• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin parlatılması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin parlatılması - Ithalat/Ihracat

 1. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMM şeritli taşlama makineleri, parlatma makineleri, köprü testereler ve Made in Germany teknik bilgi birikimi anlamına gelir. IMM, 60 yılı aşkın süredir profesyonel yüzey işlemede ​​lider şirkettir. Ürün yelpazemiz manüel taşlama ve parlatma makinelerinden otomatik sistemlere kadar uzanmaktadır. Tıp teknolojisi, enerji, otomotiv ile havacılık ve uzay sanayilerindeki kullanıcılar için komple çözümler sunmaktayız. Sistemlerimiz Riederich'deki tesisimizde geliştirilmekte, üretilmekte ve yenilikçi yeni gelişmeler tüm dünyadaki müşterilerimizin yararına sunulmaktadır. Makinelerimiz sürekli çalışma için tasarlanmıştır. Ağır ve sağlam tasarımımız, düşük titreşimli bir işleme sağlar. Almanya içindeki satış ve dağıtımımız büyük ölçüde doğrudan yapılmaktadır. Dünya çapındaki müşterilerimize 25'in üzerinde yetkili satıcı üzerinden hizmet vermekteyiz. IMM Maschinenbau - Başarınız için çözüm!

 3. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metallisierwerk Peter Schreiber KG, 1923 yılında kurulmuştur. Şirket 1940'lara kadar ağırlıklı olarak dekoratif yüzey kaplamasıyla ilgilendi. 1950'den sonra fonksiyonel yüzeyler giderek daha önemli hale geldi. Bu noktadan itibaren, Peter Schreiber KG sert krom kaplama ve metalik yüzeylerin mekanik işlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüzde sektörün en başarılıları arasında yer alan şirket, sahip olduğu Know-how'u birbirinden farkı endüstri dallarında uygulamaktadır. Patentli Tfe-Lok® kaplama, 1988 yılında Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH şirketinin kurulmasına uzandı. Çok sayıda proses varyantının geliştirilmesi, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında çözümlere yol açmıştır.

 4. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 5. ECOROLL AG WERKZEUGTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ECOROLL AG Werkzeugtechnik, mekanik yüzey işlemeye yönelik aletlerin lider tedarikçisidir. Yakl. 80 çalışanı ile ECOROLL AG, perdahlama, derin haddeleme, sıyırma-perdahlama ve mekanik yüzey çekiçleme için aletler geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. ECOROLL aletleri, yüzey pürüzlülüğü veya bileşen mukavemeti konusunda özel gereksinimlerin olduğu her yerde kullanılır. Perdahlama veya derin haddeleme işlemi, geleneksel alet tezgahlarında ön işlemeden hemen sonra gerçekleştirilir ve çok düşük pürüzlülüğe sahip yüzeyler elde edilir (< Ra 0, 01 / < Rz 1, 0 µm), taşlama, perdahlama veya cilalama sonuçlarıyla karşılaştırılabilir. Bu, malzeme çıkarmadan bileşen kenar bölgesinin pürüzlülük profilini yeniden şekillendirerek ve aynı zamanda dinamik mukavemeti ve kenar bölgesi sertliğini artırarak elde edilir. ECOROLL, stoktan kapsamlı bir standart takım programı tedarik edebilir. Bir diğer güçlü yönümüz ise müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümlerin geliştirilmesi ve üretilmesidir. Satış, tasarım ve uygulama teknolojisindeki nitelikli ekibimizle, özel müşteri uygulamaları için özelleştirilmiş araçlar ve süreçler oluşturuyoruz. Uygulama ekibimiz ayrıca ECOROLL'de veya müşterinin tesislerinde deneme işleme yoluyla teknolojilerimizi test etme ve yüzey kalitesindeki olası iyileştirmeleri belirleme fırsatı da sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ABRAWHEEL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. aşındırıcı diskler, aşındırıcı macunlar ve metal temizleme makineleri üretiminde liderdir. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşterilerimize hem İtalya'da hem de yurt dışında piyasadaki en iyi ürünleri garanti etmemizi sağlıyor. Her müşteriye özel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Size tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli ürünler ve verimli hizmetler sunacağımıza güvenin.

 2. GS GLANZ INH. OGUZHAN ATALAY

  Almanya

  Verified by europages badge

  GS GLANZ INH. OGUZHAN ATALAY, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BESTENLEHRER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BESTENLEHRER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herzogenaurach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HASE POLIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HASE POLIERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Röttenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRAFIC CROMIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GRAFIC CROMIA SRL, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, metallerin krom kaplama işlemeleri, galvenizleme işlemleri, Çelik ve metallerin parlatılması, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte San Savino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. 1. VP METALLVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  1. VP METALLVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Efringen-Kirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. POLIE-LÄPP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POLIE-LÄPP GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nonnweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PLASMOTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLASMOTION GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MSM SCHLEIFEREI

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MSM SCHLEIFEREI, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. PRO.METAL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRO.METAL S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, metal kumlama, metal çapağının alınması, Çelik ve metallerin parlatılması, çok hassas polisaj işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caravate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WÖSTHEINRICH OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WÖSTHEINRICH OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herzebrock-Clarholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WERKZEUGKLINIK GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERKZEUGKLINIK GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kirchheim-Ötlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WOLFGANG RANK METALLSCHLEIF- UND -POLIERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLFGANG RANK METALLSCHLEIF- UND -POLIERTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Obergünzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MPS STRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPS STRAHLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Balingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MPS - STOBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPS - STOBE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METALLSCHLEIFEREI MDEK

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLSCHLEIFEREI MDEK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Werdohl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MANEX METAL SAN. TIC. LTD.

  Türkiye

 3. OKAMOTO MACHINE TOOL EUROPE GMBH

  Almanya

  Okamoto Machine Tool Works Ltd. Japonya 1926 yılından beri yüksek kaliteli taşlama tezgahları ve bunlara ait donanımlar konusunda dünyadaki lider üreticilerden biridir. Okamoto Machine Tool Europa GmbH firmasının merkezi Frankfurt am Main'daki Langen'dadır ve bu şirket 1992'den beri Avrupa piyasası için merkez ofisimizdir. Ürünlerimiz arasında: Yüzey taşlama tezgahları, üniversal dairesel taşlama tezgahları, CNC dış ve iç dairesel taşlama tezgahları, dairesel tablalı yüzey taşlama tezgahları, lepleme makinesi ve benzeri çok sayıda ürün

 4. CHROMECA

  Fransa

  Rhône-Alpes, Lyon, Ain France bölgesi krom kaplama uzmanı firma: metal yüzeylere sert krom kaplama, yüzey kontrolü, yüzey işleme ve kaplama, kumlama, parlatma, silindir imalatı, metalize dolgu, hassas kumlama, taşlama... tüm endüstri sektörlerine: Mekanik, Havacılık, Denizcilik, Otomotiv, Nükleer Enerji, Gıda, Kimya, Tekstil, Cam, Dericilik, Plastik, Kâğıt, vb… Kâğıtçılık endüstrisi için krom kaplama işleri, Hidrolik sektörü için krom kaplama işleri, Tarımsal Gıda sektörü için krom kaplama işleri, Sert krom kaplama…

 5. EUROFLEX PAD

  İtalya

  Euroflex, taşlama ve cilalama için diskler, parlatma işlemleri için reçine tamponlar ve yüzeysel sonlandırma için aksesuarları içeren ürünler sunarak 20 yılı aşkın süredir hem yerel hem de uluslararası pazarda faaliyet gösterir. Karoseri, birinci montaj donanımları, ahşap sanayisi ve yüzücülük gibi profesyonel kullanıcılara hitap etmektedir. Diskler, zımpara ve yüzey temizleme ürünleri tedarik ediyoruz.

 6. DESIGNFACTORY GMBH INNOVATIVE METALLOBERFLÄCHEN AUF EDELSTAHL, ALUMINIUM UND ANDEREN METALLEN

  Almanya

  Paslanmaz çelik sacların ve boruların yenilikçi yüzey işlemesi. Paslanmaz çeliklerde ayna polisajlı, ışınla düzeltilmiş, PVD kaplamalı yüzeyler için üretici. Ayrıca özel taşlamalar ve üzerinde parmak izi kalmayan kaplamalar.

 7. WALTHER TROWAL GMBH&CO.KG

  Almanya

  Walther Trowal GmbH & Co. KG, yüzey teknolojisiyle, özellikle de titreşimli yüzey temizleme makinelerinin ve ilgili işleme ekipmanlarının imalatıyla ilgilenen bir şirkettir.

 8. TORMAKSAN MAKINA

  Türkiye

  CNC makinaların temsilciliği ve Distribütörlüğü ve Otomatik Polisaj Makinalarının Distribütörlüğü

 9. POLISSAGE DU LOIR

  Fransa

  POLISSAGE DU LOIR, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çok hassas polisaj işlemleri, çerçeve parlatma, metal polisajı, gümüş parlatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clefs Val D'anjou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. GÖDING + PARTNER GMBH

  Almanya

  GÖDING + PARTNER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin parlatılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Spenge, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin parlatılması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.745 Şirketler