• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik- karbon

Sonuçlar

Çelik- karbon - Ithalat/Ihracat

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 2. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belçika

  Verified by europages badge

  NLMK Europe - Plate, çok çeşitli ağır levhalar ve külçeler üretmektedir. Yıllık çelik üretim kapasitesi 1.75 milyon tona ulaşmaktadır ve çelikle ilgili ürün portföyünde, temperli ve temperli çelikler, alet çelikleri veya offshore kaliteleri gibi katma değeri yüksek ürünler bulunur. NLMK Plate özellikle LAMİNE VE DÖKÜM ÇELİK konusunda uzmandır: Yapı çelikleri, Gemi yapımı için çelikler, Offshore çelikleri, Rüzgar türbinleri için çelikler, Kazan ve basınçlı kap için çelikler, Tüp çelikleri, Offshore Çelikler, Rüzgar türbini çelikleri, Yüksek Karbonlu Çelikler, Yüksek karbon içerikli çelik, High Strength Steels QUARD® (yüksek mukavemetli çelik) QUEND® (Yüksek Elastikiyetli Çelik) Alet çelikleri, Külçeler ve dövme bloklar, Köşebentler, Dövme külçeler

 3. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. firması, soğuk ve sıcak laminasyon uygulanmış, tavlanmış, ham ve yarı ham durumda, gri, mavi, sarı ve beyaz temperli, kalınlığı 0, 10 mm ila 6 mm arasında değişen, genişliği isteğe göre belirlenen yüksek ve düşük karbon seviyeli çelik bantlar üretir. Şirket politikası müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün etkinlik ve kalite standartlarını korumayı hedefler. Tempracciaio s.r.l. firması Caronno Pertusella (VA)'da yer almaktadır. Temperlenmiş ve temperlenebilir çelik şeritler satar ve üretir.

 4. TRADE AND PRODUCTION ENTERPRISE BONUSTRADE LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TRADE AND PRODUCTION ENTERPRISE BONUSTRADE LLC, yılında kurulan ve Kömür ve grafit - elektrik bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlayıcılar, grafit, Çelik, karbon, grafit, Yağlayıcılar, grafit, Çelik, karbon, karbon ve grafit işleme, elektro erozyon işleri için grafitler, Küresel grafitli dökme demir, grafit öğeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhzya, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. RÜZGARAS METAL SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Rüzgaras Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz yüksek kaliteli paslanmaz çelik, çelik ve alüminyum ürünlerin düşük ücretlerle imalatını yapıyoruz. Her iki taraf için kazançlı ve sürekli olarak geliştirilebilir bir şekilde uzun vadeli tedarikçiniz olmak istiyoruz. E-Posta hesaplarımızla ve telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaynak teknikleri, Sac/Boru/Profil kesme, bükme ve şekillendirme, CNC Torna ve frezeleme, Lazerli Sac/Levha kesimi konularında hizmet vermekteyiz. Proje bazlı çalışan firmamız; tasarımı olmayan projeler icin ise profesyonel tasarım ekibimiz tarafından proje çizim hizmeti sunmaktadır, projelerinizi Solidworks üzerinden tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. PDF, DXF, STEP ve teknik resim dosya verileri ile siparişlerinizi sistemimize işliyor ve taleplerinize göre Paslanmaz Çelik, Çelik ve alüminyumdan Kaynaklı / Kaynaksız, Montajlı ve Projeli / Projesiz ürünler üretiyoruz. Türkiyenin en köklü firmalarına Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum ürünle konusunda ürün-tedarik hizmetleri vermiyoruz. Sertifikalarımızdan bazıları asağıdaki gibidir: EN 3834-2 EN 1090-2 ISO-10002: 2018 IATF 16949: 2016

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARC GRUP DEMIR CELIK IMALAT SANAYI TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Uzun yıllar çelik sektöründe hizmet verdikten sonra Arc Demir olarak kendi firmamızı kurduk. Alanında tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizler için Profiller, Saclar, Paslanmaz Borular, ERW boruları, Spiral Borular, Jiletli tel örgüler, panel çitler, HEA, HEB, IPE gibi hadde ürünleri, Galvanizli boru profil sac, Diğer Demir & Çelik ürünleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bununla birlikte İthalat & İhracat, Kumlama & Shop Primer Boyama, Rulo Açma, CNC Plazma Kesimi ve Sac Büküm / Kesim gibi hizmetler de vermekteyiz.

