• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik- alet

Sonuçlar

Çelik- alet - Ithalat/Ihracat

 1. BASEDO STEEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BASEDO STEEL şirketini seçmeniz için beş neden: Teknik bilgi birikimi: Çelik işleyen şirketlerinin özel durumunu biliyoruz. Ayrıca gereksinimleriniz gene de yüksekse; ve malzemeler ve boyutlar da çok farklıysa: Biz hallederiz. Özellikle egzotik malzemeler bizim için sorun değildir. Hizmetlerimiz: Düsseldorf'daki modern depomuzda çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Yüksek performanslı otomatik şerit testeremizde çeliğinizi istediğiniz uzunlukta kesiyoruz. Ağ: Depomuzda bir malzemenin bulunmaması halinde, tüccarlar, üreticiler, haddehaneler ve işleme şirketlerinden oluşan büyük bir uluslararası ağına başvururuz. Böylece isteğiniz yolda kalmaz. Lojistik: İster kurye hizmetleri, nakliyeciler, deniz ya da hava taşımacılığı veya , hava taşımacılığı - hedefine hangi yükün getirileceğini biliyoruz. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı.

 2. BARTSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  metal işleme sanayisi. paslanmaz çelik ticareti, zımbalama takımları, plastik fabrikaları tesis yapımı, makine yapımı, kauçuk sanayisi, standart parçalar, elektro erozyon işletmeleri, metal pres tesisleri, kabartma pres baskı için 15 farklı takım çeliği kalitesi. soğuk ve sıcak iş çelikleri. Stok mevcudu: 1.000.000'dan fazla parça. 15 farklı takım çeliği kalitesinde, 10.000'in üzerinde işlenmiş çubuk ve plaka boyutu, soğuk ve sıcak iş çelikleri. Şu malzemelerden hassas yassı çelik ve önceden işlenmiş takım çelikleri üreticisi: 1.2842, 1.2510, 1.2379, 1.1730, 1.2312, 1.2343, 1.2083, 1.2085, 1.2162, 1.2210, 1.2990, 1.4112, ST52-3, HSS

 3. ENERGIETECHNIK ESSEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Energietechnik Essen GmbH – Georgsmarienhütte Şirketler Grubunun bir üyesi olarak imkanlarını ve kapasitelerini, kökleri 1811 yılına dayanan tecrübelerinin yanında devamlı araştırmaya ve geliştirmeye borçludur. Energietechnik Essen GmbH temel olarak enerji makineleri üreticileri için güvenlikle ilgili yüksek teknoloji ürünleri geliştirir, üretir ve tedarik eder. 20. yüzyılın başında ilk turbo jeneratör üreticileri arasında olan bu Essen işletmesi kapak halkaları üretmektedir. Kapak halkaları rotor uçlarına takılır, böylece bakır sarımlar yüksek rotasyon hızlarının neden olduğu santrifüj kuvvetlerine karşı sabitlenir. Mıknatıslanmayan kapak halkaları alanında firma arşivindeki en eski dokümanlar 1901 yılına aittir. Energietechnik Essen GmbH iki eritme tesisi, bir ESR prosesi eritme tesisi ve bir basınçlı ESR prosesi eritme tesisi ile kapak halkası malzemeleri üretmektedir.

 4. HAGENKÖTTER GMBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Basınçlı döküm tesisleri için yedek parçalar ve sarf malzemeleri. Aşınma mukavemeti yüksek paslanmaz çelik dökümden ve sertleştirilmiş takım çeliğinden üretilmiş çelik tesisi yedek parçaları alanında lider tedarikçilerden biriyiz. Çevirici türbinlerinin vazgeçilmez yedek parçalarından başlayarak basınçlı döküm tesislerinin tüm sarf malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Manganezli çelikten çelik askılar, diğer çelik askılar ve döküm malzemesinde kullanılan diğer malzemeler - döküm malzemesinin sürekli etkisi altında kaldıklarından – ciddi bir aşınmaya maruz kalırlar ve kullanım süreleri kısmen birkaç haftadan birkaç aya kadar süren bir dönemle sınırlıdır. Bu yüzden bu ürünlerin aşınmaya karşı yüksek mukavemetli manganezli çelikten imal edilmesi daha mantıklıdır. Manganezli çelikten çelik askılar ile geleneksel çeliğe göre 20 kata kadar daha uzun kullanım ömrü sağlıyoruz. Böylece çok daha etkin bir kaynak planlaması yapmanıza olanak sağlıyoruz.

 5. GÜNTER ISCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metal işleme aletlerinin üretimi alanında faaliyet gösteren Oberhausen-Rheinhausen'de kurulu uzman bir şirketiz. Uzman bir şirket olarak yüksek sorumlulukla çalışıyoruz ve uygun fiyatta kaliteli olarak tüm siparişleri memnuniyetle kabul ediyoruz. Geniş ürün yelpazesi bizden ihtiyacınız olan her şeyi temin edebilmenizi sağlamaktadır. Şu hizmetleri sunuyoruz: Çizime göre alet üretimi

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CARBO-WELD SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBO-WELD şirketi 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli kaynak sarf malzemeleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürün yelpazemiz çubuk elektrotları, dolgu tellerini ve özlü telleri kapsamaktadır: Dökme demir | sert dolgular | takım çelikleri | nikel bazlı alaşımlar | kobalt bazlı alaşımlar | yüksek alaşımlı çelikler | aşınma koruması | tungsten karbür sarf malzemeleri. Gücümüz bilgi ve esnekliğimizden kaynaklanmaktadır. Bu müşterilerimiz için şu anlama gelir: münferit çözümler, doğrudan iletişim, kısa teslimat süreleri ve rekabetçi fiyatlar. İhtiyaçlarınızın neredeyse tümünü karşılamaktan mutluluk duyacağız. Lütfen bizimle doğrudan temasa geçiniz. Sizinle görüşmeyi dört gözle bekliyoruz! Carsten van Sambeck – Genel Müdür 02161 56483-14 veya c.sambeck@carboweld.de. Ulrike Schmitz – Müşteri İlişkileri Müdürü . 0049 2161 56483-21 veya schmitz@carboweld.de. Wolfgang Bursy – Teknik Müdür 0049 2161 56483-15 veya bursy@carboweld.de.

 2. WESPA METALLSÄGENFABRIK SIMONDS INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıl önce Hessen Spangenberg'de el testerelerinin üretimi ile başlayan şirket günümüzde dünya çapında tercih edilen bir teknoloji iş ortağıdır. WESPA testere aletlerinin global lider üreticilerinden birisidir. 100 üzerinde personelimiz ile Almanya Melsungen'deki merkezimizde çok farklı sektörler için talepleri karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. WESPA ürünleri, endüstri müşterilerimizin taleplerine göre belirlenmiştir ve dünya çapında temsilciliklerin, bayilerin ve endüstri müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Komple sağlayıcı olarak müşterilerimizin rekabet gücünü belirgin şekilde arttıran özel çözümler sunuyoruz. WESPA'nın testere aletlerine otomobil, havacılık, çelik makine üretim endüstrisinin öncü firmaları güvenmektedir. Müşterilerimizin bizim ürünlerimizi tercih ederek bize güvenir ve karşılığını kısa sürede alırlar.

 3. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belçika

  Verified by europages badge

  NLMK Europe - Plate, çok çeşitli ağır levhalar ve külçeler üretmektedir. Yıllık çelik üretim kapasitesi 1.75 milyon tona ulaşmaktadır ve çelikle ilgili ürün portföyünde, temperli ve temperli çelikler, alet çelikleri veya offshore kaliteleri gibi katma değeri yüksek ürünler bulunur. NLMK Plate özellikle LAMİNE VE DÖKÜM ÇELİK konusunda uzmandır: Yapı çelikleri, Gemi yapımı için çelikler, Offshore çelikleri, Rüzgar türbinleri için çelikler, Kazan ve basınçlı kap için çelikler, Tüp çelikleri, Offshore Çelikler, Rüzgar türbini çelikleri, Yüksek Karbonlu Çelikler, Yüksek karbon içerikli çelik, High Strength Steels QUARD® (yüksek mukavemetli çelik) QUEND® (Yüksek Elastikiyetli Çelik) Alet çelikleri, Külçeler ve dövme bloklar, Köşebentler, Dövme külçeler

 4. IMS AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  IMS AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Inzersdorf Im Kremstal, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. PLATESTAHL UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLATESTAHL UMFORMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, İnşaat çelikleri, Çelik, alet, Parlak çelik, Yay filmaşinleri, İp filmaşinleri, otomatik çeliği, çelik teller, alüminyum teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat çelikleri, Çelik, alet, Çelik ticareti, Nitrürleme çeliği, semente çelikler, Söndürme ve temperleme için çelik, Çelik değnek, İnşaat çelikleri, Çelik çubuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SUR AŞ

  Türkiye

  SUR İNŞAAT A.Ş. KALİTE POLİTİKASI Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ‘ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır. İnşaat Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip eder, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılarız. Çağdaş yönetim bilinciyle ve çalışanların kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket eder, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız. Çalışanlarımız bizim için değerlidir. Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışırız.

 2. PRÄZI-FLACHSTAHL AG

  Almanya

  PRÄZI Grubu, tedarik endüstrisindeki bir şirketler grubudur ve iş aletleri kullanımında, özellikle makine imalatı, otomasyon teknolojisi, robot teknolojisi, aktarım tesisi endüstrisi ve kara makineleri endüstrisinde, ısmarlama çözümler sunar. Yaklaşık 650 çalışanla, Avrupa'nın 5 bölgesinde en yüksek işlevsellikteki yenilikçi ürünler, müşterilerimizin teknik taleplerine göre imal edilir. Ana üretim tesisi PRÄZI-FLACHSTAHL AG'de hassas saclar standart ve özel olarak, ayrıca saplamalar ve hassas parçalar farklı geometrik kesitlerde üretilir. PRÄZI-FLACHSTAHL AG, DIN 59350'ye göre hassas saclar, ayrıca 500 ve 1030 mm parça uzunluğunda, korozyon korumalı takım çeliği tedarik eder. Bütün kaliteler her yönden işlenmiştir ve dik açılıdır, garantili dekarbürize olmayan yüzeylidir.

 3. SAARSCHMIEDE GMBH

  Almanya

  Serbest şekilli dövme parça üreticisi olan Saarschmiede GmbH şirketi, özellikle geniş bir dövme ürün yelpazesinde çok çeşitli malzeme ve işleme teknikleriyle yüksek yüklere dayanıklı dövme ürünler imal etmektedir. İşlenmemiş malzemeler ve ara malların yanı sıra büyük ölçüde işlenmiş karmaşık bir şekle sahip bitmiş ürünler de portföyümüzde bulunmaktadır. Dövme yoluyla şekillendirme yapan bir şirket olan Saarschmiede, mevcut üretim hatlarında yaptığı imalatın dışında da tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek bir şekilde cevap verebilmektedir. Münferit müşteri isteklerine, sipariş üzerine, farklı üretim derinliklerinde, uzman teknik danışmanlık ile birlikte, (teklif istemeden teslimata kadar) özel çözümler de sunmaktayız. Bunlara ek olarak sunduğumuz hizmetlerin arasında fason üretim de mevcuttur. Müşterinin isteğine göre geniş bir ağırlık ve boy yelpazesinde (150 ton ağırlığa ve 26 m boya kadar) muhtelif parçalar üretme yeteneğine de sahibiz.

 4. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Almanya

  Şirketimiz hassas yassı çelikler ve hazırlanmış takım çelikleri alanında Avrupa'daki en büyük depolu satış şirketlerinden biridir. Bu ürünlerin satış ve dağıtımı 2000 yılından beri başarıyla yürütülmelidir. 2015 yılından bu yana Steel Service Krefeld GmbH şirketi ISO 9001: 2008 sertifikasına sahiptir. Diğer bilgileri sertifika web sayfasında bulabilirsiniz. SSK olarak Krefeld (DE) ve Sheffield (UK) tesislerinde yaklaşık 1.500 ton hassas yassı çelik ve hazırlanmış takım çeliği stok tutulmaktadır. Aynı zamanda 1.1730 ve 1.2312 kalitelerinde P plakalarını da stokta tutuyoruz. Ürünler www.stahl-shop.com adresine kaydolarak stok tutan merkezlerden veya satıcılardan doğrudan sipariş edilebilir. Aynı zamanda 1.2083 ESU – 1.2316 – 1.2343 ESU – 1.2358V kalitelerinde yassı boyutlardaki takım çeliğinde, ayrıca 1.2312 kalitesinde saclarda ve 1.4112 kalitesi paslanmaz çelik bloklarında da stok tutuyoruz.

 5. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rusya

  LLC şirketi 2010 yılında kurulmuş ve yıllar içinde Rusya'da sektöründe lider şirketlerden biri haline gelmiştir. Şirketimiz, çeşitli tip ve yoğunluklarda mineral yün için tozsuz endüstriyel dairesel bıçaklar ve dairesel testere bıçakları üretiminde uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize özellikle mineral yün, cam yünü ve diğer yalıtım malzemelerini kesmek için tasarlanmış çok çeşitli dairesel bıçak ve testereler sunuyoruz. Yalıtım malzemelerinin kesilmesi karmaşık bir iştir ve en yüksek kalitede testereler ve bıçaklar gerektirir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz ve onları geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Rus endüstrisinde ulaşılan en son teknolojileri ve gelenekleri birleştirmeyi başardık. Tüm mineral yün bıçaklarımız ve testere bıçaklarımız 1000 mm'ye kadar her çapta ve boyutta temin edilebilmektedir, müşterinin talebi üzerine, soğutma slotlu veya slotsuz üretilebilmektedir. Sunduğumuz bıçaklar ve testereler karbür dişlerle donatılmıştır ve sertleştirilmiş bıçaklara sahiptir.

 6. GLOBAL METALL GMBH

  Almanya

  Global Metall Gmbh, özel çelik ve demir olmayan ürünlerin satışı konusunda 30 yıldan fazla tecrübeye sahip uluslararası bir şirkettir: Kaynak elektrodu satıcısı, çekilmiş tel satıcısı, parlak çelik satıcısı, çekilmiş hassas profil satıcısı, gemi yapımı için dövülmüş parçalar, petrokimya bileşenleri için dövülmüş parçalar, müşteri isteğine göre takım çeliği, dövülmüş yassı çelik, yeniden değerlendirilebilir çelik yaylar, dövülmüş yassı çelik, soğuk başlı tel, enerji için dövülmüş parçalar

 7. HALMAK DEFENSE ENDUSTRY

  Türkiye

  hi sales manager of halmak defense industry, we have been serving as a fixed-mouth knife manufacturer since 1949. our models are patented and have a lifetime warranty. we have a total of 7 different knife models. we make printing (name-flag-emblem) on knives by making graphic design according to the person and request. we have a mass production capacity and export to 18 countries with the possibility of fast shipping. you can place an order by contacting us.

 8. BIEFFE ATTREZZERIA S.R.L.

  İtalya

  BIEFFE ATTREZZERIA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine-alet önerisi ve görüşü (kavram), Makine gereçleri için tutturma elemanları, özel yapım alet tasarımı, özel aletlerin üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato Sesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FRIEDRICH AMTENBRINK GMBH & CO. KG STAHL-SERVICE-CENTER

  Almanya

  FRIEDRICH AMTENBRINK GMBH & CO. KG STAHL-SERVICE-CENTER, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NAGLER NORMALIEN GMBH

  Almanya

  NAGLER NORMALIEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik değnek, sert madenler, nefesli bakır çalgılar, alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schalksmühle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MENART D.O.O.

  Slovenya

  MENART D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Değirmen - makine aletleri, Çelik, alet, CAD/CAM bilgisayar destekli tasarı / bilgisayar destekli üretim yazılım, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Değirmen - makine aletleri, Çelik, alet, CAD/CAM bilgisayar destekli tasarı / bilgisayar destekli üretim yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slovenske Konjice, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. HUBEI RISING TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  HUBEI RISING TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Daye City, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HAMMERWERK KARL WIMPFF GMBH + CO

  Almanya

  HAMMERWERK KARL WIMPFF GMBH + CO, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. UNI-WAY RESOURCE CO.,LTD

  Çin

  UNI-WAY RESOURCE CO.,LTD, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS DEUTSCHLAND GMBH DIVISION UDDEHOLM

  Almanya

  VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS DEUTSCHLAND GMBH DIVISION UDDEHOLM, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GUANGDONG XIONGFENG SPECIAL STEEL CO., LTD.

  Çin

  GUANGDONG XIONGFENG SPECIAL STEEL CO., LTD., yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shunde, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. ENSERVE COMPANY LIMITED

  Japonya

  ENSERVE COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Çelik, alet sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Eğik dönmeli parçalar, ütü makinesi yardımı, tıbbi aletler, Şamandıra ve dubalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tokyo, Japonya 'de bulunmaktadır.

 10. FERRAGSIL, LDA

  Portekiz

  FERRAGSIL, LDA, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, alet, Kendin Yap İşleri - Motorsuz el aletleri, Kişisel çalışma eşyaları, Çelik, alet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantanhede, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz