. )

  İtalya

  VEBRO ( S.R.L. ), yılında kurulan ve Çelik ve metallerin oyuk açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Açıcı makine aletleri, metal bağlama, Açıcı makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andezeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROBROCCE

  İtalya

  EUROBROCCE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin oyuk açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Açıcı makine aletleri, Açıcı makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collegno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VIVANIRO AG

  İsviçre

  VIVANIRO AG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin oyuk açılması, Hafif metal yapılar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin oyuk açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. 2C BROCCIATURE S.R.L.

  İtalya

  2C BROCCIATURE S.R.L., yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Çelik ve metallerin oyuk açılması, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Çelik ve metallerin oyuk açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Usmate Velate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. JANINET MECANIQUE

  Fransa

  JANINET MECANIQUE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin oyuk açılması, Çelik ve metallerin oyuk açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BAYCINCO SL

  İspanya

  BAYCINCO SL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin oyuk açılması, Çelik ve metallerin oyuk açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barbera Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GENERAL PMP S.R.O.

  Çek Cum.

  GENERAL PMP S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin oyuk açılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bina temizliği, Bina temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. MECANIZADOS SANTOS SL

  İspanya

  MECANIZADOS SANTOS SL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin oyuk açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuenlabrada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. S.I.B. - SIDERAL S.R.L.

  İtalya

 2. BROCCIATURE CASTELLI

  İtalya

 1. CISCO LTD

  İrlanda

 2. CATTANEO EMILIO S.R.L.

  İtalya

 3. MECANIZACIONES INFE SA

  İspanya

 4. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 5. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ORION TECNOMECCANICA S.R.L.

  İtalya

 7. C.L.M. S.R.L.

  İtalya

 8. FLUID O TECH S.R.L.

  İtalya

  FLUID O TECH S.R.L., yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corsico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SCARONI GIULIANO & C. S.N.C.

  İtalya

 2. DOSERMAR

  İtalya

  DOSERMAR, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barbata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. R.G. ( S.R.L. )

  İtalya

 4. OFFICINA MECCANICA E TORNERIA AUTOMATICA POZZO FRANCO E C.

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA E TORNERIA AUTOMATICA POZZO FRANCO E C., yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Occhieppo Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OMEDA S.N.C. DI ALCHERA ERNESTINO E DAVIDE

  İtalya

 6. CISA

  İtalya

 7. MECCANICA SURRA S.N.C. DI SURRA GIANLUCA E MASSIMO

  İtalya

 8. TECOM S.A.S.

  İtalya

 9. C.A.M. S.R.L.

  İtalya

 10. ANTEA S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz