• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik ve metallerin zımparalanması

Sonuçlar

Çelik ve metallerin zımparalanması - Ithalat/Ihracat

 1. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. GUNE MAKINE

  Türkiye

  Güne Makine, Türkiye' nin en önemli sanayi ve endüstri merkezlerinden Kocaeli-Başiskele' de 2006 tarihinde kurulmuş tecrübeli, dinamik ve profesyonel çalışanlarıyla hizmet veren bir üretim ve taahhüt firmasıdır. Mühendislik ve proje uygulamalarının yanı sıra kaynaklı imalatı, talaşlı imalat, montaj, devreye alma ve fabrika bakım hizmetleri de yapmaktır. Güne Makine kurulduğundan itibaren müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ilke edinmiş bir yan sanayi firması olarak hizmet vermektedir. Güne Makine is a manufacturing and contracting company established in 2006 in Kocaeli-Basiskele, one of the most important industrial and industrial centers of Turkey, serving with its experienced, dynamic and professional employees. In addition to engineering and project applications, it also provides welded manufacturing, machining, assembly, commissioning and factory maintenance services. Güne Makine has been serving as a sub-industry company that has adopted customer satisfaction and quality as a principle since its establishment.

 3. INTER INDUSTRIAL ABRASIVES

  Türkiye

  İnter Endüstri, profesyonel kullanım için, endüstriyel aşındırıcılar ve polisaj ürünlerindeki üretimi ve ticareti ile 23 yıllık tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca bağlantı elemanları, yapı kimyasalları, bakım kimyasalları ve diğer teknik sarf malzemelerin ticaretinde uzman bir kuruluştur. İnter Endüstri’nin temel ürün programı 2.500’den fazla yüksek kalitede üründen oluşur.Başlıca ürünleri; aşındırıcı ve kesme taşları, diğer yüzey taşlama taşları, özel ölçü taşlama taşları, flap diskler, velkro (cırt) zımparalar, mop zımparalar, sonsuz bantlar, rulo zımparalar ve diğer tüm kaplanmış zımpara ve aşındırıcı ürünlerdir. Aşındırıcı ürünler yanında paslanmaz vidalar, civatalar, somunlar, pullar, dübeller, yapı ve bakım kimyasal ürünleri ve elektrikli el aletleri içeren ürün çeşitleriyle, profesyonel kullanıcılara profesyonel katkılar sağlamaktadır.İnter Endüstri’nin amacı; firmaya özel hizmetleriyle, profesyonel iş geliştirme çözümleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak ve geliştirmektir. Ayrıca sanayi kuruluşlarının, birçok çeşitteki ürünü tek elden satın alabilme kolaylığı sağlamaktır.İnter Endüstri, sanayi alanında binlerce müşterisine ürün ve hizmet desteği sağlamaktadır. Bu büyük iş hacmine rağmen, İnter Endüstri’nin çalışmalarında “Müşteri” bu sistemin tam merkezinde bulunmaktadır. Her müşteriye özel ve profesyonel hizmet sunmak, İnter Endüstri’nin temel prensiplerinden biridir.İnter Endüstri, “Profesyonel Olma Zamanı” s

 4. KASAN HASSAS ÖLÇÜ ALETLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  KASAN Hassas Ölçü Aletleri 1996 senesinde Ege Serbest Bölgesine taşınan firmamız, halen üretimini Ege Serbest Bölgesindeki fabrikamızda sürdürmektedir. Tamamen kendi imalatımız olan hassas ölçü aletlerinin %85’ini Yurtdışına ihraç etmektedir. 2009 senesi ile birlikte yeniden yapılanmaya giren firmamız, Yurtiçi satışlarına da ağırlık vermeye başlamıştır ve bu bağlamda kurduğu satış ağını Satış Mühendisleri ile güçlendirerek, müşterilerine yerinde teknik destek vermektedir. Standart ürünlerin haricinde, ihtiyaçlara uygun ölçülerde ve özelliklerde hassas ölçü aletleri, bunların yanında proje bazlı üretimler ve mühendislik desteği ile de hizmetlerimizi geliştirip, genişletmekteyiz. Teknolojisi, kalitesi, güvenilirliği, bilgi birikimi, yetişmiş profesyonel çalışanları ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile hizmet veren firmamız 40 senelik tecrübesi ile müşterileri ile birlikte büyüyüp gelişmektedir

 5. KWGMAKINA SAN VE TIC.LTD

  Türkiye

  Talaşlı imalât gerektiren birçok makine parçası cnc torna cnc freze ve tel erezyon tezgâhlarında imal edilir. Isıl işlem prosesleri uygulanır. Çeşitli kaplama işlemleri gerçekleştirilir. Daha öncesinde çeşitli yurt içi ve yurt dışı firmalarla çalışma tecrübemiz bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AUTOADAPT MEKATRONIK A.Ş.

  Türkiye

  fason cnc torna ve freze işleri yapmaktayız .

 2. DAN DI DE ANTONI S.R.L.

  İtalya

  DAN DI DE ANTONI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin zımparalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal taşlama makineleri, metal satinaj işlemleri için makina ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coccaglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHMIRGELWERK CHEMNITZ GMBH

  Almanya

  SCHMIRGELWERK CHEMNITZ GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin zımparalanması, Çelik ve metallerin zımparalanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KLINGSPOR MAGYARORSZAG CSISZOLASTECHNOLOGIA KFT.

  Macaristan

  KLINGSPOR MAGYARORSZAG CSISZOLASTECHNOLOGIA KFT., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin zımparalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. E M E C O GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG SCHMIRGELERZEUGNISSE

  Almanya

 1. ZOMKO KFT

  Macaristan

 2. BULUT CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BULUT CNC MAKİNA'nın Türkiye'de titizlikle üretilen talebe uygun CNC projeleriyle benzersiz hassasiyeti deneyimleyin. Mükemmelliğe adanmış olarak, bileşenleri özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlama konusunda uzmanız. Karmaşık makine parçalarından ısmarlama proje elemanlarına kadar, ekibimiz optimum çözümler için en son CNC frezeleme, tornalama ve işleme tekniklerini kullanır. Makine, havacılık, deniz hidrolik ve otomotiv dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek, hassas ve verimli proje tamamlama imkanı sunuyoruz. Türkiye'de gururla üretilen, beklentileri aşan birinci sınıf çözümler için BULUT CNC MAKİNA'ya güvenin. Ürünlerimiz: • Otomotiv endüstrisi için hassas makine parçaları • Havacılık endüstrisi için hassas makine parçaları • Denizcilik endüstrisi için hassas makine parçaları • Hidrolik endüstrisi için hassas makine parçaları Ürünlerimizin en yüksek mükemmellik kriterlerini karşılamasını sağlamak için uluslararası kalite standartlarına ve sertifikalarına bağlıyız. Özel ve proje bazlı çalışarak, özel ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve özveriyle karşılıyoruz. İster tek bir prototipe ister büyük ölçekli üretime ihtiyacınız olsun, uzmanlığımız ve kaynaklarımız beklentileri aşan sonuçları garanti eder. Kalite ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, projenizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. BULUT CNC MAKİNA ile hassasiyetin dönüştürücü gücünü deneyimleyin.

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. ATOM KARINCA LASER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin İstanbul şehrinde 1996 yılında kurulan Atom Karınca, mühendislik ve Lazer Kesim sektörlerinde fason üretim hizmeti veren öncü bir şirkettir. Mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımız, siz değerli müşterilerimiz için kusursuz üretim sağlamak üzere 3000 M2 fabrika alanımızı, modern makine parkurumuzu ve 24 saat vardiyalı çalışılabilen konusunda uzman 60 çalışandan oluşan ekibimizi içeren son teknoloji işletme yapımızla dışarı yansımaktadır. 1996 yılında kurulduğu günden itibaren gelişimine devam eden şirketimiz, stratejik bir hamleyle 2005 yılında Lazer Kesim sektörüne girmiştir. Devam eden yatırımlarımız ve sürekli kendimizi geliştirme girişimlerimiz ilerlemeye olan tutkumuzu açığa çıkarmaktadır. Kapsamlı Hizmetlerimiz şunları içerir: •Lazer Kesim •Sac Büküm •Silindir Büküm •Kaynaklı Parça İmalatı •Elektrostatik Toz Boyama •Montaj Hizmetleri •Sac Satış Hizmeti Makine Parkuru: LAZER KESİM MAKİNE PARKURUMUZ 6 KW Kesme Gücü | 4000x2000mm Sac İşleme Alanı 6 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 4 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 2, 5 KW Kesme Gücü | 2500x1250mm Sac İşleme Alanı SAC BÜKÜM MAKİNE PARKURUMUZ 7 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 5 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 4 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi Atom Karınca olarak, dünya genelinde müşterilerimize hizmet vermek için coğrafi sınırları aşıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve uzman ekibimiz ile işletmenize özel gereksinimleri anlamayı ve buna uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sizin başarınız bizim taahhüdümüzdür.

 3. CHMIELINSKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Walbrzych, Aşağı Silezya'da bulunan CHMIELINSKI bir aile şirketidir. 2010 yılından bu yana çelik, demir dışı metaller, kauçuk, plastik, cam ve taş dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler için su jetiyle kesim hizmetlerinde uzmanlaştık. Gelişmiş ekipmanlarımız, hassas 2D ve 3D kesim için Dinamik Su Jeti kafası da dahil olmak üzere en son teknolojiyle donatılmış ünlü FLOW şirketinin üç su jetli kesim makinesine sahiptir. Ayrıca mermer, taş ve cam gibi kompozit ve kırılgan malzemelerle çalışmamızı sağlayan Ultra Pierce delme sistemini kullanıyoruz. Olanaklarımız maksimum 2000 x 4000 mm boyutunda ve 200 mm kalınlığa kadar olan malzemeleri kapsamaktadır. 6500bar'a kadar ulaşan yüksek basınçlı pompalarla üretim maliyetlerini optimize edebiliyoruz. Bizi farklı kılan, yenilikçi teknoloji, kısa teslim süreleri ve kapsamlı müşteri hizmetleriyle desteklenen kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımızdır. Ücretsiz hizmet teklifleri vermekten memnuniyet duyuyoruz ve DXF/DWG dosya formatlı talepleri işleyebiliyoruz. Ayrıca, ister teknik şartnamelerden ister elle çizilmiş eskizlerden olsun, tasarım hizmetleri sunuyoruz. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

 4. TABELARAIZ

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Şubat 2011'de kurulan Tableraíz, yapısal hazırlık, tedarik ve montaj dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunan metal konstrüksiyon alanında önde gelen bir oyuncudur. Uzmanlığımız metalik kaplamaların uygulanmasına, ruhsatlandırma süreçlerinin yürütülmesine, mimari ve inşaat mühendisliği projelerinin gerçekleştirilmesine ve titiz inşaat denetimi sağlanmasına kadar uzanmaktadır. Fotovoltaik pazarına odaklanarak, fotovoltaik yapılar açısından rekabetçi çözümler sunabiliyoruz. Tableraíz, fotovoltaik aksamları için mühendislik çözümleri tasarlar ve fotovoltaik kurulumlar için güvenilir bir yapı imalatçısıdır. Vizyonumuz, hem inşaat ürünlerinde hem de metal işleme hizmetlerinde mükemmellik ölçütünü belirleyerek pazarda önemli bir rakip olarak ortaya çıkmaktır. Etik, sorumluluk, bağlılık, ekip ruhu ve saygı gibi bir dizi temel değerin rehberliğinde, kalıcı bir etki yaratmaya kararlıyız. Yıllar boyunca edindiğimiz zengin deneyim ve rafine bilgi birikimiyle Planlama, İnşaat ve Mühendislik alanlarında farklı çözümler sunma kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimiz her projede profesyonelliğimize, teknik rehberliğimize ve kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımıza güvenebilirler. Uzmanlığımız birçok yönü kapsamaktadır: Planlama, Tedarik, Refakat, Lisanslama, Kaplamalar, Montajlar ve İnşaat. Taahhüdümüz kaliteyi sunmaktır.

 5. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI, Türkiye, Ankara merkezli lider bir çelik bağlantı elemanı üreticisidir. Yüksek kaliteli ürünler sunuyor ve bağlantı elemanlarının tercih edilen küresel tedarikçisi haline geliyoruz. Ankara/Saray'da 10.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 üretim tesisiyle zengin mirasımızı müşteri odaklı bir yaklaşımla harmanlıyoruz. KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI'nda müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sıcak dövme ve soğuk şekillendirme yöntemlerini kullanarak cıvata, saplama cıvatası, ankraj cıvatası ve somun üretiminde uzmanlaşmış durumdayız. Uzmanlığımız, elektro galvanizli ve sıcak daldırma galvanizli kaplamalar sunan çeşitli çelik bağlantı elemanlarına kadar uzanmaktadır. Ayrıca, sıcak dövme yoluyla büyük ölçekli cıvatalara ve özel bağlantı elemanlarına odaklanarak geometri ve Zn-Nikel kaplama uygulamalarında da uzmanız. Enerji, inşaat, endüstriyel parçalar, çelik konstrüksiyon, havaalanı inşaatı, rafineriler ve makine endüstrisi gibi çeşitli sektörlere hitap ediyoruz. Gelişmiş makine ve ekipmanlarımız, üstün kaliteli sipariş parçaları verimli bir şekilde üretmemizi sağlıyor. Yeteneklerimiz otomatik kesme, sıcak dövme, soğuk şekillendirme, işleme, haddeleme, ısıl işlem, kaplama ve kalite kontrolü kapsamaktadır. KLR markası altında, M 12 ila M 80 çapında cıvata ve vidalar, M 8 ila M 220 mm arasında dişli çubuklar ve saplamalar ve M 20 ila M 80 uzunluğunda somunlar sağlıyoruz. Ayrıca ankraj cıvataları, U-Cıvatalar ve J-Cıvatalar da sunuyor ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşan kapsamlı bir stok tutuyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 6. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm, siz değerli müşterilerine benzersiz hizmet sunmayı hedeflemiştir. Teknik uzmanlık ve güven odaklı işbirliklerine dayanarak, yenilikçi çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzun yıllara dayanan zengin deneyimimiz sayesinde, Lazer Kesim, Giyotin Kesim, Abkant Büküm, Kaynak, Montaj ve Boyalı İmalat dahil farklı üretim süreçlerinde performansımızı en üst düzeye taşıdık. Temel ilkelerimiz, zamanında çözümler sunmak ve yüksek kalitede ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktır. Teknik Çizgi Kesim Büküm olarak güvenilir ve müşteri odaklı bir kültür geliştirmekten ve müşterilerimize mükemmel hizmetin somut örneğini sunmaktan gurur duyuyoruz. ISO 9001-2015, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarımız, kaliteye olan bağlılığımızı vurgulamaktadır. Son teknoloji ile donatılan kalite laboratuvarımızda, kesme, oyma, parlatma ve daha birçok işlem için son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır! Kalite kontrol standartları üretim süreçlerimiz boyunca titizlikle uygulanmaktadır. Teknik Çizgi Kesim Büküm bünyesinde, sertifikalarımız ve ileri laboratuvar olanaklarımız, en yüksek endüstri standartlarını sürekli olarak aşan ürün ve hizmetler sunma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızı yansıtmaktadır. Her yönüyle mükemmellik için bugün bize ulaşın!

 7. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd şirketi her tür sanayiye yönelik Metal CNC işleme, tornalama, damgalama ürünleri konusunda uzmandır. Malzemeler paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum, pirinç, karbon çeliği vb. Tüm endüstri gereksinimlerini karşılayabiliriz : Elektrikli cihaz, elektronik, otomobil parçaları, LED aydınlatma, mobilya, makine ve ekipmanları, temizlik veya tıbbi ekipmanları, plastik ve kalıp hatları ve benzeri. Promostar, ABD, Avrupa, Güney Asya ülkelerine ihracat konusunda tam deneyime sahiptir. +/-0.002mm seviyesinde toleransa ulaşabiliyoruz. ROHS, REACH standart sertifikaları temin edilebilmektedir. Materyaller ASTM, UNI niteliği taşıyabilmektedir. ISO 9001: 2008 ve ISO TS16949. Özelliğimiz: İyi yönetim fabrikası ile orta büyüklüğe sahip olmamız. Makinelere ve işçi teknolojilerine çok yatırım yapıyoruz ve güçlü bir insan kaynakları departmanına sahibiz. Tüm ekibimizin 8 yıldan fazla bir ilişkisi var. Ekip olarak çalışıyoruz. PromoStar dünya çapında iyi bir krediye sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 8. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 1. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 2. MOH D.O.O

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MOH DOO, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesinde uzmanlaşmış bir Avrupa CNC mühendislik atölyesidir. Ayrıca havacılık ve savunma, otomotiv aydınlatma ve motor sporları endüstrisi için özel parçalar üretiyoruz. MOH DOO olarak en modern, yüksek hassasiyetli 5 eksenli ve 3 eksenli CNC işleme merkezlerinde CNC freze hizmetleri sunuyoruz. 3 eksenli - 800 x 2200 mm'ye kadar, 5 eksenli - 920 mm'ye kadar. Çok çeşitli malzeme ve yüzey kaplamaları sunabiliriz. Masif çelik, alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. Y ekseni ve elektrikli aletlerle fi 350 ve fi 82'ye kadar modern iki milli konilerde CNC tornalama gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimizle müşterilerimize hizmet sağlamada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Her projenin ve üretilen parçanın arkasındayız. Uzman bilgi birikimimizle standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution, çok dar toleranslara ve karmaşık şekle sahip parçaların işlenmesi için prototip, küçük ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlık alanımız CNC frezeleme ve torna işlemedir: Havacılık ve Uzay, Petrol ve Gaz, İlaç, Formula 1 gibi endüstrilerde 3 eksen, 4 eksen, 5 eksenli işleme. İşlenmiş parça türleri: Hava araçları bileşenleri, Aerodinamik bileşenler, Valfler ve bileşenler, Denizaltı konektörleri, Hidrolik bileşenler. Malzemeler: Alüminyum alaşımlar, Çelik, Paslanmaz Çelik, Inconel, Titanyum. Özel işlemler: eloksal, sert eloksal, kimyasal parlatma, ısıl işlem, esmerleştirme işlemi. Üretim tipi: küçük seriler (10-100 adet), orta seriler (100-5000 adet), toptan (5000-30000 adet). Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. ILKDEN METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2005 yılında kurulan İlkden Metal San ve Dış Ticaret Ltd. Şti. metal yedek parça üretimi ve satış sonrası ürün ve hizmetler sektöründe faaliyet göstermektedir. İşleme ve kaynaklı parçalar alanında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. İlkden Metal olarak CNC kontrollü tezgahlar üretiyoruz. İşleme sırasında kaynak bölümünde dairesel kaynak makineleri ve malzeme hazırlama bölümünde ise özel olarak geliştirilmiş yıkama makineleri kullanılmaktadır. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Metal işleme, •Hidrolik silindir bileşenleri, •Mühendislik hizmetleri, •Tarım makineleri için araç yedek parçaları ve çok daha fazlası web sitemizde keşfedilebilir! Makine Parkuru şunlardan oluşur: •CNC Tornalar •Kalıp frezeleme takımı •Silindirik taşlama tezgahı •Robotik kaynak makineleri •Dikey işleme merkezi •4 Eksenli işleme merkezi •Manuel Tornalar •Hidrolik basınç test ünitesi •Tam donanımlı kaynak atölyesi •Tam donanımlı boya atölyesi •Tam donanımlı montaj alanı •Kalite kontrol odası Vizyonumuz, en yeni teknolojileri takip ederek sektörün öncü mühendislik firmalarından biri olmaktır. İlkten Metal olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyor ve çalışmalarımız sırasında müşterilerimizle yakın ilişkiler kuruyoruz. En kaliteli ürünlerimizi dünya genelinde sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. E. MOGGE BEIZ- UND REINIGUNGS-SERVICE FÜR INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firma Mogge GmbH şirketinin Clean & Save sistemleri ile rahatlamanızı sağlayabiliriz. Asitle temizleme, her boyutta tesislerin, malzemelerin ve yapı türlerinin kimyasal. temizliği, ayrıca sistemlerin ve tesislerin daha sonra işletilmek üzere oksijenle işlenmesi, hidrolik kontrol devrelerinin asitle temizlenmesi, yağla durulanması ve korunması. Çünkü Clean & Save sistemlerle sadece mükemmel ve ihtiyaçlarınızı optimum karşılayan bir ön işleme, beyazlatma ve ardından korozyon (ve buna bağlı olarak aşınma) koruması sağlanmakla kalmaz. Dikkate değer maliyet ve zaman tasarrufu sayesinde tesisinizin ve sisteminizin değeri artar, kullanıma hazır olma süresi kısalır ve gündelik işlemleriniz daha verimli hale gelir. 40 yıldır tüm dünyadaki tanınmış şirketler ve holdingler Clean & Save - Systeme E. Mogge Beiz- und Reinigungsservice für Industrieanlagen GmbH sistemlerine güveniyor.

 6. DEPKA VERBINDUNGSTECHNIK INH. MARKUS DEPKA

  Almanya

  Verified by europages badge

  2000 yılının Temmuz ayında Bochum ve Dortmund şehirlerinin yakınında, Wetter'de (Ruhr) Markus Depka tarafından kurulmuş olan şirket, tornalanmış parça ve soğuk şekillendirilmiş parça tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. CNC torna parçaları ve bağlantı elemanları, özel vidalar veya hassas torna parçaları gibi diğer ürünler tamamen müşterinin isteğine, numuneye veya ilgili DIN standardına göre imal edilir. Güçlü noktalarımız: Uzun yıllara dayanan tecrübe, yüksek esneklik, uygun fiyat, en yüksek kalite, hızlı teslimat. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve güçlü iş ortaklarına sahip ile bir ağ, kilit endüstrisi ve otomotiv yan sanayi gibi imalat sektöründen müşterilerimize ekonomik avantajlar ve en yüksek kaliteyi garanti etmektedir. Böylece, tornalanmış parçaların ve diğer ürünlerin üretiminde hizmetlerimizi makul fiyatlarla sunabilmekteyiz. Bizimle çalıştığınızda, sizi kısa karar verme yolları ve uygun fiyatlar beklemektedir.

 7. BILSTEIN & SIEKERMANN GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yetkin, verimli ve güvenilir. Normlara uygun ve müşteriye özel kapak cıvataları, döner ve soğuk pres parçaların üretimi ile 1956 yılından bu yana otomobil ve tedarik endüstrisinde güvenilir bir ortağız. Kapak cıvataları alanında önde gelen şirketlerden biriyiz. İlk günden itibaren dünyanın dört bir yanında faaliyetini sürdüren müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada yer almıştır. Bu nedenle tüm siparişler için teknolojik ve ekonomik olarak en mantıklı çözümü uyguluyor, sunduğumuz hizmetleri daima pazarın gerekliliklerine göre yönlendiriyoruz. Otomobil, makine ve sistem üretimi ya da hizmetler olsun sektörünüz için en doğru çözüme sahibiz

 8. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Aeschlimann şirketi, 1937 yılından bu yana İsviçre'nin Solothurn kantonundaki Lüsslingen kentinde hassas tornalanmış parçalar üretmektedir. İşlerine %100 bağlılıkla çalışan, 160'tan fazla kalifiye çalışanımız, taleplerinizi yerine getirmek için hazırdır. Temel yetkinliklerimizin arasında, küçük, orta ve özellikle büyük hacimli seriler için geleneksel veya CNC kontrollü tornalama bulunmaktadır. Nihaî işleme olarak tüm yaygın hassas işleme yöntemlerini kullanmaktayız. Yüzey ve ısıl işlem süreçleri için seçilmiş tedarikçilerin desteği ile montaja hazır hassas tornalanmış parçalar da sunmaktayız. Tornalanacak parçanız için en iyi tornalama yöntemini buluruz!

 9. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 10. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik ve metallerin zımparalanması - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.618 Şirketler