• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin vida dişi açılması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin vida dişi açılması - Ithalat/Ihracat

 1. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 2. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delligsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Havacılık ekipmanları üreticileri, CNC freze, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, polyster tekstil yan ürünleri, çubuk yapımı için torna atölyeleri, Havacılık ekipmanları üreticileri, uzay sanayisi parçaları tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vimieiro Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEWINDE SCHIRRA GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Illingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KEBA FASTENINGS

  Almanya

  Verified by europages badge

  KEBA FASTENINGS, yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Cıvata ve somun, Plastik vidaları, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, CNC çevrilmiş parçalar, kendinden kilitlenen cihazlar, teknik vidalama, metalden sabitleme sistemleri, dişli cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Almanya

  Orta ölçekli endüstriyel şirketimiz müşterilerinin bireysel taleplerine göre büyük miller, seri miller, döner parçalar, freze parçaları; trapez dişli miller ve somunlar üretmektedir. Üretici, Almanya ve Avrupa'nın ünlü makine imalatı, tahrik tekniği ve armatür üretimi alanındaki ünlü şirketlerinin iş ortağıdır. İmalat teknikleri: - DİŞ AÇMA haddeleme, döndürme, tornalama, kesme; yivleme; - TORNA: çok akslı CNC tezgahlarında ve konvansiyonel; - FREZELEME: dört akslı CNC merkezlerinde ve konvansiyonel; - ÇOK EKSENLİ İŞLEME: Altılı millerde ve otomatlarda; - YÜZEY İŞLEME: polisaj, taşlama, finiş işlemleri. İşleme aralığı: - Büyük miller azami 130 mm çapa ve 6.000 mm uzunluğa kadar - standart miller azami 36 mm çapa ve 3.300 mm uzunluğa kadar, döndürmeli - karmaşık freze parçaları çubuktan itibaren azami 65 mm - Bağlama mandreni işleme 400 mm'ye kadar - Taşlama, polisaj, finiş, kromlama vb. yöntemlerle yüzey işleme. "Kalite - Made in Germany" - 1952'den beri.

 3. ATAK OTOMAT CNC

  Türkiye

  Atak Otomat CNC Olarak 2003 Yılından Beri CNC Miyano ve Kayar Otomat Makinelerinde 16-20 Çap 36 Çap Miyano CNC Torna Makinelerinde Yüksek Adette İmalat Yapmaktayız.

 4. UYSAL BAGLANTI ELEMANLARI

  Türkiye

 5. CELO FIJACIONES SL

  İspanya

  CELO FIJACIONES SL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HILALSAN

  Türkiye

  HILALSAN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri, endüstriyel kullanım için yüksek basınçlı temizleme makinaları, Kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. OMIP S.R.L.

  İtalya

  OMIP S.R.L., yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roccapiemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WALZKRAFT GMBH

  Almanya

  WALZKRAFT GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Deilingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UNIMEX FORMDRILL

  Fransa

  UNIMEX FORMDRILL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. madeni dolgular, Burgu uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aulnay Sous Bois Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALGI INDUSTRIE

  Fransa

  ALGI INDUSTRIE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Klima ve ısıtma, diş açma, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marignier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NOLOT SAS

  Fransa

  NOLOT SAS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Vida dişi açılmış çubuklar, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, vida dişli parçalar, vida, cıvata, somun ve perçin üretimi için makinalar, Vida dişi açılmış çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etang-Sur-Arroux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CO.ME.R. S.R.L.

  İtalya

  CO.ME.R. S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rossano Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FILETAGES INDUSTRIES

  Fransa

  FILETAGES INDUSTRIES, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Düz ve silindir taşlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bornel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HANS BAYER

  Almanya

  HANS BAYER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere diş açma, Çelik ve metallere diş açma, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pottenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Fransa

  A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, çamfıstığı, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, oluk açma, dişli düzeltme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuvy En Mauges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SEDC INDUSTRIE

  Fransa

  SEDC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma kılavuz ve aletleri, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BROVEDANI GROUP SPA

  İtalya

  BROVEDANI GROUP SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması, Hassas mekanik, Hava filtreleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin saplaması/yuvasına oturtulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vito Al Tagliamento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DURUM SA

  Fransa

  DURUM SA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saint-Victor, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  İtalya

  O.M.P. PICCINELLI S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallerin torna edilmesi, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darzo Di Storo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ETS CARRE

  Fransa

  ETS CARRE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, bakır işleme, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ouarville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MULTISTATION

  Fransa

  MULTISTATION, yılında kurulan ve Kurul Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Diş açma - Makine aletleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, iç yüzey işleme, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinard Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GERBO FRANCE

  Fransa

  GERBO FRANCE, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çeşitli mühendislikler - elektrikli aletler, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, endüstriyel rektifiye işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarreguemines-Remelfing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. PROST DECOLLETAGE

  Fransa

  PROST DECOLLETAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, robot çapak giderici, Çelik ve metallerin vida dişi açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morez, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz