• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelik

Sonuçlar

Çelik - Ithalat/Ihracat

 1. ROBINSON CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROBINSON CO. 1994 yılından bu yana değirmencilik sektöründe önde gelen bir aile şirketi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Daimi mirasımız, üst düzey freze makineleri ve anahtar teslim çözümler sunmaya dayanıyor ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyor. Lemoulinfort'un 2017 yılında faaliyete geçmesi, anahtar teslim değirmen tesisi üretiminde yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine adanmış teknoloji odaklı bir güç merkezi olarak rolümüzü gururla güçlendirdi. Anahtar teslim değirmen tesislerinde uzmanlaşmış endüstri uzmanları olarak, kapsamlı ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: •Temizleme Sistemleri•Frezeleme Sistemleri•Havalandırma ve Elleçleme Sistemleri •Tohum Eleme ve Yem Fabrikası Sistemleri •Paketleme Sistemleri Un Değirmenleri, İrmik Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Silolar ve çeşitli ürünler için özel olarak tasarlanmış depolama sistemleri içeren geniş ürün yelpazemizi keşfedin. Tartım, Taşıma ve Paketleme sistemleri gibi gelişmiş çözümleri doğrudan web sitemizde keşfedin. Üretimin ötesinde, değirmencilik, gıda depolama siloları ve özel çelik yapı binalarında yedek parçalar için güvenilir kaynağınız olarak hizmet veriyoruz. Uzmanlığımız, 1994'teki kuruluşumuzdan bu yana yeteneklerimizi geliştirerek hassas lazer kesimine kadar uzanmaktadır. İster anahtar teslim bir değirmen tesisine ister sağlam bir çelik yapıya ihtiyacınız olsun, kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımız kalıcıdır. Dünyayı kapsayan mükemmellik taahhüdümüzle, dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf frezeleme çözümleri ve çelik konstrüksiyonlar sunuyoruz.

 2. HANS BERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sorunsuz çalışma için, her ayrıntı kusursuz olmalıdır. Bu prensip, 1950 yılındaki kuruluşumuzdan beri şirket felsefemiz olmuştur. Hans Berg GmbH & Co. KG, çok çeşitli endüstri dallarının ihtiyaçları için derin çekme parçaları ve metalik boru bileşenlerinin uluslararası alanda aktif üreticisidir. Reichshof (merkez), Florstadt ve Dilovası/İstanbul'da (Türkiye) lokasyonları bulunan şirketler grubu, yaklaşık 600 kişiyi istihdam etmektedir ve soğuk şekillendirme, birleştirme, diş açma ve işleme teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Berg, ısıtıcılar, radyatörler ve konvektörlerin bağlantı teknolojisi alanında teknoloji ve pazar lideridir. Diğer önemli pazar alanları; ısı üretimi, klima teknolojisi ve büyük uzman tedarikçilerin geliştirme ortağı olarak Berg'in titreşim sönümleme ve hava yastığı gaz jeneratörleri gibi alanlar için hassas bileşenler ve güvenlik bileşenleri ürettiği otomotiv endüstrisidir.

 3. BARTSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  metal işleme sanayisi. paslanmaz çelik ticareti, zımbalama takımları, plastik fabrikaları tesis yapımı, makine yapımı, kauçuk sanayisi, standart parçalar, elektro erozyon işletmeleri, metal pres tesisleri, kabartma pres baskı için 15 farklı takım çeliği kalitesi. soğuk ve sıcak iş çelikleri. Stok mevcudu: 1.000.000'dan fazla parça. 15 farklı takım çeliği kalitesinde, 10.000'in üzerinde işlenmiş çubuk ve plaka boyutu, soğuk ve sıcak iş çelikleri. Şu malzemelerden hassas yassı çelik ve önceden işlenmiş takım çelikleri üreticisi: 1.2842, 1.2510, 1.2379, 1.1730, 1.2312, 1.2343, 1.2083, 1.2085, 1.2162, 1.2210, 1.2990, 1.4112, ST52-3, HSS

 4. BASEDO STEEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BASEDO STEEL şirketini seçmeniz için beş neden: Teknik bilgi birikimi: Çelik işleyen şirketlerinin özel durumunu biliyoruz. Ayrıca gereksinimleriniz gene de yüksekse; ve malzemeler ve boyutlar da çok farklıysa: Biz hallederiz. Özellikle egzotik malzemeler bizim için sorun değildir. Hizmetlerimiz: Düsseldorf'daki modern depomuzda çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Yüksek performanslı otomatik şerit testeremizde çeliğinizi istediğiniz uzunlukta kesiyoruz. Ağ: Depomuzda bir malzemenin bulunmaması halinde, tüccarlar, üreticiler, haddehaneler ve işleme şirketlerinden oluşan büyük bir uluslararası ağına başvururuz. Böylece isteğiniz yolda kalmaz. Lojistik: İster kurye hizmetleri, nakliyeciler, deniz ya da hava taşımacılığı veya , hava taşımacılığı - hedefine hangi yükün getirileceğini biliyoruz. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı.

 5. C+R HYDRAULICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1984 yılında Münih'te kurulmuş olan, C+R HYDRAULICS GmbH o günden bu yana hidrolik alanında modern, stok tutan uzman bir şirket olarak Alman ve Avrupa pazarlarında sağlam bir yer edinmiştir. Döküm, piston çubukları, piston boruları, silindir boruları ve HPZ boruları gibi çeşitli ürünlerin 900'den fazla boyutunu içeren geniş ürün yelpazemiz, hidrolik sektörünün ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Sipariş üzerine müşteriye özel olarak ürettiğimiz hidrolik bileşenler de ürün yelpazemizi mükemmel bir şekilde tamamlar. Kalifiye çalışanımızın birçok projeden edindiği teknik bilgi ve problem çözümleri, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından takdir edilmektedir. Kısa karar verme yolları bulunan, yenilikçi bir yönetime sahip, orta ölçekli bir şirketin cazibesi, iş ortaklarımızın, sanayi ve ticaret sektörlerinin taleplerine zamanında yanıt verebilmelerini sağlar. Deneyimlerimizden yararlanın, gereksinimlerinizin karşılanmasında büyük çaba göstereceğimize güvenin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FWL FEINGUSS LOBENSTEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tutku bizi benzersiz yapıyor. Çünkü sadece kalite ve özen sunmuyoruz, aynı zamanda en iyi hassas dökümü de sağlıyoruz. Avrupa'nın en modern müşteri dökümhanelerinden biriyiz - ve köklü bir aile şirketiyiz. Bad Lobenstein'daki tesisimizde 40'tan fazla sektörden müşterilerimiz için standart ve müşteriye özel birçok farklı çelik türünden dökme parçalar üretiyoruz. Aile tarafından işletilen orta ölçekli bir şirket olarak ve Schubert & Grubu'nun bir parçası olarak ürünlerimizi Almanya'da üretiyoruz - zamanında ve tahmin edilebilir, uygun fiyatlarla. Tecrübemiz en son teknoloji ve en yüksek seviyede mühendislik ile birleşerek müşterilerimize her zaman güvenilir kalite sunmamıza olanak tanır. Tüm iş süreçlerimiz dijitalleştirilmiş ve modernize edilmiştir. 3D baskı, optik yüzey karşılaştırma, tersine mühendislik veya döküm ve katılaşma simülasyonu gibi teknolojiler, kısa geliştirme süreleri, hızlı örnekleme süreçleri ve istikrarlı seri kalite sağlar.

 2. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  15 yıl önce, 2002 yılında, Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH şirketini Düsseldorf'ta kurduk. Aradan geçen zaman içinde, uluslararası pazar hakkında kapsamlı bilgimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamamız ve sadece yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatlı malzemeler tedarik etmemizin yanı sıra özel istekler söz konusu olduğunda hızlı işlem yeteneğimiz sayesinde, son derece esnek olmamız nedeniyle hassasiyet ölçütü olarak iç ve dış piyasada beğeni toplamış bulunmaktayız. Ve bu arada ....... Problemlerin nasıl çözüldüğünü biliyor musunuz? Oldukça basit: Sorunları çözen birini bularak! Yani bizi bularak!

 3. DGS DRAHTGESTRICKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta büyüklükte bir aile şirketi olan DGS çeşitli tel örgülerin üretimini uzun yıllardan bu yana başarıyla gerçekleştirmektedir: Kalite bizde bir gelenektir! Sanayinin tüm sektörlerinde DGS'nin müşterileri bulunmaktadır. Faaliyette bulunduğumuz ana sektörler, makine ve tesis yapımı, çevre ve süreç mühendisliği ile otomotiv sanayisidir. Ürünlerimize artan talep ve ürünlerimizdeki teknolojik gelişme, üretimimizin, en son teknik imkânları göz önünde bulundurularak, kalıcı bir şekilde geliştirilmesini gerektirir. Örme tel ürünlerinde en iyi işlev ve kaliteyi garanti ederken, aynı zamanda optimum çevre dostu bir üretimi sağlamak için, sunduğumuz ürünleri verimli sistem çözümleri ile tamamlıyoruz.

 4. RECORD METALL-FOLIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dar kalınlık toleranslarına sahip ince metal folyoların tedariki konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirketiz. 0, 005 mm ile 1, 00 mm kalınlık aralığında folyo sağlamaktayız. Ambalajları sayesinde atölyede ve montajlarda kullanım için en uygun olan çeşitli boyutları stoktan teslim sevk etmekteyiz. Geniş ölçülü plastik kutudan istenilen uzunlukta malzeme kolaylıkla çıkarılabilir ve gerekirse 0, 250 mm kalınlığa kadar kullanılan 150 mm malzeme genişliğine sahip kutular klipslerle birleştirilebilir. Gerekirse bunları ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bir başka ürün seçeneği de kendinden yapışkanlı METAL FOLYO'lardır. Malzeme, taşıyıcı olmayan bir yapışkan tabaka ile donatılmıştır. Yapıştırıcı kalınlığı 0, 04 mm'dir.

 5. IEG

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  IEG S.R.O. elli yıllık bir geleneğe sahip, dinamik olarak gelişen bir Çek şirketidir ve talaşlı imalat, ısıl işlem ve yüzey işlemleri de dahil olmak üzere tüm demir alaşımlarından çelik ve dökme demirden hassas döküm üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca rutin olarak iş parçalarını ve önceden monte edilmiş montajları da teslim ediyoruz . 60'tan fazla Fe bazlı malzemeden döküm yapıyoruz. Kalite, hassasiyet ve yeniliğe yüksek önem veriyoruz. Ekibimizle iletişime geçin!

 1. ILK IHRACAT AS.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İLK İHRACAT AŞ, Türk metal endüstrisinde ortak pazarlama faaliyetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Neredeyse her türlü metal malzemeyi, işleme hizmetlerini ve ürünlerini sunuyoruz. Lazer kesim, plazma kesim, su jeti kesim, dişli imalatı, CNC büküm, talaşlı imalat, mobilya tasarımı gibi metal işleme hizmetleri veriyoruz. Karbon çeliği, paslanmaz çelik veya alüminyum başta olmak üzere hemen hemen her tür metalle çalışıyoruz. Ayrıca metal parçalar, borular, profiller, mobilya bağlantı parçaları vb. gibi geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Misyonumuz, tüm dünyada metal ürünleri kullanan şirketler ile Türk üreticiler arasındaki boşluğu doldurmaktır. Uzun vadede kaliteli metal ürünler için güvenilir üreticiler arıyorsanız, İLK İHRACAT AŞ doğru seçimdir! Kaynak markamız Steeling.net, metal ürün ve hizmet üreticilerine ulaşmanın en kısa yoludur; tüm ürün ve hizmetlerinizi tek bir yerden satın almanızı sağlar. Eğer bir metal ürün henüz Steeling.net'te yoksa, en iyi üreticiyi arıyoruzdur ve yakında ekleyeceğiz! İLK İHRACAT AŞ tüm metal ihtiyaçlarınız için tek durak çözümdür! Doğru üreticiyi bulmanıza yardımcı oluyor ve memnuniyetinizi sağlıyoruz. Türk KOBİ'lerinin ihracatçı olmalarına yardımcı oluyoruz ve onları sizin adınıza ücretsiz olarak denetliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz! Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

 2. STEELIT

  Belçika

  Verified by europages badge

  STEELIT, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal kapı, Demircilik, Çelik sürgülü kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TORCAMES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TORCAMES, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Çelik, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Pirinç, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC alüminyum işleme, CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinhel Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SASTA STAHLGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SASTA STAHLGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hartmannsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BETONSTAHLSERVICE BSV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BETONSTAHLSERVICE BSV GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIERROS Y TUBOS LORCA SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  HIERROS Y TUBOS LORCA SL, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, demir kirişler, demir malzeme deposu, Elektrokaynaklı ızgaralar, Çelik, boru deposu, demir sac, siderürji ürünleri deposu, preslenmi? metal örgülü teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Humanes-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FB TECNO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB TECNO, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS, Çelik ticareti, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MÖLLERS STAHLHANDEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÖLLERS STAHLHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stadtlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, Mekanik transmisyon - bileşenler, İş güvenliği, çalışma güvenliği, Alüminyum tel ve kablolar, Mekanik transmisyon - bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werdohl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. C.E. SCHNECKENFLÜGEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C.E. SCHNECKENFLÜGEL GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Edewecht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IMHOF+KEMPF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMHOF+KEMPF GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AFS ALUMINIUM FACTORY SIEGERLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AFS ALUMINIUM FACTORY SIEGERLAND GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Straßenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WBW WELSER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WBW WELSER GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ybbsitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. METALLURGICA LEGNANESE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALLURGICA LEGNANESE SPA, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat çelikleri, dökme çelik, hadde çelikleri, İnşaat çelikleri, işlenmiş çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rescaldina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BREITENFELD EDELSTAHL AG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BREITENFELD EDELSTAHL AG, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Barbara Im Mürztal, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. STAPPERT INTRAMET SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  STAPPERT INTRAMET SA, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Özel çelikler, paslanmaz çelik çubuklar, paslanmaz çelik flanşlar, paslanmaz çelik borular, çelik flanşlar, paslanmaz saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engis, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AUTOGENA STAHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUTOGENA STAHL GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobil öğütücü, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SMV FORGING SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SMV FORGING SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin profil çekilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik, sıcak işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rogeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. METALLGIESSEREI HANS SEIFERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLGIESSEREI HANS SEIFERT GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wernigerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat çelikleri, Çelik, alet, Çelik ticareti, Nitrürleme çeliği, semente çelikler, Söndürme ve temperleme için çelik, Çelik değnek, İnşaat çelikleri, Çelik çubuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelik - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

32.344 Şirketler

Ülkeler