• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin pirinç kaplanması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin pirinç kaplanması - Ithalat/Ihracat

 1. LWZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LWZ, lehimleme teknolojisi ve ısıl işlem alanında hizmet veren en modern şirketlerden biridir. Şirket, müşteri fikirlerinin gerçekleştirilmesinde 40 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Şirketin ana faaliyet konusu metallerin ısıl işleme tabi tutulması ve lehimleme teknolojisidir. Sert lehimleme, yumuşak lehimleme, inert gazla lehimleme, alüminyum lehimleme, Çelik veya paslanmaz çelik lehimleme. Isıtma ve sıhhi tesisat alanlarında indüksiyon lehimleme, alevli havyayla lehimleme için lehimleme pirinç, bakır veya alüminyum tertibatları. Bizim için iş ortaklığı ilk ürün fikrinden itibaren destek vermek demektir. Malzeme seçimi, lehim tespiti ve lehimlenebilir imalat konusundaki teknik bilgimize güvenebilirsiniz.

 2. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1864 yılında F. Ossenberg & Co. KG unvanı ile bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, şu anda ailenin 5. nesli tarafından yönetilmektedir. Julius Grefe KG şirketinin 1997 yılında devralınmasından bu yana firma "Ossenberg & Grefe" unvanı altında faaliyet göstermektedir. Doğaldır ki, DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahibiz! Her iki şirketin de başlangıçtaki üretim yelpazesi, tekstil ve deri işleme için kullanılan toka, halka ve kancalardan oluşuyordu. Zaman içinde başka uygulama alanları için de ürünler bunlara katıldı. Bugün üretimin odak noktasında, çok çeşitli sektörlerden 1000'den fazla müşteri için teknik tel bükme, damgalama ve montaj malzemelerinden oluşan klasik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunun için 60 çalışanımız, 5.000 m²'den daha büyük olan işletme sahasında günde yakl. 500.000'den fazla parça üretmektedir. Farklı işleme seçeneklerimiz, kendi takım üretimimiz ve kendi galvanizleme atölyemiz sayesinde en karmaşık işleri bile hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çözebilecek durumdayız.

 3. H.P. WIRTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIN EN ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine göre sertifikalandırılmış olmamız yetmiyor. Sizin için kaliteyi sürekli olarak yüksek tutabilmek için, yarı mamullerin ve bunların üretiminin kalitesini güvence altına almakla başlıyor ve sizin ürünlerimizle çalışmanızı kolaylaştırmak için, modern ölçü aletleri ile bitiriyoruz. Lehimleme işlemi sırasında yüksek işlem güvenilirliği için sadece alaşım bileşenleri değil, özellikle ürünün yüzeyinin temizliği de belirleyicidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve sürekli aynı yüksek kaliteyi sağlayabilmek için, kalifiye çalışanlara, kanıtlanmış kalite güvence yöntemlerine ve en modern test sistemlerine yatırım yapıyoruz. Sürdürülebilirlik alanındaki çevre sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle çevrenin korunmasında sadece yasal müeyyideleri dikkate almakla kalmamaktayız..

 4. VSW SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VSW SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwaikheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONFORMTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONFORMTEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Freigericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STEMMERMANN INDUKTIVHÄRTEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEMMERMANN INDUKTIVHÄRTEREI GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARMIN HAIN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARMIN HAIN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rodenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BTE BIEGETECHNIK-ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTE BIEGETECHNIK-ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFALENZINN J. JOST KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Anotlar, yumuşak lehim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHIECK WÄRME- UND LÖTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHIECK WÄRME- UND LÖTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sinsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BING POWER SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BING POWER SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACS INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACS INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Maulbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ÖZTÜRK METALL

  Almanya

  Verified by europages badge

  ÖZTÜRK METALL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fröndenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRAUN-LÖTFOLIEN GMBH

  Almanya

  BRAUN-LÖTFOLIEN GMBH şirketi, çelik ve metal endüstrisi olarak kurulmuş ve bu alanda faaliyet gösteren bir hizmet sağlayıcıdır. Ayrıca ölçüm probları, akı, kesme zımbaları, lehimleme işleri, küçük seriler için işleme, alet yapımı için küçük seriler, lehim folyoları, lehim, sert metal lehim dallarında da hizmet vermektedir. Merkezi Almanya'nın Nellingen şehrinde bulunmaktadır.

 3. SOLDADURAS PLANELLS, S.L.

  İspanya

  SOLDADURAS PLANELLS, S.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, alüminyum kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldaia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. COOP! CONSULTING AND OPERATING GMBH

  Almanya

  COOP! CONSULTING AND OPERATING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Tölz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VERMOTEC VERBINDUNGS- UND MONTAGETECHNIK GMBH

  Almanya

  VERMOTEC VERBINDUNGS- UND MONTAGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. META E² F GMBH

  Almanya

  META E² F GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALPHA-LAYTRON GMBH

  Almanya

  ALPHA-LAYTRON GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHWEISSEREI FRITZSCH

  Almanya

  SCHWEISSEREI FRITZSCH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SEIT ELETTRONICA SRL

  İtalya

  SEIT ELETTRONICA SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İndüksiyonlu ısıtma sistemleri, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, İndüksiyonlu ısıtma sistemleri, lazerli markalama sistemleri, kumaş üzerine lazer baskı, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HABERER ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  HABERER ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Wurzach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PVA LÖT- UND WERKSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  PVA LÖT- UND WERKSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IMS INDUSTRIEMONTAGESERVICE GMBH

  Almanya

  IMS INDUSTRIEMONTAGESERVICE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eltville, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CPM SALDATURE

  İtalya

  CPM SALDATURE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kaynak lehim, metal lehimi, alev kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muggio', İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. WEHLE HARTLÖTTECHNIK GMBH

  Almanya

  WEHLE HARTLÖTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. METALLURGICAL SRO

  Slovakya

  METALLURGICAL SRO, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, kaynak işleri için aksesuarlar, plastik granül geri dönüşümü, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kosice, Slovakia, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Fransa

  FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Törpüleyici bileği taşları, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, rektifiye işlemleri, Törpüleyici bileği taşları, tungsten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SOLDADURAS PLANELLS, S.L.

  İspanya

  SOLDADURAS PLANELLS, S.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak işleri, kaynak atölyeleri, metal ve paslanmaz çelik yapı iskeletleri, alüminyum kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldaya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ABRACOR

  Belçika

  ABRACOR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, elektrotlar, kaynak işleri için aksesuarlar, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, kaynak yapmaya uygun metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin pirinç kaplanması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.053 Şirketler