• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin temizlenmesi- ayıklanması- saflaştırılması ovulması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin temizlenmesi- ayıklanması- saflaştırılması ovulması - Ithalat/Ihracat

 1. GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRÜNEWALD FEINMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, transmisyon milleri, dişli sistemli transmisyon milleri, lazer kaynağı, Otomotiv sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grävenwiesbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KSP MACHINE

  Türkiye

  KSP Makine olarak Endüstriyel Parça Yıkama, Motor Yenileme ve Yüzey İşleme alanlarında 1998 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir. Hizmet ettiğimiz yıllar boyunca ürün ve hizmet kalitemizle uluslararası markette söz sahibi olduk . Pazarın gerekliliklerine göre sürekli yeni ürünler geliştirmeyi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeyi kendimize prensip edindik Şimdi ise bu prensiplerimizi korumayı hizmet ve kalitemizi ülkemizde de müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz . Tüm Dünya’ya pazarladığımız bu kaliteyi Türkiye’ye de pazarlıyoruz. Dünya üzerinde 20’ den fazla bayimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Konya OSB’ de bulunan 1500 m2’lik alana sahip fabrikamızda tasarım aşamaları, test ve kurulum aşamalarına kadar makine imalatları KSP Makine bünyesinde yapılmaktadır. AR GE ekibimizle imalat ekibimizi buluşturarak yüksek kalite makine imalatını hedefliyoruz. Son teknoloji yakından takip ederek deneyimli makine, bilgisayar, kimya ve elektrik mühendislerimiz tarafından müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projelendirilmekte ve makine imalatları titizlikle yapılmaktadır.

 3. MICROSEMI

  Fransa

  1985 yılından bu yana ultrasonlu yıkama tekniği alanında uzmanlaşmış olan MICROSEMI gereksinimlerinize ve bütçenize uygun komple teknik çözümler sunmaktadır. Mesleki faaliyetleriniz sırasında karşılaştığınız her türden temizlik sorunu konusunda bize başvurmaktan çekinmeyiniz, projenizle ilgili size sunacağımız bir çözüm mutlaka vardır. Üretime yönelik olarak işlenen veya bakım amaçlı her tipten parça için laboratuarlarımızda yapacağımız testlerin ışığında uygulamanızı önereceğimiz işlemler dizisini birlikte kararlaştırabiliriz. Daha sonra uygulamanıza en uygun donanımı birlikte araştırabiliriz: tekli ultrason tankları, komple tank hattı, daldırılabilir ultrason modülleri, ihtiyaca göre projelendirme, vb... Ayrıca işlem görmesini istediğiniz parçaları bize emanet edebilirsiniz. Yerimizde kurulu bulunan çok sayıda donanım sayesinde (ultrasonlu makineler, spreyleme ile yıkama kabinleri, vakumlu kurutucular, parça kontrollü sistemler, vb...) sizi her türden sıkıntı ve sorundan kurtarabilecek karmaşık ve çok çeşitli çözümler önermekteyiz.

 4. LABORATOIRE ACI

  Fransa

  1974'te kurulan ACI LABORATUVARLARININ amacı : kimyasal ve biyolojik ürün formülü, tasarımı ve dağıtımı, hijyen için uygulama konsepti, sanayi bakım ve yüzey işleme. Üç esas fonksiyona sahibiz : laboratuvarlarımızda ürün araştırması ve tasarımı, Fransa'da üretimi ve dağıtımı, şirkette en yüksek seviyede eğitilen özel V.R.P şebekesi sayesinde, ACI uluslararası Laboratuvarları sayesinde imtiyazlı distribütör ağı ile otuz kadar ülkede dağıtımı. 200 ürünlük serimiz altı kategoriye ayrılmaktadır : Hijyen, dezenfeksiyon, kurutma, su arındırma, yağ arındırma ve yüzeyler için kimyasal hazırlık, yüzey kaplama, çeşitli bakımlar ve harç işleme

 5. LAVADORAS INDUSTRIALES BAUFOR - HYDRORESA

  İspanya

  Metal parçalar için endüstriyel yıkama makineleri ve yağ giderme tesisleri. Metal yüzeylerin ön işlemden geçirilmesine yönelik endüstriyel yıkama makineleri tasarım ve üretiminde 50 yıllık deneyime sahip olan Hydroresa, S.L. çalışanlarına daima müşteri ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verecek şekilde eğitim vermektedir. Alkalin, asit ya da nötr Ph'lı biyoparçalanır deterjanlarla sıcak ya da yağmurlama usulü parça yıkama ve yağ giderme. Endüstriyel yıkama makineleri Baufor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Almanya

  WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, tozlaştırıcılar, Fason kumlama, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. METURGEN INDUSTRIECHEMIE UND SERVICE GMBH

  Avusturya

  METURGEN INDUSTRIECHEMIE UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ekolojik ev bakım ürünleri, cephe yıkama, paslanmaya karşı koruma, Ekolojik ev bakım ürünleri, temizlik bezleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biedermannsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. PROTEC TRADING GMBH

  Avusturya

  PROTEC TRADING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SINAPTEC

  Fransa

  SINAPTEC, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, ultrasonlu temizleme cihazları, sonotrodlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EDELTEC - LIMPIEZA POR ULTRASONIDOS

  İspanya

  EDELTEC - LIMPIEZA POR ULTRASONIDOS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sant Cugat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. GB STAHL + BLECH GMBH & CO. KG

  Almanya

  GB STAHL + BLECH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nesselwang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEVALIM SERVICIOS SLU

  İspanya

  LEVALIM SERVICIOS SLU, yılında kurulan ve Temizlik şirketi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, endüstriyel temizleme hizmetleri, temizlik firmaları, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, cephe onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novelda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. COUGARTRON

  Danimarka

  COUGARTRON, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herlev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. ADEFY

  Fransa

  ADEFY, yılında kurulan ve Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, ekolojik temizleme ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. POLYLASE

  Fransa

  POLYLASE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, dekapaj, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limoges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PERO FRANCE SARL

  Fransa

  PERO FRANCE SARL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Courtaboeuf Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CVNINUSTRIES

  Belçika

  CVNINUSTRIES, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. GALVA HILD

  Fransa

  GALVA HILD, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, galvenizleme işlemleri, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jebsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AQUILA CONCEPT

  Fransa

  AQUILA CONCEPT, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel temizlik, Metallerin ayıklanması - Makineler, paslanmaz çelik kumlama, Endüstriyel temizlik, ağaç konstrüksiyon temizleme ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seclin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. EBM DESIGN EXCLUSIVE BRILLENMODE GMBH

  Almanya

  EBM DESIGN EXCLUSIVE BRILLENMODE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Fotografik ve sinematografik laboratuarlar - ekipmanlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Test ekipmanları, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Fotografik ve sinematografik laboratuarlar - ekipmanlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ADC DUMOULIN

  Fransa

  ADC DUMOULIN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lesquin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. YENITEK CORPORATE GROUP

  Türkiye

  YENITEK CORPORATE GROUP, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SN DECAP59

  Fransa

  SN DECAP59, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trith Saint Leger, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. INTENSE CLEAN

  Birleşik Krallık

  INTENSE CLEAN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. temizlik, endüstriyel yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 14 Westerdale, Lu4 9ya, Luton, United Kingdom, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SINEA SARL

  Fransa

  SINEA SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Florange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DREUMEX

  Fransa

  DREUMEX, yılında kurulan ve Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Havlu ve sabun dağıtıcılar, işyerinde hijyen ve güvenlik, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Havlu ve sabun dağıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Gregoire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ACR (ALL CHEMICALS RESEARCH)

  Belçika

  ACR (ALL CHEMICALS RESEARCH), yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırtasiye, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Kırtasiye, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. POZZATO LEONARDO POLISHING AND CALENDERING METALS

  İtalya

  POZZATO LEONARDO POLISHING AND CALENDERING METALS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, Çelik ve metallerin parlatılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GAÏAMOTECH

  Fransa

  GAÏAMOTECH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. metallerin yağının arındırılması, yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourron Marlotte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. RICERCA CHIMICA GROUP

  İtalya

  RICERCA CHIMICA GROUP, yılında kurulan ve Metal ayıklama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vighizzolo D’Este (Pd), İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz