• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin temizlenmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin temizlenmesi - Ithalat/Ihracat

 1. E. MOGGE BEIZ- UND REINIGUNGS-SERVICE FÜR INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firma Mogge GmbH şirketinin Clean & Save sistemleri ile rahatlamanızı sağlayabiliriz. Asitle temizleme, her boyutta tesislerin, malzemelerin ve yapı türlerinin kimyasal. temizliği, ayrıca sistemlerin ve tesislerin daha sonra işletilmek üzere oksijenle işlenmesi, hidrolik kontrol devrelerinin asitle temizlenmesi, yağla durulanması ve korunması. Çünkü Clean & Save sistemlerle sadece mükemmel ve ihtiyaçlarınızı optimum karşılayan bir ön işleme, beyazlatma ve ardından korozyon (ve buna bağlı olarak aşınma) koruması sağlanmakla kalmaz. Dikkate değer maliyet ve zaman tasarrufu sayesinde tesisinizin ve sisteminizin değeri artar, kullanıma hazır olma süresi kısalır ve gündelik işlemleriniz daha verimli hale gelir. 40 yıldır tüm dünyadaki tanınmış şirketler ve holdingler Clean & Save - Systeme E. Mogge Beiz- und Reinigungsservice für Industrieanlagen GmbH sistemlerine güveniyor.

 2. SCHWARZ SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schwarz Systems GmbH – Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH – AMP GmbH. Felsefesi bir olan üç şirket. “Schwarzarbeiter” grubu, 1921 yılında kurulmuş olan ve paslanmaz çelik ve özel malzemelerin işlenmesinde 30 yıllık uzmanlığa sahip, geleneksel orta ölçekli bir işletmedir. Bu süre zarfında Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH sadece konteyner, tesis ve aparat yapımında uluslararası tanınmış, uzman bir şirket olarak öne çıkmakla kalmamış, aynı zamanda silisyum üreticileri için tanınmış bir tesis üreticisi olarak da sivrilmiştir. Schwarz Systems GmbH, paslanmaz çelik yüzey işleme, seri konteyner üretimi, şekillendirme teknolojisi, robot kaynak teknolojisi ve büyük ölçekli parçaların işlenmesi konusunda uzman ve servis sağlayıcınızdır. Grubun en genç üyesi olan AMP GmbH, tahribatsız malzeme testi, lazer ölçümü ve servisi alanlarında hizmet sağlayıcısı ve servis şirketi olarak kendini göstermektedir..

 3. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark soğuk işleme yöntemleriyle nerdeyse her tür çelik malzemeden çekme, taşlama, polisaj ile işlenmiş parlak çelikler, normlara uygun profiller, çizimlere uygun özel profiller üretmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ağırlıklı olarak tesis ve makine imalatında, otomotiv, enerji ve tıp sektörlerinde kullanılmaktadır. EZM Edelstahlzieherei Mark'ın Werdohl'deki tesislerinde Proll & Lohmann markalı tambur boyama makineleri ve yay imalat makineleri ve ayrıca BAK markalı ısıl ve kimyasal yüzey işleme tesisleri ile üretim yapılmaktadır. EZM Metallbearbeitung und Service GmbH şirketi örn. mil yatakları, yuvarlak ve profil malzemeler için düzleme makineleri ve müşteri isteklerine uygun diğer ürünleri üretir. Tavlama, jet, düzleme, frezeleme ve planya proseslerinin inovatif kombinasyonlarıyla Rohr/Thüringen'deki şirketimiz EZM Profil Bearbeitung geleneksel imalat teknolojileri için ekonomik ve rekabet gücü yüksek alternatifler sunar.

 4. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 5. FRITZ WEVER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRITZ WEVER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HACKBARTH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Dünyanın her yerindeki müşkülpesent müşteriler için, asit ve galvaniz tesisleri, cihazlar ve hazneler, baca gazı yıkayıcıları ve karmaşık boru hatları imal ediyoruz. İmalatı tamamlanmış olan sistem parçalarının nakliyesini yapıyor ve istenilmesi halinde Hackbarth Kunststoffverarbeitung şirketinin çekirdek ekibi ve kendini kanıtlamış olan lojistik ve montaj iş ortaklarımızla montajını da gerçekleştiriyoruz. Şirketinizdeki kurulumu, kendi katı kurallarımıza göre gerçekleştirilir, şantiye denetimi de, gerektiğinde yetkin bir teknik İngilizce aracılığıyla sizinle iletişim kurabilecek, özellikle deneyimli çalışanlar tarafından üstlenilir. Modern plastik teknolojisinin tüm işleme olanaklarına sahip modern bir makine parkına sahibiz. Federal Su Kanunu'nun 19. maddesine göre faaliyet gösteren ve TÜV Rheinland'ın sürekli denetimine tabi olan bir şirketiz. Uzman kadromuz plastik işleme alanında gerekli tüm kaynak yapma sertifikalarına sahiptir. Tüm çalışanlarımıza, geçerli sağlık ve iş emniyeti yönergelerine uygun olarak düzenli eğitim vermekteyiz.

 2. ARCUS EDELSTAHL GMBH

  Almanya

  Weilerswist fabrikamızda paslanmaz çelik konusunda parlatma sorunlarınızı çözüyoruz. Paslanmaz çelik parçalarınızın parlatılması ve mekanik işlenmesi konusunda bizimle temas kurunuz. Ürünlerimiz: Temizleyerek parlatma işleri, kilitleme iticileri, paslanmaz çeliğin parlatılması, metallerin parlatılması, paslanmaz çelik, paslanmaz çelik dirsekler, paslanmaz çelik borular, paslanmaz çelik bağlantı parçaları (boru bağlantı parçaları), pasa ve asitlere karşı dayanıklı çelik flanşlar, flanş ve uç parçaları, flanş valfleri, dişli bağlantı parçaları, dışbükey küresel uçlar, hat boruları.

 3. NABU-OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  "Nesilleri düşünüyoruz" - NABU-Oberflächentechnik GmbH şirketinin faaliyetlerini ilk günlerden bu yana şekillendiren slogan budur. Sağlam büyüme, muhafazakar değerler ve gerçekçi performans vaatleri bizim için her zaman hızlı başarının önünde yer almıştır. Kendimizi bölgemize ve bölgemizin insanlarına bağlı hissediyoruz ve çalıştığımız yeri emniyete almayı yükümlülüğümüz olarak görüyoruz. Yenilikçi olmayı kalıcı başarının anahtarı olarak kabul ediyoruz. Bu nedenle, şirketimizin daha da gelişmesi amacıyla sürekli yatırım yapıyoruz. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliği bizim için önemlidir!

 4. VIZYON HEAT - HEAT TREATMENT FURNACES LTD.

  Türkiye

 5. WEIDNER GMBH

  Almanya

  WEIDNER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RKV OBERFLÄCHENTECHNIK INH. HANS-PETER RUBERG

  Almanya

  RKV OBERFLÄCHENTECHNIK INH. HANS-PETER RUBERG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwäbisch Gmünd / Bargau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FORM-ON GMBH - LOHNFERTIGUNG

  Avusturya

  FORM-ON GMBH - LOHNFERTIGUNG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. WOLFGANG MERSI GESMBH

  Avusturya

  WOLFGANG MERSI GESMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. UNIONSTAHL NORD GMBH

  Almanya

  UNIONSTAHL NORD GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RPPI REVETEMENT PEINTURE INDUSTRIEL

  Fransa

  RPPI REVETEMENT PEINTURE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-André-Le-Gaz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LECOUFFE DARRAS - DECAPAGE INDUSTRIEL ET TRAITEMENTS DE SURFACE

  Fransa

  LECOUFFE DARRAS - DECAPAGE INDUSTRIEL ET TRAITEMENTS DE SURFACE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama), Mekanik kaynak, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genech, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FIDES MASCHINEN

  Almanya

  FIDES MASCHINEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Juechen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BACOVO

  Belçika

  BACOVO, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, lazerle paslanmaz çelik kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lint, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Slovenya

  KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, tig kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Metlika, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 8. SODECTRA

  Fransa

  SODECTRA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, temizleme arındırma, metal dekapaj işlemi için makina ve tesisatlar, pirolitik temizleme, Çelik ve metallerin temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaingy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CP GROUP

  İtalya

  CP GROUP, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çelik polisajı, metal çapağının alınması, paslanmaz çelik kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Truccazzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ABL TECHNIC ENTLACKUNG GMBH

  Almanya

  ABL TECHNIC ENTLACKUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yüksek basınçlı yıkama işlemleri, Yüzey ön işleme, Fason kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leutkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EHME LAMMERS ABBEIZTECHNIK GMBH

  Almanya

  EHME LAMMERS ABBEIZTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. POLYLASE

  Fransa

  POLYLASE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, dekapaj, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limoges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. METASPA SARL

  Fransa

  METASPA SARL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metallerin parlatılması, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, NEUILLY SUR SEINE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NITTY-GRITTY S.R.L.

  İtalya

  NITTY-GRITTY S.R.L., yılında kurulan ve Metal ayıklama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, Metallerin ayıklanması - Makineler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Endüstriyel işaretleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spilamberto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. THERMO-CLEAN NIEDERSACHSEN GMBH

  Almanya

  THERMO-CLEAN NIEDERSACHSEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hatten-Munderloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ELEKTROLYSE AG

  İsviçre

  ELEKTROLYSE AG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sins, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. ABBEIZZENTRALE-DENKTE

  Almanya

  ABBEIZZENTRALE-DENKTE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denkte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SOCIETE JR

  Fransa

  SOCIETE JR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çinko elektrokaplama, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Yüzey işleme - Çelik ve metaller, Çinko elektrokaplama, fosfatlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin temizlenmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.928 Şirketler