 2. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 3. 7 TEPE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 4. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Türkiye

 5. ITG STEEL SRL

  İtalya

  ITG STEEL SRL, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler, Paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ACIERS UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  ACIERS UK LIMITED, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Çelik ticareti, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hounslow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ANTEJAS, UAB

  Litvanya

  ANTEJAS, UAB, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Demir metal çubuklar, özel çeliklerden mamul yuvarlak çubuklar, Çelik ve metallerin kesilmesi, yuvarlak metal çubuklar, Demir metal çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. UKRAINIAN SPECIAL INDUSTRY

  Ukrayna

  UKRAINIAN SPECIAL INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gümüş hediyelik eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhya, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. LEON TUBOS - DUIZEN IBERICA SL

  İspanya

  LEON TUBOS - DUIZEN IBERICA SL, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, karbon, plazma kesme makinası, Çelik, karbon, Çelik putreller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camarma De Esteruelas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ACIERS COSTE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  ACIERS COSTE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UNIVERSAL ACIERS

  Fransa

  UNIVERSAL ACIERS, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Couzon-Au-Mont-D'or, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ECKHARDT STEEL AND ALLOYS

  Almanya

  ECKHARDT STEEL AND ALLOYS, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zellingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ARCELORMITTAL CLN DISTRIBUZIONE ITALIA SRL

  İtalya

  ARCELORMITTAL CLN DISTRIBUZIONE ITALIA SRL, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik, karbon, Çelik ve metaller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, aşınma önleyici çelik, Çelik, karbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caselette, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SOCOPA - MÉCANIQUE DE PRÉCISION

  Fransa

  SOCOPA - MÉCANIQUE DE PRÉCISION, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik, karbon, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik, karbon, otomobil sektörü için dökümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Amand-Les-Eaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FBM INDUSTRIAL SERVICES

  Belçika

  FBM INDUSTRIAL SERVICES, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Çelik boru ve tüpler, Çelik, karbon, Hafif metal yapılar, Her türlü çerçeve işi, Çelik boru ve tüpler, Çelik, karbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ASD

  Birleşik Krallık

  ASD, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. 3D lazerli fason kesimler, profillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SHANDONG HAOKUNDA METAL MATERIAL CO.,LTD

  Türkiye

  SHANDONG HAOKUNDA METAL MATERIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, karbon, Çelik levha ve şeritler, galvanize saclar, atık geri dönüşüm presleri, Çelik, karbon, Çelik levha ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liao Cheng, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PROMSTROYKONSTRUKCIA

  Beyaz Rusya

  PROMSTROYKONSTRUKCIA, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, karbon, Metal tertibatlar, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, karbon, Metal tertibatlar, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Demir metallerden ince borular ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. BASARI GALVANIZ

  Türkiye

  BASARI GALVANIZ, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LLC MECHANICAL FOUNDRY

  Ukrayna

  LLC MECHANICAL FOUNDRY, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. demir dışı metaller ve alaşımları, Açılı bağlantılar, Çikolata endüstrisi için kalıplar, replacement parts for excavators sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volyn Region, Novovolynsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. BRINELL TRADE

  Türkiye

  BRINELL TRADE, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çelik, bağlama elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MASTEEL UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  MASTEEL UK LIMITED, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir. karbonlu çelik, çelik ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coleshill, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SPECIAL PIPES AND FITTINGS TRADING LTD

  Birleşik Krallık

  SPECIAL PIPES AND FITTINGS TRADING LTD, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. dikişsiz borular, metalik boru ve boru hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. CDH TEST SESSION DE

  Almanya

  CDH TEST SESSION DE, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. temizleme için toprak sulu katmanının düşürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. RENTACARSS

  Türkiye

  RENTACARSS, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz