• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin sinterlenmesi topaklanması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin sinterlenmesi topaklanması - Ithalat/Ihracat

 1. REICH MIM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Reich MIM GmbH şirketinin uzmanlık alanı, kısaca MIM (metal injection moulding) olarak adlandırılan, metal toz enjeksiyon döküm parçaların üretimidir. Reich MIM GmbH şirketi Almanya'nın Saksonya bölgesindeki Schwarzenberg kentinde bulunmaktadır. 40 üzerinde çalışana ve yakl. 2.200 m²'lik üretim alanında sahip olan Reich MIM GmbH, tamamen aile şirketi olan orta ölçekli bir şirkettir. MIM teknolojisi, (ardıl kesme, diş açma gibi) ardıl işleme olmadan üretilecek yüksek şekil karmaşıklığına sahip bileşenler için uygundur. Başlıca uygulama alanları; otomotiv ve makine mühendisliği, ölçüm ve kontrol teknolojisi, hassas mekanik, kilitleme ve montaj endüstrisi, takım teknolojisi ve, tıp teknolojisinin yanı sıra ev aletleri sektörüdür.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonya

  Verified by europages badge

  Şirket, mekanik mühendisliğin farklı dalları için kendi bünyesinde üretim yapmaktadır. Ürünlerin doğru zamanda doğru yerde olmasını ve gümrük işlemleri dahil tüm gerekli koşulları karşılamasını sağlamak için üretim hazırlığından, ürünlerin üretim ve imalat örneklerini hazırlamaktan başlamak üzere, toplu üretim ve en iyi lojistik çözümleri ile düzenli tedarik dahil tüm iş döngüsünü üstleniyoruz.

 3. HELGERIT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELGERIT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEBUS MIM-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEBUS MIM-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROTOTEC GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTOTEC GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OLIVARES GINO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLIVARES GINO SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, Pompalar, mekanik atölyeler, metal dökme, Kilitler, demirli ve alaşım madenlerin işlenmesi, Pompalar, mineli metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gessate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ALSEN SERVICES LDA.

  Portekiz

 3. LISTEMANN TECHNOLOGY AG

  Liechtenstein Prensliği

  Listemann Gruppe 25 yıldan uzun bir süredir Avrupa'da termal malzeme iyileştirme ve kaliteli yapı parçalarının birleştirilmesi için uzman konumdadır. Sertifikalı üretim tesislerimiz Bendern/Liechtenstein, Winterthur/İsviçre ve Kraków/Polonya'da bulunur. Elektronik çip ya da elektrik santrali olması fark etmez: Listemann diğerlerinin yanında hava ve uzay yolculuğu, enerji ve çevre teknolojisi, makine yapımı ile alet ve kalıp yapımı alanlarında ürün ve üretim için malzeme yeniliği sunmaktadır. Yarı iletken ya da tıp tekniği gibi talep gören diğer sektörler de bizim tekliflerimizden yararlanır. Termal üretim teknolojilerimiz sayesinde yapı parçaları daha etkili şekilde üretilebilir ve kullanım ömrü uzatılabilir.

 4. HIMATEK GMBH

  Almanya

  HiMaTEK GmbH şirketi, dökme demir, çelik, yüksek nitelikli çelik, alüminyum, pirinç, bronz ve süper alaşımlar gibi çeşitli malzemelerden yapılmış döküm parçalar, dövme parçalar ve boru sistemi standart parçalarının yetkin bir tedarikçisidir. Çinli bir dökümhane olarak 2000 yılından bu yana, mesleki deneyimimize dayanarak, çizimlere ve müşteri taleplerine dayalı olarak Avrupa, Avustralya ve ABD'deki müşterilerimize çeşitli ürünler sunmaktayız. Hangi malzemenin hangi işleme, hangi fabrikaya ve hangi hizmete uygun olduğunu tam olarak biliriz. Uygulama alanları, makine, kimya, otomotiv, tıp, gıda, kimya, elektronik, elektrik, gemi yapımı, inşaat, havacılık ve uzay sanayilerinin yanı sıra boru hattı inşaatlarıdır. ISO 9001: 2008 sertifikası bize ölçülebilir kalite getirmektedir. Müşterilerimizle kişisel iletişim, siparişlerin işlenmesinde Malzemelerin satın alınmasından ilk numunelere, küçük ve büyük serilere ve lojistiğe kadar her şeyi ve hızlı, sorunsuz yürütmemizi ve profesyonel bir hizmet sunmamızı sağlayarak, önemli bir rol oynamaktadır.

 5. MFS - SINTERING SL

  İspanya

  MFS - SINTERING SL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mineli metal ürünler, metal kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trapagaran, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ITV SINTERMETALLE GMBH

  İsviçre

  ITV SINTERMETALLE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sürgülü yataklar, Sürgülü yataklar, sinterlenmiş metalden sürgülü yatak, mineli metal ürünler, çelik ve metal sinterleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lachen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. JP3DTECVISION GMBH & CO. KG

  Almanya

  JP3DTECVISION GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. eski zaman araçları sökülebilir parçaları, lpg vanaları, 3D lazer tarayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straubing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SINTERFILTRI SRL

  İtalya

  SINTERFILTRI SRL, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, bronz filtreler, Plastik filtreler, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. S.A.S. FRANCE VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  S.A.S. FRANCE VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BARATTIERI SINTERIZZATI SRL

  İtalya

  BARATTIERI SINTERIZZATI SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik ve metal sinterleme, Toz metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CARBOSINT S.P.A.

  İtalya

  CARBOSINT S.P.A., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghisalba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SIMON SINTERLUTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  SIMON SINTERLUTIONS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mineli metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aichhalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Fransa

  FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Törpüleyici bileği taşları, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, rektifiye işlemleri, Törpüleyici bileği taşları, tungsten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MEYER SINTERMETALL AG

  İsviçre

  MEYER SINTERMETALL AG, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, krom çeliği, çelik işleme, metal filtre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. MIMPLUS TECHNOLOGIES GMBH CO. KG

  Almanya

  MIMPLUS TECHNOLOGIES GMBH CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey bitirme, galvanik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ispringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PERSPEKTIVA OST-WEST CONSULT

  Almanya

  PERSPEKTIVA OST-WEST CONSULT, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dachau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GKN SINTER METALS ENGINEERING GMBH

  Almanya

  GKN SINTER METALS ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli ve özel metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Değerli ve özel metaller, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PLASTOCO OY AB

  Finlandiya

  PLASTOCO OY AB, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, fason üretim işlemleri, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porvoo, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNO - TEMPRA DI ZANIBONI PAOLO E C. S.N.C.

  İtalya

  TECNO - TEMPRA DI ZANIBONI PAOLO E C. S.N.C., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelleone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. S.A.S. FRANCE

  Fransa

  S.A.S. FRANCE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz metalürji, çelik ve metal sinterleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saulieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. METALTEMP S.N.C. DI PACCHIARINI FRANCO E C.

  İtalya

  METALTEMP S.N.C. DI PACCHIARINI FRANCO E C., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. B.A.G. S.R.L.

  İtalya

  B.A.G. S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spilamberto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. INDUZIONE LOMBARDA ALESCI E SALVATORE ( S.N.C. )

  İtalya

  INDUZIONE LOMBARDA ALESCI E SALVATORE ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. PASELLO TRATTAMENTI TERMICI S.R.L.

  İtalya

  PASELLO TRATTAMENTI TERMICI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TEN LINE KFT

  Macaristan

  TEN LINE KFT, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması, ptfe, Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mogyorod, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz