• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin tavlanması kalıplara dökülmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin tavlanması kalıplara dökülmesi - Ithalat/Ihracat

 1. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. AWS M. SCHAUBER GMBH PRÄZISIONSTEILE

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRECISION VALLEY - Wellendingen'den selamlar. Ekonomik üretim ve mümkün olan en yüksek çeşitlilik ile sonsuz dişli takımlarınızın ve dişli bileşenlerinizin üretiminde birinci sınıf uzmanız ! Eşsiz Suebya kalite anlayışımızla sizin için Alman üstün kalitesinde özel yapım hassas işleri uygularız. Buna da German Precisioneering® adını veririz. GENİŞLETİLMİŞ ÇALIŞMA TEZGAHINIZ. Yuvarlak ve vida dişi taşlama tornalama frezeleme derin delme. Yüksek nitelikli çalışanlarımız, modern makine tesisi, test ve ölçüm olanakları ile bu kalite iddiasını her geçen gün kanıtlamaktadır. Uykuyu bize sorunuz. FİKİRDEN ÜRÜNE KADAR. PREMİUM A kategorisinde güvenilir bir katma değerli ortak olarak, tasarımcılara geliştirme aşamasında müşteri tarafında danışmanlık yapıp destek oluyoruz ve üretim süreci ile ilgili bilgi birikimimiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimizle katkıda bulunuyoruz. Fikirlerinizi mükemmel hassasiyetle uyguluyoruz.

 3. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Aeschlimann şirketi, 1937 yılından bu yana İsviçre'nin Solothurn kantonundaki Lüsslingen kentinde hassas tornalanmış parçalar üretmektedir. İşlerine %100 bağlılıkla çalışan, 160'tan fazla kalifiye çalışanımız, taleplerinizi yerine getirmek için hazırdır. Temel yetkinliklerimizin arasında, küçük, orta ve özellikle büyük hacimli seriler için geleneksel veya CNC kontrollü tornalama bulunmaktadır. Nihaî işleme olarak tüm yaygın hassas işleme yöntemlerini kullanmaktayız. Yüzey ve ısıl işlem süreçleri için seçilmiş tedarikçilerin desteği ile montaja hazır hassas tornalanmış parçalar da sunmaktayız. Tornalanacak parçanız için en iyi tornalama yöntemini buluruz!

 4. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 5. SIGG STRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yönetim merkezi Jestetten kentinde bulunan SIGG Strahltechnik GmbH şirketi, kumlama teknolojisi ve titreşimli yüzey taşlama sistemlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Seri üretilen standart sistemlere ek olarak, şirket her şekil ve boyutta müşteriye özel sistemler de imal etmektedir. Kendi kumlama ve titreşimli yüzey taşlama sistemine sahip olmayan müşterilerimiz için, parçalar şirketimiz bünyesinde fason hizmet veren kumlama sisteminde işlenebilir. SIGG Strahltechnik, sistemlerine uygun kumlama malzemelerini de 25 kg'dan başlayan ambalaj boyutlarında sağlamaktadır. Mümkün olan en iyi kalite, tüm sistemler ve kumlama malzemeleri için referanstır. Yüksek düzeyde dikey entegrasyon ve kumlama teknolojisi alanındaki geniş bilgi birikimiyle SIGG Strahltechnik, en zorlu müşteri gereksinimlerini hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir. SIGG Strahltechnik unvanı, "Made in Germany" üstün kalite ile eş anlamlıdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VOSS NORMALIEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOSS NORMALIEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. POLYMECA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  POLYMECA AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heerbrugg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ABU AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ABU AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lohn-Ammannsegg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. DÖRFLER & SCHMIDT PRÄZISIONSFINISH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DÖRFLER & SCHMIDT PRÄZISIONSFINISH GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kammerstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASP WILK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASP WILK, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. DURATEC HARTSTOFFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DURATEC HARTSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wermelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRUNNER PRÄZISIONSSCHLEIFEREI INH. MARKUS BRUNNER

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BRUNNER PRÄZISIONSSCHLEIFEREI INH. MARKUS BRUNNER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wittenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. JORES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JORES GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mikro bileyleme, çapak alma, Paslanmaz çelik taşlama işleri, metal çapağının alınması, düz yüzey rektifikasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Sobernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ADAM SCHLEIFTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ADAM SCHLEIFTECHNIK AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. FLURY TOOLS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FLURY TOOLS AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. cnc düzeltmeleri, Torna aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. PSFU WERNIGERODE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PSFU WERNIGERODE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wernigerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TYP AG TECHN. GUMMIWALZEN

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TYP AG TECHN. GUMMIWALZEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bellach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. HILDEN KOMPONENTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HILDEN KOMPONENTEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALLIED FOR TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  ALLIED FOR TECH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Yakılan ölü küllerinin saklandığı vazolar, ısıyla sertleşen toz boyalar, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Yakılan ölü küllerinin saklandığı vazolar, metal frezeleme tornası, Lazer kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nasielsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEWINDE SATELLITEN ANTRIEBE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GEWINDE SATELLITEN ANTRIEBE AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine inşaatı, Dişli halkalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldbrunnen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. EKSTEK XP

  Türkiye

  Our mission is by providing die production according to customer needs and expectations combined with qualified after sales service to reflect the ‘qualified and reliable’ die producer image which is already existing in Turkish Market to the World Market and to build up the infrastructure to prove our brand value as leader in the Aluminium Extrusion Profile Industry. We aim to be the pioneer of the sector in the transition from traditionalism to innovation by adapting the manufacturing traditions that we have gained from the sector to the changing world conjuncture and technology with the experience we have made for many years. We believe that we will achieve this with the acceleration of our investments, which have been continuing in the last period, with our expert staff and qualified employees. Our aim is to become a company that sets the standards in the international platform.

 3. FLEXING LTD

  Sırbistan

  Bir aşındırıcı malzemeler dönüştürme şirketi olan Flexing 20 yıldan beri Sırbistan pazarında bulunmaktadır. Ürünlerimiz özellikle metal sektöründe kullanılmaktadır. Satın aldığımız aşındırıcı kumaş Klingspor'dan ve dokumasız aşındırıcı malzeme İtalya'daki 3M ve Itexa'dan sağlanmaktadır. Ürünlerimizi Bosna, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya ve Macaristan'a ihraç ediyoruz. Üretimimiz, diğer boyutlar ve ürün çeşitlerinin yanında 20-40 mm çaplı, montajlı spiral zımpara ve Roloc+ ürünlerine odaklanmıştır.

 4. ORMAKSAN MOLD MACHINE INDUSTRY

  Türkiye

  Greetings, I have got your company information by International Trade Centre.  I would like to kindly take your time to make a brief introduce of our company Ormaksan Kalıp Makine Ltd. Şti. We as Ormaksan Kalıp Makine Ltd Sti are manufacturing  plastic injection molds, alumınıum injection molds, sheet metalmolds, lamination, zamak alloy molds for many years. Our company was established in 1994 in İzmir, Turkey. Ormaksan has carried its experience more than quarter century to mold sector. Therefore, we are producing various spare parts for container compenents such as container rollers, container rollers axles, container rollsets, container hinges, dak ring rolls, door & window hinges , products for portal containers. Besides producing container components, our company offers various kinds of spare parts for railway , automotive , agriculture , packing, heating & cooling sectors, furniture industry, industrial kitchen equipment and packaging machines industry.We export our products to United Kingdom, Netherlands, Bulgaria and Romania to well -known companies. We are looking forward to get in contact with you and to make a fruitful business cooperation with your esteemed company . We will be very pleased to serve you if can send us your requirements ( plastic or aluminium etc spare parts ) with technical drawings. We will check it with our experienced engineers and offer you the best affordable price.

 5. FIRAT DÖKÜM

  Türkiye

  Wir sind spezialisiert auf Zahnräder, Buchsen, Getriebe , Zahnriemen, Gabeln Rieme Sehr geehrter damen und Herrn , Wir sind eine gieserei Firma in der Türkei, nscheiben, Preskörper, PumpengehäuseGetriebe, Zahnriemen, Gabeln, Riemenscheiben, Schiffsteile, Kran teile Graben enden Bagger teile. und suchen auftraege und zusammenarbeit.Mit freundlichen grüssenMustafa Erdoğan www.firatdokum.com

 6. FIBOEXPORT METAL CASTING AND VALVE

  Türkiye

  firmamız döküm ve vana sektöründe hizmet vermektedir. sfero ve pik dökümde yüksek kalite ürünlerle yurtiçiyle beraber fransa ve almanyaya da hizmet sağlamaktayız.5 tona kadar tek parça döküm yapabiliyoruz.işleme ve torna tezgahlarımızla yüksek kalitede işçilik yapmaktayız.

 7. DEGISIM STEEL AND MOULD

  Türkiye

  Firmamız uluslararası standartlarda kaliteli ve uygun yuvarlak, platina çelik satışı yanında kalıp ve yedek parça üretimi de yapmaktadır.

 8. M. BÖSEL WERKZEUGBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  M. BÖSEL WERKZEUGBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LASZLO CSAKO GMBH

  İsviçre

  LASZLO CSAKO GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Derendingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. SCHLEIFTECHNIK HOLLWEG INH. THOMAS HOLLWEG

  Almanya

  SCHLEIFTECHNIK HOLLWEG INH. THOMAS HOLLWEG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwaigern-Massenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz