• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin profil çekilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin profil çekilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. G.M.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.M.S. şirketi 1985 yılından bu yana müşterilerden gelen projelere göre, kullanıma hazır ürünler elde etmek üzere alüminyum pres döküm ve sıcak dövme pirinç parçalar üretmektedir. Mekanik işlemeden yüzey parlatma, kumlama ve galvanizasyon gibi yüzey işlemlerine kadar birçok konuda geniş bir yan sanayi ağına sahibiz. Üretimimiz gerek alüminyum pres döküm gerekse sıcak pirinç dövme anlamında çok zengin bir ürün çeşidini kapsamaktadır.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 3. CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Cappelletti & Molteni, gıda, kimya, ilaç ve petrokimya endüstrilerine yönelik, paslanmaz ve alaşımlı çelikten sıcak dövme üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır. Şirket ayrıca hafriyat makineleri, tarım makineleri gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılan özel parçaların sıcak kalıplanması konusunda da faaliyet göstermektedir. Firmanın bu sektördeki tecrübesi, yüksek kalitede küçük ve büyük seri baskılı ürünlerin oluşturulmasını garanti etmektedir.

 4. MIFA ALUMINIUM B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MIFA ALUMINIUM B.V., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, alüminyum ekstrüzyon profiller, alüminyum profiller, Alüminyum çizim profilleri, Ismarlama alüminyum profil, Sıkma profiller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, madenlerin yüzeysel işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venlo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. G.RAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  G.RAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MN KALTFORMTEILE MÄRKISCHE NIETENFABRIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MN KALTFORMTEILE MÄRKISCHE NIETENFABRIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. H. HESSE KALTPROFILE + BEARBEITUNG GMBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. HESSE KALTPROFILE + BEARBEITUNG GMBH & CO., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwerte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEBR. UNGLAUB & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. UNGLAUB & CO GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, CNC çevrilmiş parçalar, Soğuk sıkma parçalar, sıkma parçalar , Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, CNC delikli parçalar, mafsallı mesnetli presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ubstadt-weiher, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JOHS. STEINER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOHS. STEINER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wehingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AV ALUMITRAN S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  AV ALUMITRAN S.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum alaşımları, alüminyum profiller, alüminyum, anodize alüminyum, metal ekstrüzyonu, alüminyum kalıplar, alüminyum ekstrüzyon profiller, sanayi için ekstrüzyon ürünler, alüminyum ekstrüzyon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarejo De Salvanés (madrid), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. OVERHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OVERHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SMV FORGING SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SMV FORGING SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik, sıcak işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rogeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. REHBER MAKINE

  Türkiye

  Rehber Makine 20 yıldır kimya sektörünün lider firmalarına teknik destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kimyasal malzemelerin karıştırılması için kullanılan mikser(karıştırıcı) makinelerine yaptığımız revizyon ve bakımlar ile müşterilerimize büyük avantajlar sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli ekibimiz ile çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve endüstriyel plastik malzemelerden flanş, mil ve dişli birçok imalatımız mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve imalatlarımız şu şekildedir; sigma(zet) mikser makineleri, yatay mikser makineleri, ısıtma cepli dişli pompa , alüminyum fren balata diski, yaprak helezon ve finişer ilave vb.

 2. MAK BORU PROFIL METAL A.Ş.

  Türkiye

  Soğuk haddelenmiş çelik, açıkta kalan otomobil ve cihaz panelleri gibi üstün yüzey kalitesi gerektiren uygulamalarda kullanılır. Soğuk haddelenmiş çeliğin benzersiz özelliklerinin son derece sünek olduğu bilinmektedir. Soğuk haddelenmiş çelik esas olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, dondurucu, klima, su ısıtıcısı, elektrikli pirinç ocak, fırın gibi elektrikli ev aletleri için kullanılır. Ayrıca otomotiv parçaları, bisiklet parçaları, yapı parçaları, ev aletleri, mobilya, boru ve yuvarlak ve kare kesitler, elektrik tesisatı ve panelleri vb. Soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve sac ürünlerimiz hem ısıya hem de korozyona dayanıklı formlarda mevcuttur. Ayrıca, standart ve özel yüzey kaplamaları benzersiz bir kişiselleştirme düzeyi sağlar. Bu ürünler şu paslanmaz çelik kalitelerinde mevcuttur: östenitik, ferritik, dubleks ve martensitik. Hafif ancak güçlü, soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve levha ürünler, uygulamada tamamen geri dönüştürülebilir ve çok yönlüdür. Our company , as a service provider in the cold steel industry and metal profiles in Turkey, is ready to cooperate with its coustomer in different countries.All of the company`s products are offered to the customer according to global standards.We also offer products at reasonable prices according to customers budgets.ihracatta önemli bir yer edinerek; aynı zamanda ülkenin ve yurtdışında dört bir yanında seçilmiş, kaliteli metal ürünlerini tüketiciyle buluşturabimektir. Metal ürünlerini kaliteli tedarik ederek tüketiciyle uygun

 3. DEMIRSAN PROFIL METAL INS. TURIZ. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Our company Demirsan Metal was founded in 1972. Since 2001, with new addition to production lines and sectoral growth, we continued our operations as Demirsan Metal Group. We are continuously increasing our production capacity and moved to our factory which is located in Pancar Organized Industrial Zone in İzmir/Turkey with an area of 8000 m2. As DEMIRSAN METAL GROUP, we are focused on providing the best service to our customers with perfect quality products at fair prices. Our current production line has the best quality products as you may find below; - Metal pipes - Steel profiles - Drywall profiles - Reinforcement profiles

 4. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  With its expert sales team, it promptly fulfills all your requests about Solar profiles, Steel Pipes and metal products. It is focused on the trading of aluminum profiles, aluminum ingots, metallurgical products. Storage, distribution and supplies are delivered on time and directly to customers' warehouses. We support our customers in growing their business. At all levels, from choosing the right suppliers to helping our customers with their marketing strategies. We manage to grow together and offer the best customer support. In addition to our extensive network of business partners, we do your work in the most comprehensive and accurate way with Proton's competent engineers.

 5. ABC PROFIL METAL PLASTIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  ABC Grup firmaları 30 yıldır inşaat sektörüne hizmet eden üretim faaliyetinde bulunmaktadırlar. ABC PROFİL İnşaat sektörü için standart ölçülerde ve özel ölçülerde galvaniz profiller, destek sacları üretmekte ve ayrıca 6.000m2 kapalı alan tesislerinde çelik sektörüne servis merkezi olarak hizmet vermektedir. Ana faaliyet konusu PVC ve plastik olan PROFSAN, PVC kapı ve doğramalar, PVC akordeon kapılar, lambriler ve cephe kaplama imalatı yapmaktadır. Yine bu tesislerde garaj kapıları paletli ve kepenkli olarak üretilmektedir.

 6. ERKASAN MAKINA

  Türkiye

  Erkasan Makine 7 Yılı aşan tecrübesi ile otomotiv sanayi üzerine standart ve spesifik metal ambalaj üretmek üzere 1500 metre kare alanda Bursa da kuruldu. Kurulduğumuz günden bugüne kadar standart ve spesifik ambalajlar , taşıma şaryoları , ara stok şaryoları, Çöp ve talaş kovaları gibi ürünlerin tasarlanması ve üretimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı sürekli gelişim prensiplerine dayalı olarak kalite ve maliyet hedeflerine ulaşmak; Müşteri taleplerini iyi tanımlayarak ürünlerimizi kaliteli tam zamanında ekonomik olarak üretmektir. Erkasan makine Uzman Kadrosuyla Hizmetlerine uzun yıllar devam etmeyi hedeflemektedir.Türkiye çapında yer aldığı pazar payını genişletmek ve Global pazar payında da büyümektir. Erkasan Makina; Üretim faaliyetleri yanında Tasarım ve Mühendislik hizmetleri sağlayarak sektör gelişiminde katkı sağlamayı hedeflemektedir.

 7. KMC GRUP

  Türkiye

  Türkiye'de özel profil üretimi yapmaktayız rolform makinalarımızda hayal ettiğiniz profillerin imalatı için birlikte çalışabiliriz. teknik resim iletmeniz yeterlidir ayrıca standart ve özel kaynaklı profillerde de yardımcı olabiliriz. şu anda bir çok sektöre hizmet vermekteyiz delikli ve presli olarak birmiş nihai ürünler ile sizlere montaja hazır hizmet sağlayabiliriz. kmc grup olarak çelik servis merkezi olarakta Gebze şubemizde hizmet veriyoruz. meko metal grup firmalarımızdan birisi olup profil üretimimiz burada gerçekleşmektedir ve 1969 yılından bu yana hizmet vermektedir. sizlerle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

 8. FP DI BRIGNOLI SRL

  İtalya

  Şirket, işlem ve çimentolama için çelik sıcak kalıplama konusunda uzmandır. Kalıplar elektro erozyon yoluyla üretilir, CNC tornacılık atölyesi. Parçalar, endüksiyonlu fırında ısıtılır sonra da vidalı baskı sayesinde kalıba dökülür. Kalıplı ürünler ISO 9002 onaylı çeliktendir. Sanayi araçlar, tarım makineleri, düzleştirme makineleri sektörü için müşterinin çizimine göre hazırlanan sıcak kalıplanmış mekanik parçalar üretiyoruz.

 1. NICROM ACCIAI INOX SRL

  İtalya

  Nicrom Acciai şirketi, otuz yıldan daha uzun süre önce Napoli'de Antonio Manfellotto tarafından kuruldu. Şirket, çelik mamullerinin ticareti ve çelik içeren hurdaların geri kazanımı konusundaki çalışmalarıyla faaliyetine başladı daha sonra ise temel olarak artizanal usulle çalışan küçük işletmelere yöneldi.

 2. SBFM MACHINERY INDUSTRY CO.

  Türkiye

 3. PROMOTECH ÇELIK PROFIL SAN.AS

  Türkiye

  Cold drawn special steel profiles, steel profiles, spline shaft, t-nuts profile, cold drawn steel

 4. PENTACON GMBH, FOTO- UND FEINWERKTECHNIK

  Almanya

  PENTACON GMBH, FOTO- UND FEINWERKTECHNIK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EKM-ROTH GMBH

  Almanya

  EKM-ROTH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Biberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PRINZ VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  PRINZ VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STB STAHLHAMMER BOMMERN GMBH

  Almanya

  STB STAHLHAMMER BOMMERN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. IBERIA DIES PHOENIX SL

  İspanya

  IBERIA DIES PHOENIX SL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum ekstrüzyon profiller, kalıplar, alüminyum, ekstrüzyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muel-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION N.V.

  Belçika

  ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION N.V., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısı yalıtımlı ve ekstrüzyon mamulü alüminyum profiller, anodize alüminyum, profillerin lake işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. IVT VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  IVT VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuenrade, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz