• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin verniklenmesi

Sonuçlar

Çelik ve metallerin verniklenmesi - Ithalat/Ihracat

 1. MAGNETTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MAGNETTI, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devlet taahhüdü müteahhitleri, bina inşaatları, binaların su yalıtımı, Devlet taahhüdü müteahhitleri, endüstriyel dış mekan yer döşemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinovo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GHERARDI VERNICIATURE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GHERARDI VERNICIATURE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüretan boyaları, mobilya boyaları, püskürtme boya, boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VERNICIATURA RUARO SRL

  İtalya

  Ruaro polisaj ve vernikleme şirketi 1971 yılında Lino ve Renato Ruaro tarafından kurulmuştur. Profesyonelliğimiz ve Avrupa ve dünya çapında prestijli kuruluşlarla çalışmayı tercih eden yöneticilerimizin deneyimi sayesinde 35 yıldan daha uzun süredir pazarda başarıyla faaliyet göstermekteyiz. Giriş kapıları, elektrik motorları, konstrüksiyon ve doğramalar, demir ve alüminyum termosifonlar ve 500 L'ye kadar depoların verniklenmesi alanında uzmanlaşmaktayız. Metallerin verniklenmesi dışında mikro-kumlama makineleri ile donattığımız yeni tesislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 4. VEGA COLOR SRL

  İtalya

  Vegacolor, üçüncü şahıslar için endüstriyel boyutta fason vernikleme işlemleri alanında uzmanlaşmış küçük bir kuruluştur. Yıllar içinde edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile genç elemanlardan oluşan esnek yapısı sayesinde şirket yüzey finisyon işlemlerinin her türlüsünü fason olarak gerçekleştirebilecek kapasitedir. İki ana bölüme ayrılmış yapısını, çift hatlı vernikleme bandı ve üç aşamalı fosfatlama tüneli oluşturmaktadır, tünelin ana bileşenleri: yıkama, durulama ve kurutma ve statik su giderme fırını.

 5. C.M.X. S.R.L.

  İtalya

  C.M.X. genç ve dinamik bir işletmedir, sipariş üzerine ve müşteri tarafından sunulan teknik resimlere göre hafif doğramacılık işleri gerçekleştirmektedir. İşletmenin sahip olduğu üretim tezgahları şunlardır: sayısal kumandalı ütüleme, delik delme, kıvırma, lazerle kesme tezgahları. Restorasyon sektörüne yönelik fason işlerde uzman işletmeyiz. Son olarak, C.M.X. özel olarak restorasyon sektörüne yönelik işlerde uzmanlaşmış olmasından güç almaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZECCHI ROBERTO S.R.L.

  İtalya

  ZECCHI ROBERTO S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yangınları önleme - ekipmanlar ve sistemler, metalik yüzeyine püskürtme boyama, özel boyalar, Yangınları önleme - ekipmanlar ve sistemler, yangın koruma ve alev kesme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. G.S. VERNICIATURA DI GUAZZOLINI SECONDO

  İtalya

  G.S. VERNICIATURA DI GUAZZOLINI SECONDO, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. püskürtme boya, üçüncü taraf boyama işleri, metal hırdavat boyaları, çelik konstrüksiyonlar için boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coriano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL

  İtalya

  CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. toz boylar, plastik malzemelerin boyanması ve verniklenmesi, endüstriyel resimler, metal üzerine serigrafik baskı işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FIOR COLOR SRL

  İtalya

  FIOR COLOR SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Boyacılık müteahhitleri, bina tamamlama çalışmaları, boya imalatı, Boyacılık müteahhitleri, sulu boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brusaporto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FILOFIORI

  İtalya

  FILOFIORI, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Galbiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EDMARK AUTO EDWARD MARKOWSKI I WSPÓLNICY SP. J.

  Polanya

  EDMARK AUTO EDWARD MARKOWSKI I WSPÓLNICY SP. J., yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metallerin verniklenmesi, Araba yedek parçaları ve kısımları, Otomobiller, Çelik ve metallerin verniklenmesi, uluslararası yol yardım sevisi, Araba yedek parçaları ve kısımları, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MONTESIRO COOKWARE SRL

  İtalya

  MONTESIRO COOKWARE SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Besana In Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SAVENS S.R.L.

  İtalya

  SAVENS S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. toz boylar, fırın boyası, epoksi boyalar, ısıyla sertleşen toz boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ELECTROLIUM

  Fransa

  ELECTROLIUM, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin verniklenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Galvanizasyon, fosfatlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-paul-de-varax, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. METALPLAST SRL

  İtalya

  METALPLAST SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, çelik konstrüksiyonlar için boyalar, üçüncü taraf boyama işleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, ısıyla sertleşen toz boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VERFAS SRL

  İtalya

  VERFAS SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. temizleme arındırma, sentetik kumaşların ve rijit malzemelerin ısıl süblimasyonu, metal üzerine serigrafik baskı işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. STYLCOLOR SAS DI DE CASSAN I.

  İtalya

  STYLCOLOR SAS DI DE CASSAN I., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arcade, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VERNICIATURA BRAGLIA

  İtalya

  VERNICIATURA BRAGLIA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. zımparalama, boya tabancaları, ısıyla sertleşen toz boyalar, üçüncü taraf boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zola Predosa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. IVEKOVIC TZM

  Hırvatistan

  IVEKOVIC TZM, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Vernikleme, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, kumlama, Elektrostatik toz kaplama ile boyama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sveta Nedelja, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 8. B. E B. S.N.C. DI FORMENTIN & C.

  İtalya

  B. E B. S.N.C. DI FORMENTIN & C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trebaseleghe, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROFORESI S.R.L.

  İtalya

  EUROFORESI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ambalaj işaretleme - Makineler, elektroforez, kumlama, Ambalaj işaretleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COLORSOLUTION S.R.L.

  İtalya

  COLORSOLUTION S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstri boyaları, toz boylar, sıvı boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COBS EXAKT LACKIERUNGEN GBR

  Almanya

  COBS EXAKT LACKIERUNGEN GBR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin lakelenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik ve metallerin lakelenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kusterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. APT

  Sırbistan

  APT, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal dolaplar, Trabzan/Korkuluk ve çitler, metallerin işlenmesi, toz boylar, Metal dolaplar, Trabzan/Korkuluk ve çitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Pazova, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. TUTTOLAVORO SCARL

  İtalya

  TUTTOLAVORO SCARL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yangına karşı danışmanlık ve önlemler, gençleşmeli boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BUSCH ENGINEERING GMBH

  Almanya

  BUSCH ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brieselang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STELMA PAINT S.R.L.

  İtalya

  STELMA PAINT S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. boya püskürtme teknolojisi, metalleri plastik kaplanması, termik serleştirici tozlar, madenlerin yüzeysel işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Di Soligo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LACK-CENTER EDERTAL

  Almanya

  LACK-CENTER EDERTAL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin lakelenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik ve metallerin lakelenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MALERFACHBETRIEB WEHLAGE GMBH & CO

  Almanya

  MALERFACHBETRIEB WEHLAGE GMBH & CO, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin lakelenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Otomobiller, Yolcu otobüsü yapımı, Çelik ve metallerin lakelenmesi, Çelik ve metallerin verniklenmesi, Otomobiller, Yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lengerich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. EDELDEKORE

  Almanya

  EDELDEKORE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin verniklenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Wünnenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin verniklenmesi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.113 Şirketler