• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin preslenmesi zımbalanması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin preslenmesi zımbalanması - Ithalat/Ihracat

 1. METALPRESS S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALPRESS S.P.A., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal soğuk kalıplama, metal levha işleme, çelik dökümü, kalıp imalatı, sac kesme ve işleme, metal sac kabartma, kalıp imalat tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Lupatoto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STM SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  STM SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak kalıplama, elektro erozyon, Sıcak kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maniago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, St. Pölten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Hassas baskı parçaları, Kesilmiş parçalar, Madeni başlıklar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olpe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wutöschingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Kalıp ve modeller, Çelik ve metallerin kesilmesi, sac kesme ve işleme, levha işleme kalıpları, Çelik ve metallere şekil verilmesi, kesme kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  PROFIPACK S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Yazıcı kağıdı, 3D yazıcılar, pul formatında kesim, metal pullar, kesim makineleri için delgiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VARESINA STAMPI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  VARESINA STAMPI SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik dökümü, sıcak kalıplama, metal dökme, demir kalıp, alaşım kalıp, kalıplama, metal soğuk kalıplama, rulo burç kalıbı, pirinç dökümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sumirago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik dökümü, sıcak demir dövme, dövme çelik aksesuarlar, metal dökme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wies, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, metal kesme, sac, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Hassas baskı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, otomobil sanayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stari Trg Pri Ložu, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, bilyalı supap, yanıcı sıvılar için güvenlik musluk ve supapları, SMALL METAL PARTS, oleodinamik vanalar, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MERONI FRATELLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MERONI FRATELLI, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak işleri, FRESA, metal kesme, metal soğuk kalıplama, metal kesme işleri, metal dökme, sac kesme ve işleme, metal levha işleme, zımbayla metal delme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TM ENGINEERING

  Türkiye

  TM Mühendisli Ltd. Şti started its commercial life in 2009 in order to provide raw and processed metal products trading, manufacturing and engineering services to our industrial establishments in our region. cnc machining center, cnc machining, cnc horzinaltal machining, cnc center turkey, cnc work turkey, cnc machining turkey, 5 axis cnc, 4 axes cnc, cnc machining work turkey, turkey cnc center, turkey cnc, 6 axis cnc center, 9 axis cnc center, cnc turning and milling center, cnc laser cutting center Cnc sheet metal work Turkey Turkey Cnc sheet metal work Cnc sheet metal work Cnc metal work Cnc sheet work Cnc sheet metal Good Cnc sheet metal work Best Cnc sheet metal work Good Cnc sheet metal work Turkey Best Cnc sheet metal work Turkey Turkey Cnc sheet metal work 1 Turkey Cnc sheet metal work 2 Turkey Cnc sheet metal work 3 Turkey Cnc sheet metal work 4 Turkey Cnc sheet metal work 5 Turkey Cnc sheet metal work 6 Turkey Cnc sheet metal work 7 Turkey Cnc sheet metal work 8 Turkey Cnc sheet metal work 9 Turkey Cnc sheet metal work 10 Turkey Cnc sheet metal work 11 Turkey Cnc sheet metal work 12 Turkey Cnc sheet metal work 13 Turkey Cnc sheet metal work 14 Turkey Cnc sheet metal work 15 Turkey Cnc sheet metal work 16 Turkey Cnc sheet metal work 17 Turkey Cnc sheet metal work 18 Turkey Cnc sheet metal work 19 Turkey Cnc sheet metal work 2* Turkey Cnc sheet metal work Turkey Cnc sheet metal work Turkey Cnc sheet metal work Turkey Cnc sheet metal

 7. ELMETA ELEKTRIK METAL INS.ITH. IHR. SAN. VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Metal imalat alanındaki 19 yılı aşkın tecrübesi ile Elmeta Elektrik Metal LTD.ŞTİ. dayanıklı, yüksek kaliteli ürünler gerektiren Almanya dahil olmak üzere belirli bir pazar grubuna özel metal çözümleri sunan imalat şirketidir. Bizi diğer tedarikçilerden ayıran şey, küresel olarak yerel bir tedarikçi olma yeteneğimiz, müşteri odaklılığımız ve derinlemesine anladığımız tanımlanmış pazarlara kaliteli ürünler üretme mühendisliğimizdir. Bugün Elmeta Metal LTD.ŞTİ. 2.450 metrekareden fazla üretim alanına ve 3 ayrı lokasyon da 85 personel ile imalat kapasitesine sahiptir. 2018 yılında May Metal A.Ş. ile partner anlaşması imzalandı. Sertifikalarımız ISO 9001: 2015 ve TS16949: 2009. Fabrikamızda Eksantrik Pres, Torna işçiliği, Cnc, Matkap, Havşa kılavuz işlemlerini yürüten deneyimli teknik üretim personellerimiz bulunmaktadır. Sektörel bazda ihtiyaç duyulan özel bağlantı elemanları veya diğer metal baskı işleri, Fason üretim olarak 25 tondan 250 tona  kadar olan pres çeşitliliği ile farklı ebatlarda üretim gerçekleştirilir. Kayar Be imdeks 1mm/60mm Otomat, Cnc Kayar Otomat makine parkurumuz da mevcut. Belirlenen standartlar çerçevesinde ürünleri yıkama, kurutma ve paketleme işlemlerinden sonra sevke hazır hale getiririz.

 8. KEREMPE KALIP

  Türkiye

  As Kerempe Kalıp, we have been serving with more than 40 years of experience in the progressive mold, power press works and machine spare parts sector. We serve various sectors with our knowledge and experience in 301, 304, 416, 430 stainless quality, steel sheet(c45, c53, ck55, ck60) metal, profile progressive molding. Our company, which has increased its production capacity and expanded its customer portfolio by taking into account the demands from its customers, has continued its continuity without compromising on quality. As Kerempe Kalıp, our most basic principles are customer satisfaction, customer confidentiality and timely delivery.

 1. TALLERES ALTOMAR

  İspanya

  Talleres Altomar C.B.'de çeşitli sektörlere yönelir metal parçalar üretiyoruz: asansör, otomotiv, rulolar için metal bileşenler, yangın söndürücüleri. Lambalar ve ampuller için metal parçalar. Yılların deneyiminin verdiği güçle ve bilgisayar kumandalı preslerimiz ve makaslarımız, kalıp makinelerimiz, derine işleme aparatlarımız sayesinde atölyemiz her türden metali her tipte presleme ve benzeri işlerde ihtisaslaşmıştır. Sektördeki engin tecrübemiz ve işinin ehli kadrolarımız bizi tanıtan en etkili özelliklerimizdir.

 2. SELLER MACHINERY

  Türkiye

  Seller Machinery Import&Export company offers the best deals in Turkey. Seller Machinery Import & Export collaborates with almost all the metal working manufacturers in Turkey and supplies the World class Turkish metal working machines to the Middle East, CIS nations, North African and Europe. We offer to our customers the best quality, competitive price and after-sale technical service to the industry that we are aiming to be the leading companies. We not only supply equipment, but also help the client by managing the entire sourcing process in Turkey such as finding manufacturers of metal working machines, technical support , negotiating price , quality control , managing logistic and so on. As part of our quality control services, we also provide miscellaneous services and manage and plan our client’s visit to our company and manufacturer factory visits and providing translators. This ensures that the clients can maximize the results of their visit. We have big experience in metal working machines in Turkish market and we are able to make quotation and make delivery of goods in a short period of time and under the most favorable conditions.

 3. KEREMPE KALIP

  Türkiye

  As Kerempe Kalıp, we have been serving with more than 40 years of experience in the progressive mold, power press works and machine spare parts sector. We serve various sectors with our knowledge and experience in 301, 304, 416, 430 stainless quality, steel sheet(c45, c53, ck55, ck60) metal, profile progressive molding. Our company, which has increased its production capacity and expanded its customer portfolio by taking into account the demands from its customers, has continued its continuity without compromising on quality. As Kerempe Kalıp, our most basic principles are customer satisfaction, customer confidentiality and timely delivery.

 4. G.P. TECNICA SRL

  İtalya

  G.P. Tecnica soğuk sac kalıplama sektöründe faaliyet göstermekte olup otomotiv sektöründe karoseri parçaları ve otomobil egzoz sistemlerine yönelik parçaları presleme kalıpları üretiminde uzmanlaşmıştır. 45 kişiden oluşan personeliyle şirket 4 000 m2'si kapalı alan olmak üzere toplam 10 000 m2'ye yayılmış tesisleri, ofisleri, araştırma büroları ve depolarıyla sektörün lider kuruluşlarından biridir. G.P. Tecnica, otomotiv şasi ve kasaları ile otomobil egzoz sistemlerine yönelik parçalar için soğuk presleme kalıpları ve onlara ait parça ve aksesuarlar üretmektedir.

 5. FP DI BRIGNOLI SRL

  İtalya

  Şirket, işlem ve çimentolama için çelik sıcak kalıplama konusunda uzmandır. Kalıplar elektro erozyon yoluyla üretilir, CNC tornacılık atölyesi. Parçalar, endüksiyonlu fırında ısıtılır sonra da vidalı baskı sayesinde kalıba dökülür. Kalıplı ürünler ISO 9002 onaylı çeliktendir. Sanayi araçlar, tarım makineleri, düzleştirme makineleri sektörü için müşterinin çizimine göre hazırlanan sıcak kalıplanmış mekanik parçalar üretiyoruz.

 6. MP SRL

  İtalya

  Günümüzde tüm dünyaya yayılmış yüzden fazla müşterinin bize duyduğu güven, sipariş üzerine ve ölçüye göre gerçekleştirilen 200'den fazla ana eleman ve parçanın yanı sıra şu anda üretimde olan yüzden fazla eleman ve parça, yaklaşık olarak 1 MİLYON KG/YIL metal malzeme kullanımı MP şirketi için faaliyetlerinde yeniliğe gitmek ve teknik açıdan çok iyi desteklendiklerini hissetmek isteyen tüm kuruluşlar açısından mükemmel bir referans oluşturmaktadır.

 7. WACHTENDORF & SCHMIDT GMBH

  Almanya

  Wachtendorf & Schmidt orta büyüklükte bir aile şirketidir. 1938 yılından beri metal işleme sektöründe faaliyet göstermektedir. Delikli ve soğuk daldırma parçaların üretiminde uzmanlaşmış bulunmaktayız. DIN EN ISO 9001, QS 9000 ve TS 16949 sertifikalarımız, dünya genelindeki bilinen otomotiv endüstrisi firmalarının çalışma ortaklarımız olmasını sağlamıştır. Ürün yelpazemizde mobilya, inşaat, promosyon veya elektrik endüstrisine yönelik kişisel çözümler sunmaktayız.

 8. VITTONE

  İtalya

  Vittone, otomobil, ziraat makineleri, toprak hafriyatı, kompresörler, sanayi ve askeri araçlar gibi birçok pazara yönelik sıcak kalıplı çelik bileşenler üreten modern bir şirkettir. Kalıp hatlarımız, yaklaşık 1 ila 20 kg arasında değişmekte olan bir aralıkta, ham/bitmiş çeşitli bileşenler üretmektedir ; bunlar yarı otomatik, endüksiyon ısıtmalıdır ve 1000 ila 3500 t arası preslerden oluşmaktadır. Kumlama, paketleme ve nakliye işlemlerinden önce üretim döngüsünü tamamlar.

 9. TRYON, S.R.O.

  Çek Cum.

  Düz şekillendirme için preslenmiş alet üretimi bizim ana faaliyet alanımızdır. Bu üretim müşterilerin şartnamelerine veya bizim tasarım şartnamelerimize dayanılarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda aletlerin onarımını da yapıyoruz (orta ölçekli onarım, genel onarım ve bakım). Önümüzdeki üretim faaliyetlerimiz arasında hassas işleme, metal işleme ve müşteri talebine göre alt grupların montajı bulunuyor. Üretim programımızın bir kısmı kelepçeleme ve seri üretim için ekipman kontrolü vardır.

 10. INVERNIZZI PRESSE

  İtalya

  Elli yıldan daha uzun süredir faaliyet göstermekte olan Invernizzi, soğuk kalıplamaya yönelik mekanik preslerin tasarımı, üretimi ve pazarlanması alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket üretim süreçlerinde en son ve en gelişkin sistemleri ve makineleri kullanmakta, müşterilerine teknolojiyi, güvenilirliği, çok yönlülüğü, fonksiyonelliği, sağlamlığı ve zamana karşı dayanıklılığı sunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin preslenmesi zımbalanması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.974 Şirketler