• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin saplaması yuvasına oturtulması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin saplaması yuvasına oturtulması - Ithalat/Ihracat

 1. HUSSMANN PROFILROLLEN INH. CHRISTOPH HUSSMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUSSMANN PROFILROLLEN INH. CHRISTOPH HUSSMANN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fröndenberg/ruhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZY-TEC WILBRING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZY-TEC WILBRING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HH SERVICECENTER VOERDE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HH SERVICECENTER VOERDE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Voerde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WÖHLER TECHNISCHE BÜRSTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WÖHLER TECHNISCHE BÜRSTEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Wünnenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MITEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MITEX GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIESING WALZWERKSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIESING WALZWERKSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WEIDINGER INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEIDINGER INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eckental, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Türkiye

 4. BWT SPITZER GMBH

  Almanya

  BWT SPITZER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Bentheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HELIO GMBH & CO. KG

  Almanya

  HELIO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. R. WALTER DITTMANN HOHLWELLEN UND ZYLINDERWERK GMBH & CO KG

  Almanya

  R. WALTER DITTMANN HOHLWELLEN UND ZYLINDERWERK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ratzeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. J&B SYSTEMS

  Fransa

  J&B SYSTEMS, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, mekanik atölye – torna, frezeleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saulieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ETS RIVET & VERBORGH

  Fransa

  ETS RIVET & VERBORGH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARM - ANJOU REALISATIONS MECANIQUES

  Fransa

  ARM - ANJOU REALISATIONS MECANIQUES, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Hassas mekanik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint André De La Marche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LES ATELIERS HARTEREAU

  Fransa

  LES ATELIERS HARTEREAU, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Isıya dayanıklı malzemeler, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Isıya dayanıklı malzemeler, dijital kontrollü zıvanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploudaniel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KARL BUCH WALZENGIESSEREI GMBH & CO. KG

  Almanya

  KARL BUCH WALZENGIESSEREI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polanya

  TECHNO - NAUTA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Dişliler, Hava filtreleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. BROVEDANI GROUP SPA

  İtalya

  BROVEDANI GROUP SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Hassas mekanik, Hava filtreleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vito Al Tagliamento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. COSTAM HI-TECH S.R.L.

  İtalya

  COSTAM HI-TECH S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Quirino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COPHIMEC

  Fransa

  COPHIMEC, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Çubuk tornalama, tüm metaller, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belleville Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FOR.MEC. S.R.L.

  İtalya

  FOR.MEC. S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CORAZZA GIOVANNI & C.

  İtalya

  CORAZZA GIOVANNI & C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CO.ME.R. S.R.L.

  İtalya

  CO.ME.R. S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cisterna Di Latina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MEC PIU' S.R.L.

  İtalya

  MEC PIU' S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MICROMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  MICROMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. C.D.F. S.R.L.

  İtalya

  C.D.F. S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albavilla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OMEBA

  İtalya

  OMEBA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Premana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MEGA MECCANICA GANDOSSI S.R.L.

  İtalya

  MEGA MECCANICA GANDOSSI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cazzago San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. B.B.G.

  İtalya

  B.B.G., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casciana Terme Lari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. AR. DE. MA.

  İtalya

  AR. DE. MA., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campodarsego, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz