• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin torna edilmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin torna edilmesi - Ithalat/Ihracat

 1. BULUT CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BULUT CNC MAKİNA'nın Türkiye'de titizlikle üretilen talebe uygun CNC projeleriyle benzersiz hassasiyeti deneyimleyin. Mükemmelliğe adanmış olarak, bileşenleri özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlama konusunda uzmanız. Karmaşık makine parçalarından ısmarlama proje elemanlarına kadar, ekibimiz optimum çözümler için en son CNC frezeleme, tornalama ve işleme tekniklerini kullanır. Makine, havacılık, deniz hidrolik ve otomotiv dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek, hassas ve verimli proje tamamlama imkanı sunuyoruz. Türkiye'de gururla üretilen, beklentileri aşan birinci sınıf çözümler için BULUT CNC MAKİNA'ya güvenin. Ürünlerimiz: • Otomotiv endüstrisi için hassas makine parçaları • Havacılık endüstrisi için hassas makine parçaları • Denizcilik endüstrisi için hassas makine parçaları • Hidrolik endüstrisi için hassas makine parçaları Ürünlerimizin en yüksek mükemmellik kriterlerini karşılamasını sağlamak için uluslararası kalite standartlarına ve sertifikalarına bağlıyız. Özel ve proje bazlı çalışarak, özel ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve özveriyle karşılıyoruz. İster tek bir prototipe ister büyük ölçekli üretime ihtiyacınız olsun, uzmanlığımız ve kaynaklarımız beklentileri aşan sonuçları garanti eder. Kalite ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, projenizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. BULUT CNC MAKİNA ile hassasiyetin dönüştürücü gücünü deneyimleyin.

 2. DOGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Doğa Makina, İmalat Sektöründe 44 yılı aşkın (1978'den beri) deneyime sahip İstanbul merkezli bir şirkettir. Ana faaliyetlerimiz hassas parça üretimi, CNC işleme, hidrolik ayna üretimi, döküm ve daha fazlasını içermektedir. Doğa Makina, Türkiye'de tali parçalar, kasnaklar, makaralar, halkalar gibi imalarlar yapan tanınmış bir markadır. Yüksek üretim standartlarımızdan dolayı, 2001'den beri ISO 9001 sertifikasına sahibiz. Profesyonel bir özel imalat hassas parça tedarikçisiyiz. Size şunları sağlayabiliriz: CNC işlenmiş parçalar, hassas döküm parçaları, hassas enjeksiyon parçaları, MIM kalıp parçaları, hassas presli parçalar, plastik aksam kalıpları. Standart olmayan otomatikleştirilmiş tasarım ve üretim gibi tek elden hizmetler. CNC ekipmanlarımızın hepsi Almanya, Japonya, Kore'den temin edilmektedir. Tornalama ve frezeleme metal kesme işlerini de talep edilen teknik resimle seri üretmekteyiz. Yüksek vasıflı ekibimiz sayesinde Demir Çelik, İnşaat, Enerji, Otomotiv, Savunma Sanayii sektörlerinde ve daha pek çok sektörde faaliyet gösteriyoruz, Türkiye'de ve Dünya çapında! Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin! Doğa Makina'dan CNC İşlenmiş Parça Siparişinin Avantajları: Hızlı Geri Dönüş - Hassasiyet - Özel Uygulamalar - Malzeme Seçimi - Kalite Kontrolü - Avrupa'da Hızlı Teslimat

 3. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 4. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd şirketi her tür sanayiye yönelik Metal CNC işleme, tornalama, damgalama ürünleri konusunda uzmandır. Malzemeler paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum, pirinç, karbon çeliği vb. Tüm endüstri gereksinimlerini karşılayabiliriz : Elektrikli cihaz, elektronik, otomobil parçaları, LED aydınlatma, mobilya, makine ve ekipmanları, temizlik veya tıbbi ekipmanları, plastik ve kalıp hatları ve benzeri. Promostar, ABD, Avrupa, Güney Asya ülkelerine ihracat konusunda tam deneyime sahiptir. +/-0.002mm seviyesinde toleransa ulaşabiliyoruz. ROHS, REACH standart sertifikaları temin edilebilmektedir. Materyaller ASTM, UNI niteliği taşıyabilmektedir. ISO 9001: 2008 ve ISO TS16949. Özelliğimiz: İyi yönetim fabrikası ile orta büyüklüğe sahip olmamız. Makinelere ve işçi teknolojilerine çok yatırım yapıyoruz ve güçlü bir insan kaynakları departmanına sahibiz. Tüm ekibimizin 8 yıldan fazla bir ilişkisi var. Ekip olarak çalışıyoruz. PromoStar dünya çapında iyi bir krediye sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 5. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOH D.O.O

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MOH DOO, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesinde uzmanlaşmış bir Avrupa CNC mühendislik atölyesidir. Ayrıca havacılık ve savunma, otomotiv aydınlatma ve motor sporları endüstrisi için özel parçalar üretiyoruz. MOH DOO olarak en modern, yüksek hassasiyetli 5 eksenli ve 3 eksenli CNC işleme merkezlerinde CNC freze hizmetleri sunuyoruz. 3 eksenli - 800 x 2200 mm'ye kadar, 5 eksenli - 920 mm'ye kadar. Çok çeşitli malzeme ve yüzey kaplamaları sunabiliriz. Masif çelik, alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. Y ekseni ve elektrikli aletlerle fi 350 ve fi 82'ye kadar modern iki milli konilerde CNC tornalama gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimizle müşterilerimize hizmet sağlamada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Her projenin ve üretilen parçanın arkasındayız. Uzman bilgi birikimimizle standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution, çok dar toleranslara ve karmaşık şekle sahip parçaların işlenmesi için prototip, küçük ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız CNC frezeleme ve torna işlemedir: Havacılık ve Uzay, Petrol ve Gaz, İlaç, Formula 1 gibi endüstrilerde 3 eksen, 4 eksen, 5 eksenli işleme. İşlenmiş parça türleri: Hava araçları bileşenleri, Aerodinamik bileşenler, Valfler ve bileşenler, Denizaltı konektörleri, Hidrolik bileşenler. Malzemeler: Alüminyum alaşımlar, Çelik, Paslanmaz Çelik, Inconel, Titanyum. Özel işlemler: eloksal, sert eloksal, kimyasal parlatma, ısıl işlem, esmerleştirme işlemi. Üretim tipi: küçük seriler (10-100 adet), orta seriler (100-5000 adet), toptan (5000-30000 adet). Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ILKDEN METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2005 yılında kurulan İlkden Metal San ve Dış Ticaret Ltd. Şti. metal yedek parça üretimi ve satış sonrası ürün ve hizmetler sektöründe faaliyet göstermektedir. İşleme ve kaynaklı parçalar alanında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. İlkden Metal olarak CNC kontrollü tezgahlar üretiyoruz. İşleme sırasında kaynak bölümünde dairesel kaynak makineleri ve malzeme hazırlama bölümünde ise özel olarak geliştirilmiş yıkama makineleri kullanılmaktadır. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Metal işleme, •Hidrolik silindir bileşenleri, •Mühendislik hizmetleri, •Tarım makineleri için araç yedek parçaları ve çok daha fazlası web sitemizde keşfedilebilir! Makine Parkuru şunlardan oluşur: •CNC Tornalar •Kalıp frezeleme takımı •Silindirik taşlama tezgahı •Robotik kaynak makineleri •Dikey işleme merkezi •4 Eksenli işleme merkezi •Manuel Tornalar •Hidrolik basınç test ünitesi •Tam donanımlı kaynak atölyesi •Tam donanımlı boya atölyesi •Tam donanımlı montaj alanı •Kalite kontrol odası Vizyonumuz, en yeni teknolojileri takip ederek sektörün öncü mühendislik firmalarından biri olmaktır. İlkten Metal olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyor ve çalışmalarımız sırasında müşterilerimizle yakın ilişkiler kuruyoruz. En kaliteli ürünlerimizi dünya genelinde sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. PRODUCTION IN TIME ZERSPANTECHNIK UND HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIT: Production in Time ve CNC tornalama endüstrisinde kalite bilincine sahip tam zamanında üretim anlamına gelir. PIT mutlak üst düzey hassasiyet üretir ve yalnızca bu iddiaya uygun olanlar şirketten ayrılır. PIT GmbH, sanayi sektöründe ISO 9001, IATF 16949 ve ISO 13485'e göre başarılı bir şekilde sertifikalandırılmış az sayıdaki orta ölçekli şirketten biridir. Fizibilite analizi: Bu önemli araç, evimizde başlayan her bir projenin temel taşıdır. Hassas parça zamanı hesaplaması: Döngü sürelerinin belirlenmesi süreç döngüsünü büyük ölçüde etkiler. Deneyimli çalışanların bilgi birikimini içeren profesyonel bir yaklaşım bizim için doğal bir konudur. Detaylı ve adil hesaplama: Fiyatlandırmada tedarikçiler ve müşterilerle doğrudan ve açık iletişim ihmal edilmemelidir.. Yıllardır çeşitli hammadde ve takım tedarikçileriyle başarılı bir şekilde çalışıyoruz ve şu anda onların güvenini hissediyoruz.. Tedarik geliştirme: Profesyonel "ihtiyaç mühendisliği" kullanımı, bir teklifin hazırlanmasının temelini oluşturur. Müşterilerimizle şahsen mutabakata varılmadan hiçbir teklif kurumumuzdan çıkmaz. Proje planlama & Geliştirme: APQP sürecini uygulayarak projelerimizi hedefe yönelik bir şekilde başarıya yönlendiriyoruz. Bireysel kilometre taşları yakından takip edilir ve her zaman profesyonel özveri ile tamamlanır.

 5. BILSTEIN & SIEKERMANN GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yetkin, verimli ve güvenilir. Normlara uygun ve müşteriye özel kapak cıvataları, döner ve soğuk pres parçaların üretimi ile 1956 yılından bu yana otomobil ve tedarik endüstrisinde güvenilir bir ortağız. Kapak cıvataları alanında önde gelen şirketlerden biriyiz. İlk günden itibaren dünyanın dört bir yanında faaliyetini sürdüren müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada yer almıştır. Bu nedenle tüm siparişler için teknolojik ve ekonomik olarak en mantıklı çözümü uyguluyor, sunduğumuz hizmetleri daima pazarın gerekliliklerine göre yönlendiriyoruz. Otomobil, makine ve sistem üretimi ya da hizmetler olsun sektörünüz için en doğru çözüme sahibiz

 1. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Aeschlimann şirketi, 1937 yılından bu yana İsviçre'nin Solothurn kantonundaki Lüsslingen kentinde hassas tornalanmış parçalar üretmektedir. İşlerine %100 bağlılıkla çalışan, 160'tan fazla kalifiye çalışanımız, taleplerinizi yerine getirmek için hazırdır. Temel yetkinliklerimizin arasında, küçük, orta ve özellikle büyük hacimli seriler için geleneksel veya CNC kontrollü tornalama bulunmaktadır. Nihaî işleme olarak tüm yaygın hassas işleme yöntemlerini kullanmaktayız. Yüzey ve ısıl işlem süreçleri için seçilmiş tedarikçilerin desteği ile montaja hazır hassas tornalanmış parçalar da sunmaktayız. Tornalanacak parçanız için en iyi tornalama yöntemini buluruz!

 2. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  70 yılı aşkın bir süredir Gebr. W. + H. Zaugg AG şirketi benzersiz bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur. Günümüzün teknik açıdan zorlu pazarında yer edinebilecek, mükemmel ürünler imal etmenin tek yolu budur. Kalıp yapımı ve enjeksiyon dökümde yenilikçilik ve hassasiyet esastır. Müşterilerimiz için en iyisini üretmek için her gün buna göre hareket eder ve çalışırız. Gebr. W. + H. Zaugg AG, Bettina Ulrich-Zaugg ve Stephan Ulrich'e ait bir aile şirketidir. Kusursuz plastik parçalar, kalıp yapımı, tek parça üretim, 3D baskı ve servis söz konusu olduğunda ideal iş ortağınızız.

 1. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kriyojenik çapak alma için ekipman olup olmadığı ve Dekapaj, yüksek basınçlı yıkama, aşındırıcı kumlama veya çelik konstrüksiyon, kaynak teknolojisi, mekanik işleme, sac işleme ve 3D baskı - sahibi tarafından yönetilen aile şirketi Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. geliştirme ve üretimde birinci sınıf kalite anlamına gelir! 40 yılı aşkın deneyimimizle geniş bir bilgi birikiminden yararlanabiliyoruz: Elastomer çapak alma ve kriyojenik dekapaj, özel yıkama, aşındırıcı kumlama, çelik yapılar, ses geçirmez kabinler, kaplama ve Kapak, makine çerçeveleri, montajlar, kaynak işlemleri (MIG, MAG, TIG, direnç punta kaynağı, saplama kaynağı, E-kaynak, kaynak robot sistemleri), 7 m freze uzunluğuna kadar 3/4/5 eksenli CNC freze makineleri, 3 m'ye kadar CNC torna tezgahları, CNC alev kesme makineleri, plazma ve Otojen, CNC abkant presler, delik delme, yuvarlak haddeleme, yüzey bitirme (boyama, sıcak daldırma galvanizleme, kromlama, kum ve Cam boncuk kumlama, asitleme ve Perdahlama) ve çok daha fazlası. Dünya çapında teslimat yapıyoruz! !

 2. DEPKA VERBINDUNGSTECHNIK INH. MARKUS DEPKA

  Almanya

  Verified by europages badge

  2000 yılının Temmuz ayında Bochum ve Dortmund şehirlerinin yakınında, Wetter'de (Ruhr) Markus Depka tarafından kurulmuş olan şirket, tornalanmış parça ve soğuk şekillendirilmiş parça tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. CNC torna parçaları ve bağlantı elemanları, özel vidalar veya hassas torna parçaları gibi diğer ürünler tamamen müşterinin isteğine, numuneye veya ilgili DIN standardına göre imal edilir. Güçlü noktalarımız: Uzun yıllara dayanan tecrübe, yüksek esneklik, uygun fiyat, en yüksek kalite, hızlı teslimat. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve güçlü iş ortaklarına sahip ile bir ağ, kilit endüstrisi ve otomotiv yan sanayi gibi imalat sektöründen müşterilerimize ekonomik avantajlar ve en yüksek kaliteyi garanti etmektedir. Böylece, tornalanmış parçaların ve diğer ürünlerin üretiminde hizmetlerimizi makul fiyatlarla sunabilmekteyiz. Bizimle çalıştığınızda, sizi kısa karar verme yolları ve uygun fiyatlar beklemektedir.

 3. ROBERT WEBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas torna parçaları dendiğinde Almanya'nın Svabya bölgesinde akla ilk Robert Weber Ltd. Şti. gelir. 1934 yılından beri birçok farklı alanda tedarikçi ve torna parçası sağlayıcısı olarak kendimizi kanıtlamaya devam ediyoruz. Uzmanlık alanımız CNC tornalama ve frezelemedir ve bu sayede sizlere yüksek kaliteli, eşsiz ürünler sunabiliyoruz. Yeni ürünlerin geliştirilme aşamalarından, prototip ve numunelerin üretimine kadar geçen süre boyunca müşterilerimizle birlikte sıkı bir çalışma içerisinde olmak temel yetkinliklerimizden birisidir. Bu şekilde ilk aşamalarda bilgi birikimimiz aracılığıyla teknolojik uygulamaya ve seri üretime katkıda bulunuyoruz. Kalite, esneklik, maliyet ve teslimat güvenilirliğini göz önünde bulundurarak ürünlerimizin genel maliyet açısından verimli olmasına çok önem veriyoruz. Tam anlamı ile üretime dökemediğimiz üretim aşamalarını bu alanda uzman taşeron firmalara aktarıyoruz. Ürün yelpazemiz, Alman Standartlar Enstitüsü'ne (DIN) uygun bağlantı elemanları, özel vidalar, özel çizime göre üretilmiş torna parçaları, cıvatalar, başsız vidalar, yatak burçları, pistonlar, manşonlar, somunlar ve bağlantı elemanlı torna parçalarından oluşmaktadır. Bu ürünlerin her biri, müşterilerimizin bireysel gereksinimlerini karşılamak için en üst düzey hassasiyetle üretilmektedir. 10 kişilik özel bir ekiple müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve esnek bir şekilde karşılayabiliyoruz. Tedarik sağladığımız ana bölgeler, güvenilir bir şirket olarak tanındığımız Almanya ve İsviçre'dir.

 4. ZERMOTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Lauenburg/Elbe'de bulunan ZERMOTECH GmbH orta ölçekli bir şirkettir ve 20 yılı aşkın süredir tornalama ve frezeleme sektöründe işleme teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Makine mühendisliği tedarikçisi ve fason üretici olarak, modern CNC ve konvansiyonel makinelerimizle çok yüksek bir kalite standardında çalışıyoruz. Yenilikçi ve esnek işleme süreçlerimizle, en küçük tolerans aralıklarında bile yüksek düzeyde tekrarlama doğruluğu ile Endüstri 4.0 seviyesinde üretim yapıyoruz. Alüminyum, pirinç veya plastik gibi çeşitli malzemelerin işlenmesinden özel çeliklere kadar, özellikle paslanmaz çeliklerin işlenmesinde uzmanlaştık. Ayrıca makine ve araç yapımı, araştırma ve geliştirme, prototip yapımı ve havacılık için son derece karmaşık bileşenler üretiyoruz. Kuzeyde ve sınırların çok ötesinde güçlü bir ortak olarak, müşterilerimiz arasında gıda ve ilaç sektörlerinde tanınmış makine mühendisliği şirketleri de bulunmaktadır. Ayrıca münferit bileşenlerin veya tüm montajların montajını da sunuyoruz. Diğer bir hizmetimiz de asitleme, elektro-parlatma, kaplama veya sertleştirme gibi çeşitli prosesler kullanarak metal finisajıdır. Eğer ilgileniyorsanız ve yanınızda güçlü ve güvenilir bir ortak arıyorsanız, ekibimiz sizden haber almaktan mutluluk duyacaktır. Kısa sürede yanınızda olmaktan da mutluluk duyarız.

 5. DONGGUAN VOERLY MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  9001 (ISO13485, ISO14001 IATF16949) sertifikalı bir sistem sağlayıcısı olarak VOERLY, endüstrinin birçok alanında 20 yılı aşkın sektörler arası deneyime sahiptir: Makine mühendisliği, optoelektronik, yarı iletkenler, havacılık, tıbbi teknoloji, kamera ve aydınlatma teknolojisi, yeni enerjiler, biyotıp, nükleer enerji, gemi yapımı, deniz teknolojisi ve havacılık alanlarında uzmanız. CNC parça tedarikçisi olarak yanınızdayız ve uzmanlığımız sayesinde organizasyonel çabalarınızı ve maliyetlerinizi en aza indiriyoruz. Esnekliğimiz ve sıkı müşteri odaklılığımız sayesinde faydalarınızı en üst düzeye çıkarıyoruz. VOERLY uluslararası, çok dilli bir endüstriyel hizmet ağına ve Almanya'da bir satış ofisine sahiptir. Çok çeşitli malzemelerden (sertifikalı) yapılan yapı grupları, bir kısmı otomatik olan yüksek teknolojili makinelerimiz kullanılarak üretilmektedir. 200'den fazla çalışanımızla, bileşenlerinizi en yüksek hassasiyetle ve milimetrenin binde birine kadar çok yüksek düzeyde dikey entegrasyonla işliyoruz. CNC frezeleme ve tornalama gibi mekanik işlemlerin yanı sıra tel erozyon, cam boncuk patlatma ve en ince kaynak işleri gibi prosesler ve ürün bitirme işlemleri kapsamlı dikey üretim yelpazesini tamamlamaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, geliştirme, tedarik ve montajdan nihai, test edilmiş müşteri ürünlerinin teslimatına kadar olan süreçlerde ustalaştık.

 6. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 7. EREDI BAITELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Pirinç, alüminyum, AVP ve yumuşak çelikten 1, 5 mm'den 37 mm'ye kadar sipariş üzerinde tasarlanmış parça ve bileşenlerin imalatı. Çeşitli sektörler için mekanik torna: otomotiv, pnömatik ve hidro-termo-sıhhi, gaz boruları, vanalar, musluklar. Eredi Baitelli SpA'nın etkinliği, deneyim, adaptasyon ve teknoloji olan önemli stratejik temellerine dayanmaktadır. ISO 9001 sertifikalı firma.

 8. BRUSCHI MICROMECCANICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bruschi, üçüncü şahıs firmalar için tornalama ile elde edilen üstün kaliteli, tasarım ürünü mekanik bileşenlerde üreten bir firmadır. Hassas tornalama ile elde edilen küçük parçaların işlenmesi, paslanmaz çelik, titanyum ve alüminyum alaşımlarının tornalanması, otomatik CNC hareketli kafalı torna tezgahı ve CNC torna tezgahı ve çubuktan tornalama ile elde edilen plastik malzemeler, sürekli 5 eksenli yatay ve dikey iş merkezlerinde gerçekleştirilen işlemeler.

 1. TORNERIA SERRA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Torneria Serra, freze, rulolama makineleri, dikey ve yatay eksenli transfer makinelerini, kontrollü zorlama ile delme makineleri ve azdırma tezgahları gibi son teknoloji ürünü teçhizat ve makineleri kullanır. Firma, ayrıca, otomatik, çok fener milli ve nümerik kontrollü diş açma makineleri ve cnc iş tezghalarına sahiptir ve hassas cnc tornalama, orta ve büyük ölçekli otomatik frezeleme, metalleri delme ve hassas mekanik montaj işlemlerini gerçekleştirir.

 2. DEMONTE - TORNERIA DI PRECISIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Demonte otomatik hassas makineleri sayesinde her tip ve boyutta parçalar tedarik edebilmektedir. Esnek ve hızlı çalışma prensibi firmanın her zaman en kuvvetli özelliklerinden biri olmuş ve bu özelliği destekleyen işinde profesyonel çalışanları ile her türlü talebi son derece esnek ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir konuma ulaşmıştır. Şirket, İsviçre, Almanya, Avusturya, Meksika ve ABD'de ortakları ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Demonte firması Viale della Porporata 22/24, Pinerolo -TO adresinde yer alır.

 3. BRUSCHI MICROMECCANICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bruschi, üçüncü şahıs firmalar için tornalama ile elde edilen üstün kaliteli, tasarım ürünü mekanik bileşenlerde üreten bir firmadır. Hassas tornalama ile elde edilen küçük parçaların işlenmesi, paslanmaz çelik, titanyum ve alüminyum alaşımlarının tornalanması, otomatik CNC hareketli kafalı torna tezgahı ve CNC torna tezgahı ve çubuktan tornalama ile elde edilen plastik malzemeler, sürekli 5 eksenli yatay ve dikey iş merkezlerinde gerçekleştirilen işlemeler.

 4. MIMEC S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mimec 1981 yılında küçük bir tornalama atölyesi olarak doğmuştur ve yaptığı işte dürüstlük, esneklik ve mükemmel bir kalite-fiyat dengesi sunar. 2017 yılı Kasım ayında, müşterinin talepleri üzerine, demir esaslı ve demir esaslı olmayan malzemeler üzerinde gerçekleştirdiği hassas mekanik işlemeler için UNI EN ISO 9001: 2015 Kalite Belgesini almaya hak kazandı. Yüksek kesinliğe sahip tasarım işlemelerini gerçekleştirmemize izin veren son teknoloji ürünü makinelerden oluşan bir tesise sahiptir.

 5. ARTIL S.N.C. DI NANNINI GIORGIO & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Artil, 1972 yılından bu yana üçüncü şahıslar için sac işleme, cad-cam istasyonu, 3D ve 2D lazer kesim merkezi, bükme, kalenderleme, kenar düzeltme, metal kesme, maks. 2000 mm çaplı CNC hidrolik plaka tornaları ile akış şekillendirme, tüm metallerin Tig-Mig kaynağı ve paslanmaz çelik, demir ve alüminyumdan hafif marangozluk montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 6. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. BOHEMIA METAL PARTS

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  BOHEMIA METAL PARTS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, frezeleme, oditoryum, metal işleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Janske Lazne, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. JACQUEMOUX DECOLLETAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JACQUEMOUX DECOLLETAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas tornacılık, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marnaz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. CAMELLINI E SANGIORGI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CAMELLINI E SANGIORGI SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Hidrolik silindirler, cnc aletleri, CNC çevrilmiş parçalar, Cnc bükme , Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, CNC freze, CNC freze, CNC delikli parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine (mo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DELHOMME MECANIQUE SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  DELHOMME MECANIQUE SARL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, hassas mekanik işlemeler, mekanik atölye, mekanik imalat, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciry Le Noble, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin torna edilmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.196 Şirketler